سال نود و هشت «سال رونق تولید»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

اخبار مهم
 • سید عباس مینایی به عنوان اولین سرپرست فرمانداری شهرستان اصلاندوز منصوب شد
  با حکم استاندار اردبیل سرپرست فرمانداری شهرستان جدیدالتاسیس اصلاندوز منصوب شد اکبر بهنام جو، استاندار اردبیل با صدور حکمی عباس مینایی را به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان جدیدالتاسیس اصلاندوز منصوب کرد.

 • فرودگاه پارس آباد -تبریز صاحب خط پروازی می شود
  به دنبال توسعه رونق گردشگری و افزایش سرمایه گذار در شهرستان پارس آباد و انجام مطالعات اساسی و ورود سرمایه گذاران در عرصه سرمایه گذاری و حوزه گردشگری، فرماندار شهرستان پارس آباد از احتمال برقراری خط پروازی پارس آباد تبریز خبر داد. فرماندار پارس آباد از پیگیری ها برای برقراری پرواز های پارس آباد مغان به مقصد تبریز خبر داد و گفت پس از تحقق این امر روزانه امکان پرواز به فرودگاه بین المللی تبریز فراهم شده و تاثیر بزرگی در حمل نقل هوایی شمال ایران و جذب گردشگر از کشور های همسایه و زمینه سازی برای توسعه حمل بار هوایی و ورود به بازارهای داخلی و جهانی را بر عهده خواهد داشت. روزانه نزدیک به 3000 نفر از کشور آذربایجان وارد ایران میشود که مقصد اکثر این مسافران تبریز می باشد

 • تولید بیش از یک میلیون محصولات باغی و زراعی در پارس آباد
  برای اولین بار در کشور دو میلیون و یکصد هزار اصله نهال در ایستگاه بذر و نهال شهرستان تولید و به صورت رایگان توزیع خواهد شد شهامت هدایت عصر امروز در نشست خبری که در سالن اجتماعات ایستگاه تولید بذر و نهال مغان شهرستان پارس آباد برگزار شد، اظهار کرد: در جهت افزایش سرانه فضای سبز برای اولین بار در ایستگاه تولید بذر و نهال مغان 23هکتار زمین برای تولید بیش از 2میلیون اصله نهال اختصاص یافت.

 • فرماندار شهرستان پارس آباد به همراه مسئولان شهرستانی با جانبازان گرانقدر ۷۰ درصد جنگ تحمیلی اسداله خانلاری و حاج عیسی بهاری دیدار کردند
  فرماندار شهرستان پارس آباد به همراه مسئولان شهرستانی با جانبازان گرانقدر ۷۰ درصد جنگ تحمیلی اسداله خانلاری و حاج عیسی بهاری دیدار کردند امروز صبح طبق روال هر پنجشنبه فرماندار ومسئول دفتر امام جمعه و جانشین فرماندهی سپاه و رئیس بنیاد شهید و فرماندهی هنگ مرزی به همراه هیات همراه با با جانبازان گرانقدر 8 سال دفاع مقدس دیدار و از آنها دلجویی نموده و مسائل و مشکلاتشان را بررسی و از پیشنهادات و دعای خیر آنها بهره مند شدند.

 • کانون های فرهنگی هنری مساجد دژ محکمی در مقابل تهاجمات فرهنگی دشمنان است
  جلسه شورای هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان پارس آباد امروز با حضور علایی فرماندار شهرستان پارس آباد، سقایی مدیر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان و دیگر اعضا عضو این شورا در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان پارس آباد برگزار برگزار شد.

اخبار > ارتباط بیشتر با مردم و خدمت بی منت رمز موفقیت مدیران


  چاپ        ارسال به دوست

دو مدیر موفق یادگار چهار شهید سرافراز

ارتباط بیشتر با مردم و خدمت بی منت رمز موفقیت مدیران

شاید برای اولین بار در تاریخ ۴۰ ساله انقلاب بوده باشد که در راس یک مجموعه و مشخصا در راس یک فرمانداری یا حتی استانداری و بخشداری، رئیس و مرئوس ، هر دو از یک مجموعه و هر کدام یادگار دو شهید سرافراز بوده باشند.


اما این روزها در شمالی ترین نقطه از مدار صفردرجه مرزی دو مدیر موفق و گمنام منتسب به چهار شهید دو برادر هستند که بر حسب لیاقت و شایستگی توانسته اند با اثبات خود به این سمت منصوب شوند.


برای کسانی که با شخصیت،منش و کردار علی علایی برادر شهیدان حسینقلی و مراد علایی؛ فرماندار نیک نفس شهرستان


و نیز خوشبختانه مدیریت،درایت و عملکرد او نیز به مانند صداقتش جایی برای بحث و تبادل نظر باقی نگذاشته است.


حمایت چند ده هزار نفری مردم فهیم و باشعور شهرستان


قدردانی و احیای ارزش های انقلاب و خانواده شهدا و ایثارگران و رزمندگان تنها بخش کوچکی از کارنامه این فرماندار ساعی در این دوره کوتاه چند ماهه است که شاید کمتر مدیری در دریای مشکلات و چالش های بی پایان این منطقه، احیای این ارزش ها به ذهنش خطور کرده باشد.

و اما کشف استعدادها و احیای یکی ازعناصر ارزشی ، کوشا و توانمند این فرمانداری و یادگار دو شهید والامقام ، که سالها در این مجموعه گمنام مانده و بهره گیری از استعدادها و نبوغ این عنصر مجرب و متعهد که وجودش برای فرمانداری غنیمت است، از دیگر شاهکارهای این فرماندار محبوب و مردمی است که دردوره فرمانداری او اتفاق افتاده است.


محمدزاده برادر شهیدان عادل و محمد محمدزاده از مدیران سخت کوش اما خاضع و بی ادعایی ست که یک تنه فرمانداری


در وصفِ درایت و مدیریت دکتر علایی همین بس، که پس از انتصاب او به سمت فرماندار شهرستان


علایی در طول مدت زمان کوتاه مدیریتی، در اولین وحله به سراغ ساماندهی دستگاه مدیریتی خود رفت و محمدزاده را به دلیل حضور چندین ساله و شناخت او از مکانیزم اجرایی شهرستان، بعنوان معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری انتصاب کرد تا توسعه را از سیستم داخلی دستگاه اجرایی شهرستان که مرکز سقل سیاسی منطقه است،آغاز کرده باشد.

انتصاب ندایی بعنوان معاون امور عمرانی و حاجی پور بعنوان معاون سیاسی،امنیتی،اجتماعی که هر دو سابقه حضور در پست معاونت را تجربه کرده و مرتبط با پست سازمانی و رشته تخصصی شان مدارج مدیریتی را طی کرده اند، از دیگر دستاوردهای مقتضی و قابل تقدیر علایی در قامت فرماندار این شهرستان است.


و این بود قصه اعتماد و احیاء نیروهای ارزشی و عمل به فرمان رهبر انقلاب که فرموده: هر زمانی که به رزمندگان و نیروهای ارزشی انقلابی اعتماد کرده ایم،مایوس نشده ایم، استراتژی موفقی که در مدت زمان کوتاهی جواب داد و توانست افق روشنی از موفقیت و امیدواری به آینده را در چهره و اذهان مردم ولایتمدار این منطقه ترسیم نماید.

پارس آباد تا روزها و هفته ها فوج فوج طرفدار و هواخواهان او به میمنت حضورش در فرمانداری پارس اباد به صف شده و انتصابش را جشن گرفتند.
پارس آباد را در سختی ها و مشکلات یاری و همراهی کرده، اما هرگز ادعایی مبنی بر مدیریت و درایتش در انظار عمومی جلوه نداده و از خودستایی و خود بزرگ بینی دوری جسته است، ویژگی بارزی که شاید برخی ها در سطح و رده پایین تر از او، از کاه کوه ساخته و زمین و زمان را برای مطرح کردن خود به هم دوخته و دستگاه عظیم پروپاگاندا برای خود دست و پا کرده اند تا شاید از نمد انقلاب کلاهی برای خود بدوزد.
پارس آباد در دومین و سومین دوره از انتخابات شورای شهر پارس آباد؛حمایت ها و نهایتا بدرقه تاریخی مردم خلخال در دوره شهرداری این مرد ناتمام،انتخاب بجا و شایسته سالارانه استاندار اردبیل در حمایت از یادگار سردار شهید همه و همه نوک سوزنی از شایستگی،درایت و مدیریت مثال زدنی فرماندار این روزهای شهرستان پارس آباد است که نیازی به گفتنش نیست.پارس آباد در شمالی ترین نقطه از مدار صفر مرزی بین دو کشور ایران و آذربایجان ، آشنایی مختصری دارند، شاید تعریف و تمجید سخن نامفهوم و مته به خشخاش زدن باشد.علی ایحال رفتار و صداقت او برای همه، حتی کسانی که آشنایی مختصری با وی دارند، مسجل بوده و بزرگواری اش شهره خاص و عام است.

ارس رسا – رضا امیرپور /


١٧:١٣ - يکشنبه ١٦ دی ١٣٩٧    /    شماره : ٢٨٨٨٣    /    تعداد نمایش : ١٧٨کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

سه شنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٨
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:سه شنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٨