سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

اخبار مهم
 • بیش از 68 میلیارد تومان تا کنون برای پروژه مهم و الویت دار بیمارستان 160 تختخوابی شهدای شهرستان پارس آبادهزینه شده
  دکتر علایی فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی اقدام مشترک ادارات و دستگاههای اجرایی در جهت تسریع برای بهره برداری از بیمارستان 160 تختخوابی شهدای شهرستان پارس آباد از بهسازی و تعریز مسیر دسترسی و محوطه سازی و تامین پزشکان متخصص و دستگاههای مامو گرافی و تجهیز و تحویل قطعی پروژه بیمارستان در ماههای آتی خبر داد و گفت برای این پروژه مهم و تاثیر گذار در سلامت شهرستان تا کنون بیش از 68 میلیارد تومان هزینه شده است.

 • دکتر علایی : هر چه سریعتر نواقص مسکن مهر رفع و خانه ها به متقاضیان تحویل گردد
  جلسه بررسی حل مسائل و مشکلات تاخیر تحویل مسکن مهر به متقاضیان دکتر علایی فرماندار پارس آباد در این جلسه که با حضور مدیرکل راه و شهرسازی استان و معاونین ادارات کل شهرسازی و برق و آب و فاضلاب شهری و دستگاههای اجرایی برگزار شد گفت مردم سخت در مشکل هستند و تاکید ویژه و انتظار داریم هر چه سریعتر نواقص مسکن مهر رفع و خانه ها به متقاضیان جهت استفاده تحویل گردد.

 • راهپيمايي 13آبان در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب با شکوه تر از هر سال در شهرستان پارس آباد برگزارشد.
  راهپیمایی دانش آموزان و مردم شهرستان پارس آباد بمناسبت 13 ابان راهپيمايي 13آبان در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب با شکوه تر از هر سال در شهرستان پارس آباد برگزارشد. در این مراسم که با حضور فرماندار شهرستان پارس آباد و اعضای شورای تامین و سایر روسا مدیران ادارات خصوصا آموزش و پرورش و دانش آموزان مدارس و سایر اقشار مختلف مردم و نهادها از ساعت 10 صبح امروز از میدان سپاه و پمپ بنزین جدید تا چهارراه امام خمینی(ره) برگزار شد، شرکت کنندگان جنایت ها و ستمگری های آمریکا و همدستانش علیه مردم مظلوم و برحق جهان را محکوم کردند.

 • زمان و مسیر های راهپیمایی 13 آبان در شهر پارس آباد و بخش های تابعه
  اطلاعیه ستاد برگزاری مراسم راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان سال ۱۳۹۷ 💢وعده دیدار ما برای حضور پرشور در مراسم راهپیمایی سراسری سیزده آبان روز یکشنبه به شرح زیر به اطلاع مردم ولایت مدار و شریف و همیشه در صحنه شهرستان پارس آباد می رسد:

 • دکتر علایی فرماندار شهرستان پارس آباد مغان طی پیامی از مردم و شهروندان شریف شهرستان برای حضور پرشور در راهپیمایی یوم الله 13 آبان دعوت کردند.
  دکتر علایی فرماندار شهرستان پارس آباد مغان طی پیامی از مردم و شهروندان شریف شهرستان برای حضور پرشور در راهپیمایی یوم الله 13 آبان دعوت کردند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پارس آباد مغان طی این پیام از مردم انقلابی شهرستان مرزی پارس آباد مغان دعوت به عمل آمده تا با حضور گسترده و چشمگیردر راهپیمایی یوم الله 13 آبان، پاسخی قاطع به زیاده خواهی های استکبار جهانی بدهند.

اخبار > بیش از 167 کیلومتر از جاده های اصلی استان در حوزه شهرستان پارس آباد قرار گرفته


  چاپ        ارسال به دوست

دکتر علی علایی فرماندار شهرستان پارس آباد در نشست با فرمانده جدید پلیس راه سربند :

بیش از 167 کیلومتر از جاده های اصلی استان در حوزه شهرستان پارس آباد قرار گرفته

دکتر علی علایی فرماندار شهرستان پارس آباد در نشست با فرمانده جدید پلیس راه سربند :

 

اعتماد سازی و جلب مشارکت مردمی همراه با آموزش و فرهنگ سازی احترام به قوانین در کنار اصلاح هندسی نقاط حادثه خیز و تعریز و بهبود اعلایم ترافیکی و استفاده از تکنولوژی و روشهای جدید مدیریت ترافیک از مهم ترین مولفه های کاهش حوادث و تصادفات جاده ای می تواند باشد.

 

دکتر علایی ضمن قدردانی از زحمات سرگرد دولتی ، برای سرهنگ فریدون اصغری به عنوان فرمانده جدید پلیس راه سربند آرزوی توفیق نموده و با اشاره به اینکه انسجام خوبی در حوزه مدیریت شهرستان پارس آباد شکل گرفته و حرکت رو به جلو و رشد قابل لمسی در حال انجام است  گفت انتظار دتریم دراین  مسیر حرکت همه مدیران و روسای ادارات به عنوان یک مجموعه و با نگرشی گسترده نسبت به تمامی مسائل شهرستان به صورت هماهنگ عمل نمایند تا با منابع محدود در دسترس به بهینه ترین اهداف تبیین شده شهرستان دست یابیم.

 

فرماندار پارس آباد همچنین از استقرار 25 دوربین پایش ترافیک و کنترل سرعت  در محورهای و جاده  های استان خبر داد و گفت شهرستان پارس آباد داری بعد مسافتی بیش از 250 کیلومتری از مرکز استان بوده و بیش از 167 کیلومتر از جاده های اصلی استان در حوزه شهرستان پارس آباد قرار گرفته  و متاسفانه  علی رغم کسب رتبه برتر کاش تصادفات در سال 96 امسال تعداد تصادفات افزایش داشته و باعث پایین آمدن رتبه استان از جایگاه خوبی که بدست آورده بود شده و بیشترین  دوربین های کنترل و نظارت در مسیر پارس آباد نصب خواهد شد.


٠٨:٢٤ - يکشنبه ٢٢ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٢٨٠٨٤    /    تعداد نمایش : ٨٠کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

سه شنبه ٢٢ آبان ١٣٩٧
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق متعلق به این سایت برای استانداری اردبیل محفوظ می باشد.
Copyright © 2010 Ostandari Ardebil. All rights reserved