سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

اخبار مهم
 • ایجاد اشتغال برای 105 نفر با پرداخت بیش از 14 میلیارد ریال تسهیلات 4 درصدی صندوق کار آفرینی و امید در شهرستان پارس آباد
  ایجاد اشتغال برای 105 نفر با پرداخت بیش از 14 میلیارد ریال تسهیلات 4 درصدی صندوق کار آفرینی و امید در شهرستان پارس آباد دکتر علایی فرماندار پارس آباد از ایجاد اشتغال برای 105 نفر با پرداخت بیش از 14 میلیارد ریال تسهیلات 4 درصدی صندوق کار آفرینی و امید در 97 طرح اشتغالزایی و تولیدی روستایی خبر داد و گفت در جهت حمایت از تولید و اشتغال بیش از 68 میلیارد تومان از محل اشتغال فراگیر و بیش از 19 میلیارد تومان از محا اشتغال روستای و عشایر پرداخت می شود که باعث ایجاد اشتغالی بیش از 1450 نفری خواهد شد و موجب تحقق 100 درصدی تعهد شهرستان پارس آباد از اشتغال 20 هزار نفری استان اردبیل خواهد گشت.

 • بیش از 7000 نفر تحت پوشش و جامعه هدف از بهزیستی شهرستان پارس آباد دریافت خدمات مینمایند
  بیش از 700 نفر از معلولین و تحت پوشش بهزیستی پارس آباد روشندل و کم بینا هستند. دکتر علایی فرماندار شهرستان پارس آباد به مناسبت روز جهانی عصای سفید با روشندلان شاغل در ادارات شهرستان دیدار کرد. فرماندار شهرستان پارس آبادبه همراه مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان و مدیران ادارات بهزیستی و جهاد کشاورزی و برق شهرستان با حضور در دفتر کاری روشندلان شاغل در ادارات شهرستان دیدار و روز جهانی عصای سفید را به آنها تبریک گفت. دکتر علایی فرماندار شهرستان پارس آباد در بازدید از اداره بهزیستی و شرکت در مسابقه قرآن روشندلان و کم بینایان که به مناسبت روز جهانی عصای سفید برگزار میشد با بیان اینکه قرآن روشنی بخش دلها و هدایت گر انسانهاست از دریافت خدمات توسط بیش از 7000 تحت پوشش و جامعه هدف تحت بهزیستی در شهرستان پارس آباد خبر داد و گفت بیش از 700 نفر از معلولین و تحت پوشش بهزیستی پارس آباد روشندل و کم بینا هستند که با آموزش و تعالیم قرآنی توانسته اند ضمن تلاوت آیات الهی نسبت به حفظ و شرکت در مسابقات و کسب مقام برای شهرستان موفق شوند و اثبات نموده اند که معلولیت محدودیت نبوده و بنبست برای انسانهای با اراده و توانمند وجود ندارد.

 • اجرای 13 هزار مترمربع آسفالت در خیابان و معابر اصلی محله ایثارگران
  اجرای 13 هزار مترمربع آسفالت در خیابان و معابر اصلی محله ایثارگران دکتر علایی فرماندار پارس آباد در بازدید از پروژه آسفالت محلات شهری از اجرای 13 هزار مترمربع آسفالت در خیابان و معابر اصلی محله ایثارگران خبر داد و گفت برای آسفالت طول بیش از 1000 متری این خیابان و زیر سازی و جدولگذاری آن بیش از 10 میلیارد ریال هزینه خواهد شد.

 • با حضور فرماندار شهرستان پارس آباد و مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری اردبیل ، دکتر فتح اله دادگر به عنوان شهردار شهر تازه کند معارفه شد
  با حضور فرماندار شهرستان پارس آباد و مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری اردبیل ، دکتر فتح اله دادگر به عنوان شهردار شهر تازه کند معارفه شد دکتر علی علایی فرماندار شهرستان پارس آباد در مراسم تودیع و معارفه شهردار تازه کند ضمن قدردانی از زحمات شهرداران سابق و سرپرست شهرداری با اعطای حکم انتصاب دکتر دادگر از طرف استاندار اردبیل برای شهردار جدید آرزوی توفیق نموده و گفت شهرداریهای به عنوان نهاد عمومی غیر دولتی بایستی با جلب مشارکتهای عمومی و درآمد زایی و جذب سرمایه گذار و استفاده از ظرفیتهای قانونی برای عمران و آبادانی شهر ها تلاش نمایند اما به دلیل شرایط شهرداریها در شهرهای کوچک ولت نیز از محلهای مختلف اعتباراتی را در اختیار شهرداری ها می گذارد و انتظار داریم ضمن ارائه خدمات مطلوب به شهروندان ، در سیما و منظر و مبلمان شهری و آسفالت معابر اقدامات خوبی صورت پذیرد.

 • مردم شهرستان پارس آباد بیش از 800 میلیون ریال را جهت پشتیبانی از کنگره عظیم پیاده روی اربعین حسینی (ع) کمک و اهدا کردند.
  مردم شهرستان پارس آباد بیش از 800 میلیون ریال را جهت پشتیبانی از کنگره عظیم پیاده روی اربعین حسینی (ع) کمک و اهدا کردند. دکتر علایی فرماندار شهرستان پارس آباد از بارگیری اقلام و کالاهای اهدایی مردم شهرستان به ارزش بیش از 800 میلیون ریال خبر داد و گفت این اقلام که شامل سه راس گاو و چندین راس گوسفند و نزدیک یک تن برنج و شکر و قند و اقلام ضروری مورد نیاز همچون خرما و آب معدنی و ... می باشد در موکب استان اردبیل واقع در مسیر زوار حرمین مطهر در کشور عراق جهت پزیرایی از زائران آقا ابا عبداله الحسین (ع) ارسال می گردد.

اخبار > فرماندار پارس آباد از برگزاری دومین جشنواره توانمندی های عشایر شهرستان پارس آباد همزمان با اعیاد شعبانیه خبر داد.


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه کارگروه تخصصی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان پارس آباد

فرماندار پارس آباد از برگزاری دومین جشنواره توانمندی های عشایر شهرستان پارس آباد همزمان با اعیاد شعبانیه خبر داد.

دکتر اکبر صمدی فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه کارگروه تخصصی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان از برگزاری دومین جشنواره توانمندی های عشایر شهرستان پارس آباد با مشارکت عشایر غیور منطقه و کلیه ادارات و نهادها و دستگاههای اجرایی همزمان با اعیاد شعبانیه خبر داد.

 

فرماندار پارس آباد در ادامه این جلسه با بیان اینکه بیش از 50 درصد  جمعیت عشایری استان در شهرستان پارس آباد ساکن هستند گفت با توجه به استقبال بالایی که سال گذشته مردم از جشنواره های طبیعت مغان و جشنواره توانمندی های عشایر داشتند امسال نیز برنامه ریزی ها و هماهنگی های لازم برای برگزاری دومین سری از این جشنواره ها صورت پذیرفته تا ضمن ایجاد فضایی پراز نشاط و امید برای مردم ، فرصتی برای معرفی توانمندی ها و پتانسلهای عشایر مغان به عنوان یکی از بزرگترین جاذبه های گردشگری کشور فرآهم شود.

 

فرماندار شهرستان پارس آباد با بیان اینکه برای معرفی ، رشد و توسعه و ساماندهی فضاها و پتانسلهای گردشگری شهرستان در سال گذشته بیش از یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده بود که از همین محل در تعطیلات نوروزی امسال بیش از 5000 جلد کتابچه معرفی پتانسلهای گردشگری چاپ و در میان مسافران و مردم منطقه توزیع شد.

 

دکتر صمدی فرماندار و رئیس ستاد تسهیلات سفر های نوروزی شهرستان پارس آباد با اشاره به اینکه قبل از آغاز سفرهای نوروزی جلسات و هماهنگی ها و برنامه ریزی ها برای استقبال و خدمات رسانی شایسته تر از مسافران و شهروندان و ساماندهی بازار و ترافیک و استفاده از اماکن تفریحی و گردشگری صورت پذیرفت که پس از گذشت ایام تعطیلات در این جلسه فرصت مناسبی برای ارزیابی عملکرد دستگاها در انجام وظایف محوله می باشد.

 

وی در ادامه ضمن تقدیر از تمامی دستگاهها در خدمات رسانی به مسافران نوروزی با بیان اینکه علیرغم تمهیدات و مجوزها و برنامه ریزی ها و مصوبات لازمه و تاکید در جلسه شورای ترافیک ،جلسه ستاد تسهیل خدمات سفر و جلسه تنظیم بازار و سایر جلسات مرتبط با شرایط ایام قبل از عید و پس از عید نوروز ، هر چند نسبت به سالهای گذشته اقدامات بهبود یافته بود اما باز هم  تنظیف عمومی شهر و محلهای گردشگری و نظارت بر نانوایی ها، کسبه و بازاریان و بهداشت عمومی و ساماندهی دستفروشان و رفع سد معبر و تسهیل ترافیک وضعیت مطلوبی نداشت و بایستی بیشتر برنامه ریزی نموده و از تجربیات گذشته استفاده نماییم.

 

فرماندار پارس آباد با بیان اینکه شهرستان پارس آباد از یک طرف به اراضی دولتی و از طرف دیگر با مرز محدود شده و محدودیتهایی برای استفاده از پتانسلهای بالای گردشگری شهرستان در مناطق واقع در سواحل مرزی ارس و طبیعت سرسبز مزارع و حاشیه های کانالها و دریاچه ها با توجه به شرایط حاکم به وجود آمده بود افزود با هماهنگی های صورت پذیرفته با دستگاهای اجرایی و شرکتهای دولتی و مرزبانی بر فرآهم نمودن شرایط لازم برای استفاده مردم از پتانسلهای گردشگری واقع در مکانهای مشخص شده تاکید و راههای مسدود شده بازگشایی گردید و مردم و گردشگران همچون سالهای گذشته از محلها استفاده نمودند.

 


١٥:٠٢ - چهارشنبه ٢٩ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ٢٦٦٢٩    /    تعداد نمایش : ٦٣٩کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

جمعه ٢٧ مهر ١٣٩٧
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق متعلق به این سایت برای استانداری اردبیل محفوظ می باشد.
Copyright © 2010 Ostandari Ardebil. All rights reserved