سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

اخبار مهم
 • رزم واره عشایری استان در شهرستان پارس آباد اجرا خواهد شد
  علی علایی فرماندار شهرستان پارس آباد که امروز در جلسه کمیته فرهنگی رزم واره شهدای عشایر استان اردبیل در تبلیغات اسلامی اردبیل سخن می گفت با بیان اینکه این برنامه با مشارکت دستگاه های اجرایی استان اردبیل و به صورت یک طرح بومی برگزار خواهد شد اظهار داشت: جشنواره کوچ عشایر، یادواره شهدای عشایر و برنامه های مختلف فرهنگی و ورزشی از دیگر برنامه های پیش بینی شده در این رزم واره است.

 • پیش بینی تولید 20 هزار تن محصول سویا در شهرستان پارس آباد
  فرماندار پارس آباد خبر داد پیش بینی تولید 20 هزار تن محصول سویا در شهرستان پارس آباد دکتر علی علایی فرماندار شهرستان پارس آباد، گفت: 8 هزار هکتار از اراضی محصولات کشاورزی شهرستان پارس آباد به کشت سویا اختصاص داده شده که پیش بینی می‌شود 20 هزار تن از این محصول تولید شود.

 • مقاوم سازی 7 هزار و 200 واحد مسکونی روستایی در شهرستان پارس آباد
  جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان پارس آباد ظهر امروز جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان پارس آباد به ریاست دکتر علایی فرماندار شهرستان پارس آباد و با حضور عبدالعلی پور مدیرکل مدیریت بحران استان اردبیل و معاونت عمرانی فرمانداری و اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران برگزار شد.

 • خدمت بی منت به مردم و تکریم آنها باید اولویت کاری مدیران شهرستان به عنوان خامین همین مردم باشد.
  جلسه شورای اداری دستگاههای اجرایی شهرستان پارس آباد امروز صبح (شنبه) با حضور حجت الاسلام والمسلمین نظر پور رئیس شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی استان اردبیل،فرماندار،معاونین ، فرمانده سپاه ،فرمانده نیروی انتظامی و روسای دستگاهها و مدیران ادارات در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 • شهرستان پارس آباد استعداد فوق العاده بکری برای اسقرار و سرمایه گذاری صنایع تبدیلی و تکمیلی در خود دارد
  بازدید سرمایه گذاران بخش صنایع تبدیلی از ناحیه صنعتی پارس آباد به همراه فرماندار شهرستان پارس آباد شهرستان پارس آباد استعداد فوق العاده بکری برای اسقرار و سرمایه گذاری صنایع تبدیلی و تکمیلی در خود دارد صبح امروز طی بازدید که سرمایه گذاران بخش صنایع تبدیلی از ناحیه صنعتی پارس آباد به همراه فرماندار و معاونین عمرانی و برنامه ریزی و توسعه فرماندار و مسئولین جهاد کشاورزی و شهرک صنعتی داشتند ظرفیتهای شهرستان پارس آباد به عنوان قطب کشاورزی کشور جهت سرمایه گذاری در بخش صنایع تبدیلی و تکمیلی بررسی شد.

اخبار > دولت برای حمایت از اشتغالزایی در شهرستان پارس آباد بیش از 100 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت نموده است


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید فرماندار شهرستان پارس آباد از طرح های سرمایه گذاری و تولیدی

دولت برای حمایت از اشتغالزایی در شهرستان پارس آباد بیش از 100 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت نموده است

فرماندار شهرستان پارس آباد به همراه معاونت برنامه ریزی و توسعه، بخشدار اصلاندوز و سایر مدیران دستگاههای مربوطه امروز سه شنبه از واحد های صنعتی شهرستان پارس آباد بازدید بعمل آوردند.

 

در اولین فرصت فرماندار شهرستان پارس آباد از کارخانه پنبه پاک کنی حیدری که به اخیرا از رکود 13 ساله خارج شده ،بازدید کرد و گفت: این کارخانه با 6 میلیارد تومان سرمایه گذاری و 2 میلیارد تومان تسهیلات راه اندازی شده و برای 25 نفر بطور مستقیم و 150 نفر بطور غیر مستقیم شغل ایجاد کرده است.

 

وی در ادامه بازدید از این کارخانه پنبه اظهار داشت: این کارخانه از سال 84  راکد مانده بود که پس از 13 سال بلاتکلیفی امسال با مساعدت دولت تدبیر و امید به بهره برداری رسیده و 800 تن پنبه خریداری کرده است که 250 تن آن تبدیل به محلوج شده است.

 

فرماندار شهرستان پارس آباد از ناحیه صنعتی شماره 2 پارس آباد نیز دیدن کرد و گفت: این ناحیه صنعتی در زمینی به مساحت 100 هکتار احداث شده است که 12 واحد صنعتی در این ناحیه مشغول فعالیت هستند و 2 واحد دیگر نیز درخواست فعالیت دریافت کرده اند.

 

کارتن سازی حافظ علی بابایی سومین طرح صنعتی بود که علایی از آن بازدید کرد و اظهار داشت: این تولیدی با ظرفیت 12 نفر اشتغالزایی بصورت مستقیم و 25 نفر بصورت غیر مستقیم داشته است که در حال تولید آزمایشی است و بزودی وارد چرخه تولید خواهد شد.

 

بازدید از دامداری آقای صدری که از وام اشتغال زایی بهره مند شده و توانسته دامداری خود را توسعه داده و ایجاد اشتغال نماید از دیگر بازدید های فرماندار پارس آباد در بخش اصلاندوز بود که  به دلیل کمبود نهاده های دامی در مزیقه بسر میبرد و با قول مساعد فرماندار برای پیگیری تهیه نهاده های دامی به این دامداری همراه بود.

 

دکتر علایی در ادامه برنامه بازدید امروز از تولیدی درب پیش ساخته منازل صادقی نیز دیدن کرد و افزود: این واحد با سرمایه گذاری بیش از 2 میلیاردی به بهره برداری رسیده و دارای 4 سالن و 1 واحد نمایشگاه است که سالانه 3000 درب در این واحد تولید و به دیگر کشورهای حاشیه خزر صادر میشود و با 11 و 35 نفر اشتغالزایی بصورت مستقیم و غیر مستقیم در ماه گذشته 250 عدد درب نیز به خارج از کشور صادر کرده است.

 

بازدید از مرکز آموزشی میراث فرهنگی و گردشگری بخش اصلاندوز در حوزه صنایع دستی و قالی بافی پایان بخش دیدار فرماندار در برنامه ویژه امروز بود: صدور کارت ورنی و قالی بافی برای 1300 نفر،برگزاری دوره آموزشی برای 120 نفر متقاضی،صدور 450 مجوز مشاغل خانگی،اعطای تسهیلات اشتغالزایی برای 222 نفر هر کدام به مبلغ 10 میلیون تومان در سال 97، واریز بیمه صنایع دستی برای 30 نفر و 55 نفر تسهیلات اعطایی در سال 96 از فعالیت های این مرکز آموزشی و تولیدی بود که در استان بعنوان واحد آموزشی برتر نیز شناخته شده است.

فرماندار شهرستان پارس آباد همچنین از اختصاص 100 میلیارد تومان تسهیلات 6 و4 درصد به مشاغل روستایی خبر داد و افزود: کمیته امداد امام خمینی (ره)استان بعنوان متولی جهت معرفی و اعطای این تسهیلات آماده پذیرش طرحهای متقاضیان برای رفع محرومیت و اشتغالزایی در مناطق روستایی و عشایری با اولویت صنایع دستی و مشاغل خانگی می باشد.

 

 


٠٨:٥٦ - چهارشنبه ١٤ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ٢٨٥٢٤    /    تعداد نمایش : ٥٦کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

دوشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٧
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق متعلق به این سایت برای استانداری اردبیل محفوظ می باشد.
Copyright © 2010 Ostandari Ardebil. All rights reserved