سال 1400 «سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها»
فرمانداری ها

 

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

 

اخبار مهم
 • چهار بانده پارس آباد سربند به ایستگاه شهر اسلام آباد رسید
  چهار بانده پارس آباد سربند به ایستگاه شهر اسلام آباد رسید فرماندار شهرستان پارس آباد امروز از پروژه چهار بانده پارس آباد به سربند و تعریض و آسفالت بخش چهار بانده این محور در شهر اسلام آباد بازدید کرد. ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد با بیان اینکه در سال های اخیر پروژه چهار بانده سرعت بالایی گرفته گفت ۶ کیلومتر چهار بانده سال گذشته آسفالت و در ماه اخیر نیز ۵ کیلومتر ورودی شهر به سمت سربند آسفالت شده و از مجموع ۲۰ کیلومتر این محور ۱۱ کیلومتر آماده و ۲ کیلومتر داخل شهر اسلام آباد و ۷ کیلومتر دیگر نیز در حال زیر سازی است. امامی از امیدواری ها برای آماده آسفالت شدن بیش از ۱۶ کیلومتر پروژه چهار بانده پارس آباد مشگین نیز خبر داد و گفت این پروژه مورد توجه ویژه ریاست جمهوری نیز بوده و دستور اکید برای تامین مالی و سرعت گرفتن آن را نیز داده اند

 • امروز ضرورت توجه ویژه به خانواده و نظام آموزشی و شایسته سالاری نخبگان را بیش از پیش است
  فرماندار شهرستان پارس آباد: بحث تولید علم در کشور همیشه بوده و دانشمندان بزرگ ایران سرآمد دنیا در طول تاریخ بوده اند طرح تحول نظام آموزش و پرورش و تعریف جدید از سواد در دنیا و توان بهره مندی از مهارتها بسیار مهم و مورد تاکید است ما در سیستم کنکور محور هستیم و باید دانش آموزان نیز برای این آزمون و محک آمادگی لازم و مهارت لازم را کسب کنند امروز جدا کردن دانش آموزان با عناوین مختلف باعث کاهش بهره وری آموزشی و متضاد با عدالت نمود مینماید و باید تدابیر، برنامه ها جهت عدالت آموزشی پیگیری شود

 • بیش از 62 درصد از افراد در این شهرستان هر دو دز واکسن کرونا را تزریق کرده اند.
  فرماندار شهرستان پارس آباد گفت: بیش از 62 درصد از افراد در این شهرستان هر دو دز واکسن کرونا را تزریق کرده اند. به گزارش خبرگزاری موج از اردبیل، ابراهیم امامی ، فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه شورای اداری شهرستان از واکسینه شدن بیش از ۸۰ درصد دُز اول افراد واجد شرایط در این منطقه اشاره کرد و گفت: تاکنون بیش از ۶۲ درصد از افراد هر دو دُز واکسن را تزریق کرده اند.

 • رقابت ۲۲۲۳۳ دانش آموز در ۲۴ دوره انتخابات شورای دانش آموزی در مدارس شهرستان پارس آباد
  رقابت ۲۲۲۳۳ دانش آموز در ۲۴ دوره انتخابات شورای دانش آموزی در مدارس شهرستان پارس آباد در این دوره از انتخابات شورای دانش آموزی تعدادواجدین شرایط رای دهندگان ۲۲۲۳۳ نفر است که از بین آنها با رای مستقیم دانش آموزان ۱۱۵۰نفر به عنوان شورا مدارس انتخاب خواهند شد

 • آموزش و پرورش از ظرفیتهای قانونی شورای آموزش و پرورش به نحو احسن استفاده کند
  آموزش و پرورش از ظرفیتهای قانونی شورای آموزش و پرورش به نحو احسن استفاده کند ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد صبح امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش با اشاره به ظرفیتهای بالای قانونی این شورا در حل مشکلات آموزشی و زیر ساختهای آموزشی و برنامه ریزی و خط مشی گذاری لازم در جهت سند جامع آموزش و پرورش گفت انتظار میرود در شرایط کنونی مشکلات و راهکارهای لازم برای تصویب و اجرای به شورا آورده شود.

اخبار > بیش از 62 درصد از افراد در این شهرستان هر دو دز واکسن کرونا را تزریق کرده اند.


  چاپ        ارسال به دوست

شورای اداری شهرستان پارس آباد

بیش از 62 درصد از افراد در این شهرستان هر دو دز واکسن کرونا را تزریق کرده اند.

فرماندار شهرستان پارس آباد گفت: بیش از 62 درصد از افراد در این شهرستان هر دو دز واکسن کرونا را تزریق کرده اند.

به گزارش خبرگزاری موج از اردبیل، ابراهیم امامی ، فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه شورای اداری شهرستان از   واکسینه شدن بیش از ۸۰ درصد دُز اول افراد واجد شرایط در این منطقه اشاره کرد و گفت: تاکنون بیش از ۶۲ درصد از افراد هر دو دُز واکسن را تزریق کرده اند.
وی افزود: بسیج با حضور خود در تمام مشکلات و گرفتاری های کشور، پیروزی جمهوری اسلامی ایران بوده و باعث عقب راندن دشمن نظام شده است.

فرماندار شهرستان پارس آباد با بیان اینکه بسیج شجره طیبه به عنوان یادگار همیشگی معمار انقلاب اسلامی و تأثیرگذاری در عرصه های سرنوشت ساز فرهنگی،علمی و فناوری باعث بهت کشورهای جهان شده است.
امامی با بیان اینکه سفر رئیس جمهور و هیئت دولت قطعاً خیر و برکت برای شهرستان در پی دارد افزود: با توجه به مطالبات جدی مردم به برکت این سفر در رشد و توسعه منطقه تاثیرگذار خواهد بود.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پارس آباد مغان نیز گفت: در گرامیداشت هفته بسیج بیش از ۶۰ ویژه برنامه در سطح حوزه ها و پایگاههای بسیج محلات ، اصناف ، ادارات و اقشار شهرستان پارس آباد مغان در موضوعات اجتماعی، ورزشی، فرهنگی و سیاسی با شعار بسیج پاره تن مردم است، برگزار می‌شود.
سرهنگ پاسدار حسن نوری به مهم ترین برنامه های هفته بسیج در شهرستان پارس آباد  اشاره کرد و افزود: در شهرستان پارس آباد مغان 60 برنامه که مهم‌ترین آن‌ها خدمات‌رسانی در قالب محرومیت‌زدایی، دیدار با خانواده شهداء، عطرافشانی مزار شهداء در هفته بسیج برگزار خواهد شد.
وی با بیان اینکه هفته بسیج امسال با شعار محوری بسیج پاره تن مردم است آغاز می‌شود، اظهار داشت: اجرای برنامه ها با توجه به شرایط کرونایی در فضای مجازی و برخی برنامه ها بصورت حقیقی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام  می شود.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پارس آباد گفت: در راستای شیوع ویروس کرونا ۳۱ هزار بسته معیشتی در چند مرحله با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و همچنین ۴۱۵ هزار بسته بهداشتی همراه با توصیه‌های بهداشتی برای خانواده‌های نیازمند با اعتباری بالغ ۴۹۰ میلیون تومان با مشارکت مردمی و شرکت های خصوصی و دولتی در سطح شهرستان پارس آباد انجام شده است


١٩:١٦ - شنبه ٢٢ آبان ١٤٠٠    /    شماره : ٣٨٥٠٢    /    تعداد نمایش : ١٥٥کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

پنج شنبه ١٨ آذر ١٤٠٠
پیوندها

http://ostan-ar.ir/uploads/ArdabilOSTAN.jpg
خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:پنج شنبه ١٨ آذر ١٤٠٠