سال نود و نه «سال جهش تولید»
معرفی فرماندار

عدالت حاجی پور

سرپرست فرمانداری شهرستان پارس آباد مغان

بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

 

اخبار مهم
 • پروتکلهای بهداشتی در برگزاری آزمونهای ورودی دانشگاهها به نحو مطلوب اجرا می شود
  آزمون کارشناسی ارشد در شهرستان پارس آباد برگزار می شود فرماندار پارس آباد در بازدیدی که از روند اجرای آزمون ارشد داشتند با بیان اینکه همزمان با سراسر کشور امروز آزمون ورود به مقطع کارشناسی ارشد دانشگاههای کشور در شهرستان پارس آباد برگزار می شود گفت زیر ساختهای لازم و تدابیر لازم برای برگزاری آزمون در شرایط مطلوب برای داوطلبان فرآهم است و داوطلبان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در آرامش مشغول آزمون هستند .

 • باید تلاش شود تا شرایط فعلی را با تمامی مخاطراتش برای مردم تفهیم نماییم.
  جلسه ستاد مبارزه با کرونا در شهرستان پارس آباد برگزار شد با حضور روسا و مدیران دستگاههای مرتبط جلسه ستاد پیشگیری از بیماری کرونا با حضور فرماندار شهرستان پارس آباد و مدیر شبکه بهداشت و درمان برگزار شد. فرماندار شهرستان پارس آباد در این جلسه گفت: چاپ مجالس ترحیم در چاپخانه ها و تجمع در مجالس ترحیم به طور قطعی ممنوع است.

 • تا تعیین تکلیف نهایی محلی موقت برای ساماندهی میدان تره بار باید تعیین شود
  جلسه هماهنگی حل مشکل میدان تره بار شهرستان پارس آباد با حضور فرماندار ،شهردار، شورای شهر و دیگر مسئولان و مدیران مرتبط برگزار شد. فرماندار شهرستان پارس آباد در این جلسه گفت: انحصاری کردن میدان تره بار در شهرستان توسط فرد و گروه خاصی غیرقابل قبول است و این اجازه را به هیچ فرد و گروهی نخواهیم داد. وی خاطر نشان کرد: مصالح و منافع شهر بر اساس تصمیم شورا و شهرداری ساماندهی می شود و شورا پل ارتباطی میان مردم و شهردار می باشد.

 • سند برنامه عملیاتی سال تحصیلی ۹۹ و ۱۴۰۰ تقدیم فرماندار شهرستان پارس آباد شد
  جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان پارس آباد برگزار شد در این جلسه نحوه بازگشایی مدارس در ۱۵ شهریور و مشکل انشعاب آب مدرسه امید دانش محله امیدی و نحوه اجرای طرح تعیین رشته و هدایت تحصیلی بر حسب نیازها و ظرفیتهای کشور و نظارت بر صرفه جویی در مصرف برق و آب و گاز مورد بررسی واقع شد

 • طرح بهسازی و تعمیر مسجد قمر بنی هاشم محله مطهری رونمایی شد
  طرح بهسازی و تعمیر مسجد قمر بنی هاشم محله مطهری رونمایی شد عدالت حاجی پور فرماندار پارس آباد همزمان با اولین سالروز صدور فرمان مقام معظم رهبری در خصوص بهسازی و محرومیت زدایی طرح بهسازی مسجد قمر بنی هاشم در کوچه ۱۰ محله مطهری را رونمایی کرد.

اخبار > ۱۰هکتار از گلخانه ۵۰ هکتاری برادران دهنوی به دستان استاندار اردبیل در پارس آباد افتتاح شد.


  چاپ        ارسال به دوست

سال ۱۴۰۰همه این ۱۵۰۰ هکتار گلخانه به واجدین شرایط واگذار و به بهره برداری می رسد

۱۰هکتار از گلخانه ۵۰ هکتاری برادران دهنوی به دستان استاندار اردبیل در پارس آباد افتتاح شد.

در جریان سفر یک روزه استاندار اردبیل به شهرستان پارس ۱۰هکتار از گلخانه ۵۰ هکتاری برادران دهنوی با سرماه گذاری بیش از 106 میلیارد ریال و یک باب مدرسه 6 کلاسه با اعتبار 20 میلیار ریالی و کارخانه تولید پنیر گوسفندی نیکان تجارت با سرمایه گذاری 78 میلیار ریالی و درمانگاه خاتم بسیجیان با اعتبار بیش از  52 میلیارد ریالی افتتاح شد.

استاندار اردبیل در سفر یک روزه خود به شهرستان پارس آباد گفت:۴۰۰هکتار از اراضی شهرک گلخانه ای پارس آباد واگذار شده ۱۵۰ هکتار در حال احداث است و ۲۵ هکتار در حال آماده سازی و ۲۰ هکتار قبلا افتتاح شده است.

اکبر بهنام جو افزود: تا سال ۱۴۰۰همه این ۱۵۰۰ هکتار به واجدین شرایط واگذار و به بهره برداری می رسد و یک میلیون تن با احتساب واگذاری پایاب سد خداآفرین به محصولات تولید کشاورزی و گلخانه ای افزوده می شود.

گفتنی است سازه های این گلخانه از اسپانیا وارد شده و اخرین متد سازه های سازگار در منطقه است. 

مدرسه ۶کلاسه امید دانش که از سال۹۶ کار احداث آن آغاز شده بود با اعتباری در زمینی ۸۰۰متر مربع با صرف هزینه ۲۳۰ میلیون تومان دیگر طرحی بود که امروز  هزینه با حضور استاندار اردبیل و امام جمعه پارس آباد مغان به بهره برداری رسید.

 این مدرسه از سوی اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان اردبیل احداث  و برای آن بیش از 2 میلیار تومان هزینه شده است.

در مانگاه خاتم الانبیا سپاه نیز یکی از پروژه های شاخص شهرستان پارس آباد بود که با اعتبار بیش از 52 میلیارد در سه طبقه و با امکانات و تجهیزات پزشکی لازم به دستان استاندار اربیل افتتاح و به بهره برداری رسید.

استاندار اردبیل همچنین یکی از بزرگترین کارخانه های تولید پنیر گوسفندی شمالغرب کشور با ظرفیت تولید سالانه بیش از 1000 تن پنیر را با سرمایه گذاری بالغ بر 78 میلیارد ریال افتتاح و از مجوعه سرمایه گذاری های دیگر این شرکت در شهرک صنعتی پارس آباد بازدید کرد 

 


٠٨:٥٢ - جمعه ١٨ بهمن ١٣٩٨    /    شماره : ٣٣١٣٣    /    تعداد نمایش : ١١١کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

يکشنبه ١٩ مرداد ١٣٩٩
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:يکشنبه ١٩ مرداد ١٣٩٩