سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

اخبار مهم
 • تکریم ارباب رجوع مورد تاکید فرماندار شهرستان پارس آباد
  دکتر علی علایی فرماندار شهرستان پارس آباد روز سه شنبه در جلسه شورای اداری پارس آباد مغان افزود: مسئولان و مدیران باید تکریم ارباب رجوع را سر لوحه قرار داده و با خبرنگاران و اصحاب رسانه باید تعامل و همکاری داشته باشند.

 • تاکید فرماندار پارس آباد بر ایجاد وحدت و انسجام بین دستگاه‌ها و هماهنگی متقابل
  نشست فرماندار شهرستان پارس آباد با معاونین و بخشداران بخش های تابعه صبح امروز یکشنبه در محل فرمانداری شهرستان پارس آباد برگزار گردید. فرماندار شهرستان پارس آباد در این نشست با تقدیر از زحمات معاونان و بخشداران بخش‌های تابعه در برگزاری شکوهمند دهه مبارک فجر شهرستان پارس آباد و حضور چشمگیر مردم و مسئولان در راهپیمایی سال ۹۷ در مقایسه با سال‌های گذشته قدردانی کرد.

 • تخصیص بیش از 7 میلیارد ریال برای اجرای پروژه های مناطق عشایری
  فرماندار شهرستان پارس آباد از برنامه ریزی برای اجرای پروژه های عمرانی در نواحی مناطق عشایری شهرستان خبر داد. تخصیص بیش از 7 میلیارد ریال برای اجرای پروژه های مناطق عشایری دکتر علایی فرماندار پارس آباد در نشست با معاونت عمرانی و بخشداران تابعه و مسئولین امور عشایری شهرستان ضمن قدر دانی از حضور پرشور مردم ولایت مدار شهرستان و علی الخصوص عشایر غیرتمند در راهپیمایی 22 بهمن ، با بیان اینکه بیش از 47 درصد عشایر استان ساکن شهرستان پارس آباد هستند از برنامه ریزی برای اجرای پروژه های عمرانی در نواحی مناطق عشایری شهرستان خبر داد.

 • مردم شهرستان پارس آباد بار دیگر با حضور حماسی خود در راهپیمایی 22 بهمن برگ زرین دیگری در دفتر افتخارات این شهرستان ولایت مدار به ثبت رساندند
  مردم پارس آباد مغان امروز با شرکت پرشور در راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به همگان نشان دادند خواسته های شیطانی ترامپ و سایر سران استکبار در روزگار کنونی برای تضعیف نظام اسلامی با وجود هر تهدید و تحریمی هیچگاه محقق نخواهد شد و ملت ایران همواره پشتیبان نهضت امام خمینی(ره) ‌خواهند بود.

 • افتتاح و بهره برداری از پروژه های شهرداری پارس آباد و بخش تازه کند همزمان با دهمین روز از دهه مبارک فجر
  روز یکشنبه ۲۱ بهمن مصادف با ، دهمین وز از دهه مبارک فجر در شهرستان پارس آباد از مجسمه دانایی و طرح ها و پروژه های بخش تازه کند بهره برداری شد. در این مراسمات که با حضور فرماندار شهرستان پارس آباد معاونان و دیگر مدیران دستگاهها برگزار شد، از مجسمه دانایی شهرداری پارس آباد پرده برداری و از پروژه ها و طرح های بخش تازه کند بهره برداری بعمل آمد.

اخبار > دکتر علایی : حفظ اشتغال موجود و تقویت تولید شهرستانی و حمایت از ایجاد واحدهای صنعتی جدید و افزایش سطح اشتغال مورد تاکید می باشد.


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید فرماندار از واحد های صنعتی و تولیدی شهرستان

دکتر علایی : حفظ اشتغال موجود و تقویت تولید شهرستانی و حمایت از ایجاد واحدهای صنعتی جدید و افزایش سطح اشتغال مورد تاکید می باشد.

بازدید فرماندار از واحد های صنعتی  و تولیدی شهرستان

فرماندار پارس آباد از واحدهای صنعتی و تولیدی سطح شهرستان بازدید و مسائل و مشکلات آنها را بررسی کرد.

دکتر علایی : حفظ اشتغال موجود و تقویت تولید شهرستانی و حمایت از ایجاد واحدهای صنعتی جدید و افزایش  سطح اشتغال مورد تاکید می باشد.

دکتر علایی فرماندار شهرستان پارس آباد به همراه روسای ادارات و مسئولان مرتبط با حوزه اشتغال و سرمایه گذاری با حضور در واحدهای صنعتی و تولیدی ضمن بررسی مسائل و مشکلات آنها از فعالیتهای تولیدی این واحدها و ایجاد اشتغال صورت پذیرفته و همچنین ظرفیتها و پتانسلهای راکد نیازمند حمایت جهت تحرک و فعالیت مجدد خطوط تولید جدید بازدید کرد و از ادارات و دستگاههای اجرایی خواست تا با همراهی با واحدها و رفع موانع تولید کمک حال تولید کنندگان باشند.

 

 

دکتر علایی با بیان اینکه حفظ اشتغال موجود و تقویت تولید شهرستانی و حمایت از ایجاد واحدهای صنعتی جدید و افزایش  سطح اشتغال مورد تاکید می باشد افزود بایستی همه ما دست به دست هم دهیم و تولید داخلی را حمایت کنیم و در خرید های ادارات نیز از تولیدات بومی منطقه که ضامن اشتغال و رشد و رونق اقتصادی شهرستان هستند استفاده شود.

فرماندار پارس آباد در این بازدید با حضور در اسلام آباد از واحد پرورش فیل ماهی و ماهی خاویار آقای تارودی جعفری با اشتغالزایی جدید 4 نفر و محل جدید ایجاد سایت پرورش ماهی بازدید کردند .

در ادامه با از واحدهای صنعتی مغان سو و تولید آب میوه و واحد جدید صنعتی تولید پودر ژله آقای محمد کارگر بازدید نموده و بر تسریع در بهره مندی و استفاده این واحد از وام اشتغالزایی تاکید کرد.

فرماندار پارس آباد سپس با حضور درکارگاه تولید پنیر و کارخانه لبنیات نیکان تجارت آقای ورزند از خطوط تولید و محصولات و آزمایشگاه و سردخانه های موجود بازدید و خواستار حمایت و تقویت تولید و کمک برای راه انداز واحد جدید شد.

دکتر علایی همچنین از واحد صنعتی تولید جعبه و سبد میوه آقای ملکیان و واحد صنعتی تولیدی بسته بندی کنسرو کله پاچه و آلایشات گوشتی و بسته بندی حبوبات آقای اصغری و چند واحد دیگر مسقر در شهرک صنعتی بازدید و نسبت به حل مشکلاتن آنها دستورات لازم را صادر نمودند.

فرماندار پارس آباد همچنین از واحد تولیدی میلاد پوشاک آقای محمدی که با دریافت سفارش از سطح کشور اشتغال بیش از 60 نفری ایجاد نموده در داخل شهر پارس آباد بازدید کرده و از شهرداری خواست نسبت به حل مشکل احداث کارگاه جدید در زمین مناسبتر فرآهم شده توسط سرمایه گذار همکاری و همراهی نمایند تا بتواند با دریافت سفارشات بیشتر از سطح کشور زمینه اشتغال جوانان و خانواده ها را فراهم نمایند.

دکتر علایی با اشاره به حمایتهای دولت از بخش سرمایه گذاری از سهم 68 میلیاردی شهرستان از محل تسهیلات اشتغال فراگیر و سهم بیش از 19 میلیاردی از محل تسهیلات اشتغال  پایدار مناطق روستایی و عشایری خبر داد و گفت باید به گونه ای اقدام شود که این منابع مالی سهم اشتغال 1000 نفری شهرستان را محقق نماید.

 

بازدید فرماندار پارس آباد از کارگاه تولیدی پوشاک آقای محمدی با اشتغال زایی 60 نفری

بازدید فرماندار پارس آباد از کارخانه تولیدی لبنیات آقای ورزند در شهرک صنعتی

بازدید فرماندار پارس آباد از کارخانه تولیدی مغان سو آقای کارگر در شهرک صنعتی

بازدید فرماندار پارس آباد از مزرعه تولید فیل ماهی و خاویار در اسلام آباد


١٦:٣٢ - سه شنبه ٢٦ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٢٧٣٤٩    /    تعداد نمایش : ٤٥٧کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

چهارشنبه ٠١ اسفند ١٣٩٧
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق متعلق به این سایت برای استانداری اردبیل محفوظ می باشد.
Copyright © 2010 Ostandari Ardebil. All rights reserved