سال نود و هشت «سال رونق تولید»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

اخبار مهم
 • سید عباس مینایی به عنوان اولین سرپرست فرمانداری شهرستان اصلاندوز منصوب شد
  با حکم استاندار اردبیل سرپرست فرمانداری شهرستان جدیدالتاسیس اصلاندوز منصوب شد اکبر بهنام جو، استاندار اردبیل با صدور حکمی عباس مینایی را به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان جدیدالتاسیس اصلاندوز منصوب کرد.

 • فرودگاه پارس آباد -تبریز صاحب خط پروازی می شود
  به دنبال توسعه رونق گردشگری و افزایش سرمایه گذار در شهرستان پارس آباد و انجام مطالعات اساسی و ورود سرمایه گذاران در عرصه سرمایه گذاری و حوزه گردشگری، فرماندار شهرستان پارس آباد از احتمال برقراری خط پروازی پارس آباد تبریز خبر داد. فرماندار پارس آباد از پیگیری ها برای برقراری پرواز های پارس آباد مغان به مقصد تبریز خبر داد و گفت پس از تحقق این امر روزانه امکان پرواز به فرودگاه بین المللی تبریز فراهم شده و تاثیر بزرگی در حمل نقل هوایی شمال ایران و جذب گردشگر از کشور های همسایه و زمینه سازی برای توسعه حمل بار هوایی و ورود به بازارهای داخلی و جهانی را بر عهده خواهد داشت. روزانه نزدیک به 3000 نفر از کشور آذربایجان وارد ایران میشود که مقصد اکثر این مسافران تبریز می باشد

 • تولید بیش از یک میلیون محصولات باغی و زراعی در پارس آباد
  برای اولین بار در کشور دو میلیون و یکصد هزار اصله نهال در ایستگاه بذر و نهال شهرستان تولید و به صورت رایگان توزیع خواهد شد شهامت هدایت عصر امروز در نشست خبری که در سالن اجتماعات ایستگاه تولید بذر و نهال مغان شهرستان پارس آباد برگزار شد، اظهار کرد: در جهت افزایش سرانه فضای سبز برای اولین بار در ایستگاه تولید بذر و نهال مغان 23هکتار زمین برای تولید بیش از 2میلیون اصله نهال اختصاص یافت.

 • فرماندار شهرستان پارس آباد به همراه مسئولان شهرستانی با جانبازان گرانقدر ۷۰ درصد جنگ تحمیلی اسداله خانلاری و حاج عیسی بهاری دیدار کردند
  فرماندار شهرستان پارس آباد به همراه مسئولان شهرستانی با جانبازان گرانقدر ۷۰ درصد جنگ تحمیلی اسداله خانلاری و حاج عیسی بهاری دیدار کردند امروز صبح طبق روال هر پنجشنبه فرماندار ومسئول دفتر امام جمعه و جانشین فرماندهی سپاه و رئیس بنیاد شهید و فرماندهی هنگ مرزی به همراه هیات همراه با با جانبازان گرانقدر 8 سال دفاع مقدس دیدار و از آنها دلجویی نموده و مسائل و مشکلاتشان را بررسی و از پیشنهادات و دعای خیر آنها بهره مند شدند.

 • کانون های فرهنگی هنری مساجد دژ محکمی در مقابل تهاجمات فرهنگی دشمنان است
  جلسه شورای هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان پارس آباد امروز با حضور علایی فرماندار شهرستان پارس آباد، سقایی مدیر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان و دیگر اعضا عضو این شورا در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان پارس آباد برگزار برگزار شد.

اخبار > کانون های فرهنگی هنری مساجد دژ محکمی در مقابل تهاجمات فرهنگی دشمنان است


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه کانون های فرهنگی مساجد

کانون های فرهنگی هنری مساجد دژ محکمی در مقابل تهاجمات فرهنگی دشمنان است

 جلسه شورای هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان پارس آباد امروز با حضور علایی فرماندار شهرستان پارس آباد، سقایی مدیر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان و دیگر اعضا عضو این شورا در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان پارس آباد برگزار برگزار شد.

فرماندار شهرستان پارس‌آباد در این جلسه گفت : بهره گیری از پتانسیل جوانان خوش فکر و خوش ذوق در کانونهای فرهنگی مساجد سبب رونق گرفتن کانونها و ایجاد پایگاه فرهنگی در مناطق مختلف خواهد شد.

 

  

علایی یادآور شد: جمع آوری قلیان سراها در ۶ سال پیش ، یک تصمیم خام و ناپخته ای بود که سبب کشیده شدن قلیان سراها به کانون خانواده ها و ایجاد پایگاه های فساد زیرزمینی در محلات شد.

وی افزود: کار فرهنگی نیازمند کار کارشناسی، انسجام و نظم و ترتیب است،باید با برنامه ریزی و مطالعه و مشارکت جوانان متعهد در این کانون ها باشیم.

فرماندار شهرستان پارس آباد تصریح کرد: متاسفانه در قبال سرمایه‌گذاری‌های کلان دشمن در زمینه‌ تهاجمات فرهنگی توجه ما به موضوع بسیار کمرنگ است و این باورها و اعتقادات عمیق جوانان و نوجوانان ماست که در مقابل هجمه های دشمنان ایستادگی کرده است.

علایی خاطرنشان کرد: حتی کشورهای لائیک هم در مسائل انسان دوستانه با دیدگاه مثبت موضوع را واکاوی می کنند،اما دشمنی که تشنه به خون ماست در فاجعه سیل اخیر از ارسال کمک های انساندوستانه نیز ممانعت به عمل آورد و ما با چنین دشمن سرسخت نابخردی مواجه هستیم.

وی اظهار داشت: امروز شبکه های اجتماعی موجب گسسته شدن ارتباط میان خانواده ها شده است باید با برنامه ریزی های مدون به دنبال تجمیع و کشیده شدن جوانان و جوانان در مساجد باشیم.

فرماندار در بخش دیگری از سخنان خود ابراز داشت: دستگاه های فرهنگی باید هدف دار عمل کنند و صرف رفع تکلیف و ممیزی اقدام ننمایند بلکه کیفیت کارها باید مد نظر قرار گیرد.

خبرنگار :امیر پور ، ارس رسا


١٤:٠٠ - چهارشنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٣١٣٠٦    /    تعداد نمایش : ٤٥کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

سه شنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٨
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:سه شنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٨