سال نود و هشت «سال رونق تولید»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

اخبار مهم
 • حضور مدیران شهرستانی در سطوح مدیریت ادارات کل مرتبط با حوزه ظرفیت های آب و خاک موجب رونق تولید و توسعه استان خواهد بود
  مدیر پروری جز برنامه های شهرستانی برای حضور مدیران شهرستانی در سطوح مدیریت ادارات کل مرتبط با حوزه ظرفیت های آب و خاک باید انجام پذیرید دکتر علایی فرماندار شهرستان پارس آباد در نشست با مدیرکل تعاون روستایی استان اردبیل با اشاره به اینکه شهرستان پارس آباد به عنوان قطب کشاورزی کشور با تولید سالانه بیش از یک میلیون تن محصولات کشاورزی و دامی و پرورش بیش از یک میلیون واحد دامی و تولید ۳۵ نوع محصول کشاورزی که ۸ نوع آن به صورت خرید تضمینی انجام می‌شود و همچنین اسکان ۴۷ درصد عشایر استان اردبیل از ظرفیت‌های بالایی برای توسعه استان و کشور برخوردار است که با تحقق این ظرفیت‌ها شرایط برای رونق تولید در کشور فراهم خواهد شد.

 • بزرگترین شهرک گلخانه‌ای کشور با مساحت 1 هزار و 500 هکتار در شهرستان پارس آباد در حال اجرا است.
  علی علایی شامگاه گذشته در نشست با اصناف، کسبه و بازاریان شهرستان پارس آباد در سالن اجتماعات فرمانداری اظهار کرد: در حدود 7 هزار واحد صنفی در شهرستان پارس آباد فعالیت دارند. وی با اشاره به شعار سال افزود: کسبه و بازاریان به عنوان متولی تولید، توزیع و تامین کننده نیازهای مصرف کنندگان باید به رونق تولید توجه نموده و آن‌را عملی کنند.

 • با هم هم عهد و پیمان شدیم تا با وحدت و انسجام و خدمت ایثارگرانه خدمتگذاران ملت باشیم و فرمان فرمانده و ولی فقیه را محقق نماییم
  با هم هم عهد و پیمان شدیم تا با وحدت و انسجام و خدمت ایثارگرانه خدمتگذاران ملت باشیم و فرمان فرمانده و ولی فقیه را محقق نماییم اولین جلسه شورای اداری شهرستان پارس آباد با حضور سردار سر افراز سپاه اسلام و یادگار هشت سال دفاع مقدس سردار رحیم نوعی اقدم و مسئولان شهرستان پارس آباد در سالن جهاد برگزار شد.

 • تاکید بر حمایت از خانواده زندانیان و جلوگیری از دچار شدن خانواده زندانیان به آسیب های اجتماعی و ترک تحصیل کودکان اولویت انجمن
  جلسه انجمن حمایت از زندانیان شهرستان پارس آباد برگزار شد تاکید بر حمایت از خانواده زندانیان و جلوگیری از دچار شدن خانواده زندانیان به آسیب های اجتماعی و ترک تحصیل کودکان اولویت انجمن دکتر علی علایی فرماندار شهرستان پارس آباد ضمن تاکید بر حمایت از خانواده زندانیان گفت جلوگیری از دچار خانواده زندانیان به آسیب های اجتماعی و ترک تحصیل کودکان عضو این خانواده ها از اولویتهای انجمن بوده و در این حرکت خیرخواهانه مردم خیر شهرستان و اعضای انجمن و ادارات شهرستان کمک های خوبی را انجام داده اند و ادامه فعالیت انجمن نیز تحت حمایت فرمانداری شهرستان خواهد بود.

 • تاکید بر حل مشکل تعاونی های عشایری در توزیع نهادهای دامی و آرد قبل از کوچ عشایر
  جلسه شورای عشایر شهرستان پارس آباد تاکید بر حل مشکل تعاونی های عشایری در توزیع نهادهای دامی و آرد قبل از کوچ عشایر جلسه شورای عشایر شهرستان مرزی پارس آباد مغان با حضور فرماندار،مدیر کل عشایر استان و مدیرکل دامپزشکی استان و معاونین مدیران کل استانی و مسئولان دیگر دستگاهها شهرستانی با هدف بررسی مسائل و مشکلات و برنامه ریزی برای عمران و آبادانی مناطق عشایری و تسهیل کوچ عشایر و در نظر گرفتن تمهیدات لازم برای رفاه و تولید عشایر در فرمانداری پارس آباد برگزار شد.

اخبار > تخصیص ۶۰ میلیارد ریال اعتبار ویژه برای تجهیز و توسعه بیمارستان ارس


  چاپ        ارسال به دوست

نشست مدیریت درمان تامین اجتماعی استان اردبیل با فرمامندار شهرستان پارس آباد

تخصیص ۶۰ میلیارد ریال اعتبار ویژه برای تجهیز و توسعه بیمارستان ارس

پنج شنبه ۱۸ بهمن ماه ، مصادف با هفتمین روز از دهه فجر چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دکتر قادر برجی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان اردبیل با فرماندار شهرستان پارس آباد   دیدار و گفتگو کردند.

علایی فرماندار شهرستان پارس آباد در این دیدار ضرورت توجه جدی به شهرستان پارس آباد را یادآور شد و گفت: شهرستان پارس آباد یک منطقه مهاجر پذیر و دارای رشد جمعیتی مثبت است و امکانات و زیر ساخت های بهداشتی و درمانی چند ده سال پیش کفاف نیازهای امروز شهروندان پارس آبادی را نمی دهد.

وی با اشاره به اینکه شهرستان پارس آباد در مقایسه با بیست سی سال پیش تفاوت فاحشی پیدا کرده است،اظهار داشت: شهرستان پارس آباد در حال حاضر بیش از دوست هزار نفر جمعیت دارد و جمعیت سی هزار نفری دانش آموزی این شهرستان خود نیازمند یک مرکز درمانی ویژه و مجزا است.

علایی قابلیت های شهرستان پارس آباد را بسیار بالا دانست و تصریح کرد: شهرستان پارس آباد با بیش از یک میلیون تن تولید انواع محصولات کشاورزی و دامی یکی از مستعدترین مناطق کشور است و لزوم توجه به این منطقه خصوصا در حوزه درمان بیش از پیش مشهود و ضروری است.

دکتر برجی مدیریت تامین اجتماعی استان اردبیل نیز در این دیدار امکانات تخصیص یافته به شهرستانها را بر اساس اعتبارات و معیارهای تعیین شده دانست و خاطر نشان کرد: علیرغم این موضوع شهرستان پارس آباد همواره در کانون توجه ما بوده و از اهمیت ویژه ای برای ما برخوردار است.

دکتر برجی از تصویب اعتبار ۴۰ میلیارد ریالی برای تجهیز بیمارستان ارس سخن گفت و گفت: این اعتبار در راستای تجهیز هتلینگ بیمارستان ارس بوده و بیشتر از اعتبار اختصاص یافته به کل بیمارستانهای استان است و این به جهت موقعیت استراتژیک شهرستان پارس آباد است.

مدیریت درمان تامین اجتماعی از تخصیص اعتبار ۲۰ میلیاردی دیگر جهت الحاق فضای فیزیکی به متراژ ۴۰ متر مربع برای دایر کردن بخش های ویژه خبر داد و ابراز داشت: با تکمیل این طرح و احداث بخش های ویژه نیازی برای اعزام بیماران به  دیگر شهرستانها نخواهد بود.

وی تجهیز این بیمارستان به سیستم راه دور پکس packs  را یکی از اقدامات اساسی برشمرد و گفت: دهه فجر بهترین زمان برای نصب این سیستم بود تا امکان کنترل و هدایت برخی نیازهای اساسی بیماران از جمله رادیولوژی و آزمایشات دیگر بدون مراجعه به مرکز استان امکان پذیر شود.

جذب متخصص در برخی حوزه های خاص برای تکمیل کادر پزشکی بیمارستان ارس و دایر کردن بخش ویژه در  این بیمارستان از دیگر محورهای سخنان دکتر برجی در این دیدار بود که مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

شهرستان پارس آباد در کنار رود ارس و در ۲۲۰ کیلومتری شمال استان اردبیل واقع شده و هم مرز با کشور جمهوری آذربایجان است.


١٩:٠٥ - پنج شنبه ١٨ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ٢٩٢٧٢    /    تعداد نمایش : ١٠٦کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

شنبه ٣١ فروردين ١٣٩٨
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق متعلق به این سایت برای استانداری اردبیل محفوظ می باشد.
Copyright © 2010 Ostandari Ardebil. All rights reserved