سال نود و هشت «سال رونق تولید»
معرفی فرماندار

عدالت حاجی پور

سرپرست فرمانداری شهرستان پارس آباد مغان

بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

 

اخبار مهم
 • جابجایی رکورد وزنه برداری به میزان ۱۰ کیلو توسط سعید اسکندزاده از رویدادهای نادر در جهان است
  جابجایی رکورد وزنه برداری به میزان ۱۰ کیلو توسط سعید اسکندزاده از رویدادهای نادر در جهان است فرماندار شهرستان پارس آباد در مراسم تجلیل از ورزشکاران و قهرمانان ورزشی رشته وزنه برداری معلولان و جانبازان گفت: تمامی ادارات و دستگاه ها در تجلیل از ورزشکاران و قهرمانان ورزشی باید اهتمام ویژه داشته باشند.

 • ۴۴ میلیارد تومان مبلغ قرارداد پروژه تصفیه خانه پارس آباد
  بهنژاد مدیر کل آب و فاضلاب استان اردبیل صبح امروز چهارشنبه در بازدید از پروژه فاضلاب شهری پارس آباد گفت: پروژه تصفیه خانه فاضلاب پارس آباد یکی از پروژه های مهم استان است و پیمانکار پروژه به تازگی مشخص شده است، با توجه به حجم پروژه از ۴۴ میلیار تومان میزان قرارداد طرح مذکور ، ۱۰ میلیارد تومان آن تامین اعتبار شده است و مابقی نیز به زودی از محل های مختلف تامین اعتبار خواهد شد.

 • طرح واگذرای اراضی به عشایر محدوده نشین کشت و صنعت در کمسیون اقصادی تصویب و در کمسیون لوایح هیات دولت مطرح شد
  سفر استاندار اردبیل به شهرستان پارس آباد بهنام جو استاندار اردبیل خبر داد: حقوق عشایر منطقه مغان در حال پیگیری و برنامه ریزی است طرح واگذرای اراضی به عشایر محدوده نشین کشت و صنعت در کمسیون اقصادی تصویب و در کمسیون لوایح هیات دولت مطرح شد مهندس بهنام جو استاندار اردبیل در دیداری که به همراه فرماندار شهرستان پارس آباد، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، مدیرکل بنیادمسکن، جهاد کشاورزی و امور اراضی و معاونان فرمانداری و برخی اعضای کمیته پالایش با جمعی از عشایر روستاهای محدوده نشین شرکتهای کشت و صنعت های مغان و پارس داشت از تصویب طرح واگذرای اراضی به عشایر محدوده نشین کشت و صنعت در کمسیون اقتصادی وطرح آن در کمسیون لوایح هیات دولت خبر داد .

 • بهنام جو استاندار اردبیل : ایجاد بارانداز و پایانه لجستیکی ریلی و شهرک صنعتی مشترک ، اقتصاد منطقه را متحول میکند
  سفر استاندار اردبیل به شهرستان پارس آباد بهنام جو استاندار اردبیل خبر داد: ایجاد بارانداز و پایانه لجستیکی ریلی و شهرک صنعتی مشترک ، اقتصاد منطقه را متحول میکند شب دیروز استاندار اردبیل به همراه معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و مدیران کل حوزه استانداری ، جهاد کشاورزی ، امور اراضی ، بنیاد مشکن استان اردبیل به شهرستان پارس آباد سفر کرده در جمع عزاداران مراسم شام غریبان شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی شرکت کرده این شهادت را تبریک و تسلیت گفت.

 • مشارکت بیش از 3000 نفر در 132 شعبه شهری و روستایی شهرستان پارس آباد
  عدالت حاجی پور رییس هیئت اجرایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان پارس آباد در بازدید از محل های پیش بینی شده در ادارات شهری از مشارکت بیش از 3000 نفر در جریان انتخابات خبر داد و گفت در سطح شهرستان 132 شعبه اخذ رای در نظر گرفته شده .

اخبار > تلاش پرستاران پارس آباد به لحاظ کمی و کیفی ستودنی است


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار و تقدیر از زحمات پرستاران توسط فرماندار پارس آباد

تلاش پرستاران پارس آباد به لحاظ کمی و کیفی ستودنی است

 

 فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه ویژه شبکه بهداشت و درمان که به مناسبت روز پرستار برگزار شد؛ گفت: این شهرستان کانون مراجعت های مردمی بوده و به جهت ظرفیت های بالقوه مردم دیگر شهرستان ها هم برای انجام امورات خود خصوصاً در زمینه بهداشت و درمان به این شهرستان مراجعه می کنند.

فرماندار شهرستان پارس آباد گفت:زحمات تمامی مراجعین و بیماران به مراکز درمانی، بیمارستانها و شبکه بهداشت و درمان و دیگر مراکز بهداشتی به عهده این قشر پرتلاش و زحمتکش است.

حاجی پور تصریح کرد: خدمات پرستاران عزیز غیر قابل توصیف است و شب و روز نمی شناسد و در تمامی طول شبانه روز پرستاران به مردم و مراجعین خدمات ارائه می کند.

سرپرست فرمانداری پارس آباد یادآور شد: پرستاران شهرستان پارس آباد علاوه بر این که از بیماران این شهرستان میزبانی می کنند به بیماران دیگر شهرستان‌ها نیز که برای درمان به بیمارستان ها مراجعه می کنند خدمات ارایه می کنند که کار بسیار دشواری است.

او افزود: این شهرستان علاوه بر میزبانی برای ۱۴۵ هزار نفر جمعیت شهرستان برای جمعیت مراجعه کننده دیگر شهرستانها نیز خدمات ارائه میکند و میزبان بیش از ۳۰۰ هزار نفر جمعیت شهرستان و شهرهای حومه است.

عدالت حاجی پور گفت: یکی از مطالبات اساسی ما در سفر ریاست محترم جمهوری مطالبات بهداشتی و درمانی از جمله جذب نیروی انسانی برای بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی و تاسیس دانشکده پرستاری و پزشکی بود.

فرماندار شهرستان پارس آباد افزود: تمامی دستگاه ها بلا استثنا در کنار پرستاران عزیز و شبکه بهداشت و درمان هستند و مشکلات و مطالبات آنان را تا لحظه آخر پیگیری و دنبال خواهند شد.

وی ابراز امیدواری کرد: شهر ما یک شهر جوان و تازه تاسیس است و کاستی ها و کمبودهای بسیاری دارد باید تلاش کنیم تا این کمبود ها را جبران نموده و شهرستان پارس آباد را به جایگاه واقعی خود برسانیم.

حاجی پور اظهار داشت: باید با کمک متخصصان و صاحبنظران و دست اندرکاران امر تلاش کنیم تا سند توسعه چشم انداز را در تمامی حوزه ها برای شهرستان پارس آباد تدوین کرده و با برنامه ریزی دقیق این شهرستان را به سرمنزل مقصود برسانیم.

در پایان این مراسم فرماندار شهرستان پارس آباد با حضور در بخش های مختلف بیمارستان امام خمینی ره بازدید بعمل آورده و با اهدای شاخه گل از زحمات پرستاران خدوم و دلسوز قدردانی و تجلیل کرد.

 

خبرنگار:رضا امیرپور


١٤:٠١ - پنج شنبه ١٢ دی ١٣٩٨    /    شماره : ٣٢٩٢٤    /    تعداد نمایش : ٩٢کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

يکشنبه ٢٩ دی ١٣٩٨
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:يکشنبه ٢٩ دی ١٣٩٨