سال نود و هشت «سال رونق تولید»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

اخبار مهم
 • دشت سرسبز مغان آغوش خود را برای گردشگران گشوده است
  امروز ظهر نماینده ولی فقیه در استان و استاندار اردبیل به همراه معاونین و مدیران کل استانی به شهرستان پارس آباد سفر کرده و در معیت فرماندار پارس آباد و مسئولین شهرستانی از گلخانه فیروز آباد یکی از بزرگترین طرحهای سرمایه گذاری بخش کشاورزی بازدید و از محل ایستگاه استقبال از مسافران نورزی نیز بازدید و با عوامل اجرایی این ایستگاه دیدار کردند سپس در ادامه سفر خود به شهرستان با حضور در جمع عشایر غیور و خونگرم قشلاقات عشایری اصلاندوز با مشکلات آنها آشنا و برای حل این مشکلات دستورات لازم را صادر کردند

 • نوروز مبارک
  بهار ،نماد و جلوه اراده الهی در آفرینش دوباره طبیعت و نوروز پیام آور از خود رستن آدمی و به او پیوستن است تقارن این ایام عزیز با حلول ماه مبارک رجب المرجب ، ماه شادی اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و ولادت با سعادت مولود کعبه حضرت علی ابن ابی طالب(ع) ، آغاز سال نو را رنگ و بوی علوی بخشیده و نوای خوش الحان بلبلان و صدای حیات بخش جویباران ، تصنیف همایونی را به آفرینشی بدیع مترنّم ساخته تا سالی همراه با صلای عزّت و بزرگواری در پناه عترت را نوید دهد .

 • راه و خط شهدا ماندگار و جاوید خواهد بود
  فرماندار شهرستان پارس آباد که خود برادر دو شهید مراد ۱۳ ساله و سردار شهید حسینقلی علایی و جانباز جنگ تحمیلی است، در ادامه دهمین همایش پدران آسمانی گفت: ۹۹ درصد وصیت نامه شهدا با سفارش اکید در پیروی از ولایت فقیه آغاز شده است که این نشانگر اوج ولایت مداری، وحدت ، یکپارچگی و پیروی از مقام معظم رهبری است و پیوندی ناگسستنی میان مردم و ولایت وجود دارد.

 • رکورد جذب حداکثری اعتبارات و ایجاد اشغال در سال ۹۷ در ویترین افتخارات شهرستان پارس آباد
  آخرین جلسه شورای اداری شهرستان پارس آباد در سالجاری (۹۷) صبح امروز شنبه باحضور فرماندار و معاونان و ورسای تمامی ادارات و دستگاهها بطور سنتی در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان پارس آباد برگزار شد. فرماندار شهرستان پارس آباد در این نشست، از جذب حداکثری اعتبارات در سال ۹۷ خبر داد و گفت: شهرستان پارس آباد با کمک و همفکری و هماهنگی دستگاههای اجرایی توانست حداکثر اعتبارات لازم در استان را جذب کرده و رتبه اول توزیع اعتبارات اشتغالزایی در استان را به خود اختصاص دهد.

 • پروژه تصفیه خانه بزرگ فاضلاب پارس آباد نیازمند ۱۷۰میلیارد ریال اعتبار است
  فرماندار شهرستان پارس آباد به همراه رئیس اداره آب و فاضلاب ظهر امروز شنبه از تصفیه خانه بزرگ فاضلاب این شهرستان بازدید کردند. فرماندار شهرستان پارس آباد در حاشیه این بازدید گفت: این طرح از سال ۱۳۸۶ شروع به کار کرده اما به دلیل تعلل بی توجهی مدیران و مسئولان ناتمام و بلاتکلیف باقیمانده است.

اخبار > ارتباط بیشتر با مردم و خدمت بی منت رمز موفقیت مدیران


  چاپ        ارسال به دوست

دو مدیر موفق یادگار چهار شهید سرافراز

ارتباط بیشتر با مردم و خدمت بی منت رمز موفقیت مدیران

شاید برای اولین بار در تاریخ ۴۰ ساله انقلاب بوده باشد که در راس یک مجموعه و مشخصا در راس یک فرمانداری یا حتی استانداری و بخشداری، رئیس و مرئوس ، هر دو از یک مجموعه و هر کدام یادگار دو شهید سرافراز بوده باشند.


اما این روزها در شمالی ترین نقطه از مدار صفردرجه مرزی دو مدیر موفق و گمنام منتسب به چهار شهید دو برادر هستند که بر حسب لیاقت و شایستگی توانسته اند با اثبات خود به این سمت منصوب شوند.


برای کسانی که با شخصیت،منش و کردار علی علایی برادر شهیدان حسینقلی و مراد علایی؛ فرماندار نیک نفس شهرستان


و نیز خوشبختانه مدیریت،درایت و عملکرد او نیز به مانند صداقتش جایی برای بحث و تبادل نظر باقی نگذاشته است.


حمایت چند ده هزار نفری مردم فهیم و باشعور شهرستان


قدردانی و احیای ارزش های انقلاب و خانواده شهدا و ایثارگران و رزمندگان تنها بخش کوچکی از کارنامه این فرماندار ساعی در این دوره کوتاه چند ماهه است که شاید کمتر مدیری در دریای مشکلات و چالش های بی پایان این منطقه، احیای این ارزش ها به ذهنش خطور کرده باشد.

و اما کشف استعدادها و احیای یکی ازعناصر ارزشی ، کوشا و توانمند این فرمانداری و یادگار دو شهید والامقام ، که سالها در این مجموعه گمنام مانده و بهره گیری از استعدادها و نبوغ این عنصر مجرب و متعهد که وجودش برای فرمانداری غنیمت است، از دیگر شاهکارهای این فرماندار محبوب و مردمی است که دردوره فرمانداری او اتفاق افتاده است.


محمدزاده برادر شهیدان عادل و محمد محمدزاده از مدیران سخت کوش اما خاضع و بی ادعایی ست که یک تنه فرمانداری


در وصفِ درایت و مدیریت دکتر علایی همین بس، که پس از انتصاب او به سمت فرماندار شهرستان


علایی در طول مدت زمان کوتاه مدیریتی، در اولین وحله به سراغ ساماندهی دستگاه مدیریتی خود رفت و محمدزاده را به دلیل حضور چندین ساله و شناخت او از مکانیزم اجرایی شهرستان، بعنوان معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری انتصاب کرد تا توسعه را از سیستم داخلی دستگاه اجرایی شهرستان که مرکز سقل سیاسی منطقه است،آغاز کرده باشد.

انتصاب ندایی بعنوان معاون امور عمرانی و حاجی پور بعنوان معاون سیاسی،امنیتی،اجتماعی که هر دو سابقه حضور در پست معاونت را تجربه کرده و مرتبط با پست سازمانی و رشته تخصصی شان مدارج مدیریتی را طی کرده اند، از دیگر دستاوردهای مقتضی و قابل تقدیر علایی در قامت فرماندار این شهرستان است.


و این بود قصه اعتماد و احیاء نیروهای ارزشی و عمل به فرمان رهبر انقلاب که فرموده: هر زمانی که به رزمندگان و نیروهای ارزشی انقلابی اعتماد کرده ایم،مایوس نشده ایم، استراتژی موفقی که در مدت زمان کوتاهی جواب داد و توانست افق روشنی از موفقیت و امیدواری به آینده را در چهره و اذهان مردم ولایتمدار این منطقه ترسیم نماید.

پارس آباد تا روزها و هفته ها فوج فوج طرفدار و هواخواهان او به میمنت حضورش در فرمانداری پارس اباد به صف شده و انتصابش را جشن گرفتند.
پارس آباد را در سختی ها و مشکلات یاری و همراهی کرده، اما هرگز ادعایی مبنی بر مدیریت و درایتش در انظار عمومی جلوه نداده و از خودستایی و خود بزرگ بینی دوری جسته است، ویژگی بارزی که شاید برخی ها در سطح و رده پایین تر از او، از کاه کوه ساخته و زمین و زمان را برای مطرح کردن خود به هم دوخته و دستگاه عظیم پروپاگاندا برای خود دست و پا کرده اند تا شاید از نمد انقلاب کلاهی برای خود بدوزد.
پارس آباد در دومین و سومین دوره از انتخابات شورای شهر پارس آباد؛حمایت ها و نهایتا بدرقه تاریخی مردم خلخال در دوره شهرداری این مرد ناتمام،انتخاب بجا و شایسته سالارانه استاندار اردبیل در حمایت از یادگار سردار شهید همه و همه نوک سوزنی از شایستگی،درایت و مدیریت مثال زدنی فرماندار این روزهای شهرستان پارس آباد است که نیازی به گفتنش نیست.پارس آباد در شمالی ترین نقطه از مدار صفر مرزی بین دو کشور ایران و آذربایجان ، آشنایی مختصری دارند، شاید تعریف و تمجید سخن نامفهوم و مته به خشخاش زدن باشد.علی ایحال رفتار و صداقت او برای همه، حتی کسانی که آشنایی مختصری با وی دارند، مسجل بوده و بزرگواری اش شهره خاص و عام است.

ارس رسا – رضا امیرپور /


١٧:١٣ - يکشنبه ١٦ دی ١٣٩٧    /    شماره : ٢٨٨٨٣    /    تعداد نمایش : ١١٠کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

سه شنبه ٠٦ فروردين ١٣٩٨
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق متعلق به این سایت برای استانداری اردبیل محفوظ می باشد.
Copyright © 2010 Ostandari Ardebil. All rights reserved