سال نود و هشت «سال رونق تولید»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

اخبار مهم
 • حضور مدیران شهرستانی در سطوح مدیریت ادارات کل مرتبط با حوزه ظرفیت های آب و خاک موجب رونق تولید و توسعه استان خواهد بود
  مدیر پروری جز برنامه های شهرستانی برای حضور مدیران شهرستانی در سطوح مدیریت ادارات کل مرتبط با حوزه ظرفیت های آب و خاک باید انجام پذیرید دکتر علایی فرماندار شهرستان پارس آباد در نشست با مدیرکل تعاون روستایی استان اردبیل با اشاره به اینکه شهرستان پارس آباد به عنوان قطب کشاورزی کشور با تولید سالانه بیش از یک میلیون تن محصولات کشاورزی و دامی و پرورش بیش از یک میلیون واحد دامی و تولید ۳۵ نوع محصول کشاورزی که ۸ نوع آن به صورت خرید تضمینی انجام می‌شود و همچنین اسکان ۴۷ درصد عشایر استان اردبیل از ظرفیت‌های بالایی برای توسعه استان و کشور برخوردار است که با تحقق این ظرفیت‌ها شرایط برای رونق تولید در کشور فراهم خواهد شد.

 • بزرگترین شهرک گلخانه‌ای کشور با مساحت 1 هزار و 500 هکتار در شهرستان پارس آباد در حال اجرا است.
  علی علایی شامگاه گذشته در نشست با اصناف، کسبه و بازاریان شهرستان پارس آباد در سالن اجتماعات فرمانداری اظهار کرد: در حدود 7 هزار واحد صنفی در شهرستان پارس آباد فعالیت دارند. وی با اشاره به شعار سال افزود: کسبه و بازاریان به عنوان متولی تولید، توزیع و تامین کننده نیازهای مصرف کنندگان باید به رونق تولید توجه نموده و آن‌را عملی کنند.

 • با هم هم عهد و پیمان شدیم تا با وحدت و انسجام و خدمت ایثارگرانه خدمتگذاران ملت باشیم و فرمان فرمانده و ولی فقیه را محقق نماییم
  با هم هم عهد و پیمان شدیم تا با وحدت و انسجام و خدمت ایثارگرانه خدمتگذاران ملت باشیم و فرمان فرمانده و ولی فقیه را محقق نماییم اولین جلسه شورای اداری شهرستان پارس آباد با حضور سردار سر افراز سپاه اسلام و یادگار هشت سال دفاع مقدس سردار رحیم نوعی اقدم و مسئولان شهرستان پارس آباد در سالن جهاد برگزار شد.

 • تاکید بر حمایت از خانواده زندانیان و جلوگیری از دچار شدن خانواده زندانیان به آسیب های اجتماعی و ترک تحصیل کودکان اولویت انجمن
  جلسه انجمن حمایت از زندانیان شهرستان پارس آباد برگزار شد تاکید بر حمایت از خانواده زندانیان و جلوگیری از دچار شدن خانواده زندانیان به آسیب های اجتماعی و ترک تحصیل کودکان اولویت انجمن دکتر علی علایی فرماندار شهرستان پارس آباد ضمن تاکید بر حمایت از خانواده زندانیان گفت جلوگیری از دچار خانواده زندانیان به آسیب های اجتماعی و ترک تحصیل کودکان عضو این خانواده ها از اولویتهای انجمن بوده و در این حرکت خیرخواهانه مردم خیر شهرستان و اعضای انجمن و ادارات شهرستان کمک های خوبی را انجام داده اند و ادامه فعالیت انجمن نیز تحت حمایت فرمانداری شهرستان خواهد بود.

 • تاکید بر حل مشکل تعاونی های عشایری در توزیع نهادهای دامی و آرد قبل از کوچ عشایر
  جلسه شورای عشایر شهرستان پارس آباد تاکید بر حل مشکل تعاونی های عشایری در توزیع نهادهای دامی و آرد قبل از کوچ عشایر جلسه شورای عشایر شهرستان مرزی پارس آباد مغان با حضور فرماندار،مدیر کل عشایر استان و مدیرکل دامپزشکی استان و معاونین مدیران کل استانی و مسئولان دیگر دستگاهها شهرستانی با هدف بررسی مسائل و مشکلات و برنامه ریزی برای عمران و آبادانی مناطق عشایری و تسهیل کوچ عشایر و در نظر گرفتن تمهیدات لازم برای رفاه و تولید عشایر در فرمانداری پارس آباد برگزار شد.

اخبار > چهار بانده کردن جاده پارس آباد مشگین شهر از سال آینده عملیاتی می‌شود


  چاپ        ارسال به دوست

هماهنگی‌ها با وزارت نفت در خصوص جایگاه سوخت فرودگاه پارس آباد انجام شده

چهار بانده کردن جاده پارس آباد مشگین شهر از سال آینده عملیاتی می‌شود

استاندار اردبیل:

چهار بانده کردن جاده پارس آباد مشگین شهر از سال آینده عملیاتی می‌شود

__>
استاندار اردبیل گفت: مطالعات چهار بانده کردن جاده پارس آباد-مشگین شهر در حال انجام است و جزو برنامه‌های اولویت‌دار استان اردبیل می باشد و از سال آینده اجرا می‌شود. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، اکبر بهنام‌جو در جلسه ستاد راهبردی و مدیریت اقتصاد مقاومتی، تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان پارس آباد اظهار کرد: جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی به صورت استانی برگزار می‌شد  که تصمیم گرفتیم هر ۴۵ روز به صورت شهرستانی و با حضور مدیران کل استانی برگزار و مشکلات اقتصادی شهرستان‌ها را بررسی و تصمیمات لازم را اتخاذ کنیم. 
  
استاندار اردبیل از ثبت‌نام 12 هزار و 500 نفر در آگهی استخدام شرکت مغان خبر داد و تصریح کرد: در حالی که شرکت مغان آگهی استخدام ۵۰۰ نفری منتشر کرده است، اما در این آگهی تاکنون 12 هزار و 500 نفر ثبت‌نام کرده اند که از این تعداد ۸ هزار و ۵۰۰ نفر از شهرستان پارس آباد می‌باشد، که نشان می‌دهد جامعه شهرستان پارس آباد نیازمند شغل است. 
  
وی خاطرنشان کرد: مطالعات راه‌آهن اردبیل- پارس آباد شروع شده و پس از اتمام مطالعات به دنبال عملیاتی کردن آن خواهیم بود، همچنین در جلسه‌ای که در کشور آذربایجان داشتیم، به تفاهم رسیدیم تا راه‌آهن جمهوری آذربایجان به شهرستان پارس آباد متصل شود. 
  
 استاندار اردبیل با بیان اینکه فرودگاه پارس آباد مشکل سوخت‌رسانی دارد، بیان کرد: به دلیل اینکه فرودگاه پارس‌آباد مشکل سوخت رسانی دارد و از  امکانات و جایگاه سوخت برخوردار نیست، هواپیماها به دلیل اینکه بتوانند برگردند با ظرفیت کم به شهرستان پارس آباد سفر می‌کند . 
  
وی ادامه داد: هماهنگی‌ها با وزارت نفت در خصوص جایگاه سوخت فرودگاه پارس آباد  انجام شده که در مرحله تهیه نقشه فنی می‌باشد که در صورت تکمیل به دنبال عملیات کردن موضوع خواهیم بود. 
  
 استاندار اردبیل با اشاره به اینکه بخش خصوصی برای تقویت فرودگاه پارس آباد اعلام آمادگی کرده است، افزود: شرکت مغان برای حمل و نقل هوایی و تربیت فرودگاه پارس آباد اعلام آمادگی کرده که پس از اتمام مطالعه بحث توسعه فرودگاه پارس آباد را استارت می‌زنیم. 
  
استاندار اردبیل با تاکید بر اینکه دریاچه شهرک مغان جزو واگذاری بخش خصوصی نیست، تصریح کرد: دریاچه مغان جزو زیرساخت‌های گردشگری شهرستان است و برای اینکه بتوانیم از این دریاچه در راستای توسعه گردشگری استفاده کنیم، باید ضوابط و مقررات را رعایت کرده و با بخش خصوصی هماهنگی‌های لازم را انجام دهیم و این مجموعه را به منطقه گردشگری تبدیل کنیم.


٢٢:٣١ - سه شنبه ١٦ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ٢٩٢١٦    /    تعداد نمایش : ١٦٧کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

شنبه ٣١ فروردين ١٣٩٨
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق متعلق به این سایت برای استانداری اردبیل محفوظ می باشد.
Copyright © 2010 Ostandari Ardebil. All rights reserved