سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

اخبار مهم
 • تکریم ارباب رجوع مورد تاکید فرماندار شهرستان پارس آباد
  دکتر علی علایی فرماندار شهرستان پارس آباد روز سه شنبه در جلسه شورای اداری پارس آباد مغان افزود: مسئولان و مدیران باید تکریم ارباب رجوع را سر لوحه قرار داده و با خبرنگاران و اصحاب رسانه باید تعامل و همکاری داشته باشند.

 • تاکید فرماندار پارس آباد بر ایجاد وحدت و انسجام بین دستگاه‌ها و هماهنگی متقابل
  نشست فرماندار شهرستان پارس آباد با معاونین و بخشداران بخش های تابعه صبح امروز یکشنبه در محل فرمانداری شهرستان پارس آباد برگزار گردید. فرماندار شهرستان پارس آباد در این نشست با تقدیر از زحمات معاونان و بخشداران بخش‌های تابعه در برگزاری شکوهمند دهه مبارک فجر شهرستان پارس آباد و حضور چشمگیر مردم و مسئولان در راهپیمایی سال ۹۷ در مقایسه با سال‌های گذشته قدردانی کرد.

 • تخصیص بیش از 7 میلیارد ریال برای اجرای پروژه های مناطق عشایری
  فرماندار شهرستان پارس آباد از برنامه ریزی برای اجرای پروژه های عمرانی در نواحی مناطق عشایری شهرستان خبر داد. تخصیص بیش از 7 میلیارد ریال برای اجرای پروژه های مناطق عشایری دکتر علایی فرماندار پارس آباد در نشست با معاونت عمرانی و بخشداران تابعه و مسئولین امور عشایری شهرستان ضمن قدر دانی از حضور پرشور مردم ولایت مدار شهرستان و علی الخصوص عشایر غیرتمند در راهپیمایی 22 بهمن ، با بیان اینکه بیش از 47 درصد عشایر استان ساکن شهرستان پارس آباد هستند از برنامه ریزی برای اجرای پروژه های عمرانی در نواحی مناطق عشایری شهرستان خبر داد.

 • مردم شهرستان پارس آباد بار دیگر با حضور حماسی خود در راهپیمایی 22 بهمن برگ زرین دیگری در دفتر افتخارات این شهرستان ولایت مدار به ثبت رساندند
  مردم پارس آباد مغان امروز با شرکت پرشور در راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به همگان نشان دادند خواسته های شیطانی ترامپ و سایر سران استکبار در روزگار کنونی برای تضعیف نظام اسلامی با وجود هر تهدید و تحریمی هیچگاه محقق نخواهد شد و ملت ایران همواره پشتیبان نهضت امام خمینی(ره) ‌خواهند بود.

 • افتتاح و بهره برداری از پروژه های شهرداری پارس آباد و بخش تازه کند همزمان با دهمین روز از دهه مبارک فجر
  روز یکشنبه ۲۱ بهمن مصادف با ، دهمین وز از دهه مبارک فجر در شهرستان پارس آباد از مجسمه دانایی و طرح ها و پروژه های بخش تازه کند بهره برداری شد. در این مراسمات که با حضور فرماندار شهرستان پارس آباد معاونان و دیگر مدیران دستگاهها برگزار شد، از مجسمه دانایی شهرداری پارس آباد پرده برداری و از پروژه ها و طرح های بخش تازه کند بهره برداری بعمل آمد.

اخبار > تخصیص ۶۰ میلیارد ریال اعتبار ویژه برای تجهیز و توسعه بیمارستان ارس


  چاپ        ارسال به دوست

نشست مدیریت درمان تامین اجتماعی استان اردبیل با فرمامندار شهرستان پارس آباد

تخصیص ۶۰ میلیارد ریال اعتبار ویژه برای تجهیز و توسعه بیمارستان ارس

پنج شنبه ۱۸ بهمن ماه ، مصادف با هفتمین روز از دهه فجر چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دکتر قادر برجی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان اردبیل با فرماندار شهرستان پارس آباد   دیدار و گفتگو کردند.

علایی فرماندار شهرستان پارس آباد در این دیدار ضرورت توجه جدی به شهرستان پارس آباد را یادآور شد و گفت: شهرستان پارس آباد یک منطقه مهاجر پذیر و دارای رشد جمعیتی مثبت است و امکانات و زیر ساخت های بهداشتی و درمانی چند ده سال پیش کفاف نیازهای امروز شهروندان پارس آبادی را نمی دهد.

وی با اشاره به اینکه شهرستان پارس آباد در مقایسه با بیست سی سال پیش تفاوت فاحشی پیدا کرده است،اظهار داشت: شهرستان پارس آباد در حال حاضر بیش از دوست هزار نفر جمعیت دارد و جمعیت سی هزار نفری دانش آموزی این شهرستان خود نیازمند یک مرکز درمانی ویژه و مجزا است.

علایی قابلیت های شهرستان پارس آباد را بسیار بالا دانست و تصریح کرد: شهرستان پارس آباد با بیش از یک میلیون تن تولید انواع محصولات کشاورزی و دامی یکی از مستعدترین مناطق کشور است و لزوم توجه به این منطقه خصوصا در حوزه درمان بیش از پیش مشهود و ضروری است.

دکتر برجی مدیریت تامین اجتماعی استان اردبیل نیز در این دیدار امکانات تخصیص یافته به شهرستانها را بر اساس اعتبارات و معیارهای تعیین شده دانست و خاطر نشان کرد: علیرغم این موضوع شهرستان پارس آباد همواره در کانون توجه ما بوده و از اهمیت ویژه ای برای ما برخوردار است.

دکتر برجی از تصویب اعتبار ۴۰ میلیارد ریالی برای تجهیز بیمارستان ارس سخن گفت و گفت: این اعتبار در راستای تجهیز هتلینگ بیمارستان ارس بوده و بیشتر از اعتبار اختصاص یافته به کل بیمارستانهای استان است و این به جهت موقعیت استراتژیک شهرستان پارس آباد است.

مدیریت درمان تامین اجتماعی از تخصیص اعتبار ۲۰ میلیاردی دیگر جهت الحاق فضای فیزیکی به متراژ ۴۰ متر مربع برای دایر کردن بخش های ویژه خبر داد و ابراز داشت: با تکمیل این طرح و احداث بخش های ویژه نیازی برای اعزام بیماران به  دیگر شهرستانها نخواهد بود.

وی تجهیز این بیمارستان به سیستم راه دور پکس packs  را یکی از اقدامات اساسی برشمرد و گفت: دهه فجر بهترین زمان برای نصب این سیستم بود تا امکان کنترل و هدایت برخی نیازهای اساسی بیماران از جمله رادیولوژی و آزمایشات دیگر بدون مراجعه به مرکز استان امکان پذیر شود.

جذب متخصص در برخی حوزه های خاص برای تکمیل کادر پزشکی بیمارستان ارس و دایر کردن بخش ویژه در  این بیمارستان از دیگر محورهای سخنان دکتر برجی در این دیدار بود که مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

شهرستان پارس آباد در کنار رود ارس و در ۲۲۰ کیلومتری شمال استان اردبیل واقع شده و هم مرز با کشور جمهوری آذربایجان است.


١٩:٠٥ - پنج شنبه ١٨ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ٢٩٢٧٢    /    تعداد نمایش : ٤١کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

جمعه ٠٣ اسفند ١٣٩٧
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق متعلق به این سایت برای استانداری اردبیل محفوظ می باشد.
Copyright © 2010 Ostandari Ardebil. All rights reserved