سال نود و هشت «سال رونق تولید»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

اخبار مهم
 • همزمان با اولین روز از هفته دولت در شهرستان پارس آباد تعدادی از طرح ها و پروژه های شهری افتتاح و به بهره برداری رسید.
  همزمان با اولین روز از هفته دولت در شهرستان پارس آباد تعدادی از طرح ها و پروژه های شهری افتتاح و به بهره برداری رسید. امروز صبح همزمان با سراسر کشور فرماندار و مسئولان شهرستان پارس آباد با حضور در مراسمات افتتاح به صورت نمادین یک پروژه برق رسانی و احداث پست تقویت برق محلات شهرستان و دو طرح بهزیستی در حوزه مهد کودک و تامین مسکن برای مددجویان افتتاح و به بهره برداری رسید.

 • انسجام و وحدت و وفاق حاکم بر مجموعه اداری شهرستان پارس آباد را رمز موفقیت و توفیقات به دست آمده
  همزمان با اولین روز از هفته دولت برنامه های متنوعی در شهرستان پارس آباد اجرا و تعدادی از پروژه ها و طرح های سطح شهر پارس آباد افتتاح و به بهره بداری رسید. امروز همزمان با اولین روز از هفته دولت روسای ادارات ، نهادها و دستگاههای اجرای شهرستان پارس آباد با حضور در فرمانداری شهرستان ضمن تجدید بیت با فرماندار شهرستان دیدار و برای اجرای سیاستهای دولت در جهت خدمت رسانی به مردم اعلام آمادگی نمودند

 • همزمان با عید غدیر خم تندیس استاد محمد حسین بهجت تبریزی شاعر پرآوازه ایران اسلامی رونمایی شد
  همزمان با عید غدیر خم تندیس استاد محمد حسین بهجت تبریزی شاعر پرآوازه ایران اسلامی با حضور مسؤولان کشوری و هادی بهجت تبریزی فرزند استاد شهریار و در میان حضور هنرمندان و اقشار مختلف مردم در شهرستان پارس آباد رونمایی شد. علی علایی فرماندار شهرستان پارس آباد، اظهار کرد: طبق مصوبه شورای فرهنگ عمومی شهرستان پارس آباد تندیس استاد شهریار شاعر نامدار ایران اسلامی همزمان با عید غدیر خم در میدان آزادی(ورودی شهر از سمت اجیرلو) که به میدان استاد شهریار تغییر یافت، رونمایی شد.

 • مهندس مهران کارگر به عنوان سرپرست بخشدار جدید بخش تازه کند منصوب و معرفی شد
  طی مراسمی با حضور ماریا موسوی مدیر کل سیاسی و انتخابات و تقسیمات کشوری،علایی فرماندار شهرستان پارس آباد و دیگر مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی مهران کارگر بعنوان بخشدار جدید تازه کند معارفه و از زحمات محمد علیزاده بخشدار سابق این بخش تودیع بعمل آمد.

 • همزمان با عید غدیر تندیس استاد شهریار در پارس آباد نصب و رونمایی می شود
  جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان پارس آباد تندیس استاد شهریار در پارس آباد نصب و رونمایی می شود علی علایی فرماندار شهرستان پارس آباد امروز صبح جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان که با حضور امام جمعه و اعضای این شورا برگزار شد از رونمایی تندیس استاد شهریار شاعر فرهیخته بزرگوار آذربایجان و ایران همزمان با عید سعید غدیر خم خبر داد.

اخبار > باز آفرینی پایدار محلات و محدوده های هدف فرصت استثنایی برای شهرداریها که نباید از دست رود


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه باز آفرینی پایدار محلات و محدوده های هدف شهر پارس آباد

باز آفرینی پایدار محلات و محدوده های هدف فرصت استثنایی برای شهرداریها که نباید از دست رود

 

 جلسه باز آفرینی پایدار محلات و محدوده های هدف شهر پارس آباد امروز شنبه با حضور فرماندار و مدیران دستگاههای شهرستان پارس اباد در سالن فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

فرماندار شهرستان پارس آباد در این جلسه ، بحث بازآفرینی پایدار محلات و محدوده های هدف شهرپارس اباد را بسیار مهم و تاثر گذار در عمران و آبادانی شهر دانست و خاطر نشان کرد: علیرغم اهمیت بسیار این طرح که در دولت تدبیر و امید ترسیم شده و یک فرصت استثنایی برای شهرداری ها است،در این مبحث از شهرداری و شورا رضایت چندانی ندارم.
علی علایی تصریح کرد: اقداماتی که تاکنون شهرداری در این حوزه به منصه ظهور گذاشته چنگی به دل نمی زند و این دستگاهها از دورن دارای ناهماهنگی ها و همکاری های نامنظم یا عدم همکاری از دورن سیستم را تجسم میکند.
رئیس شورای اداری شهرستان
پارس آباد عدم ثبات مدیریتی و اختلاف نظر را از مهمترین خلاء موجود در سیستم شهردرای و شورا عنوان کرد و یادآور شد: در طول دو سال گذشته از عمر شورای پنجم و شهرداری هایی منتخب شورا که در طول این مدت حاضر شده اند،دارای اختلاف نظر و سوگیری ها و افتراقات فکری شدیدی بوده اند که قابل تامل است.
وی تاکید: کرد معاون امور عمرانی فرماندار،در امین بحث بعنوان نماینده تام الاختیار از طرف فرماندار پیگیر موضوعات است و بدلیل اشرافیت بر امورات عمرانی و با توجه به سوابق و تجاربی که در حوزه عمرانی و معاونت داشته است توانسته در این حوزه بسیار خوب ظاهر شود.
علایی اظهار داشت: هر یک از معاونان فرماندار
پارس آباد خوشبختانه با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های بالا که در رزومه آنان مشهود است،در سطح یک فرماندار واحد عمل میکنند و از این حیث فرماندری جزو دستگاههای سرآمد در استان می باشد.
فرماندار شهرستان
پارس آباد با انتقاد از دستگاههای عضو بازآفرینی شهری ابراز داشت: در این بحث هیچگونه تعللی جایز نبوده و هر دستگاهی که گزارش کم کاری یا سوء مدیریت آنها منعکس شود،به شدت برخورد خواهد شد.

در ادامه این نشست دبیر کارگروه بازآفرینی با اجرای برنامه پاورپوینت به تشریح عملکرد دستگاهها و مزان مشارکت آنها در این بحث پرداخته و نمایندگان دستگاهها توضیحات لازم در خصوص مشکلات و موانع موجود در اجرای اقدامات خود را قرائت کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ارس رسا ،


١٥:١٩ - شنبه ١٩ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٣١٨٢٠    /    تعداد نمایش : ٣١کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

شنبه ٠٢ شهريور ١٣٩٨
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:شنبه ٠٢ شهريور ١٣٩٨