سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

اخبار مهم
 • تکریم ارباب رجوع مورد تاکید فرماندار شهرستان پارس آباد
  دکتر علی علایی فرماندار شهرستان پارس آباد روز سه شنبه در جلسه شورای اداری پارس آباد مغان افزود: مسئولان و مدیران باید تکریم ارباب رجوع را سر لوحه قرار داده و با خبرنگاران و اصحاب رسانه باید تعامل و همکاری داشته باشند.

 • تاکید فرماندار پارس آباد بر ایجاد وحدت و انسجام بین دستگاه‌ها و هماهنگی متقابل
  نشست فرماندار شهرستان پارس آباد با معاونین و بخشداران بخش های تابعه صبح امروز یکشنبه در محل فرمانداری شهرستان پارس آباد برگزار گردید. فرماندار شهرستان پارس آباد در این نشست با تقدیر از زحمات معاونان و بخشداران بخش‌های تابعه در برگزاری شکوهمند دهه مبارک فجر شهرستان پارس آباد و حضور چشمگیر مردم و مسئولان در راهپیمایی سال ۹۷ در مقایسه با سال‌های گذشته قدردانی کرد.

 • تخصیص بیش از 7 میلیارد ریال برای اجرای پروژه های مناطق عشایری
  فرماندار شهرستان پارس آباد از برنامه ریزی برای اجرای پروژه های عمرانی در نواحی مناطق عشایری شهرستان خبر داد. تخصیص بیش از 7 میلیارد ریال برای اجرای پروژه های مناطق عشایری دکتر علایی فرماندار پارس آباد در نشست با معاونت عمرانی و بخشداران تابعه و مسئولین امور عشایری شهرستان ضمن قدر دانی از حضور پرشور مردم ولایت مدار شهرستان و علی الخصوص عشایر غیرتمند در راهپیمایی 22 بهمن ، با بیان اینکه بیش از 47 درصد عشایر استان ساکن شهرستان پارس آباد هستند از برنامه ریزی برای اجرای پروژه های عمرانی در نواحی مناطق عشایری شهرستان خبر داد.

 • مردم شهرستان پارس آباد بار دیگر با حضور حماسی خود در راهپیمایی 22 بهمن برگ زرین دیگری در دفتر افتخارات این شهرستان ولایت مدار به ثبت رساندند
  مردم پارس آباد مغان امروز با شرکت پرشور در راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به همگان نشان دادند خواسته های شیطانی ترامپ و سایر سران استکبار در روزگار کنونی برای تضعیف نظام اسلامی با وجود هر تهدید و تحریمی هیچگاه محقق نخواهد شد و ملت ایران همواره پشتیبان نهضت امام خمینی(ره) ‌خواهند بود.

 • افتتاح و بهره برداری از پروژه های شهرداری پارس آباد و بخش تازه کند همزمان با دهمین روز از دهه مبارک فجر
  روز یکشنبه ۲۱ بهمن مصادف با ، دهمین وز از دهه مبارک فجر در شهرستان پارس آباد از مجسمه دانایی و طرح ها و پروژه های بخش تازه کند بهره برداری شد. در این مراسمات که با حضور فرماندار شهرستان پارس آباد معاونان و دیگر مدیران دستگاهها برگزار شد، از مجسمه دانایی شهرداری پارس آباد پرده برداری و از پروژه ها و طرح های بخش تازه کند بهره برداری بعمل آمد.

اخبار > جلسه شورای هماهنگی و برنامه ریزی مبارزه با مواد مخدر شهرستان پارس آباد


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه شورای هماهنگی و برنامه ریزی مبارزه با مواد مخدر شهرستان پارس آباد

تاکید بر آگاهی بخشی ، آموزش و اجتماعی کردن پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر در بین آحاد جامعه.

 

از هر معتادی که پرسیده میشود چگونه در دام اعتیاد گرفتار شده ؟ پاسخ داد فکر میکردم هر وقت اراده کنم توانایی ترک را دارم اما نشد!

 

حاجی پور معاونت فرمانداری پارس آباد در جلسه شورای هماهنگی و برنامه ریزی مبارزه با مواد مخدر شهرستان پارس آباد که با حضور دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در فرمانداری شهرستان برگزار شد بر بر آگاهی بخشی ، آموزش و اجتماعی کردن پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر در بین آحاد جامعه تاکید کرده و گفت شهرستان پارس آباد با دارا بودن بیشترین جمعیت بین شهرستانهای استان و رشد جمعیتی مثبت و مهاجرت از سایر شهرستانها و حتی استانها به شهر ها و روستاها با حجم بالایی از حاشیه نشینی در مناطق کم تر توسعه یافته و سکونتگاههای غیر رسمی مواجه شده و این امر باعث شده آسیب های اجتماعی بیشتر خود را نشان دهند که شیوع مواد مخدر و اعتیاد نیز یکی از این موارد است.

 

وی همچنین ایجاد مرکز TC  اجتماع درمان محور را به عنوان تنها مرکز موجود در استان  سیار مفید دانست و گفت بایستی پیگیری شود کمپ ترک اعتیاد به عنوان مقدمه ای بر مرکز TC   سریعاً راه اندازی شود تا در درمان اعتیاد زنجیره کاملی داشته باشیم و زمینه ترک اعتیاد افراد بتوانند بیشتر فرآهم شود.

 

معاونت فرمانداری پارس آباد با اشاره به اینکه آگاهی بخشی ، آموزش و اجتماعی کردن پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر در بین آحاد جامعه بسیار مهم است و باید همزمان با درمان تاکید ویژ وتوجه به امر آموزش و پیشگیری را جز اولویت برنامه های ستاد مبارزه با مواد مخدر قرار دهیم.

 


١٤:٤٢ - چهارشنبه ٢٧ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٢٧٣٥١    /    تعداد نمایش : ٤٠٩کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

جمعه ٠٣ اسفند ١٣٩٧
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق متعلق به این سایت برای استانداری اردبیل محفوظ می باشد.
Copyright © 2010 Ostandari Ardebil. All rights reserved