سال نود و هشت «سال رونق تولید»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

اخبار مهم
 • پیش بینی می شود امسال بیش از 5 هزار هکتار سطح زیر کشت پنبه در اراضی شهرستان پارس آباد باشد
  نشست مدیر کل جهاد کشاورزی استان اردبیل با فرماندار شهرستان پارس آباد دکتر علایی فرماندار پارسآباد از اختصاص 15400 هکتار از اراضی مرغوب کشاورزی شهرستان به کشت گندم خبر داد و گفت پیش بینی می شود بیش از 80 هزار تن گندم از این اراضی استحصال شود که تدابیر لازم برای خرید تضمینی وحمل آن دیده شده

 • بزرگترین شهرک گلخانه ای کشور در پارس آباد ایجاد می شود/ پیش بینی اشتغال 20 هزار نفری و تولید سالانه 700 هزار تن محصول و صرفه جویی 450 میلیون مترمکعبی مصرف آب
  بزرگترین شهرک گلخانه ای کشور در پارس آباد ایجاد می شود معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری با بیان اینکه عملیات احداث بزرگترین شهرک گلخانه ای کشور در هزار و 500 هکتار در شهرستان مرزی پارس آباد مغان در حال اجراست، گفت: نخستین گلخانه از این مجتمع تیرماه امسال به وسعت 20 هکتار بهره برداری می شود.

 • درخواست اختصاص 40 میلیارد تومان اعتبار برای اجرا و تکمیل پروژه های عشایری مغان
  نشست مدیر کل جهاد عشایری استان اردبیل با فرماندار شهرستان پارس آباد دکتر علایی فرماندار شهرستان پارس آباد با بیان اینکه شهرستان پارس آباد با دارا بودن نزدیک به 50 درصد از جمعیت عشایر استان نیازمند توجه ویژه است گفت جامعه عشایر جز فعال ترین و زحمتکش ترین افراد بوده و تولیدات لبنی و پروتئینی آنها نقش بزرگی در امنیت غذایی کشور دارد. دکتر علایی با اشاره به مشکلات زیرساختی و آب شرب عشایری گفت عشایر بعنوان جامعه مولد برای ادامه فعالیت نیاز به حمایت ها و توجه ویژه دارند و نباید اجازه داد تا کمبودها موجب کاهش تولید در این جوامع گردد.

 • دعوت از خیرین برای مشارکت در طرح ایتام به مناسبت ماه مبارک رمضان
  توزیع بسته سبد کالایی طرح ایتام به مناسبت ماه مبارک رمضان بین تحت پوششان کمیته امداد امام خمینی (ره) پارس آباد دعوت از خیرین برای مشارکت در طرح ایتام به مناسبت ماه مبارک رمضان دکتر علایی فرماندار شهرستان پارس آباد صبح امروز با حضور در کمیته امداد امام خمینی (ره) پارس آباد در مراسم توزیع بسته سبد کالایی طرح ایتام به مناسبت ماه مبارک رمضان از توزیع بسته که شامل اقلام مرغ و برنج و روغن می باشد در بین بیش از 70 درصد از تحت پوششان کمیته امداد امام خمینی (ره) خبر داد و از خیرین و انسان های نیکو کار شهرستان برای کمک و ایتام نیازمندان دعوت کرد.

 • تاکید بر تکریم ارباب رجوع ، عدم استفادها از امکانات دولتی و جایگاه اداری برای حمایت از کاندیاهای احتمالی ، توجه به معیشت مردم ، برنامه ریزی برای خرید محصولات و برگزاری باشکوه مراسمات پیش رو به خصوص سوم خرداد ماه و راهپیمایی روز قدس
  جلسه شورای اداری شهرستان مرزی پارس آباد مغان همزمان با هفته روابط عمومی و ارتباطات با حضور فرماندار،امام جمعه،معاونین فرماندار،روسا،مدیران دستگاهها،فرماندهان نظامی و انتظامی و مدیران روابط عمومی دستگاهها با موضوع برنامه ریزی و هماهنگی برای برگزاری مراسمات سوم خرداد و 14 و 15 خرداد و همچنین شبهای احیا و راهپیمایی روز قدس و نماز روز عید فطر در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید

اخبار > مصوبه انتقال روستاهای عشایرنشین حاشیه کشت و صنعت مغان ملغی شد/ ابقاء تمامی روستاها قطعی است


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم کلنگ زنی گازرسانی به ۴ روستای حومه اصلاندوز و اسلام آباد

مصوبه انتقال روستاهای عشایرنشین حاشیه کشت و صنعت مغان ملغی شد/ ابقاء تمامی روستاها قطعی است

فرماندار شهرستان مرزی پارس آباد مغان:

مصوبه انتقال روستاهای عشایرنشین حاشیه کشت و صنعت مغان ملغی شد/ ابقاء تمامی روستاها قطعی است

فرماندار شهرستان پارس آباد در حاشیه مراسم کلنگ زنی گازرسانی به ۴ روستای حومه اصلاندوز گفت : تمامی روستاهای حاشیه کشت و صنعت مغان ابقایی بوده و از دستور کار انتقالی خارج شده است.

به گزارش برنا،فرماندار شهرستان  پارس آباد در حاشیه مراسم کلنگ زنی گازرسانی به ۴ روستای حومه اصلاندوز گفت : تمامی روستاهای حاشیه کشت و صنعت  مغان ابقایی بوده  و از دستور کار انتقالی خارج شده است.

علایی خاطرنشان کرد: با حل شدن مشکل انتقالی روستاهای حاشیه کشت و صنعت مغان تمامی روستاها از نعمت گاز و دیگر انشعابات آب و برق و … بهره مند خواهند شد.

وی تصریح کرد: هدف رضایتمندی مردم است و ما تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا مشکلات مردم در کمترین زمان ممکن رفع  و رجوع شود.

فرماندار شهرستان پارس آباد در بخش دیگری از سخنان خود گفت: بیش از دو میلیارد تومان برای گازرسانی به این پروژه هزینه شده است مضافا اینکه روستاهایی که در امتداد این خط انتقال قرار دارند،در دستور کار گازرسانی قرار خواهند گرفت.

علایی با بیان اینکه روستاها و عشایر ساکن حاشیه کشت و صنعت  مغان بزودی تعیین تکلیف خواهند شد،تاکید کرد: عشایر حاشیه نشین کشت و صنعت  مغان به هیچ عنوان نگران انتقال سکونتگاه های خود نباشند تمامی این روستا ها به زودی ابقاء شده و از نعمت گاز و سایر انشعابات بهره مند خواهند شد.

 

مدیر عامل گاز استان اردبیل خبر داد

خبرگزاری برنا- ایرنا - خبرنگار رضا امیرپور

گاز به ۴ روستای حومه اسلام آباد رسید

مدیر عامل گاز استان از گازکشی به ۴ روستای حاشیه اصلاندوز با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش برنا،فیروز خدایی مدیرعامل گاز استان اردبیل در حاشیه مراسم گلنگ زنی  پروژه گازکشی به چهار روستای بخش اسلام آباد گفت: در بحث گازرسانی در سال های اخیر استان اردبیل جهش غیر قابل ملاحظه ای داشته است .

 
مدیر عامل گاز استان تصریح کرد:علاوه بر اینکه صدرصدگاز شهر ها تامین شده است  بیش از ۹۲ درصد گاز روستاها را نیز توانسته ایم تامین کنیم.
وی خاطر نشان کرد: با اجرای پروژه های در دست اجرا قریب به ۹۸% خانوارهای روستایی از نعمت گاز بهره‌مند خواهند شد.
 
خدایی با بیان اینکه در کنار گاز خانگی در بخش صنعتی نیز گازرسانی به واحدهای صنعتی رشد چشم گیری داشته است،افزود: بیش از ۳۶۰ واحد صنعتی کوچک و بزرگ در استان اردبیل از نعمت گاز برخوردار هستند.
 
مدیر عامل گاز استان در بخش دیگری از سخنان خود گفت : علاوه بر شهرک های صنعتی واحدهای صنعتی نزدیک شهر ها نیز درکمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه به گاز طبیعی مجهز شده و از این نعمت خدادادی بهره مند شده اند.
 
وی از بهره مندی روستاهای بالای ۲۰ خانوار از نعمت گاز در شهرستان  پارس آباد خبر داد و افزود: بیش از ۹۱ درصد خانوارهای روستایی در شهرستان   پارس آباد  بعنوان دومین شهرستان استان،از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.
 
فیروز خدایی این را نیز گفت که: روستاهای زیر ۲۰ خانوارِ حاشیه روستاهای بالای ۲۰ خانوار نیزگازکشی شده اند.
 
 وی در پایان یادآور شد: پروژه حاضر مشتمل بر چهار روستای نسبتا پرجمعیت همجوار اسلام آباد است که با اعتباری بیش از بیست میلیارد ریال در حال گلنگ زنی است و در سریعترین زمان ممکن به بهره‌برداری خواهد رسید.


١٥:١٦ - سه شنبه ٢١ اسفند ١٣٩٧    /    شماره : ٢٩٥٤٥    /    تعداد نمایش : ١١٥کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

چهارشنبه ٠١ خرداد ١٣٩٨
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:چهارشنبه ٠١ خرداد ١٣٩٨