سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

اخبار مهم
 • دکتر علایی فرماندار پارس آباد : تامین بیش از 2000 تن قیر در جهت عمران شهر پارس آباد
  دکتر علایی از آغاز یکی از بزرگترین نهضت های آسفالت و عمران شهری استان به ارزش بیش از 100 میلیارد ریال در پارس آباد مغان خبر داد. دکتر علایی فرماندار پارس آباد از تامین بیش از 2000 تن قیر در جهت عمران شهر پارس آباد خبر داد و گفت از این مقدار قیر خریداری شده بیش از 50 هزار تن آسفالت استحصال و در مساحت 400 هزار مترمربع از معابر و خیابانهای اصلی و فرعی و کوچه های شهر پارس آباد اجرا خواهد شد.

 • خانواده شهدا و ایثارگران و آزادگان نور چشم نظام هستند
  دکتر علایی فرماندار پارس آباد : خانواده شهدا و ایثارگران و آزادگان نور چشم نظام هستند و استحکام و پایداری نظام جمهوری اسلامی به برکت رشادتها و ایثارگری ها و تحمل رنج اسارت در دست دشمنان و چشم انتظاری و صبر استقامت خانواده شهدا و جانبازان و آزادگان به دست آمده و بر همه وظیفه و مسئولیت هست تا این قشر را تکریم تجلیل و در عمل قدردانی خود را با ادامه راه و حفظ و صیانت از آرمان شهدا نشان دهد.

 • دکتر علایی : صدا و سیمای استان اردبیل نقش بسزایی در توسعه استان ایفا مینماید
  دکتر علایی : صدا و سیمای استان اردبیل نقش بسزایی در توسعه استان ایفا مینماید دکتر علایی فرماندار پارس آباد در نشست با دکتر ملا احمدی مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل، از نقش ارزنده شبکه سبلان در اطلاع رسانی و معرفی قابلیت ها و ظرفیتهای استان بویژه دشت مغان تشکر و قدردانی کرد و گفت صدا و سیمای استان اردبیل و شبکه سبلان نقش بسزایی در توسعه استان ایفا مینماید.

 • جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان پارس آباد
  معاونت فرماندار پارس آباد در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان پارس آباد ضمن تبریک فرار رسیدن سالروز ازدواج حضرت علی ( ع) با حضرت فاطمه زهرا ( س ) و هفته ازدواج آسان با اشاره سیره و سنت پیامبر اکرم ( ص ) و شیوه زندگی ائمه معصومین علیهم السلام گفت باید با تاسی از ازدواج نورانی و معنوی مولای متقیان نسبت به ترویج فرهنگ ازدواج آسان در جامعه امروزی تلاش نماییم.

 • فرودگاه پارس آباد میهمان هیات بلند پایه وزارت امور خارجه ایران
  هیاتی متشکل از مسئولین و کارشناسان وزارت کشور و دبیران اجلاس و مترجمین وزارت خارجه با سفر به شهرستان پارس آباد با استقبال معاونت فرماندار و بخشدار مرکزی و مسئولان فرودگاه پارس آباد مغان از مسیر گمرک بیله سوار عازم کشور جمهوری آذربایجان گردیدند تا در اجلاس خزر حضور یابند.

اخبار > جلسه شورای هماهنگی و برنامه ریزی مبارزه با مواد مخدر شهرستان پارس آباد


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه شورای هماهنگی و برنامه ریزی مبارزه با مواد مخدر شهرستان پارس آباد

تاکید بر آگاهی بخشی ، آموزش و اجتماعی کردن پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر در بین آحاد جامعه.

 

از هر معتادی که پرسیده میشود چگونه در دام اعتیاد گرفتار شده ؟ پاسخ داد فکر میکردم هر وقت اراده کنم توانایی ترک را دارم اما نشد!

 

حاجی پور معاونت فرمانداری پارس آباد در جلسه شورای هماهنگی و برنامه ریزی مبارزه با مواد مخدر شهرستان پارس آباد که با حضور دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در فرمانداری شهرستان برگزار شد بر بر آگاهی بخشی ، آموزش و اجتماعی کردن پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر در بین آحاد جامعه تاکید کرده و گفت شهرستان پارس آباد با دارا بودن بیشترین جمعیت بین شهرستانهای استان و رشد جمعیتی مثبت و مهاجرت از سایر شهرستانها و حتی استانها به شهر ها و روستاها با حجم بالایی از حاشیه نشینی در مناطق کم تر توسعه یافته و سکونتگاههای غیر رسمی مواجه شده و این امر باعث شده آسیب های اجتماعی بیشتر خود را نشان دهند که شیوع مواد مخدر و اعتیاد نیز یکی از این موارد است.

 

وی همچنین ایجاد مرکز TC  اجتماع درمان محور را به عنوان تنها مرکز موجود در استان  سیار مفید دانست و گفت بایستی پیگیری شود کمپ ترک اعتیاد به عنوان مقدمه ای بر مرکز TC   سریعاً راه اندازی شود تا در درمان اعتیاد زنجیره کاملی داشته باشیم و زمینه ترک اعتیاد افراد بتوانند بیشتر فرآهم شود.

 

معاونت فرمانداری پارس آباد با اشاره به اینکه آگاهی بخشی ، آموزش و اجتماعی کردن پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر در بین آحاد جامعه بسیار مهم است و باید همزمان با درمان تاکید ویژ وتوجه به امر آموزش و پیشگیری را جز اولویت برنامه های ستاد مبارزه با مواد مخدر قرار دهیم.

 


١٤:٤٢ - چهارشنبه ٢٧ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٢٧٣٥١    /    تعداد نمایش : ١٣٥کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

دوشنبه ٢٩ مرداد ١٣٩٧
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق متعلق به این سایت برای استانداری اردبیل محفوظ می باشد.
Copyright © 2010 Ostandari Ardebil. All rights reserved