سال نود و هشت «سال رونق تولید»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

اخبار مهم
 • همزمان با اولین روز از هفته دولت در شهرستان پارس آباد تعدادی از طرح ها و پروژه های شهری افتتاح و به بهره برداری رسید.
  همزمان با اولین روز از هفته دولت در شهرستان پارس آباد تعدادی از طرح ها و پروژه های شهری افتتاح و به بهره برداری رسید. امروز صبح همزمان با سراسر کشور فرماندار و مسئولان شهرستان پارس آباد با حضور در مراسمات افتتاح به صورت نمادین یک پروژه برق رسانی و احداث پست تقویت برق محلات شهرستان و دو طرح بهزیستی در حوزه مهد کودک و تامین مسکن برای مددجویان افتتاح و به بهره برداری رسید.

 • انسجام و وحدت و وفاق حاکم بر مجموعه اداری شهرستان پارس آباد را رمز موفقیت و توفیقات به دست آمده
  همزمان با اولین روز از هفته دولت برنامه های متنوعی در شهرستان پارس آباد اجرا و تعدادی از پروژه ها و طرح های سطح شهر پارس آباد افتتاح و به بهره بداری رسید. امروز همزمان با اولین روز از هفته دولت روسای ادارات ، نهادها و دستگاههای اجرای شهرستان پارس آباد با حضور در فرمانداری شهرستان ضمن تجدید بیت با فرماندار شهرستان دیدار و برای اجرای سیاستهای دولت در جهت خدمت رسانی به مردم اعلام آمادگی نمودند

 • همزمان با عید غدیر خم تندیس استاد محمد حسین بهجت تبریزی شاعر پرآوازه ایران اسلامی رونمایی شد
  همزمان با عید غدیر خم تندیس استاد محمد حسین بهجت تبریزی شاعر پرآوازه ایران اسلامی با حضور مسؤولان کشوری و هادی بهجت تبریزی فرزند استاد شهریار و در میان حضور هنرمندان و اقشار مختلف مردم در شهرستان پارس آباد رونمایی شد. علی علایی فرماندار شهرستان پارس آباد، اظهار کرد: طبق مصوبه شورای فرهنگ عمومی شهرستان پارس آباد تندیس استاد شهریار شاعر نامدار ایران اسلامی همزمان با عید غدیر خم در میدان آزادی(ورودی شهر از سمت اجیرلو) که به میدان استاد شهریار تغییر یافت، رونمایی شد.

 • مهندس مهران کارگر به عنوان سرپرست بخشدار جدید بخش تازه کند منصوب و معرفی شد
  طی مراسمی با حضور ماریا موسوی مدیر کل سیاسی و انتخابات و تقسیمات کشوری،علایی فرماندار شهرستان پارس آباد و دیگر مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی مهران کارگر بعنوان بخشدار جدید تازه کند معارفه و از زحمات محمد علیزاده بخشدار سابق این بخش تودیع بعمل آمد.

 • همزمان با عید غدیر تندیس استاد شهریار در پارس آباد نصب و رونمایی می شود
  جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان پارس آباد تندیس استاد شهریار در پارس آباد نصب و رونمایی می شود علی علایی فرماندار شهرستان پارس آباد امروز صبح جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان که با حضور امام جمعه و اعضای این شورا برگزار شد از رونمایی تندیس استاد شهریار شاعر فرهیخته بزرگوار آذربایجان و ایران همزمان با عید سعید غدیر خم خبر داد.

اخبار > حمایت فرماندار شهرستان پارس آباد از تولید و ظرفیت های جدید اقتصادی


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید از واحد های تولیدی راکد و جدید در حال احداث شهرستان پارس آباد

حمایت فرماندار شهرستان پارس آباد از تولید و ظرفیت های جدید اقتصادی

 

 فرماندار شهرستان پارس آباد همراه با مدیران دستگاههای کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری امروز سه شنبه از طرح های تولیدی فعال و نیمه فعال و راکد این شهرستان بازدید و در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفتند.

پیش از آغاز این بازدید علایی از طرح دوره های زنان محلات که با همت اداره فنی و حرفه ای شهرستان اجرا شده بود،بازدید کرد.

بازدید از طرح گاوداری غیرفعال در تازه آباد که حدود ۷ سال پیش به دلیل ناتوانی در پرداخت دیون معوقه توسط بانک توقیف شده بود از دیگر طرح های این بازدید بود که فرماندار دستور مساعدت و اعطای تسهیلات بانکی برای احیای گاوداری با مدیریت جدید را صادر کرد.

طرح تولید چیپس انواع میوه در روستای اجیرلو با سرمایه گذاری سه میلیاردی و اشتغالزایی ۲۰ نفره از دیگر طرح های امروز بودند،که توسط فرماندار و هیئت همراه مورد بازدید قرار گرفتند.

طرح تولید چیپس میوه توسط سرمایه گذار بومی الاصل بنام نعمت عیسی زاده که بدون دریافت تسهیلات بانکی اقدام به راه اندازی و تاسیس این طرح تولیدی و تبدیلی کرده بودند از طرح های موفق این شهرستان می باشد.

این طرح در مرحله پایانی اخذ مجوزهای لازم قرار دارد و بزودی اولین محصول خود را که بازار هدف آن نیز توسط سرمایه گذار مذکور شناسایی و مشخص شده است،به بازار عرضه خواهد کرد.

فرماندار شهرستان پارس آباد همچنین در حاشیه این بازدید اظهار داشت: دولت در صدد است تا ضمن راه اندازی طرح ها و تولیدی های جدید از افزایش ظرفیت های جدید به تولید و اقتصاد شهرستان پارس آباد،تولیدی های راکد و نیمه فعالی را که تعطیل یا تعدیل شده اند،به چرخه تولید این شهرستان باز گرداند.

 

منبع : پایگاه اطلاع رسانی ارس رسا


١٤:٤٢ - سه شنبه ٨ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٣١٧٣٧    /    تعداد نمایش : ٦٧کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

شنبه ٠٢ شهريور ١٣٩٨
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:شنبه ٠٢ شهريور ١٣٩٨