سال نود و نه «سال جهش تولید»
معرفی فرماندار

عدالت حاجی پور

سرپرست فرمانداری شهرستان پارس آباد مغان

بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

 

اخبار مهم
 • دست دلالان قاچاق آرد باید از منطقه قطع شود
  جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان پارس آباد با حضور محمد زاده معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری و دیگر دستگاههای عضو کارگروه در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان پارس آباد امروز چهارشنبه برگزار شد.

 • تخصیص ۵ میلیارد تومان اعتبار برای تبدیل دریاچه مغان به قطب گردشگری شمال استان
  عصر دیروز سه شنبه استاندار اردبیل به همراه نماینده و فرماندار پارس آباد از حاشیه دریاچه مغان بازدید کردند. استاندار اردبیل در این بازدید گفت: مبلغ ۵ میلیارد تومان جهت توسعه گردشگری دریاچه مغان و تبدیل آن به قطب گردشگری و محل توریستی اقامتی تخصیص یافته است

 • آب 《سد خداآفرین》۶۲ هزار هکتار سهم اراضی استان اردبیل و ۱۲ هزارهکتار نیز سهم آذربایجان شرقی است
  معاون آب و خاک وزارت جهاد و کشاوری گفت: آب پشت سد خداآفرین برای ۷۴ هزار هکتار از اراضی کشاورزی طراحی شده است که از این میزان ۶۲ هزار هکتار سهم اراضی شهرستان پارس‌آباد و ۱۲ هزارهکتار نیز سهم آذربایجان شرقی است که به میزان لازم باید تسهیم و تخصیص یابد.

 • اولین شرکت دانش بنیان گلخانه ای در پارس آباد احداث می شود
  اولین شرکت دانش بنیان گلخانه ای در پارس آباد احداث می شود برای اولین بار گندم سیاه و زنبور های گرده افزا و محصولات داروهاای گیاهی استراتژیک در کشور در گلخانه ای پارس آباد تولید می شود اولین شرکت دانش بنیان گلخانه ای در پارس آباد احداث می شود با حضور وزیر جهاد کشاورزی عملیات احداث اولین گلخانه شرکت دانش بنیان رایان شمیم آریان آغاز شد

 • فراخوان نماینده پارس آباد برای تدوین طرحی در راستای توسعه بخش گردشگری دریاچه مغان
  فراخوان نماینده پارس آباد برای تدوین طرحی در راستای توسعه بخش گردشگری دریاچه مغان عصر سه شنبه حاشیه دریاچه مغان میزبان استاندار، نماینده و فرماندار شهرستان پارس آباد در راستای توسعه گردشگری این دریاچه بود.

اخبار > کانون های فرهنگی هنری مساجد دژ محکمی در مقابل تهاجمات فرهنگی دشمنان است


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه کانون های فرهنگی مساجد

کانون های فرهنگی هنری مساجد دژ محکمی در مقابل تهاجمات فرهنگی دشمنان است

 جلسه شورای هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان پارس آباد امروز با حضور علایی فرماندار شهرستان پارس آباد، سقایی مدیر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان و دیگر اعضا عضو این شورا در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان پارس آباد برگزار برگزار شد.

فرماندار شهرستان پارس‌آباد در این جلسه گفت : بهره گیری از پتانسیل جوانان خوش فکر و خوش ذوق در کانونهای فرهنگی مساجد سبب رونق گرفتن کانونها و ایجاد پایگاه فرهنگی در مناطق مختلف خواهد شد.

 

  

علایی یادآور شد: جمع آوری قلیان سراها در ۶ سال پیش ، یک تصمیم خام و ناپخته ای بود که سبب کشیده شدن قلیان سراها به کانون خانواده ها و ایجاد پایگاه های فساد زیرزمینی در محلات شد.

وی افزود: کار فرهنگی نیازمند کار کارشناسی، انسجام و نظم و ترتیب است،باید با برنامه ریزی و مطالعه و مشارکت جوانان متعهد در این کانون ها باشیم.

فرماندار شهرستان پارس آباد تصریح کرد: متاسفانه در قبال سرمایه‌گذاری‌های کلان دشمن در زمینه‌ تهاجمات فرهنگی توجه ما به موضوع بسیار کمرنگ است و این باورها و اعتقادات عمیق جوانان و نوجوانان ماست که در مقابل هجمه های دشمنان ایستادگی کرده است.

علایی خاطرنشان کرد: حتی کشورهای لائیک هم در مسائل انسان دوستانه با دیدگاه مثبت موضوع را واکاوی می کنند،اما دشمنی که تشنه به خون ماست در فاجعه سیل اخیر از ارسال کمک های انساندوستانه نیز ممانعت به عمل آورد و ما با چنین دشمن سرسخت نابخردی مواجه هستیم.

وی اظهار داشت: امروز شبکه های اجتماعی موجب گسسته شدن ارتباط میان خانواده ها شده است باید با برنامه ریزی های مدون به دنبال تجمیع و کشیده شدن جوانان و جوانان در مساجد باشیم.

فرماندار در بخش دیگری از سخنان خود ابراز داشت: دستگاه های فرهنگی باید هدف دار عمل کنند و صرف رفع تکلیف و ممیزی اقدام ننمایند بلکه کیفیت کارها باید مد نظر قرار گیرد.

خبرنگار :امیر پور ، ارس رسا


١٤:٠٠ - چهارشنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٣١٣٠٦    /    تعداد نمایش : ٣٧٦کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

سه شنبه ١٧ تير ١٣٩٩
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:سه شنبه ١٧ تير ١٣٩٩