سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

اخبار مهم
 • دانشگاه باید زمینه رشد و توسعه برای دانشجویان را فرهم سازد
  مراسم گرامیداشت ۱۶ آذر، روز دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی شماره یک پارس آباد امروز بعد از ظهر با حضور حاجی پور معاون سیاسی،اجتماعی ،فرهنگی فرماندار شهرستان پارس آباد در هتل دریا گشایش یافت. حاجی پور در این مراسم گفت: دانشجویان علاوه بر کسب دانش و پژوهش و فراگیری و تلاش برای بومی سازی دانش و تکنولوژی، باید در رشد و توسعه فرهنگ و آداب رسوم بومی خود نیز کوشا بوده و هر منطقه ای با توجه به فرهنگ و آداب و رسوم خود آیین های خاص خود را به منصه ظهور بگذارد.

 • ظرفیت خوبی در این طرح وجود و بایستی به نحو احسن بهره برداری گردد
  معاونت عمرانی فرمانداری پارس آباد در جلسه ستاد باز آفرینی پایدار محدوده ها و محلات هدف شهر پارس آباد ظرفیت خوبی در این طرح وجود دارد که باید تمامی دستگاهها در حوزه خود برنامه ریز و طرح های لازم برای بهبود شرایط محلات هدف ارائه و از اعتبارات و تسهیلات پیش بینی شده ملی مربوط به نحو احسن بهره برداری گردد.

 • تدبیر و برخورد عقلایی و قانونی دستگاههای اجرایی و نظارتی در عملیاتی نمودن طرح های مصوب مورد انتظار است.
  جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان پارس آباد امروز صبح ( شنبه) با حضور فرماندار شهرستان پارس آباد، دادستان ، فرمانده نیروی انتظامی معاون عمرانی فرماندار و بخشداران و شهرداران تابعه و مدیران دستگاههای مرتبط با این نشست در محل فرمانداری شهرستان پارس آباد برگزار شد.

 • جهاد دانشگاهی گامهای خود را برای پیوند دانشگاه با صنعت در استان برداشت
  مرکز آموزش جهاد دانشگاهی پارس آباد افتتاح شد. جهاد دانشگاهی گامهای خود را برای پیوند دانشگاه با صنعت در استان برداشت با حضور رییس جهاد دانشگاهی واحد استان اردبیل و امام جمعه و معاونت برنامه ریزی و توسعه و معاونت عمرانی فرمانداری و بخشداران تابعه جمعی از مسئولان شهرستان پارس آباد ساختمان مرکز آموزش جهاد دانشگاهی پارس آباد افتتاح شد.

 • دکتر علایی فرماندار شهرستان پارس آباد به مناسبت فرا رسیدن 16 آذر ، روز دانشجو را تبریک گفت
  دکتر علایی فرماندار شهرستان پارس آباد به مناسبت فرا رسیدن 16 آذر ، روز دانشجو را تبریک گفت متن پیام فرماندار شهرستان پارس آباد مغان به مناسبت 16 آذر روز دانشجو به شرح ذیل می باشد: 16 آذر روزی تاریخی و تبلوری از روحیه ضد استکباری و ضد استبدادی دانشجویان و ملت ایران بوده و نقطه عطفی در نقش قشر فرهیخته دانشجویی در تاثیر گذاری بر تحولات بنیادین جامعه محسوب می شود. حرکت دانشجویی به معنای پویایی و تحرکی است که همراه با ایمان ،عزت، شرافت و خودباوری موجود در جوانان ایرانی، امروز منتج به بالنگدی و دستیابی به قله های متعالی علمی و پژوهشی گردیده و درمقابل این ظرفیت بزرگ نه تنها دوستان بلکه دشمنان نیز بر توان کشور اسلامی ایران اذعان داشته و در مقابلشان سر فرود آورده اند.

اخبار > دکتر علایی : حفظ اشتغال موجود و تقویت تولید شهرستانی و حمایت از ایجاد واحدهای صنعتی جدید و افزایش سطح اشتغال مورد تاکید می باشد.


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید فرماندار از واحد های صنعتی و تولیدی شهرستان

دکتر علایی : حفظ اشتغال موجود و تقویت تولید شهرستانی و حمایت از ایجاد واحدهای صنعتی جدید و افزایش سطح اشتغال مورد تاکید می باشد.

بازدید فرماندار از واحد های صنعتی  و تولیدی شهرستان

فرماندار پارس آباد از واحدهای صنعتی و تولیدی سطح شهرستان بازدید و مسائل و مشکلات آنها را بررسی کرد.

دکتر علایی : حفظ اشتغال موجود و تقویت تولید شهرستانی و حمایت از ایجاد واحدهای صنعتی جدید و افزایش  سطح اشتغال مورد تاکید می باشد.

دکتر علایی فرماندار شهرستان پارس آباد به همراه روسای ادارات و مسئولان مرتبط با حوزه اشتغال و سرمایه گذاری با حضور در واحدهای صنعتی و تولیدی ضمن بررسی مسائل و مشکلات آنها از فعالیتهای تولیدی این واحدها و ایجاد اشتغال صورت پذیرفته و همچنین ظرفیتها و پتانسلهای راکد نیازمند حمایت جهت تحرک و فعالیت مجدد خطوط تولید جدید بازدید کرد و از ادارات و دستگاههای اجرایی خواست تا با همراهی با واحدها و رفع موانع تولید کمک حال تولید کنندگان باشند.

 

 

دکتر علایی با بیان اینکه حفظ اشتغال موجود و تقویت تولید شهرستانی و حمایت از ایجاد واحدهای صنعتی جدید و افزایش  سطح اشتغال مورد تاکید می باشد افزود بایستی همه ما دست به دست هم دهیم و تولید داخلی را حمایت کنیم و در خرید های ادارات نیز از تولیدات بومی منطقه که ضامن اشتغال و رشد و رونق اقتصادی شهرستان هستند استفاده شود.

فرماندار پارس آباد در این بازدید با حضور در اسلام آباد از واحد پرورش فیل ماهی و ماهی خاویار آقای تارودی جعفری با اشتغالزایی جدید 4 نفر و محل جدید ایجاد سایت پرورش ماهی بازدید کردند .

در ادامه با از واحدهای صنعتی مغان سو و تولید آب میوه و واحد جدید صنعتی تولید پودر ژله آقای محمد کارگر بازدید نموده و بر تسریع در بهره مندی و استفاده این واحد از وام اشتغالزایی تاکید کرد.

فرماندار پارس آباد سپس با حضور درکارگاه تولید پنیر و کارخانه لبنیات نیکان تجارت آقای ورزند از خطوط تولید و محصولات و آزمایشگاه و سردخانه های موجود بازدید و خواستار حمایت و تقویت تولید و کمک برای راه انداز واحد جدید شد.

دکتر علایی همچنین از واحد صنعتی تولید جعبه و سبد میوه آقای ملکیان و واحد صنعتی تولیدی بسته بندی کنسرو کله پاچه و آلایشات گوشتی و بسته بندی حبوبات آقای اصغری و چند واحد دیگر مسقر در شهرک صنعتی بازدید و نسبت به حل مشکلاتن آنها دستورات لازم را صادر نمودند.

فرماندار پارس آباد همچنین از واحد تولیدی میلاد پوشاک آقای محمدی که با دریافت سفارش از سطح کشور اشتغال بیش از 60 نفری ایجاد نموده در داخل شهر پارس آباد بازدید کرده و از شهرداری خواست نسبت به حل مشکل احداث کارگاه جدید در زمین مناسبتر فرآهم شده توسط سرمایه گذار همکاری و همراهی نمایند تا بتواند با دریافت سفارشات بیشتر از سطح کشور زمینه اشتغال جوانان و خانواده ها را فراهم نمایند.

دکتر علایی با اشاره به حمایتهای دولت از بخش سرمایه گذاری از سهم 68 میلیاردی شهرستان از محل تسهیلات اشتغال فراگیر و سهم بیش از 19 میلیاردی از محل تسهیلات اشتغال  پایدار مناطق روستایی و عشایری خبر داد و گفت باید به گونه ای اقدام شود که این منابع مالی سهم اشتغال 1000 نفری شهرستان را محقق نماید.

 

بازدید فرماندار پارس آباد از کارگاه تولیدی پوشاک آقای محمدی با اشتغال زایی 60 نفری

بازدید فرماندار پارس آباد از کارخانه تولیدی لبنیات آقای ورزند در شهرک صنعتی

بازدید فرماندار پارس آباد از کارخانه تولیدی مغان سو آقای کارگر در شهرک صنعتی

بازدید فرماندار پارس آباد از مزرعه تولید فیل ماهی و خاویار در اسلام آباد


١٦:٣٢ - سه شنبه ٢٦ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٢٧٣٤٩    /    تعداد نمایش : ٣٠١کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

سه شنبه ٢٠ آذر ١٣٩٧
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق متعلق به این سایت برای استانداری اردبیل محفوظ می باشد.
Copyright © 2010 Ostandari Ardebil. All rights reserved