سال نود و هشت «سال رونق تولید»
معرفی فرماندار

عدالت حاجی پور

سرپرست فرمانداری شهرستان پارس آباد مغان

بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

 

اخبار مهم
 • در 7 روز از ثبت نام داوطلبین انتخابات مجلس شورای اسلامی تعداد داوطلبین ثبت نامی به 60 نفر رسید
  ثبت نام 20داوطلب در روزآخر ازحوزه انتخابیه پارس آباد بیله سوار و اصلاندوز در 7 روز از ثبت نام داوطلبین انتخابات مجلس شورای اسلامی تعداد داوطلبین ثبت نامی به 60 نفر رسید مهندس حاجی پور سرپرست فرمانداری و رئیس هیت اجرایی شهرستان پارس آباد از ثبت نام 60 نفر تا امروز از حوزه انتخابیه شهرستانهای پارس آباد ، بیله سوار و اصلاندوز در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت:همزمان با دستور شروع ثبت نام داوطلبین توسط وزیر کشور،روز اول 4نفر ،روزدوم 1نفر ،روزسوم 5 نفر،روزچهارم 8 نفر،روز پنجم10 نفرو ششم12نفرو امروز 20 نفردر این حوزه انتخابیه اعلام داوطلبی و فرایند ثبت نام را طی کردند.

 • آب و خاک محور توسعه شهرستان پارس آباد
  نشست مدیرکل آب منطقه اردبیل با سرپرست فرمانداری شهرستان پارس آباد حاجی پور سرپرست فرمانداری شهرستان پارس آباد در این نشست ضمن اشاره به اینکه شهرستان پارس آباد با دارا بودن آب و خاک و شبکه های مدرن آبیاری و کشاورزانی متخصص و سخت کوش قطب کشاورزی کشور بوده گفت امروز بهره وری منابع و استفاده بهینه از منابع آبی و خاکی و اصلاح الگوی کشت از گذشته اهمیت بیشتری پیدا نموده و باید تدابیر لازم در جهت توسعه آبیاری ای تحت فشار و هوشمند سازی کشاورزی دید شود.

 • حاجی پور سرپرست فرمانداری پارس آباد طی پیامی روز دانشجو را به تمام دانشجویان و فرهیختخه گان تبریک گفت
  حاجی پور سرپرست فرمانداری پارس آباد طی پیامی روز دانشجو را به تمام دانشجویان و فرهیختخه گان تبریک گفت: متن این پیام به شرح زیر است:

 • ثبت نام 12داوطلب در روز ششم ازحوزه انتخابیه پارس آباد بیله سوار و اصلاندوز
  مهندس حاجی پور سرپرست فرمانداری و رئیس هیت اجرایی شهرستان پارس آباد از ثبت نام 38 نفر تا امروز از حوزه انتخابیه شهرستانهای پارس آباد ، بیله سوار و اصلاندوز در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت:همزمان با دستور شروع انتخابات و ثبت نام داوطلبین توسط وزیر کشور روز اول 4نفر ،روزدوم 1نفر ،روزسوم 5 نفر،روزچهارم 8 نفر،روز پنجم10 نفرو امروز12نفردر حوزه انتخابیه شهرستانهای پارس آباد ، بیله سوار و اصلاندوز در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام داوطلبی نموده و فرایند ثبت نام را طی کردند.

 • ثبت نام 10 داوطلب در روز پنجم از حوزه انتخابیه پارس آباد بیله سوار و اصلاندوز
  مهندس حاجی پور سرپرست فرمانداری و رئیس هیت اجرایی شهرستان پارس آباد از ثبت نام 28 نفر تا امروز از حوزه انتخابیه شهرستانهای پارس آباد ، بیله سوار و اصلاندوز در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت همزمان با دستور شروع انتخابات و ثبت نام داوطلبین توسط وزیر کشور در روز اول 4 نفر و روز دوم 1 نفر و روز سوم 5 نفر و چهارم 8 نفر و امروز 10 نفر در حوزه انتخابیه شهرستانهای پارس آباد ، بیله سوار و اصلاندوز در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام داوطلبی نموده و فرایند ثبت نام را به طور کامل پیموده اند

اخبار > سید عبداله طباطبایی تودیع و حبیب اشرفی بعنوان رئیس دادگستری شهرستان پارس آباد معارفه گردید.


  چاپ        ارسال به دوست

آیین تودیع و معارفه ریس دادگستری شهرستان پارس آباد برگزار شد

سید عبداله طباطبایی تودیع و حبیب اشرفی بعنوان رئیس دادگستری شهرستان پارس آباد معارفه گردید.

 

 آیین تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید دادگستری شهرستان پارس آباد صبح امروز یکشنبه در سالن اجتماعات فرمانداری و با حضور ریاست کل دادگستری استان،دادستان استان اردبیل فرماندار پارس آباد،امام جمعه و دیگر مدیران و مسئولان دستگاه قضایی و اجرایی برگزار شد.

عتباتی رئیس کل دادگستری استان اردبیل در این مراسم با معرفی اشرفی بعنوان رئیس دادگستری شهرستان پارس آباد خاطر نشان کرد: یکی از رویکردهای مقام ریاست محترم قضایی در ابلاغ دستور ۸ ماده ای،توجه به نیروی انسانی تاثیر گذار ،قوی و متخصص و متعهد است که باید در خدمت دستگاه قضایی باشد و این صفات در آقای اشرفی قابل ملاحضه است.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل همچنین نیروی انسانی مستعد و کارآمد را مورد تاکید مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله خامنه ای نیزعنوان کرد و ابراز داشت: شایستگی و تدبر نیروی انسانی در دستگاه قضایی یکی از محورهای حضور نیروی انسانی مد نظر در قوه قضائیه است.

عتباتی پیشگیری از وقوع جرم را اولویت دستگاه قضایی دانست و تاکید کرد: در سال گذشته بالغ بر ۴۲۲ هزار پرونده در شعب مختلف دادگستری کل استان اردبیل رسیدگی و به اجرا درآمده است که این اقدامات با کمترین حد نیروی انسانی و بیشترین تلاش و زحمت به انجام رسیده است.

وی یکی از اقدامات نسنجیده در امور آب استان و شهرستان پارس آباد را در اجاره دادن اراضی ملی به اشخاص غیر قانونی دانست و تصریح کرد: اجاره دادن اراضی ملی تحت هیچ شرایطی به افراد و اشخاص جایز نیست و این کار به منزله عدول از قانون اداری و تخلف آشکار محسوب می شود که در دوره مدیریت قبلی امور آب استان و شهرستان پارس آباد حادث شده است.

او شرارت و ایجاد ناامنی در جامعه را امری منسوخ و غیر قابل تحمل دانست و تاکید کرد:با قمه کشی و قداره کشی و شرارت و مزاحمت های خیابانی در کل استان به شدت برخورد شده و عاملان چنین تخلفاتی به اشد مجازات محکوم شده و بر هیچ احدید ر این خصوص رحم نخواهد شد.

عتبانی مصون سازی جامعه را مستلزم پیشگیری از وقوع جرم و در مرحله بعدی برخورد بدون مماشات و محکومیت قطعی دانست و گفت: با افراد شرور و مزاحمت های خیابانی شدیدا برخورد خواهد شد.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل شهرستان پارس آباد را پیشانی نظام خطاب کرد و تصریح کرد: پارس اباد تنها یک شهر نیست و موقعیت و شرایط آن به لحاظ مرزی بسیار حساس و امنیتی است و تنها یک شهر معمولی نیست.

فرماندار شهرستان پارس آباد نیز در این دیدار گفت: طباطبائی یکی از مدیران کارآمد و یک الگوی نمونه برای دستگاه قضایی است و شهرستان پارس آباد در دوره مدیریت وی چه در کسوت دادستانی و چه ریاست دادگستری از برکات وی بهره مند شد.

علایی تصریح کرد: برخی احکام قضایی که سالها بود بدون نتیجه بایکوت یا راکد مانده بود در دوره مدیریت وی به نتیجه رسید که از جمله آنها مسکن مهر،اجرای بدون عیب و نقص اصل ۴۴ قانون اساسی و تعامل با دستگاههای اجرایی و وحدت و انسجام در شورای تامین شهرستان پارس اباد می باشد.

در پایان این مراسم از زحمات طباطبایی با اهدای لوح و هدیه تجلیل و اشرفی بعنوان رئیس دادگستری شهرستان پارس آباد معارفه گردید.

خبرنگار :رضا امیر پور


١٢:٣٦ - يکشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٣١٨١٩    /    تعداد نمایش : ١٦٩کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

دوشنبه ١٨ آذر ١٣٩٨
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:دوشنبه ١٨ آذر ١٣٩٨