سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

اخبار مهم
 • همزمان با چهار چهارشنبه پایانی سال که با آیین نوروز و 4 عنصر آب ،باد،آتش و خاک پیوند خورده چهار جشنواره در چهار بخش شهرستان پارس آباد اجرایی خواهد.
  بزرگترین جشنواره زمستان بیدار استان با عنوان بهار در زمستان در شهرستان پارس آباد اجرا می شود. همزمان با چهار چهارشنبه پایانی سال که با آیین نوروز و 4 عنصر آب ،باد،آتش و خاک پیوند خورده چهار جشنواره در چهار بخش شهرستان پارس آباد اجرایی خواهد. دکتر علایی فرماندار پارس آباد در جلسه توسعه گردشگری و هماهنگی برگزاری اولین جشنواره زمستان بیدار در شهرستان با بیان اینکه در شرایطی که یخبندان اکثریت شهرهای کشور را در شش ماه دوم فراگرفته گفت: اجرای طرح زمستان بیدار در شهرستان پارس آباد به دلیل آب و هوای بهاری در زمستان میتواند نقش بزرگی در توسعه گردشگری استان و جذب گردشگران داخلی و خارجی و رونق اقتصادی و اشتغال پایدار داشته باشد.

 • با ایجاد شهرک صنعتی غیردولتی در کشت و صنعت مغان سرعت سرمایه گذاری در شهرستان افزایش خواهد یافت
  جلسه هماهنگی برای ایجاد شهرک صنعتی ۲۰ هکتاری غیر دولتی در کشت و صنعت مغان محدوده باغات میوه و جنب کارخانه کنسانتره پروسس میوه امروز سه شنبه با حضور علایی فرماندار شهرستان پارس آباد و نمایندگان شرکت مغان و دیگر مدیران دستگاههای مرتبط در این خصوص در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 • تاکید بر فرهنگ سازی ، آموزش، و تجهیزات به روز کنترل ترافیک مهمترین مولفه حل مشکلات ترافیکی شهر پارس آباد
  جلسه شورای ترافیک شهرستان پارس آباد تاکید بر فرهنگ سازی ، آموزش، و تجهیزات به روز کنترل ترافیک مهمترین مولفه حل مشکلات ترافیکی شهر پارس آباد صبح دیروز جلسه شورای ترافیک شهرستان پارس آباد به ریاست مهندس ندایی معاونت عمرانی فرمانداری شهرستان پارس آباد و با حضور اعضای این شورا برگزار و بر فرهنگ سازی ، آموزش، و تجهیزات به روز کنترل ترافیک مهمترین مولفه حل مشکلات ترافیکی شهر پارس آباد

 • پیش بینی بازدید بیش از 30 هزار نفر از نماشگاه یاس کبود در شهرستان پارس آباد
  اروجعلی محمدزاده معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان پارس آباد در نشست هماهنگی برای برگزاری نمایشگاه فرهنگی مذهبی یاس کبود با بیان اینکه سالانه بیش از 30 هزار نفر از این نماشگاه بازدید مینمایند از این اقدام فرهنگی بعنوان شناسنامه شهرستان پارس آباد یاد کرد و افزود: برای نهمین سال نمایشگاه یاس کبود از ۹ الی ۲۰ بهمن در محل کانون آیت اله طباطبایی با حضور اقشار مختلف مردم برگزار خواهد شد.

 • احتمال سفر وزیر بهداشت و درمان از طریق پرواز فرودگاه پارس آباد برای افتتاح بیمارستان 160 تختخوابی پارس آباد
  جلسه هماهنگی رفع مشکلات و تسریع در افتتاح پروژه مهم بیمارستان 160 تختخوابی در دهه فجر امسال احتمال سفر وزیر بهداشت و درمان از طریق پرواز فرودگاه پارس آباد برای افتتاح بیمارستان 160 تختخوابی پارس آباد دکتر علایی فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه هماهنگی رفع مشکلات و تسریع در افتتاح پروژه مهم بیمارستان 160 تختخوابی در دهه فجر امسال با بیان اینکه این پروژه مطالبه عمومی مردم بوده و نیاز به آن شدیداً احساس می شود گفت متاسفانه این پروژه مدت زمان زیادی است که شروع شده و وعده های داده شده برای افتتاح آن به ثمر ننشسته و مردم از این موضوع نارحت هستند.

اخبار > *اختصاص بیش از 8 میلیارد تومان اعتبار ملی دولتی برای محله مطهری و آزادگان


  چاپ        ارسال به دوست

**دولت با اعتبارات ملی مصمم برای حل مشکلات محلات هدف

*اختصاص بیش از 8 میلیارد تومان اعتبار ملی دولتی برای محله مطهری و آزادگان

**دولت با اعتبارات ملی مصمم برای حل مشکلات محلات هدف

دکتر علایی فرماندار پارس آباد:

*اختصاص بیش از 8 میلیارد تومان اعتبار ملی دولتی برای محله مطهری و آزادگان

 

*اجازه نمی دهیم حتی یک ریال از این اعتبار منحرف یا به خزانه باز گردانده شود

 

*دکتر علایی: 90 درصد اعتبارات ملی توانمند سازی محلات هدف پارس آباد به محله مطهری و آزادگان تخصص یافته.

 

 

فرماندار پارس آباد در نشستی که با مردم محله آزادگان در مسجد زیر کشتارگاه داشت ضمن گفتگو با شهروندان این محله مسایل و مشکلات عمرانی بهداشتی موجود را با حضور ادارات متولی بررسی کرده گفت مردم زحمت کش این محلات لایق بهترینها هستند و همه باید در جهت حل مشکلات با برنامه ریزی عملیاتی اقدام کنند .

 

فرماندار پارس آباد با بیان اینکه رشد جمعیتی مثبت و مهاجر پذیر این محلات که با رشد غیر متوازن روبه رو شده سبب گشته برنامه های دولت تدبیر و امید برای محلات هدف در جهت عمران این محلات طراحی و گام های بزرگی برای حل مشکلات برداشته خواهد شد .

 

دکتر علایی فرماندار پارس آباد با بیان اینکه بیش از 8 میلیارد تومان اعتبار ملی دولتی برای محله مطهری و آزادگان اختصاص یافته  گفت این مبلغ بیش از 90 درصد اعتبارات ملی توانمند سازی محلات هدف پارس آباد می باشد که با توجه به شدت نیاز و اولویت سنجی ،به محله مطهری و آزادگان تخصص یافته.

 

 

فرماندار پارس آباد همچنین در بازدید از محله آزادگان ، زیر کشتارگاه با بیان اینکه شهرستان پارس آباد با جمعیت بیش از 200 هزار نفری و شهر پارس آباد به عنوان بزرگترین شهر استان با رشد جمعیتی مثبت و مهاجر پذیر به شدت با رشد غیر متوازن در محلات حاشیه و سکونتگاههای غیر رسمی مواجه شده و زیر ساختها و عمران شهری به دلیل موانع قانونی، توسعه متناسب با تراکم جمعیت بالا در محلات انجام نشده بود که در سال های اخیر دولت تدبیر و امید با برنامه ریزی برای محلات هدف در جهت عمران این محلت گام های بزرگی برداشته است و از اختصاص بیش از 8 میلیارد تومان برای عمران این محله از محل طرح اعتبارات ملی توانمند سازی محلات هدف خبر داد و گفت اجازه نمی دهیم حتی یک ریال از این اعتبار منحرف یا به خزانه باز گردانده شود و همه باید برای رفاه مردم شریف و زحمت کش این محلات هزینه شود.


٠٨:٤٨ - سه شنبه ١٦ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٢٧٥٨١    /    تعداد نمایش : ٢٩١کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

چهارشنبه ٠٣ بهمن ١٣٩٧
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق متعلق به این سایت برای استانداری اردبیل محفوظ می باشد.
Copyright © 2010 Ostandari Ardebil. All rights reserved