سال نود و نه «سال جهش تولید»
معرفی فرماندار

عدالت حاجی پور

سرپرست فرمانداری شهرستان پارس آباد مغان

بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

 

اخبار مهم
 • ورزش ضامن سلامتی
  با حضور امام جمعه و فرماندار پارس آباد از روسا،نایب رئیسان و دبیران هیاتهای ورزشی ،پیسکسوتان و خیرین ورزشی شهرستان پارس آبادتجلیل شد طی مراسمی با حضور امام جمعه و فرماندار پارس آباد از روسا،نایب رئیسان و دبیران هیاتهای ورزشی ،پیسکسوتان و خیرین ورزشی شهرستان پارس آباد تجلیل به عمل آمد. به گزارش برنا،مراسم تجلیل از روسا،نایب رئیسان و دبیران هیاتهای ورزشی ،پیسکسوتان رشته های مختلف و خیرین ورزشی شهرستان پارس آباد با حضور حاجی پور سرپرست فرمانداری،حجت الاسلام باقری بنابی امام جمعه ،سرهنگ نوری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ،شهردار و محبی رئیس اداره ورزرش و جوانان در سالن اجتماعات فرمانداری پارس آباد برگزار شد. در این مراسم از 96 نفر از روسا ،نایب رئیسان و دبیران هیاتهای ورزشی و پیشکسوتان رشته های مختلف و خیرین ورزشی با اهدا لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

 • دفتر خدمات سلامت پارس آبادمغان افتتاح شد
  عدالت حاجی پور با اشاره به جایگاه ویژه بهداشت فردی و اجتماعی در تمام ابعاد سیاسی ، اقتصادی و زندگی مردم، ضرورت انعقاد قرارداد خوداظهاری و خودکنترلی اصناف و تولید و عرضه کنندگان مواد غذایی را با دفتر خدمات سلامت شهرستان یادآورشد و پشتیبانی از تحقق اهداف و وظایف این دفتر در راستای ارتقائ امنیت غذایی را از وظیفه تمام مسئولین ذیربط اعلام کرد.

 • امر به معروف و نهی از منکر مظلوم واقع شده و نیازمند احیا دوباره است
  امر به معروف و نهی از منکر مظلوم واقع شده و نیازمند احیا دوباره است جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان پارس آباد بر گزار و بر احیا این فریضه الهی مهم و موثر در اصلاح جامعه مورد تاکید واقع شد.

 • تاکسی های پارس آباد هوشمند می شوند
  تاکسی های پارس آباد هوشمند می شوند حاجی پور فرماندار شهرستان پارس آباد در بازدید از طرح هوشمند سازی پرداخت الکترونیک کرایه تاکسی های شهر پارس آباد از اجرای این طرح برای اولین بار در استان خبر داد حاجی پور با بیان اینکه دنیا به سمت حذف پول فیزیکی و جایگزین آن با تکنولوژی الکترونیکی مالی می رود گفت شیوع بیماری کرونا باعث شده که تبادل پول فیزیکی محدودتر گشته و شرایط را برای تسریع در اجرای پرداخت الکترونیک فرآهم نماید.

 • دست دلالان قاچاق آرد باید از منطقه قطع شود
  جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان پارس آباد با حضور محمد زاده معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری و دیگر دستگاههای عضو کارگروه در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان پارس آباد امروز چهارشنبه برگزار شد.

اخبار > تلاش پرستاران پارس آباد به لحاظ کمی و کیفی ستودنی است


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار و تقدیر از زحمات پرستاران توسط فرماندار پارس آباد

تلاش پرستاران پارس آباد به لحاظ کمی و کیفی ستودنی است

 

 فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه ویژه شبکه بهداشت و درمان که به مناسبت روز پرستار برگزار شد؛ گفت: این شهرستان کانون مراجعت های مردمی بوده و به جهت ظرفیت های بالقوه مردم دیگر شهرستان ها هم برای انجام امورات خود خصوصاً در زمینه بهداشت و درمان به این شهرستان مراجعه می کنند.

فرماندار شهرستان پارس آباد گفت:زحمات تمامی مراجعین و بیماران به مراکز درمانی، بیمارستانها و شبکه بهداشت و درمان و دیگر مراکز بهداشتی به عهده این قشر پرتلاش و زحمتکش است.

حاجی پور تصریح کرد: خدمات پرستاران عزیز غیر قابل توصیف است و شب و روز نمی شناسد و در تمامی طول شبانه روز پرستاران به مردم و مراجعین خدمات ارائه می کند.

سرپرست فرمانداری پارس آباد یادآور شد: پرستاران شهرستان پارس آباد علاوه بر این که از بیماران این شهرستان میزبانی می کنند به بیماران دیگر شهرستان‌ها نیز که برای درمان به بیمارستان ها مراجعه می کنند خدمات ارایه می کنند که کار بسیار دشواری است.

او افزود: این شهرستان علاوه بر میزبانی برای ۱۴۵ هزار نفر جمعیت شهرستان برای جمعیت مراجعه کننده دیگر شهرستانها نیز خدمات ارائه میکند و میزبان بیش از ۳۰۰ هزار نفر جمعیت شهرستان و شهرهای حومه است.

عدالت حاجی پور گفت: یکی از مطالبات اساسی ما در سفر ریاست محترم جمهوری مطالبات بهداشتی و درمانی از جمله جذب نیروی انسانی برای بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی و تاسیس دانشکده پرستاری و پزشکی بود.

فرماندار شهرستان پارس آباد افزود: تمامی دستگاه ها بلا استثنا در کنار پرستاران عزیز و شبکه بهداشت و درمان هستند و مشکلات و مطالبات آنان را تا لحظه آخر پیگیری و دنبال خواهند شد.

وی ابراز امیدواری کرد: شهر ما یک شهر جوان و تازه تاسیس است و کاستی ها و کمبودهای بسیاری دارد باید تلاش کنیم تا این کمبود ها را جبران نموده و شهرستان پارس آباد را به جایگاه واقعی خود برسانیم.

حاجی پور اظهار داشت: باید با کمک متخصصان و صاحبنظران و دست اندرکاران امر تلاش کنیم تا سند توسعه چشم انداز را در تمامی حوزه ها برای شهرستان پارس آباد تدوین کرده و با برنامه ریزی دقیق این شهرستان را به سرمنزل مقصود برسانیم.

در پایان این مراسم فرماندار شهرستان پارس آباد با حضور در بخش های مختلف بیمارستان امام خمینی ره بازدید بعمل آورده و با اهدای شاخه گل از زحمات پرستاران خدوم و دلسوز قدردانی و تجلیل کرد.

 

خبرنگار:رضا امیرپور


١٤:٠١ - پنج شنبه ١٢ دی ١٣٩٨    /    شماره : ٣٢٩٢٤    /    تعداد نمایش : ١٦٢کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

دوشنبه ٢٣ تير ١٣٩٩
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:دوشنبه ٢٣ تير ١٣٩٩