سال نود و هشت «سال رونق تولید»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

اخبار مهم
 • همزمان با اولین روز از هفته دولت در شهرستان پارس آباد تعدادی از طرح ها و پروژه های شهری افتتاح و به بهره برداری رسید.
  همزمان با اولین روز از هفته دولت در شهرستان پارس آباد تعدادی از طرح ها و پروژه های شهری افتتاح و به بهره برداری رسید. امروز صبح همزمان با سراسر کشور فرماندار و مسئولان شهرستان پارس آباد با حضور در مراسمات افتتاح به صورت نمادین یک پروژه برق رسانی و احداث پست تقویت برق محلات شهرستان و دو طرح بهزیستی در حوزه مهد کودک و تامین مسکن برای مددجویان افتتاح و به بهره برداری رسید.

 • انسجام و وحدت و وفاق حاکم بر مجموعه اداری شهرستان پارس آباد را رمز موفقیت و توفیقات به دست آمده
  همزمان با اولین روز از هفته دولت برنامه های متنوعی در شهرستان پارس آباد اجرا و تعدادی از پروژه ها و طرح های سطح شهر پارس آباد افتتاح و به بهره بداری رسید. امروز همزمان با اولین روز از هفته دولت روسای ادارات ، نهادها و دستگاههای اجرای شهرستان پارس آباد با حضور در فرمانداری شهرستان ضمن تجدید بیت با فرماندار شهرستان دیدار و برای اجرای سیاستهای دولت در جهت خدمت رسانی به مردم اعلام آمادگی نمودند

 • همزمان با عید غدیر خم تندیس استاد محمد حسین بهجت تبریزی شاعر پرآوازه ایران اسلامی رونمایی شد
  همزمان با عید غدیر خم تندیس استاد محمد حسین بهجت تبریزی شاعر پرآوازه ایران اسلامی با حضور مسؤولان کشوری و هادی بهجت تبریزی فرزند استاد شهریار و در میان حضور هنرمندان و اقشار مختلف مردم در شهرستان پارس آباد رونمایی شد. علی علایی فرماندار شهرستان پارس آباد، اظهار کرد: طبق مصوبه شورای فرهنگ عمومی شهرستان پارس آباد تندیس استاد شهریار شاعر نامدار ایران اسلامی همزمان با عید غدیر خم در میدان آزادی(ورودی شهر از سمت اجیرلو) که به میدان استاد شهریار تغییر یافت، رونمایی شد.

 • مهندس مهران کارگر به عنوان سرپرست بخشدار جدید بخش تازه کند منصوب و معرفی شد
  طی مراسمی با حضور ماریا موسوی مدیر کل سیاسی و انتخابات و تقسیمات کشوری،علایی فرماندار شهرستان پارس آباد و دیگر مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی مهران کارگر بعنوان بخشدار جدید تازه کند معارفه و از زحمات محمد علیزاده بخشدار سابق این بخش تودیع بعمل آمد.

 • همزمان با عید غدیر تندیس استاد شهریار در پارس آباد نصب و رونمایی می شود
  جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان پارس آباد تندیس استاد شهریار در پارس آباد نصب و رونمایی می شود علی علایی فرماندار شهرستان پارس آباد امروز صبح جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان که با حضور امام جمعه و اعضای این شورا برگزار شد از رونمایی تندیس استاد شهریار شاعر فرهیخته بزرگوار آذربایجان و ایران همزمان با عید سعید غدیر خم خبر داد.

اخبار > تاکید بر تکریم ارباب رجوع ، عدم استفادها از امکانات دولتی و جایگاه اداری برای حمایت از کاندیاهای احتمالی ، توجه به معیشت مردم ، برنامه ریزی برای خرید محصولات و برگزاری باشکوه مراسمات پیش رو به خصوص سوم خرداد ماه و راهپیمایی روز قدس


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه شورای اداری شهرستان مرزی پارس آباد مغان

تاکید بر تکریم ارباب رجوع ، عدم استفادها از امکانات دولتی و جایگاه اداری برای حمایت از کاندیاهای احتمالی ، توجه به معیشت مردم ، برنامه ریزی برای خرید محصولات و برگزاری باشکوه مراسمات پیش رو به خصوص سوم خرداد ماه و راهپیمایی روز قدس

جلسه شورای اداری شهرستان مرزی پارس آباد مغان 

 

جلسه شورای اداری شهرستان مرزی پارس آباد مغان  همزمان با هفته روابط عمومی و ارتباطات با حضور فرماندار،امام جمعه،معاونین فرماندار،روسا،مدیران دستگاهها،فرماندهان نظامی و انتظامی و مدیران روابط عمومی دستگاهها با موضوع برنامه ریزی و هماهنگی برای برگزاری مراسمات سوم خرداد و 14 و 15 خرداد و همچنین شبهای احیا و راهپیمایی روز قدس و نماز روز عید فطر در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید

 

فرماندار گفت: مراقب سوء استفاده های سودجویان و فرصت طلبان اینترنتی باشیم به هیچ کسی اطلاعات حساب خود را ارسال نمایید.

 

وی افزود: در سال رونق تولید با مساعدت‌های دستگاه ها برخی تولیدی ها و کارخانجات بنا به هر دلیلی که تعطیل یا راکد مانده اند با تزریق تسهیلات و مشارکت در طرح ها آنان را به چرخه تولید بازگردانند.

 

علایی ابراز داشت: در سال جاری تمامی توجهات باید به رونق تولید باشد تعهد اشتغال شهرستان در سال جاری ۳ هزار و ۹۰۰ نفر می باشد و از تمامی سرمایه گذاران دعوت می نماییم تا در شهرک گلخانه ای و حوزه صنایع تبدیلی و تکمیلی که بزرگترین مجموعه گلخانه ای استان است، سرمایه گذاری نمایند.

 

دکترعلایی با هشدار به شایعه محاسبه افت سیر گفت: به هیچ عنوان کسی حق ندارد در خرید توافقی که با درجه بندی و تعیین بهاء محاسبه می شود،برای کشاورزان افت محاسبه شود.

 

وی یادآور شد:با توجه به تجارب گذشته در خصوص خرید پنبه،ذرت،کلزا،گندم ،گوجه و بادام زمینی تمهیدات لازم اندیشیده شده است.

 

او با بیان اینکه در سال گذشته هشدارهای لازم در خصوص عدم کاشت سیر و مشکلات آن اطلاع رسانی شده بود متاسفانه در سطح ۴ هزار هکتار کشاورزان اقدام به کاشت سیر کرده‌اند به همین دلیل تولید محصول استراتژیک گندم کاهش یافته است.

 

علایی با بیان اینکه ۱۶ خرداد آخرین زمان استعفای مدیران دولتی برای شرکت در انتخابات است به همه مدیران و مسئولان تذکر داده می‌شود حق طرفداری یا هزینه اموال بیت المال برای کاندیداها را ندارد و هیچ مسئولی حق ندارد بر له یا علیه کسی موضع‌گیری کرده یا از موقعیت خود سوء استفاده نمایند.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود به تلاش دشمنان برای ایجاد مشکلات در معیشت مردم اشاره کرد و گفت؛ دشمن تلاش دارد از همین شیار هایی که خود ایجاد کرده است مردم را تحریک یا بر علیه نظام به شوراند باید مراقب نیرنگهای آنان بوده و گزک به دست دشمن ندهیم.

 

در پایان این جلسه از پدر شهید بابایی و مادر شهید صولت بعنوان یادگاران شهدا و عزیز ایران نژاد به عنوان روابط عمومی پیشکسوت و بازنشسته تجلیل و قدردانی شد.

 

تجلیل از زحمات رئیس دستگاه قضایی شهرستان به دلیل تلاش در زمینه آزادسازی زندانیان غیرعمد و دعوت از خیرین برای برداشتن گام های مهم در راستای آخرین بخش از سخنان فرماندار در جلسه شورای اداری این شهرستان بود.

 

وی به نقش و جایگاه مهم روابط عمومی در ادارات و نهادهای اشاره کرد و گفت: روابط عمومی های ادارات به اندازه همان اداره و رئیس آن اداره نقش برجسته ای دارند.

 

علایی اظهار داشت: روابط عمومی ها به عنوان نمایندگان ادارات و راهنمای ارباب رجوع و مراجعین رابطه بین این دو قشر هستند و نقش سازنده‌ای در ادارات و دستگاه‌ها بر عهده آنان گذاشته شده است.

 

وی تاکید کرد: نقش روابط عمومی نسبت به سالهای گذشته بسیار متفاوت بود و از حالت سنتی به شکل نوین تغییر شکل داده است خصوصاً در حوزه فضای مجازی و شبکه های اجتماعی کنترل و مدیریت آن به تخصص و تبحر خاصی نیاز دارد و از عهده ی هر کسی خارج است.

 

رئیس شورای اداری شهرستان پارس آباد فتح خرمشهر را فتح ارزش ها دانست و افزود: آزادسازی خرمشهر مدیون ایثارگری و جانبازی شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است و مراسم شکوهمندی به مناسبت بزرگداشت این روز تاریخی باید تدارک دیده شود.

 

حجت الاسلام رشادی در این نشست عبادت را مختص به نماز و روزه ندانست و تصریح کرد: سیر کردن شکم چند نفر فقیر در این ایام مقدس،خدمت به مردم،شب زنده داری و مقابله با دشمنان در راستای صیانت از اسلام و انقلاب از جمله این عبادتها است.

 

سرهنگ نوری فرمانده سپاه پارس آباد نیز در این جلسه با تبریک فرا رسیدن سالروز آزاد سازی خرمشهر خاطر نشان کرد:جانفشانی و ایثارگری شهدا زیباترین تابلوی مقاومت و آزادگی در آزادسازی خرمشهر بود که توانست علیرغم ۱۶۰۰۰ شهید و ۱۹۰۰۰ اسیر و ۲۴۰۰۰  زخمی وجبی از خاک کشور را به دشمن نداد.

 


١٢:٠٧ - دوشنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ٣١١٤٧    /    تعداد نمایش : ١٦٠کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

شنبه ٠٢ شهريور ١٣٩٨
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:شنبه ٠٢ شهريور ١٣٩٨