سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

اخبار مهم
 • خرید تضمینی ۹ گونه محصول تولیدی کشاورزان با ظرفیت بیش از ۳۵۰ هزار تن به ارزش 500 میلیارد در شهرستان پارس آباد
  نشست کارگروه کشاورزی، آب و منابع طبیعی با حضور فرماندار،مدیر جهاد کشاورزی ، مدیر امور آب مغان،عضو هیئت مدیره کشت و صنعت مغان و سایر مدیران و متولیان این حوزه صبح امروز(یکشنبه) در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان پارس آباد برگزار شد. دکتر علایی فرماندار و رئیس کارگروه کشاورزی، آب و منابع طبیعی شهرستان با اشاره به اینکه شهرستان پارس آباد به عنوان دومین شهر بزرگ پس از مرکز استان با بیش از 68000 هکتار آراضی تحت کشت و تولید سالانه بیش از یک میلیون تن انواع محصولات کشاورزی و اسکان بیش از 47 درصد عشایر و تولید بیش از 30 درصد فرآورده های پروتینی مورد نیاز استان و تولید اکثر بذرهای با کیفیت محصولات کشاورزی مورد نیاز کشور یکی از بزرگترین قطبهای کشاورزی و دامپروری استان و کشور به شمار آمده و این کارگروه نیز به فراخور استعداد و ظرفیت و پتانسلهای آب و خاک و کشاورزی از اهمیت زیادی برخوردار می باشد که انتظار میرود مباحث مطرح در این کارگروه به جد و به صورت منظم پیگیری و حل گردد.

 • 840 نفر از دانش آموزان راهیان نور شهرستان پارس آباد در قالب 14 اتوبوس به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور اعزام شدند.
  840 نفر از دانش آموزان راهیان نور شهرستان پارس آباد در قالب 14 اتوبوس به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور اعزام شدند. اروجعلی محمدزاده معاونت برنامه ریزی و توسعه شهرستان پارس آباد در مراسم بدرقه سومین کاروان راهیان نور دانش آموزی از اعزام 280 نفر از دانش آموزان پسر در قالب 7 اتوبوس به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور خبر داد و گفت طی سال گذشته 28 اتوبوس در 4 مرحله به مناطق عملیاتی اعزام شدند .

 • مهندس اروجعلی محمدزاده معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان پارس آباد شد
  مهندس اروجعلی محمدزاده معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان پارس آباد شد به پیشنهاد فرماندار پارس آباد و طی حکمی ازسوی استانداراردبیل اروجعلی محمدزاده به سمت معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان پارس آباد منصوب شد.

 • همزمان با هفته بسیج نشست های میز خدمت در مساجد شهرستان پارس آباد برگزار می شود.
  همزمان با هفته بسیج نشست های میز خدمت در مساجد شهرستان پارس آباد برگزار می شود. دکتر علی علایی فرماندار پارس آباد در جلسه نشست با فرماندهان پایگاههای مقاومت بسیج ادارات شهرستان ضمن تقدیر از حضور دشمن شکن مردم شهرستان پارس آباد با اشاره به حضور گسترده مردم در یوم الله 13 آبان گفت مردم ایران یکپارچه و با انسجامی وحدت آفرین پیام ولایت مداری و استکبار ستیزی را به تمام جهانیان اعلام کردند.

 • بیش از 68 میلیارد تومان تا کنون برای پروژه مهم و الویت دار بیمارستان 160 تختخوابی شهدای شهرستان پارس آبادهزینه شده
  دکتر علایی فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی اقدام مشترک ادارات و دستگاههای اجرایی در جهت تسریع برای بهره برداری از بیمارستان 160 تختخوابی شهدای شهرستان پارس آباد از بهسازی و تعریز مسیر دسترسی و محوطه سازی و تامین پزشکان متخصص و دستگاههای مامو گرافی و تجهیز و تحویل قطعی پروژه بیمارستان در ماههای آتی خبر داد و گفت برای این پروژه مهم و تاثیر گذار در سلامت شهرستان تا کنون بیش از 68 میلیارد تومان هزینه شده است.

اخبار > قلب منطقه آزاد در شهرستان پارس آباد خواهد تپید.


  چاپ        ارسال به دوست

تلاش و کار با روحیه تیمی و صمیمیت رمز موفقیت سازمانهاست.

قلب منطقه آزاد در شهرستان پارس آباد خواهد تپید.

قلب منطقه آزاد در شهرستان پارس آباد خواهد تپید.

 

به مناسبت هفته تعاون رئیس و کارکنان اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان و جمعی از مدیران شرکتهای تعاونی با فرماندار پارس آباد دیدار کردند.

 

تلاش و کار با روحیه تیمی و صمیمیت رمز موفقیت سازمانهاست.

 

دکتر علایی فرماندار شهرستان پارس آباد در نشست با رئیس و کارکنان اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان و تعاونگران ضمن تبریک روز تعاون و هفته تعاون از فعالیتها و مشارکت ادارات در برگزاری با شکوه برنامه های هفته دولت قدردانی کرد و گفت کسب رتبه برتر اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان در بین شهرستانهای استان مایه مباهات و افتخار برای همه کارکنان شهرستان می باشد و در این جهت تلاش و کار با روحیه تیمی و صمیمیت رمز موفقیت سازمانهاست.

 

فرماندار شهرستان پارس آباد در ادامه با اشاره به تصویب ایجاد منطقه آزاد در شهرستان های شمالی استان اردبیل گفت قطعا با توجه به  وجود زیر ساختهای لازم به خصوص فرودگاه و پایاب سد خدا آفرین، مرزی بودن و آب و خاک غنی و تولید سالانه بیش از یک میلیون تن انواع محصولات کشاورزی و ظرفیت و پتانسیل بالای خاک و هوای معتدل و گردشگری و اکو توریسم و فراهم بودن بستر برای سرمایه گذاری و وجود مردمانی اقتصادی و تلاشگر ، قلب منطقه آزاد در شهرستان پارس آباد خواهد تپید و در حوزه تعاون و کار انقلاب و تحول عظیمی اتفاق خواهد افتاد که همه باید برنامه ریی لازم برای این روزهای بزرگ را داشته باشیم.

 

دکتر علایی با بیان اینکه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی که از ادغام سه وزارت خانه بزرگ و کلیدی تشکیل گردیده یکی از بزرگترین و گسترده ترین حوزه های کاری و تخصصی را در جامعه شامل می شود گفت در سال 96 اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان پارس آباد رتبه برتر استان در ارزیابی عملکرد را کسب نموده و امسال نیز آقای هادی گنجی مدیر این مجموعه از طرف معاون وزیر به عنوان مدیر نمونه معرفی شده که نشان از تلاش و کوشش و تخصص کارکنان با انگیزه و روحیه می باشد و حقیقتاً با توجه به وجود نیروهای مستعد در شهرستان پارس آباد باید بیشتر در بحث نیرو سازی و تربیت مدیران موفق برای خدمت در استان و کشور تلاش شود.

 

فرماندار پارس آباد با بیان اینکه 543 تعاونی در شهرستان وجود دارد و فقط در طی یک سال گذشته 23 تعاونی نیز به این تعداد افزوده شده گفت باید دست تعاونی ها را گرفته و آنها را در مسیر تشکیل و رشد و تولید و استغالزایی همراهی کنیم و از هر فرصتی برای حمایت آنها بهره برداری کنیم.

 

دکتر علایی با اشاره به سهم 68 میلیاردی تسهیلات اشتغال فراگیر و سهم بیش از 19 میلیاردی تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری گفت از سهم 12 درصدی شهرستان پارس آباد از منابع استانی تسهیلات اشتغالزایی با تشکیل بیش از 12 جلسه کمیته فنی بیش از 18 درصد  سهمیه کل استان در اشتغال روستایی با تصویب 364 طرح  و همچنین  با تشکیل 8 جلسه کمیته فنی اشتغال فراگیر نیز 307 طرح مصوب مشتمل بر 26 درصد کل منابع استانی تصویب و به بانکها معرفی شده که در هر دو منابع تسهیلاتی ،شهرستان پارس آباد بیش از سهمیه تعرف شده را موفق به جذب برای  طرحهای سرمایه گذاری نموده  و امیداوریم به هدف سهم اشتغال بیش 1000 نفری در استان دست یابیم.


٠٨:٢٣ - شنبه ١٧ شهريور ١٣٩٧    /    شماره : ٢٧٧٨٧    /    تعداد نمایش : ١٣٤کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

پنج شنبه ٢٤ آبان ١٣٩٧
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق متعلق به این سایت برای استانداری اردبیل محفوظ می باشد.
Copyright © 2010 Ostandari Ardebil. All rights reserved