سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

اخبار مهم
 • همزمان با چهار چهارشنبه پایانی سال که با آیین نوروز و 4 عنصر آب ،باد،آتش و خاک پیوند خورده چهار جشنواره در چهار بخش شهرستان پارس آباد اجرایی خواهد.
  بزرگترین جشنواره زمستان بیدار استان با عنوان بهار در زمستان در شهرستان پارس آباد اجرا می شود. همزمان با چهار چهارشنبه پایانی سال که با آیین نوروز و 4 عنصر آب ،باد،آتش و خاک پیوند خورده چهار جشنواره در چهار بخش شهرستان پارس آباد اجرایی خواهد. دکتر علایی فرماندار پارس آباد در جلسه توسعه گردشگری و هماهنگی برگزاری اولین جشنواره زمستان بیدار در شهرستان با بیان اینکه در شرایطی که یخبندان اکثریت شهرهای کشور را در شش ماه دوم فراگرفته گفت: اجرای طرح زمستان بیدار در شهرستان پارس آباد به دلیل آب و هوای بهاری در زمستان میتواند نقش بزرگی در توسعه گردشگری استان و جذب گردشگران داخلی و خارجی و رونق اقتصادی و اشتغال پایدار داشته باشد.

 • با ایجاد شهرک صنعتی غیردولتی در کشت و صنعت مغان سرعت سرمایه گذاری در شهرستان افزایش خواهد یافت
  جلسه هماهنگی برای ایجاد شهرک صنعتی ۲۰ هکتاری غیر دولتی در کشت و صنعت مغان محدوده باغات میوه و جنب کارخانه کنسانتره پروسس میوه امروز سه شنبه با حضور علایی فرماندار شهرستان پارس آباد و نمایندگان شرکت مغان و دیگر مدیران دستگاههای مرتبط در این خصوص در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 • تاکید بر فرهنگ سازی ، آموزش، و تجهیزات به روز کنترل ترافیک مهمترین مولفه حل مشکلات ترافیکی شهر پارس آباد
  جلسه شورای ترافیک شهرستان پارس آباد تاکید بر فرهنگ سازی ، آموزش، و تجهیزات به روز کنترل ترافیک مهمترین مولفه حل مشکلات ترافیکی شهر پارس آباد صبح دیروز جلسه شورای ترافیک شهرستان پارس آباد به ریاست مهندس ندایی معاونت عمرانی فرمانداری شهرستان پارس آباد و با حضور اعضای این شورا برگزار و بر فرهنگ سازی ، آموزش، و تجهیزات به روز کنترل ترافیک مهمترین مولفه حل مشکلات ترافیکی شهر پارس آباد

 • پیش بینی بازدید بیش از 30 هزار نفر از نماشگاه یاس کبود در شهرستان پارس آباد
  اروجعلی محمدزاده معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان پارس آباد در نشست هماهنگی برای برگزاری نمایشگاه فرهنگی مذهبی یاس کبود با بیان اینکه سالانه بیش از 30 هزار نفر از این نماشگاه بازدید مینمایند از این اقدام فرهنگی بعنوان شناسنامه شهرستان پارس آباد یاد کرد و افزود: برای نهمین سال نمایشگاه یاس کبود از ۹ الی ۲۰ بهمن در محل کانون آیت اله طباطبایی با حضور اقشار مختلف مردم برگزار خواهد شد.

 • احتمال سفر وزیر بهداشت و درمان از طریق پرواز فرودگاه پارس آباد برای افتتاح بیمارستان 160 تختخوابی پارس آباد
  جلسه هماهنگی رفع مشکلات و تسریع در افتتاح پروژه مهم بیمارستان 160 تختخوابی در دهه فجر امسال احتمال سفر وزیر بهداشت و درمان از طریق پرواز فرودگاه پارس آباد برای افتتاح بیمارستان 160 تختخوابی پارس آباد دکتر علایی فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه هماهنگی رفع مشکلات و تسریع در افتتاح پروژه مهم بیمارستان 160 تختخوابی در دهه فجر امسال با بیان اینکه این پروژه مطالبه عمومی مردم بوده و نیاز به آن شدیداً احساس می شود گفت متاسفانه این پروژه مدت زمان زیادی است که شروع شده و وعده های داده شده برای افتتاح آن به ثمر ننشسته و مردم از این موضوع نارحت هستند.

اخبار > فرماندار پارس آباد از برگزاری دومین جشنواره توانمندی های عشایر شهرستان پارس آباد همزمان با اعیاد شعبانیه خبر داد.


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه کارگروه تخصصی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان پارس آباد

فرماندار پارس آباد از برگزاری دومین جشنواره توانمندی های عشایر شهرستان پارس آباد همزمان با اعیاد شعبانیه خبر داد.

دکتر اکبر صمدی فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه کارگروه تخصصی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان از برگزاری دومین جشنواره توانمندی های عشایر شهرستان پارس آباد با مشارکت عشایر غیور منطقه و کلیه ادارات و نهادها و دستگاههای اجرایی همزمان با اعیاد شعبانیه خبر داد.

 

فرماندار پارس آباد در ادامه این جلسه با بیان اینکه بیش از 50 درصد  جمعیت عشایری استان در شهرستان پارس آباد ساکن هستند گفت با توجه به استقبال بالایی که سال گذشته مردم از جشنواره های طبیعت مغان و جشنواره توانمندی های عشایر داشتند امسال نیز برنامه ریزی ها و هماهنگی های لازم برای برگزاری دومین سری از این جشنواره ها صورت پذیرفته تا ضمن ایجاد فضایی پراز نشاط و امید برای مردم ، فرصتی برای معرفی توانمندی ها و پتانسلهای عشایر مغان به عنوان یکی از بزرگترین جاذبه های گردشگری کشور فرآهم شود.

 

فرماندار شهرستان پارس آباد با بیان اینکه برای معرفی ، رشد و توسعه و ساماندهی فضاها و پتانسلهای گردشگری شهرستان در سال گذشته بیش از یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده بود که از همین محل در تعطیلات نوروزی امسال بیش از 5000 جلد کتابچه معرفی پتانسلهای گردشگری چاپ و در میان مسافران و مردم منطقه توزیع شد.

 

دکتر صمدی فرماندار و رئیس ستاد تسهیلات سفر های نوروزی شهرستان پارس آباد با اشاره به اینکه قبل از آغاز سفرهای نوروزی جلسات و هماهنگی ها و برنامه ریزی ها برای استقبال و خدمات رسانی شایسته تر از مسافران و شهروندان و ساماندهی بازار و ترافیک و استفاده از اماکن تفریحی و گردشگری صورت پذیرفت که پس از گذشت ایام تعطیلات در این جلسه فرصت مناسبی برای ارزیابی عملکرد دستگاها در انجام وظایف محوله می باشد.

 

وی در ادامه ضمن تقدیر از تمامی دستگاهها در خدمات رسانی به مسافران نوروزی با بیان اینکه علیرغم تمهیدات و مجوزها و برنامه ریزی ها و مصوبات لازمه و تاکید در جلسه شورای ترافیک ،جلسه ستاد تسهیل خدمات سفر و جلسه تنظیم بازار و سایر جلسات مرتبط با شرایط ایام قبل از عید و پس از عید نوروز ، هر چند نسبت به سالهای گذشته اقدامات بهبود یافته بود اما باز هم  تنظیف عمومی شهر و محلهای گردشگری و نظارت بر نانوایی ها، کسبه و بازاریان و بهداشت عمومی و ساماندهی دستفروشان و رفع سد معبر و تسهیل ترافیک وضعیت مطلوبی نداشت و بایستی بیشتر برنامه ریزی نموده و از تجربیات گذشته استفاده نماییم.

 

فرماندار پارس آباد با بیان اینکه شهرستان پارس آباد از یک طرف به اراضی دولتی و از طرف دیگر با مرز محدود شده و محدودیتهایی برای استفاده از پتانسلهای بالای گردشگری شهرستان در مناطق واقع در سواحل مرزی ارس و طبیعت سرسبز مزارع و حاشیه های کانالها و دریاچه ها با توجه به شرایط حاکم به وجود آمده بود افزود با هماهنگی های صورت پذیرفته با دستگاهای اجرایی و شرکتهای دولتی و مرزبانی بر فرآهم نمودن شرایط لازم برای استفاده مردم از پتانسلهای گردشگری واقع در مکانهای مشخص شده تاکید و راههای مسدود شده بازگشایی گردید و مردم و گردشگران همچون سالهای گذشته از محلها استفاده نمودند.

 


١٥:٠٢ - چهارشنبه ٢٩ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ٢٦٦٢٩    /    تعداد نمایش : ٧٩٨کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

چهارشنبه ٠٣ بهمن ١٣٩٧
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق متعلق به این سایت برای استانداری اردبیل محفوظ می باشد.
Copyright © 2010 Ostandari Ardebil. All rights reserved