سال نود و هشت «سال رونق تولید»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

اخبار مهم
 • همزمان با اولین روز از هفته دولت در شهرستان پارس آباد تعدادی از طرح ها و پروژه های شهری افتتاح و به بهره برداری رسید.
  همزمان با اولین روز از هفته دولت در شهرستان پارس آباد تعدادی از طرح ها و پروژه های شهری افتتاح و به بهره برداری رسید. امروز صبح همزمان با سراسر کشور فرماندار و مسئولان شهرستان پارس آباد با حضور در مراسمات افتتاح به صورت نمادین یک پروژه برق رسانی و احداث پست تقویت برق محلات شهرستان و دو طرح بهزیستی در حوزه مهد کودک و تامین مسکن برای مددجویان افتتاح و به بهره برداری رسید.

 • انسجام و وحدت و وفاق حاکم بر مجموعه اداری شهرستان پارس آباد را رمز موفقیت و توفیقات به دست آمده
  همزمان با اولین روز از هفته دولت برنامه های متنوعی در شهرستان پارس آباد اجرا و تعدادی از پروژه ها و طرح های سطح شهر پارس آباد افتتاح و به بهره بداری رسید. امروز همزمان با اولین روز از هفته دولت روسای ادارات ، نهادها و دستگاههای اجرای شهرستان پارس آباد با حضور در فرمانداری شهرستان ضمن تجدید بیت با فرماندار شهرستان دیدار و برای اجرای سیاستهای دولت در جهت خدمت رسانی به مردم اعلام آمادگی نمودند

 • همزمان با عید غدیر خم تندیس استاد محمد حسین بهجت تبریزی شاعر پرآوازه ایران اسلامی رونمایی شد
  همزمان با عید غدیر خم تندیس استاد محمد حسین بهجت تبریزی شاعر پرآوازه ایران اسلامی با حضور مسؤولان کشوری و هادی بهجت تبریزی فرزند استاد شهریار و در میان حضور هنرمندان و اقشار مختلف مردم در شهرستان پارس آباد رونمایی شد. علی علایی فرماندار شهرستان پارس آباد، اظهار کرد: طبق مصوبه شورای فرهنگ عمومی شهرستان پارس آباد تندیس استاد شهریار شاعر نامدار ایران اسلامی همزمان با عید غدیر خم در میدان آزادی(ورودی شهر از سمت اجیرلو) که به میدان استاد شهریار تغییر یافت، رونمایی شد.

 • مهندس مهران کارگر به عنوان سرپرست بخشدار جدید بخش تازه کند منصوب و معرفی شد
  طی مراسمی با حضور ماریا موسوی مدیر کل سیاسی و انتخابات و تقسیمات کشوری،علایی فرماندار شهرستان پارس آباد و دیگر مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی مهران کارگر بعنوان بخشدار جدید تازه کند معارفه و از زحمات محمد علیزاده بخشدار سابق این بخش تودیع بعمل آمد.

 • همزمان با عید غدیر تندیس استاد شهریار در پارس آباد نصب و رونمایی می شود
  جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان پارس آباد تندیس استاد شهریار در پارس آباد نصب و رونمایی می شود علی علایی فرماندار شهرستان پارس آباد امروز صبح جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان که با حضور امام جمعه و اعضای این شورا برگزار شد از رونمایی تندیس استاد شهریار شاعر فرهیخته بزرگوار آذربایجان و ایران همزمان با عید سعید غدیر خم خبر داد.

اخبار > سید عبداله طباطبایی تودیع و حبیب اشرفی بعنوان رئیس دادگستری شهرستان پارس آباد معارفه گردید.


  چاپ        ارسال به دوست

آیین تودیع و معارفه ریس دادگستری شهرستان پارس آباد برگزار شد

سید عبداله طباطبایی تودیع و حبیب اشرفی بعنوان رئیس دادگستری شهرستان پارس آباد معارفه گردید.

 

 آیین تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید دادگستری شهرستان پارس آباد صبح امروز یکشنبه در سالن اجتماعات فرمانداری و با حضور ریاست کل دادگستری استان،دادستان استان اردبیل فرماندار پارس آباد،امام جمعه و دیگر مدیران و مسئولان دستگاه قضایی و اجرایی برگزار شد.

عتباتی رئیس کل دادگستری استان اردبیل در این مراسم با معرفی اشرفی بعنوان رئیس دادگستری شهرستان پارس آباد خاطر نشان کرد: یکی از رویکردهای مقام ریاست محترم قضایی در ابلاغ دستور ۸ ماده ای،توجه به نیروی انسانی تاثیر گذار ،قوی و متخصص و متعهد است که باید در خدمت دستگاه قضایی باشد و این صفات در آقای اشرفی قابل ملاحضه است.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل همچنین نیروی انسانی مستعد و کارآمد را مورد تاکید مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله خامنه ای نیزعنوان کرد و ابراز داشت: شایستگی و تدبر نیروی انسانی در دستگاه قضایی یکی از محورهای حضور نیروی انسانی مد نظر در قوه قضائیه است.

عتباتی پیشگیری از وقوع جرم را اولویت دستگاه قضایی دانست و تاکید کرد: در سال گذشته بالغ بر ۴۲۲ هزار پرونده در شعب مختلف دادگستری کل استان اردبیل رسیدگی و به اجرا درآمده است که این اقدامات با کمترین حد نیروی انسانی و بیشترین تلاش و زحمت به انجام رسیده است.

وی یکی از اقدامات نسنجیده در امور آب استان و شهرستان پارس آباد را در اجاره دادن اراضی ملی به اشخاص غیر قانونی دانست و تصریح کرد: اجاره دادن اراضی ملی تحت هیچ شرایطی به افراد و اشخاص جایز نیست و این کار به منزله عدول از قانون اداری و تخلف آشکار محسوب می شود که در دوره مدیریت قبلی امور آب استان و شهرستان پارس آباد حادث شده است.

او شرارت و ایجاد ناامنی در جامعه را امری منسوخ و غیر قابل تحمل دانست و تاکید کرد:با قمه کشی و قداره کشی و شرارت و مزاحمت های خیابانی در کل استان به شدت برخورد شده و عاملان چنین تخلفاتی به اشد مجازات محکوم شده و بر هیچ احدید ر این خصوص رحم نخواهد شد.

عتبانی مصون سازی جامعه را مستلزم پیشگیری از وقوع جرم و در مرحله بعدی برخورد بدون مماشات و محکومیت قطعی دانست و گفت: با افراد شرور و مزاحمت های خیابانی شدیدا برخورد خواهد شد.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل شهرستان پارس آباد را پیشانی نظام خطاب کرد و تصریح کرد: پارس اباد تنها یک شهر نیست و موقعیت و شرایط آن به لحاظ مرزی بسیار حساس و امنیتی است و تنها یک شهر معمولی نیست.

فرماندار شهرستان پارس آباد نیز در این دیدار گفت: طباطبائی یکی از مدیران کارآمد و یک الگوی نمونه برای دستگاه قضایی است و شهرستان پارس آباد در دوره مدیریت وی چه در کسوت دادستانی و چه ریاست دادگستری از برکات وی بهره مند شد.

علایی تصریح کرد: برخی احکام قضایی که سالها بود بدون نتیجه بایکوت یا راکد مانده بود در دوره مدیریت وی به نتیجه رسید که از جمله آنها مسکن مهر،اجرای بدون عیب و نقص اصل ۴۴ قانون اساسی و تعامل با دستگاههای اجرایی و وحدت و انسجام در شورای تامین شهرستان پارس اباد می باشد.

در پایان این مراسم از زحمات طباطبایی با اهدای لوح و هدیه تجلیل و اشرفی بعنوان رئیس دادگستری شهرستان پارس آباد معارفه گردید.

خبرنگار :رضا امیر پور


١٢:٣٦ - يکشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٣١٨١٩    /    تعداد نمایش : ٤٢کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

شنبه ٠٢ شهريور ١٣٩٨
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:شنبه ٠٢ شهريور ١٣٩٨