سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

اخبار مهم
 • دکتر علایی فرماندار پارس آباد : تامین بیش از 2000 تن قیر در جهت عمران شهر پارس آباد
  دکتر علایی از آغاز یکی از بزرگترین نهضت های آسفالت و عمران شهری استان به ارزش بیش از 100 میلیارد ریال در پارس آباد مغان خبر داد. دکتر علایی فرماندار پارس آباد از تامین بیش از 2000 تن قیر در جهت عمران شهر پارس آباد خبر داد و گفت از این مقدار قیر خریداری شده بیش از 50 هزار تن آسفالت استحصال و در مساحت 400 هزار مترمربع از معابر و خیابانهای اصلی و فرعی و کوچه های شهر پارس آباد اجرا خواهد شد.

 • خانواده شهدا و ایثارگران و آزادگان نور چشم نظام هستند
  دکتر علایی فرماندار پارس آباد : خانواده شهدا و ایثارگران و آزادگان نور چشم نظام هستند و استحکام و پایداری نظام جمهوری اسلامی به برکت رشادتها و ایثارگری ها و تحمل رنج اسارت در دست دشمنان و چشم انتظاری و صبر استقامت خانواده شهدا و جانبازان و آزادگان به دست آمده و بر همه وظیفه و مسئولیت هست تا این قشر را تکریم تجلیل و در عمل قدردانی خود را با ادامه راه و حفظ و صیانت از آرمان شهدا نشان دهد.

 • دکتر علایی : صدا و سیمای استان اردبیل نقش بسزایی در توسعه استان ایفا مینماید
  دکتر علایی : صدا و سیمای استان اردبیل نقش بسزایی در توسعه استان ایفا مینماید دکتر علایی فرماندار پارس آباد در نشست با دکتر ملا احمدی مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل، از نقش ارزنده شبکه سبلان در اطلاع رسانی و معرفی قابلیت ها و ظرفیتهای استان بویژه دشت مغان تشکر و قدردانی کرد و گفت صدا و سیمای استان اردبیل و شبکه سبلان نقش بسزایی در توسعه استان ایفا مینماید.

 • جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان پارس آباد
  معاونت فرماندار پارس آباد در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان پارس آباد ضمن تبریک فرار رسیدن سالروز ازدواج حضرت علی ( ع) با حضرت فاطمه زهرا ( س ) و هفته ازدواج آسان با اشاره سیره و سنت پیامبر اکرم ( ص ) و شیوه زندگی ائمه معصومین علیهم السلام گفت باید با تاسی از ازدواج نورانی و معنوی مولای متقیان نسبت به ترویج فرهنگ ازدواج آسان در جامعه امروزی تلاش نماییم.

 • فرودگاه پارس آباد میهمان هیات بلند پایه وزارت امور خارجه ایران
  هیاتی متشکل از مسئولین و کارشناسان وزارت کشور و دبیران اجلاس و مترجمین وزارت خارجه با سفر به شهرستان پارس آباد با استقبال معاونت فرماندار و بخشدار مرکزی و مسئولان فرودگاه پارس آباد مغان از مسیر گمرک بیله سوار عازم کشور جمهوری آذربایجان گردیدند تا در اجلاس خزر حضور یابند.

اخبار > دکتر علایی : حفظ اشتغال موجود و تقویت تولید شهرستانی و حمایت از ایجاد واحدهای صنعتی جدید و افزایش سطح اشتغال مورد تاکید می باشد.


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید فرماندار از واحد های صنعتی و تولیدی شهرستان

دکتر علایی : حفظ اشتغال موجود و تقویت تولید شهرستانی و حمایت از ایجاد واحدهای صنعتی جدید و افزایش سطح اشتغال مورد تاکید می باشد.

بازدید فرماندار از واحد های صنعتی  و تولیدی شهرستان

فرماندار پارس آباد از واحدهای صنعتی و تولیدی سطح شهرستان بازدید و مسائل و مشکلات آنها را بررسی کرد.

دکتر علایی : حفظ اشتغال موجود و تقویت تولید شهرستانی و حمایت از ایجاد واحدهای صنعتی جدید و افزایش  سطح اشتغال مورد تاکید می باشد.

دکتر علایی فرماندار شهرستان پارس آباد به همراه روسای ادارات و مسئولان مرتبط با حوزه اشتغال و سرمایه گذاری با حضور در واحدهای صنعتی و تولیدی ضمن بررسی مسائل و مشکلات آنها از فعالیتهای تولیدی این واحدها و ایجاد اشتغال صورت پذیرفته و همچنین ظرفیتها و پتانسلهای راکد نیازمند حمایت جهت تحرک و فعالیت مجدد خطوط تولید جدید بازدید کرد و از ادارات و دستگاههای اجرایی خواست تا با همراهی با واحدها و رفع موانع تولید کمک حال تولید کنندگان باشند.

 

 

دکتر علایی با بیان اینکه حفظ اشتغال موجود و تقویت تولید شهرستانی و حمایت از ایجاد واحدهای صنعتی جدید و افزایش  سطح اشتغال مورد تاکید می باشد افزود بایستی همه ما دست به دست هم دهیم و تولید داخلی را حمایت کنیم و در خرید های ادارات نیز از تولیدات بومی منطقه که ضامن اشتغال و رشد و رونق اقتصادی شهرستان هستند استفاده شود.

فرماندار پارس آباد در این بازدید با حضور در اسلام آباد از واحد پرورش فیل ماهی و ماهی خاویار آقای تارودی جعفری با اشتغالزایی جدید 4 نفر و محل جدید ایجاد سایت پرورش ماهی بازدید کردند .

در ادامه با از واحدهای صنعتی مغان سو و تولید آب میوه و واحد جدید صنعتی تولید پودر ژله آقای محمد کارگر بازدید نموده و بر تسریع در بهره مندی و استفاده این واحد از وام اشتغالزایی تاکید کرد.

فرماندار پارس آباد سپس با حضور درکارگاه تولید پنیر و کارخانه لبنیات نیکان تجارت آقای ورزند از خطوط تولید و محصولات و آزمایشگاه و سردخانه های موجود بازدید و خواستار حمایت و تقویت تولید و کمک برای راه انداز واحد جدید شد.

دکتر علایی همچنین از واحد صنعتی تولید جعبه و سبد میوه آقای ملکیان و واحد صنعتی تولیدی بسته بندی کنسرو کله پاچه و آلایشات گوشتی و بسته بندی حبوبات آقای اصغری و چند واحد دیگر مسقر در شهرک صنعتی بازدید و نسبت به حل مشکلاتن آنها دستورات لازم را صادر نمودند.

فرماندار پارس آباد همچنین از واحد تولیدی میلاد پوشاک آقای محمدی که با دریافت سفارش از سطح کشور اشتغال بیش از 60 نفری ایجاد نموده در داخل شهر پارس آباد بازدید کرده و از شهرداری خواست نسبت به حل مشکل احداث کارگاه جدید در زمین مناسبتر فرآهم شده توسط سرمایه گذار همکاری و همراهی نمایند تا بتواند با دریافت سفارشات بیشتر از سطح کشور زمینه اشتغال جوانان و خانواده ها را فراهم نمایند.

دکتر علایی با اشاره به حمایتهای دولت از بخش سرمایه گذاری از سهم 68 میلیاردی شهرستان از محل تسهیلات اشتغال فراگیر و سهم بیش از 19 میلیاردی از محل تسهیلات اشتغال  پایدار مناطق روستایی و عشایری خبر داد و گفت باید به گونه ای اقدام شود که این منابع مالی سهم اشتغال 1000 نفری شهرستان را محقق نماید.

 

بازدید فرماندار پارس آباد از کارگاه تولیدی پوشاک آقای محمدی با اشتغال زایی 60 نفری

بازدید فرماندار پارس آباد از کارخانه تولیدی لبنیات آقای ورزند در شهرک صنعتی

بازدید فرماندار پارس آباد از کارخانه تولیدی مغان سو آقای کارگر در شهرک صنعتی

بازدید فرماندار پارس آباد از مزرعه تولید فیل ماهی و خاویار در اسلام آباد


١٦:٣٢ - سه شنبه ٢٦ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٢٧٣٤٩    /    تعداد نمایش : ١١١کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

دوشنبه ٢٩ مرداد ١٣٩٧
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق متعلق به این سایت برای استانداری اردبیل محفوظ می باشد.
Copyright © 2010 Ostandari Ardebil. All rights reserved