سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

اخبار مهم
 • خرید تضمینی ۹ گونه محصول تولیدی کشاورزان با ظرفیت بیش از ۳۵۰ هزار تن به ارزش 500 میلیارد در شهرستان پارس آباد
  نشست کارگروه کشاورزی، آب و منابع طبیعی با حضور فرماندار،مدیر جهاد کشاورزی ، مدیر امور آب مغان،عضو هیئت مدیره کشت و صنعت مغان و سایر مدیران و متولیان این حوزه صبح امروز(یکشنبه) در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان پارس آباد برگزار شد. دکتر علایی فرماندار و رئیس کارگروه کشاورزی، آب و منابع طبیعی شهرستان با اشاره به اینکه شهرستان پارس آباد به عنوان دومین شهر بزرگ پس از مرکز استان با بیش از 68000 هکتار آراضی تحت کشت و تولید سالانه بیش از یک میلیون تن انواع محصولات کشاورزی و اسکان بیش از 47 درصد عشایر و تولید بیش از 30 درصد فرآورده های پروتینی مورد نیاز استان و تولید اکثر بذرهای با کیفیت محصولات کشاورزی مورد نیاز کشور یکی از بزرگترین قطبهای کشاورزی و دامپروری استان و کشور به شمار آمده و این کارگروه نیز به فراخور استعداد و ظرفیت و پتانسلهای آب و خاک و کشاورزی از اهمیت زیادی برخوردار می باشد که انتظار میرود مباحث مطرح در این کارگروه به جد و به صورت منظم پیگیری و حل گردد.

 • 840 نفر از دانش آموزان راهیان نور شهرستان پارس آباد در قالب 14 اتوبوس به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور اعزام شدند.
  840 نفر از دانش آموزان راهیان نور شهرستان پارس آباد در قالب 14 اتوبوس به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور اعزام شدند. اروجعلی محمدزاده معاونت برنامه ریزی و توسعه شهرستان پارس آباد در مراسم بدرقه سومین کاروان راهیان نور دانش آموزی از اعزام 280 نفر از دانش آموزان پسر در قالب 7 اتوبوس به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور خبر داد و گفت طی سال گذشته 28 اتوبوس در 4 مرحله به مناطق عملیاتی اعزام شدند .

 • مهندس اروجعلی محمدزاده معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان پارس آباد شد
  مهندس اروجعلی محمدزاده معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان پارس آباد شد به پیشنهاد فرماندار پارس آباد و طی حکمی ازسوی استانداراردبیل اروجعلی محمدزاده به سمت معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان پارس آباد منصوب شد.

 • همزمان با هفته بسیج نشست های میز خدمت در مساجد شهرستان پارس آباد برگزار می شود.
  همزمان با هفته بسیج نشست های میز خدمت در مساجد شهرستان پارس آباد برگزار می شود. دکتر علی علایی فرماندار پارس آباد در جلسه نشست با فرماندهان پایگاههای مقاومت بسیج ادارات شهرستان ضمن تقدیر از حضور دشمن شکن مردم شهرستان پارس آباد با اشاره به حضور گسترده مردم در یوم الله 13 آبان گفت مردم ایران یکپارچه و با انسجامی وحدت آفرین پیام ولایت مداری و استکبار ستیزی را به تمام جهانیان اعلام کردند.

 • بیش از 68 میلیارد تومان تا کنون برای پروژه مهم و الویت دار بیمارستان 160 تختخوابی شهدای شهرستان پارس آبادهزینه شده
  دکتر علایی فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی اقدام مشترک ادارات و دستگاههای اجرایی در جهت تسریع برای بهره برداری از بیمارستان 160 تختخوابی شهدای شهرستان پارس آباد از بهسازی و تعریز مسیر دسترسی و محوطه سازی و تامین پزشکان متخصص و دستگاههای مامو گرافی و تجهیز و تحویل قطعی پروژه بیمارستان در ماههای آتی خبر داد و گفت برای این پروژه مهم و تاثیر گذار در سلامت شهرستان تا کنون بیش از 68 میلیارد تومان هزینه شده است.

اخبار > *اختصاص بیش از 8 میلیارد تومان اعتبار ملی دولتی برای محله مطهری و آزادگان


  چاپ        ارسال به دوست

**دولت با اعتبارات ملی مصمم برای حل مشکلات محلات هدف

*اختصاص بیش از 8 میلیارد تومان اعتبار ملی دولتی برای محله مطهری و آزادگان

**دولت با اعتبارات ملی مصمم برای حل مشکلات محلات هدف

دکتر علایی فرماندار پارس آباد:

*اختصاص بیش از 8 میلیارد تومان اعتبار ملی دولتی برای محله مطهری و آزادگان

 

*اجازه نمی دهیم حتی یک ریال از این اعتبار منحرف یا به خزانه باز گردانده شود

 

*دکتر علایی: 90 درصد اعتبارات ملی توانمند سازی محلات هدف پارس آباد به محله مطهری و آزادگان تخصص یافته.

 

 

فرماندار پارس آباد در نشستی که با مردم محله آزادگان در مسجد زیر کشتارگاه داشت ضمن گفتگو با شهروندان این محله مسایل و مشکلات عمرانی بهداشتی موجود را با حضور ادارات متولی بررسی کرده گفت مردم زحمت کش این محلات لایق بهترینها هستند و همه باید در جهت حل مشکلات با برنامه ریزی عملیاتی اقدام کنند .

 

فرماندار پارس آباد با بیان اینکه رشد جمعیتی مثبت و مهاجر پذیر این محلات که با رشد غیر متوازن روبه رو شده سبب گشته برنامه های دولت تدبیر و امید برای محلات هدف در جهت عمران این محلات طراحی و گام های بزرگی برای حل مشکلات برداشته خواهد شد .

 

دکتر علایی فرماندار پارس آباد با بیان اینکه بیش از 8 میلیارد تومان اعتبار ملی دولتی برای محله مطهری و آزادگان اختصاص یافته  گفت این مبلغ بیش از 90 درصد اعتبارات ملی توانمند سازی محلات هدف پارس آباد می باشد که با توجه به شدت نیاز و اولویت سنجی ،به محله مطهری و آزادگان تخصص یافته.

 

 

فرماندار پارس آباد همچنین در بازدید از محله آزادگان ، زیر کشتارگاه با بیان اینکه شهرستان پارس آباد با جمعیت بیش از 200 هزار نفری و شهر پارس آباد به عنوان بزرگترین شهر استان با رشد جمعیتی مثبت و مهاجر پذیر به شدت با رشد غیر متوازن در محلات حاشیه و سکونتگاههای غیر رسمی مواجه شده و زیر ساختها و عمران شهری به دلیل موانع قانونی، توسعه متناسب با تراکم جمعیت بالا در محلات انجام نشده بود که در سال های اخیر دولت تدبیر و امید با برنامه ریزی برای محلات هدف در جهت عمران این محلت گام های بزرگی برداشته است و از اختصاص بیش از 8 میلیارد تومان برای عمران این محله از محل طرح اعتبارات ملی توانمند سازی محلات هدف خبر داد و گفت اجازه نمی دهیم حتی یک ریال از این اعتبار منحرف یا به خزانه باز گردانده شود و همه باید برای رفاه مردم شریف و زحمت کش این محلات هزینه شود.


٠٨:٤٨ - سه شنبه ١٦ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٢٧٥٨١    /    تعداد نمایش : ٢١٣کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

پنج شنبه ٢٤ آبان ١٣٩٧
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق متعلق به این سایت برای استانداری اردبیل محفوظ می باشد.
Copyright © 2010 Ostandari Ardebil. All rights reserved