سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

اخبار مهم
 • بیش از 167 کیلومتر از جاده های اصلی استان در حوزه شهرستان پارس آباد قرار گرفته
  دکتر علی علایی فرماندار شهرستان پارس آباد در نشست با فرمانده جدید پلیس راه سربند : اعتماد سازی و جلب مشارکت مردمی همراه با آموزش و فرهنگ سازی احترام به قوانین در کنار اصلاح هندسی نقاط حادثه خیز و تعریز و بهبود اعلایم ترافیکی و استفاده از تکنولوژی و روشهای جدید مدیریت ترافیک از مهم ترین مولفه های کاهش حوادث و تصادفات جاده ای می تواند باشد.

 • تولید سالانه بیش از یک میلیون تن انواع محصولات در شهرستان پارس آباد
  دکتر علی علایی فرماندار و رئیس کارگروه آب و خاک و منابع طبیعی شهرستان پارس آباد با بیان اینکه امسال بیش از 120 هزار تن گندم و 5000 تن شلتوک و 6000 تن محصول مرغوب بادام زمینی از اراضی شهرستان پارس آباد استحصال و در ماه جاری نیز 5 هزار و 200 هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان پارس آباد به زیر کشت ذرت علوفه ای رفته است که پیش‌بینی می‌شود بالای 200 هزار تن محصول برداشت شود.

 • بیش از 2800 نفر از مردم شهرستان پارس آباد در شش ماهه اول خون اهدا نمودند.
  مهندس ندایی معاونت عمرانی فرمانداری پارس آباد نیز با اشاره به استقبال بالای مردم شهرستان پارس آباد از اهدا خون از بررسی بهبود و ارتقا فضای اداری و آزمایشگای پایگاه انتقال خون شهرستان خبر داد و گفت با عنایت به تاکید فرماندار محترم شهرستان در خصوص اهمیت پایگاه انتقال خون به لحاظ بعد مسافت با مرکز استان و جمعیت مراجعین بسیار بالا از سایر شهرستانهای همجوار برای دریافت خدمات بهداشتی و درمانی گزینه های پیشنهادی بررسی پیگیری خواهد شد.

 • انجام 40 هزار ماموریت اورژانسی برای امداد رسانی به بیماران و مسدومان حوادث
  مهندس ندایی معاونت عمرانی فرمانداری پارس آباد در آیین رونمایی از اتوبوس اورژانس شهرستان پارس آباد که با حضور مدیرکل انتقال خون استان اردبیل و مدیریت فوریت های پزشکی اورژانس استان و تعدادی از روسای ادارات و اعضای شورای شهر و شهرداران تابعه و کارکنان اورژانس شهرستان برگزار شد از استقرار یک دستگاه اتوبوس اورژانس به ارزش 30 میلیارد ریالی با 13 تخت و 20 نفر ظرفیت بیمار بری خبر داد و گفت متاسفانه در سالهای اخیر به دلیل ترافیک بالای وسایل نقلیه ،درصد بالایی از تصادفات استان اردبیل در محورهای شمالی استان منتهی به شهرستان پارس آباد اتفاق افتاده و تجهیز امکانات امدادی بیشتر از مطالبات مردمی بود که امید است با اسقرار این تجهیزات سرعت امداد رسانی افزایش مطلوبی داشته باشد.

 • 280 نفر از دانش آموزان راهیان نور شهرستان پارس آباد در قالب 7 اتوبوس به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور اعزام شدند.
  مهندس حاجی پور معاونت فرماندار پارس آباد در حاشیه مراسم بدرقه اولین کاروان راهیان نور دانش آموزی از اعزام 280 نفر از دانش آموزان شهرستان پارس آباد در قالب 7 اتوبوس به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور خبر داد و گفت طی سال گذشته 28 اتوبوس در 4 مرحله به مناطق عملیاتی اعزام شدند و امسال نیز در 4مرحله کاروان راهیان نور دانش آموزی با هدف آشنایی با مناطق عملیاتی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگه داشتن یاد و خاطره رشادتهای رزمندگان و جانبازان و تقویت آموزشهای دفاعی به این مناطق اعزام خواهند شد.

اخبار > دکتر علایی : حفظ اشتغال موجود و تقویت تولید شهرستانی و حمایت از ایجاد واحدهای صنعتی جدید و افزایش سطح اشتغال مورد تاکید می باشد.


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید فرماندار از واحد های صنعتی و تولیدی شهرستان

دکتر علایی : حفظ اشتغال موجود و تقویت تولید شهرستانی و حمایت از ایجاد واحدهای صنعتی جدید و افزایش سطح اشتغال مورد تاکید می باشد.

بازدید فرماندار از واحد های صنعتی  و تولیدی شهرستان

فرماندار پارس آباد از واحدهای صنعتی و تولیدی سطح شهرستان بازدید و مسائل و مشکلات آنها را بررسی کرد.

دکتر علایی : حفظ اشتغال موجود و تقویت تولید شهرستانی و حمایت از ایجاد واحدهای صنعتی جدید و افزایش  سطح اشتغال مورد تاکید می باشد.

دکتر علایی فرماندار شهرستان پارس آباد به همراه روسای ادارات و مسئولان مرتبط با حوزه اشتغال و سرمایه گذاری با حضور در واحدهای صنعتی و تولیدی ضمن بررسی مسائل و مشکلات آنها از فعالیتهای تولیدی این واحدها و ایجاد اشتغال صورت پذیرفته و همچنین ظرفیتها و پتانسلهای راکد نیازمند حمایت جهت تحرک و فعالیت مجدد خطوط تولید جدید بازدید کرد و از ادارات و دستگاههای اجرایی خواست تا با همراهی با واحدها و رفع موانع تولید کمک حال تولید کنندگان باشند.

 

 

دکتر علایی با بیان اینکه حفظ اشتغال موجود و تقویت تولید شهرستانی و حمایت از ایجاد واحدهای صنعتی جدید و افزایش  سطح اشتغال مورد تاکید می باشد افزود بایستی همه ما دست به دست هم دهیم و تولید داخلی را حمایت کنیم و در خرید های ادارات نیز از تولیدات بومی منطقه که ضامن اشتغال و رشد و رونق اقتصادی شهرستان هستند استفاده شود.

فرماندار پارس آباد در این بازدید با حضور در اسلام آباد از واحد پرورش فیل ماهی و ماهی خاویار آقای تارودی جعفری با اشتغالزایی جدید 4 نفر و محل جدید ایجاد سایت پرورش ماهی بازدید کردند .

در ادامه با از واحدهای صنعتی مغان سو و تولید آب میوه و واحد جدید صنعتی تولید پودر ژله آقای محمد کارگر بازدید نموده و بر تسریع در بهره مندی و استفاده این واحد از وام اشتغالزایی تاکید کرد.

فرماندار پارس آباد سپس با حضور درکارگاه تولید پنیر و کارخانه لبنیات نیکان تجارت آقای ورزند از خطوط تولید و محصولات و آزمایشگاه و سردخانه های موجود بازدید و خواستار حمایت و تقویت تولید و کمک برای راه انداز واحد جدید شد.

دکتر علایی همچنین از واحد صنعتی تولید جعبه و سبد میوه آقای ملکیان و واحد صنعتی تولیدی بسته بندی کنسرو کله پاچه و آلایشات گوشتی و بسته بندی حبوبات آقای اصغری و چند واحد دیگر مسقر در شهرک صنعتی بازدید و نسبت به حل مشکلاتن آنها دستورات لازم را صادر نمودند.

فرماندار پارس آباد همچنین از واحد تولیدی میلاد پوشاک آقای محمدی که با دریافت سفارش از سطح کشور اشتغال بیش از 60 نفری ایجاد نموده در داخل شهر پارس آباد بازدید کرده و از شهرداری خواست نسبت به حل مشکل احداث کارگاه جدید در زمین مناسبتر فرآهم شده توسط سرمایه گذار همکاری و همراهی نمایند تا بتواند با دریافت سفارشات بیشتر از سطح کشور زمینه اشتغال جوانان و خانواده ها را فراهم نمایند.

دکتر علایی با اشاره به حمایتهای دولت از بخش سرمایه گذاری از سهم 68 میلیاردی شهرستان از محل تسهیلات اشتغال فراگیر و سهم بیش از 19 میلیاردی از محل تسهیلات اشتغال  پایدار مناطق روستایی و عشایری خبر داد و گفت باید به گونه ای اقدام شود که این منابع مالی سهم اشتغال 1000 نفری شهرستان را محقق نماید.

 

بازدید فرماندار پارس آباد از کارگاه تولیدی پوشاک آقای محمدی با اشتغال زایی 60 نفری

بازدید فرماندار پارس آباد از کارخانه تولیدی لبنیات آقای ورزند در شهرک صنعتی

بازدید فرماندار پارس آباد از کارخانه تولیدی مغان سو آقای کارگر در شهرک صنعتی

بازدید فرماندار پارس آباد از مزرعه تولید فیل ماهی و خاویار در اسلام آباد


١٦:٣٢ - سه شنبه ٢٦ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٢٧٣٤٩    /    تعداد نمایش : ٢١٥کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

سه شنبه ٢٤ مهر ١٣٩٧
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق متعلق به این سایت برای استانداری اردبیل محفوظ می باشد.
Copyright © 2010 Ostandari Ardebil. All rights reserved