سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

اخبار مهم
 • دکتر علایی فرماندار پارس آباد: مشارکت 500 خادم افتخاری در جهت جلب کمکهای مردمی بازسازی عتبات و عالیات در شهرستان پارس آباد
  دکتر علایی فرماندار پارس آباد در جلسه خادمین افتخاری بازسازی عتبات و عالیات شهرستان که با حضور امام جمعه و بخشداران تابعه برگزار شد از تعهد مالی 150 میلیون تومانی کمک به بازسازی عتبات و عالیات خبر داد و گفت 500 خادم افتخاری در شهرستان پارس آباد در جهت جلب مشارکت مردمی خدمت می کنند.

 • فرماندار پارس آباد : بیش از 13700 هکتار اراضی جدید در پایاب سدخداآفرین و سد عمارت به واجدین شرایط واگذار خواهد شد.
  دکتر علایی در جلسه کمیته پالایش شهرستان با بیان اینکه تسریع در فرآیند واگذاری اراضی جدید مورد تاکید ویژه استاندار محترم می باشد گفت بایستی با تعیین تکلیف موضوع واگذاری زمینه بهره برداری از سرمایه گذاری عظیم دولت در جهت افرایش تولید ملی و ایجاد اشتغال فرآهم شود.

 • « سالروز تاسیس شورای نگهبان گرامی باد »
  نشست فرماندار شهرستان پارس آباد به همراه معاونت فرماندار و بخشدار و تعدادی از مسئولان شهرستان با سرپرست و کارکنان دفتر نظارت و بازرسی انتخابات پارس آباد به مناسبت سالروز تاسیس شورای نگهبان

 • جلسه شورای هماهنگی و برنامه ریزی مبارزه با مواد مخدر شهرستان پارس آباد
  از هر معتادی که پرسیده میشود چگونه در دام اعتیاد گرفتار شده ؟ پاسخ داد فکر میکردم هر وقت اراده کنم توانایی ترک را دارم اما نشد!

 • همزمان با هفته بهزیستی یک واحد از خانه های معلولین با کمک 100 میلیون ریالی در روستای گوشلو بخش مرکزی پارس آباد افتتاح شد.
  همزمان با هفته بهزیستی یک واحد از خانه های معلولین با کمک 100 میلیون ریالی در روستای گوشلو بخش مرکزی پارس آباد افتتاح شد.

اخبار > فرماندار پارس آباد گفت: پیش بینی می شود 36 هزار تن محصول سیر از این اراضی برداشت شود.


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید فرماندار شهرستان پارس آباد از اراضی کشت سیر در شهرستان

فرماندار پارس آباد گفت: پیش بینی می شود 36 هزار تن محصول سیر از این اراضی برداشت شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما اردبیل/ دکتر اکبر صمدی فرماندار شهرستان  پارس آباد  در بازدید از مزارع کشت سیر شهرستان گفت: پیش بینی می شود 36 هزار تن محصول سیر از این اراضی برداشت شود.

دکترصمدی با بیان اینکه محصول سیر پرسودترین محصول کشاورزی منطقه است، افزود: در شهرستان پارس آباد از هر هکتار به روش سنتی 30 تن سیر خشک برداشت می شود که اگر به صورت مکانیزه کشت شود امکان برداشت 40 تا 45 تن نیز وجود دارد.

فرماندار شهرستان پارس آباد گفت: کشت و برداشت سیر در شهرستان پارس آباد باعث اشتغالزایی فصلی شده و زمینه اشتغال حتی کارگرانی از سایر استانها نیز برای برداشت این محصول را فراهم کرده  وی در ادامه به ضرورت سرمایه گذاری در بخش صنایع تبدیلی تاکید کرده گفت باید برنامه ریزی  و پیگیری شود سرمایه گذاران  در خصوص انبارهای ذخیره سازی و کارگاههای فرآوری صنعتی و بسته بندی ورود نمایند تا  ضمن جلوگیری از خروج محصولات منطقه به صورت خام فروشی جهت فرآوری به استانهای زمینه ایجاد ارزش افزوده و اشتغال بیشتر در شهرستان فراهم شود.

دکتر صمدی با اشاره به اینکه در این شهرستان 69 هزار هکتار زمین زراعی وجود دارد افزود: کشت  محصول سیر از شهریور ماه شروع و تا اواسط آبان ادامه می یابد و  برداشت این محصول نیز از اردیبهشت آغاز می شود./                       https://t.me/c_mogan


٠٩:٥٦ - سه شنبه ١٦ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ٢٥٥٣٣    /    تعداد نمایش : ٨٠١کانال تلگرام
يکشنبه ٣١ تير ١٣٩٧
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق متعلق به این سایت برای استانداری اردبیل محفوظ می باشد.
Copyright © 2010 Ostandari Ardebil. All rights reserved