سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

اخبار مهم
 • همزمان با چهار چهارشنبه پایانی سال که با آیین نوروز و 4 عنصر آب ،باد،آتش و خاک پیوند خورده چهار جشنواره در چهار بخش شهرستان پارس آباد اجرایی خواهد.
  بزرگترین جشنواره زمستان بیدار استان با عنوان بهار در زمستان در شهرستان پارس آباد اجرا می شود. همزمان با چهار چهارشنبه پایانی سال که با آیین نوروز و 4 عنصر آب ،باد،آتش و خاک پیوند خورده چهار جشنواره در چهار بخش شهرستان پارس آباد اجرایی خواهد. دکتر علایی فرماندار پارس آباد در جلسه توسعه گردشگری و هماهنگی برگزاری اولین جشنواره زمستان بیدار در شهرستان با بیان اینکه در شرایطی که یخبندان اکثریت شهرهای کشور را در شش ماه دوم فراگرفته گفت: اجرای طرح زمستان بیدار در شهرستان پارس آباد به دلیل آب و هوای بهاری در زمستان میتواند نقش بزرگی در توسعه گردشگری استان و جذب گردشگران داخلی و خارجی و رونق اقتصادی و اشتغال پایدار داشته باشد.

 • با ایجاد شهرک صنعتی غیردولتی در کشت و صنعت مغان سرعت سرمایه گذاری در شهرستان افزایش خواهد یافت
  جلسه هماهنگی برای ایجاد شهرک صنعتی ۲۰ هکتاری غیر دولتی در کشت و صنعت مغان محدوده باغات میوه و جنب کارخانه کنسانتره پروسس میوه امروز سه شنبه با حضور علایی فرماندار شهرستان پارس آباد و نمایندگان شرکت مغان و دیگر مدیران دستگاههای مرتبط در این خصوص در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 • تاکید بر فرهنگ سازی ، آموزش، و تجهیزات به روز کنترل ترافیک مهمترین مولفه حل مشکلات ترافیکی شهر پارس آباد
  جلسه شورای ترافیک شهرستان پارس آباد تاکید بر فرهنگ سازی ، آموزش، و تجهیزات به روز کنترل ترافیک مهمترین مولفه حل مشکلات ترافیکی شهر پارس آباد صبح دیروز جلسه شورای ترافیک شهرستان پارس آباد به ریاست مهندس ندایی معاونت عمرانی فرمانداری شهرستان پارس آباد و با حضور اعضای این شورا برگزار و بر فرهنگ سازی ، آموزش، و تجهیزات به روز کنترل ترافیک مهمترین مولفه حل مشکلات ترافیکی شهر پارس آباد

 • پیش بینی بازدید بیش از 30 هزار نفر از نماشگاه یاس کبود در شهرستان پارس آباد
  اروجعلی محمدزاده معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان پارس آباد در نشست هماهنگی برای برگزاری نمایشگاه فرهنگی مذهبی یاس کبود با بیان اینکه سالانه بیش از 30 هزار نفر از این نماشگاه بازدید مینمایند از این اقدام فرهنگی بعنوان شناسنامه شهرستان پارس آباد یاد کرد و افزود: برای نهمین سال نمایشگاه یاس کبود از ۹ الی ۲۰ بهمن در محل کانون آیت اله طباطبایی با حضور اقشار مختلف مردم برگزار خواهد شد.

 • احتمال سفر وزیر بهداشت و درمان از طریق پرواز فرودگاه پارس آباد برای افتتاح بیمارستان 160 تختخوابی پارس آباد
  جلسه هماهنگی رفع مشکلات و تسریع در افتتاح پروژه مهم بیمارستان 160 تختخوابی در دهه فجر امسال احتمال سفر وزیر بهداشت و درمان از طریق پرواز فرودگاه پارس آباد برای افتتاح بیمارستان 160 تختخوابی پارس آباد دکتر علایی فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه هماهنگی رفع مشکلات و تسریع در افتتاح پروژه مهم بیمارستان 160 تختخوابی در دهه فجر امسال با بیان اینکه این پروژه مطالبه عمومی مردم بوده و نیاز به آن شدیداً احساس می شود گفت متاسفانه این پروژه مدت زمان زیادی است که شروع شده و وعده های داده شده برای افتتاح آن به ثمر ننشسته و مردم از این موضوع نارحت هستند.

اخبار > ارتباط بیشتر با مردم و خدمت بی منت رمز موفقیت مدیران


  چاپ        ارسال به دوست

دو مدیر موفق یادگار چهار شهید سرافراز

ارتباط بیشتر با مردم و خدمت بی منت رمز موفقیت مدیران

شاید برای اولین بار در تاریخ ۴۰ ساله انقلاب بوده باشد که در راس یک مجموعه و مشخصا در راس یک فرمانداری یا حتی استانداری و بخشداری، رئیس و مرئوس ، هر دو از یک مجموعه و هر کدام یادگار دو شهید سرافراز بوده باشند.


اما این روزها در شمالی ترین نقطه از مدار صفردرجه مرزی دو مدیر موفق و گمنام منتسب به چهار شهید دو برادر هستند که بر حسب لیاقت و شایستگی توانسته اند با اثبات خود به این سمت منصوب شوند.


برای کسانی که با شخصیت،منش و کردار علی علایی برادر شهیدان حسینقلی و مراد علایی؛ فرماندار نیک نفس شهرستان


و نیز خوشبختانه مدیریت،درایت و عملکرد او نیز به مانند صداقتش جایی برای بحث و تبادل نظر باقی نگذاشته است.


حمایت چند ده هزار نفری مردم فهیم و باشعور شهرستان


قدردانی و احیای ارزش های انقلاب و خانواده شهدا و ایثارگران و رزمندگان تنها بخش کوچکی از کارنامه این فرماندار ساعی در این دوره کوتاه چند ماهه است که شاید کمتر مدیری در دریای مشکلات و چالش های بی پایان این منطقه، احیای این ارزش ها به ذهنش خطور کرده باشد.

و اما کشف استعدادها و احیای یکی ازعناصر ارزشی ، کوشا و توانمند این فرمانداری و یادگار دو شهید والامقام ، که سالها در این مجموعه گمنام مانده و بهره گیری از استعدادها و نبوغ این عنصر مجرب و متعهد که وجودش برای فرمانداری غنیمت است، از دیگر شاهکارهای این فرماندار محبوب و مردمی است که دردوره فرمانداری او اتفاق افتاده است.


محمدزاده برادر شهیدان عادل و محمد محمدزاده از مدیران سخت کوش اما خاضع و بی ادعایی ست که یک تنه فرمانداری


در وصفِ درایت و مدیریت دکتر علایی همین بس، که پس از انتصاب او به سمت فرماندار شهرستان


علایی در طول مدت زمان کوتاه مدیریتی، در اولین وحله به سراغ ساماندهی دستگاه مدیریتی خود رفت و محمدزاده را به دلیل حضور چندین ساله و شناخت او از مکانیزم اجرایی شهرستان، بعنوان معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری انتصاب کرد تا توسعه را از سیستم داخلی دستگاه اجرایی شهرستان که مرکز سقل سیاسی منطقه است،آغاز کرده باشد.

انتصاب ندایی بعنوان معاون امور عمرانی و حاجی پور بعنوان معاون سیاسی،امنیتی،اجتماعی که هر دو سابقه حضور در پست معاونت را تجربه کرده و مرتبط با پست سازمانی و رشته تخصصی شان مدارج مدیریتی را طی کرده اند، از دیگر دستاوردهای مقتضی و قابل تقدیر علایی در قامت فرماندار این شهرستان است.


و این بود قصه اعتماد و احیاء نیروهای ارزشی و عمل به فرمان رهبر انقلاب که فرموده: هر زمانی که به رزمندگان و نیروهای ارزشی انقلابی اعتماد کرده ایم،مایوس نشده ایم، استراتژی موفقی که در مدت زمان کوتاهی جواب داد و توانست افق روشنی از موفقیت و امیدواری به آینده را در چهره و اذهان مردم ولایتمدار این منطقه ترسیم نماید.

پارس آباد تا روزها و هفته ها فوج فوج طرفدار و هواخواهان او به میمنت حضورش در فرمانداری پارس اباد به صف شده و انتصابش را جشن گرفتند.
پارس آباد را در سختی ها و مشکلات یاری و همراهی کرده، اما هرگز ادعایی مبنی بر مدیریت و درایتش در انظار عمومی جلوه نداده و از خودستایی و خود بزرگ بینی دوری جسته است، ویژگی بارزی که شاید برخی ها در سطح و رده پایین تر از او، از کاه کوه ساخته و زمین و زمان را برای مطرح کردن خود به هم دوخته و دستگاه عظیم پروپاگاندا برای خود دست و پا کرده اند تا شاید از نمد انقلاب کلاهی برای خود بدوزد.
پارس آباد در دومین و سومین دوره از انتخابات شورای شهر پارس آباد؛حمایت ها و نهایتا بدرقه تاریخی مردم خلخال در دوره شهرداری این مرد ناتمام،انتخاب بجا و شایسته سالارانه استاندار اردبیل در حمایت از یادگار سردار شهید همه و همه نوک سوزنی از شایستگی،درایت و مدیریت مثال زدنی فرماندار این روزهای شهرستان پارس آباد است که نیازی به گفتنش نیست.پارس آباد در شمالی ترین نقطه از مدار صفر مرزی بین دو کشور ایران و آذربایجان ، آشنایی مختصری دارند، شاید تعریف و تمجید سخن نامفهوم و مته به خشخاش زدن باشد.علی ایحال رفتار و صداقت او برای همه، حتی کسانی که آشنایی مختصری با وی دارند، مسجل بوده و بزرگواری اش شهره خاص و عام است.

ارس رسا – رضا امیرپور /


١٧:١٣ - يکشنبه ١٦ دی ١٣٩٧    /    شماره : ٢٨٨٨٣    /    تعداد نمایش : ٥٤کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

چهارشنبه ٠٣ بهمن ١٣٩٧
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق متعلق به این سایت برای استانداری اردبیل محفوظ می باشد.
Copyright © 2010 Ostandari Ardebil. All rights reserved