سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

اخبار مهم
 • دکتر علایی فرماندار پارس آباد: مشارکت 500 خادم افتخاری در جهت جلب کمکهای مردمی بازسازی عتبات و عالیات در شهرستان پارس آباد
  دکتر علایی فرماندار پارس آباد در جلسه خادمین افتخاری بازسازی عتبات و عالیات شهرستان که با حضور امام جمعه و بخشداران تابعه برگزار شد از تعهد مالی 150 میلیون تومانی کمک به بازسازی عتبات و عالیات خبر داد و گفت 500 خادم افتخاری در شهرستان پارس آباد در جهت جلب مشارکت مردمی خدمت می کنند.

 • فرماندار پارس آباد : بیش از 13700 هکتار اراضی جدید در پایاب سدخداآفرین و سد عمارت به واجدین شرایط واگذار خواهد شد.
  دکتر علایی در جلسه کمیته پالایش شهرستان با بیان اینکه تسریع در فرآیند واگذاری اراضی جدید مورد تاکید ویژه استاندار محترم می باشد گفت بایستی با تعیین تکلیف موضوع واگذاری زمینه بهره برداری از سرمایه گذاری عظیم دولت در جهت افرایش تولید ملی و ایجاد اشتغال فرآهم شود.

 • « سالروز تاسیس شورای نگهبان گرامی باد »
  نشست فرماندار شهرستان پارس آباد به همراه معاونت فرماندار و بخشدار و تعدادی از مسئولان شهرستان با سرپرست و کارکنان دفتر نظارت و بازرسی انتخابات پارس آباد به مناسبت سالروز تاسیس شورای نگهبان

 • جلسه شورای هماهنگی و برنامه ریزی مبارزه با مواد مخدر شهرستان پارس آباد
  از هر معتادی که پرسیده میشود چگونه در دام اعتیاد گرفتار شده ؟ پاسخ داد فکر میکردم هر وقت اراده کنم توانایی ترک را دارم اما نشد!

 • همزمان با هفته بهزیستی یک واحد از خانه های معلولین با کمک 100 میلیون ریالی در روستای گوشلو بخش مرکزی پارس آباد افتتاح شد.
  همزمان با هفته بهزیستی یک واحد از خانه های معلولین با کمک 100 میلیون ریالی در روستای گوشلو بخش مرکزی پارس آباد افتتاح شد.

اخبار > رئیس و اعضای شورای اسلامی شهرستان پارس اباد مشخص شدند


  چاپ        ارسال به دوست

انتخابات اعضای شورای شهرستان پارس آباد

رئیس و اعضای شورای اسلامی شهرستان پارس اباد مشخص شدند

فرماندار  و رئیس کمیته انطباق شهرستان پارس اباد در جلسه انتخاب هئیت رییسه شورای اسلامی شهرستان پارس اباد با بیان اینکه تشکیلات شورا برخواسته از اراده مردم می باشد افزود منتخبان مردم باید زبان گویای آنها بوده و مطالبات آنها را در چهارچوب وظایف محوله قانونی پیگیری نمایند و با تصمیم گیری ها و برنامه ریزی ها و اولویت سنجی امور، مشکلات شهر ها و روستا ها را هموار کنند.  

در ادامه جلسه انتخاب هئیت رییسه شورای اسلامی شهرستان پارس اباد با حضور فرماندار، و اعضای منتخب شوراهای اسلامی شهرها و بخشهای شهرستان پارس آباد  با رای گریری برگزار شد و آقایان پرویز ازمون به عنوان رئیس شورای اسلامی شهرستان و غفار نادری نائب رئیس این شورا انتخاب شدند.

در این انتخابات پویا مجرد به عنوان نماینده شورای اسلامی شهرستان پارس اباد در شورای عالی  استان اردبیل اکثریت اراء را به خود اختصاص داد.

همچنین اروجعلی صدری منشی شورای اسلامی شهرستان پارس اباد و بهزاد عالیشانی و شاهرخ محمدزاده و هادی عبداله وند و بایرام انصاری عضو شورای شهرستان پارس اباد شناخته شدند.

 انتخابات شورای اسلامی شهرستان ها بر اساس ماده 17 قانون تشکیلات، وظایف و اختیارات و انتخاب شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران برای طرح و پیگیری امور مربوط به مسائل شهر، بخش و روستاهای تابعه در سطح استان و کشور صورت می پذیرد.و اعضای ان از بین شوراهای اسلامی شهر و روستاهای تابعه انتخاب و معرفی می شوند.


١٥:٣٢ - چهارشنبه ١٧ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ٢٥٥٤٦    /    تعداد نمایش : ١٠٣٠کانال تلگرام
يکشنبه ٣١ تير ١٣٩٧
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق متعلق به این سایت برای استانداری اردبیل محفوظ می باشد.
Copyright © 2010 Ostandari Ardebil. All rights reserved