سال نود و هشت «سال رونق تولید»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

اخبار مهم
 • همزمان با اولین روز از هفته دولت در شهرستان پارس آباد تعدادی از طرح ها و پروژه های شهری افتتاح و به بهره برداری رسید.
  همزمان با اولین روز از هفته دولت در شهرستان پارس آباد تعدادی از طرح ها و پروژه های شهری افتتاح و به بهره برداری رسید. امروز صبح همزمان با سراسر کشور فرماندار و مسئولان شهرستان پارس آباد با حضور در مراسمات افتتاح به صورت نمادین یک پروژه برق رسانی و احداث پست تقویت برق محلات شهرستان و دو طرح بهزیستی در حوزه مهد کودک و تامین مسکن برای مددجویان افتتاح و به بهره برداری رسید.

 • انسجام و وحدت و وفاق حاکم بر مجموعه اداری شهرستان پارس آباد را رمز موفقیت و توفیقات به دست آمده
  همزمان با اولین روز از هفته دولت برنامه های متنوعی در شهرستان پارس آباد اجرا و تعدادی از پروژه ها و طرح های سطح شهر پارس آباد افتتاح و به بهره بداری رسید. امروز همزمان با اولین روز از هفته دولت روسای ادارات ، نهادها و دستگاههای اجرای شهرستان پارس آباد با حضور در فرمانداری شهرستان ضمن تجدید بیت با فرماندار شهرستان دیدار و برای اجرای سیاستهای دولت در جهت خدمت رسانی به مردم اعلام آمادگی نمودند

 • همزمان با عید غدیر خم تندیس استاد محمد حسین بهجت تبریزی شاعر پرآوازه ایران اسلامی رونمایی شد
  همزمان با عید غدیر خم تندیس استاد محمد حسین بهجت تبریزی شاعر پرآوازه ایران اسلامی با حضور مسؤولان کشوری و هادی بهجت تبریزی فرزند استاد شهریار و در میان حضور هنرمندان و اقشار مختلف مردم در شهرستان پارس آباد رونمایی شد. علی علایی فرماندار شهرستان پارس آباد، اظهار کرد: طبق مصوبه شورای فرهنگ عمومی شهرستان پارس آباد تندیس استاد شهریار شاعر نامدار ایران اسلامی همزمان با عید غدیر خم در میدان آزادی(ورودی شهر از سمت اجیرلو) که به میدان استاد شهریار تغییر یافت، رونمایی شد.

 • مهندس مهران کارگر به عنوان سرپرست بخشدار جدید بخش تازه کند منصوب و معرفی شد
  طی مراسمی با حضور ماریا موسوی مدیر کل سیاسی و انتخابات و تقسیمات کشوری،علایی فرماندار شهرستان پارس آباد و دیگر مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی مهران کارگر بعنوان بخشدار جدید تازه کند معارفه و از زحمات محمد علیزاده بخشدار سابق این بخش تودیع بعمل آمد.

 • همزمان با عید غدیر تندیس استاد شهریار در پارس آباد نصب و رونمایی می شود
  جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان پارس آباد تندیس استاد شهریار در پارس آباد نصب و رونمایی می شود علی علایی فرماندار شهرستان پارس آباد امروز صبح جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان که با حضور امام جمعه و اعضای این شورا برگزار شد از رونمایی تندیس استاد شهریار شاعر فرهیخته بزرگوار آذربایجان و ایران همزمان با عید سعید غدیر خم خبر داد.

اخبار > اولین کاروان راهیان نور شهرستان پارس آباد عازم مناطق عملیاتی شمال غرب کشور شدند.


  چاپ        ارسال به دوست

225 نفر از برادران شهرستان پارس آباد با 5 اتوبوس راهیان نور به مناطق عملیاتی اعزام شد

اولین کاروان راهیان نور شهرستان پارس آباد عازم مناطق عملیاتی شمال غرب کشور شدند.

225 نفر از برادران شهرستان پارس آباد با  5 اتوبوس راهیان نور به مناطق عملیاتی اعزام شد

 

کاروان راهیان نور پارس آباد پس از زیارت  یادمان شهدای گمنام برای زیارت و بازدید یادمان شهدای مناطق عملیات شمال غرب کشور اعزام شد

 

اولین کاروان راهیان نور شهرستان پارس آباد عازم مناطق عملیاتی شمال غرب کشور شدند.

 

حاجی پور معاونت سیاسی و امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان پارس آباد در حاشیه مراسم اعزام کاروان راهیان نور برادران با بیان اینکه هدف از اعزام جوانان به مناطق عملیاتی آشنایی آنها با فضای دفاع مقدس و لمس نمودن ایثار و فداکاری رزمندگان و شهدا در راه اسلام و دفاع از عزت و هم وطنان در مقابل دشمنان و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.

 

وی از اعزام 225 نفر از برادران با  5 اتوبوس در مرحله اول از این طرح به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور خبر داد و گفت امسال سهمیه شهرستان پارس آباد برای اعزام راهیان نور 1270 نفر خواهد بود که در قالب 30 اتوبوس اعزام و با مشارکت سپاه و ادارات و دستگاههای شهرستان پشتیبانی خواهد شد.


٠٩:٣٨ - چهارشنبه ٩ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٣١٧٤٤    /    تعداد نمایش : ٦٤کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

شنبه ٠٢ شهريور ١٣٩٨
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:شنبه ٠٢ شهريور ١٣٩٨