سال نود و نه «سال جهش تولید»
معرفی فرماندار

عدالت حاجی پور

سرپرست فرمانداری شهرستان پارس آباد مغان

بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

 

اخبار مهم
 • پیام قدردانی فرماندار پارس آباد از درک و همراهی مردم برای شکست زنجیره کرونا
  پیام قدردانی فرماندار پارس آباد از درک و همراهی مردم برای شکست زنجیره کرونا حاجی پور فرماندار پارس آباد از رقم خوردن بی سابقه ترین وخلوت ترین روز طبیعت در شهرستان خبر داد و گفت همراهی و دقت نظر و توجه ویژه مردم به سلامت عزیزانشان نشان از محبت و مودت و احساس مسئولیت بالای مردم مهمان نواز منطقه دارد.

 • پیش بینی استحصال بیش از ۷۰۰ هزار تن انواع میوه از ۴۶۰۰ هکتار باغات شهرستان پارس آباد
  پیش بینی استحصال بیش از ۷۰۰ هزار تن انواع میوه از ۴۶۰۰ هکتار باغات شهرستان پارس آباد حاجی پور فرماندار شهرستان پارس آباد در بازدید باغات این شهرستان از پیش بینی تولید بیش از ۷۰۰ هزار تن میوه در سال جاری خبر داد و گفت شهرستان پارس آباد به عنوان یکی از قطبهای کشاورزی و دامپروری کشور با داشتن بیش از ۶۳ هزار هکتار اراضی سالانه بیش از یک میلیون و سیصد هزار تن انواع محصولات تولید و روانه بازار میکند .

 • امشب زمین یک ساعت بیشتر استراحت کرد
  ساعت زمین امشب زمین یک ساعت بیشتر استراحت کرد با حضور فرماندار پارس آباد و مدیر برق مغان مراسم ساعت زمین برگزار گردید در این مراسم فرماندار پارس آباد بر ضروت تامین انرژی پاک و پایدار تاکید کردند و با با اهدای شاخه گل از زحمات مدیر و پرسنل اتفاقات امور برق مغان در ایام تعطیلات نوروزی تشکر و قدرانی کرد . حاجی پور برق و انرژی را نعمت بزرگی دانست و گفت آینده شهرستان پارس آباد با توسعه در پایاب سد خدا آفرین و ناحیه صنعتی و گلخانه ۱۵۰۰ هکتاری و شهرک مشترک صنعتی ایران و آذربایجان بسیار وابسته به انرژی است و باید در مصرف بهینه آن دقت و توجه بیشتری شود

 • از ورود مسافران و خودروهای غیربومی به شهرستان پارس‌آباد ممانعت به‌عمل می‌آید.
  کنترل و محدودسازی ورود و خروج مسیر بیله‌سوار به پارس‌آباد فرماندار پارس‌آباد گفت: ایستگاه کنترل و محدودسازی ورود و خروج مسیر بیله‌سوار به پارس‌آباد ایجاد شده و از ورود مسافران و خودروهای غیربومی به شهرستان پارس‌آباد ممانعت به‌عمل می‌آید.

 • ایران در مقایسه با کشورهای جهان کرونا را بهتر مدیریت کرد
  حاجی پور فرماندار شهرستان پارس آباد در گفتگو با شبکه بین المللی سحر: ویروس کرونا مرز نمی شناسد و پس از ورود به ایران با تدابیر و آموزشهای بهداشتی و درمانی و ایثار و فداکاری پزشکان و پرستاران بر گرفته از باورهای و اعتقادات عمیق دینی و اسلامی و فرهنگ شهادت در راه نجات هم وطنان کنترل آن در کشور با بهره گیری از علم و ایمان به دست گرفته شده و کانون این بیماری هم اکنون در کشور های اروپایی و آمریکا قرار دارد و عملکرد ایران در مقابله و مدیریت این اپیدمی از نظر سازمانهای جهانی بهداشت قابل قدردانی بوده و این رویه در استان اردبیل و بخصوصی در شهرستان مرزی پارس آباد با همکاری مردم شریف در شرایط مطلوبی در حال مدیریت و کنترل است.

اخبار > مشارکت ۹ هزار نفر رای اولی در این سه شهرستان


  چاپ        ارسال به دوست

اسقبال بی نظیر مردم و صفهای پر شور نشانه هوشمندی و آگاهی مردم شهرستان پارس آباد

مشارکت ۹ هزار نفر رای اولی در این سه شهرستان

اسقبال بی نظیر مردم  و صفهای پر شور نشانه هوشمندی و  آگاهی مردم شهرستان پارس آباد

فرماندار شهرستان پارس آباد گفت: با توجه به اینکه در سال ۹۴ بیش از ۸۰ درصد جمعیت در رای گیری مشارکت داشتند پیش بینی می شود در انتخابات ایندوره بیش از ۷۰ درصد مردم مشارکت داشته باشند.

 

حاجی پور از مشارکت ۹ هزار نفر رای اولی در این  سه شهرستان  خبر داد و گفت: صد و هفت هزار نفر در شهرستان پارس آباد حائز شرایط رای دادن می باشند.

 

فرماندار و رئیس هیئت اجرایی حوزه انتخابیه شهرستان های پارس آباد بیله سوار و اصلاندوز خاطرنشان کرد: سه هزار نفر در ۲۵۴ شعبه اخذ رای در این سه حوزه انتخاباتی فعالیت و فرایند انتخابات را رصد می کنند.

 

فرماندار شهرستان پارس آباد در خصوص شمارش آرا نیز گفت: با توجه به اینکه نحوه شمارش رای در این دوره سیستمی و به صورت تجمیع آرا می باشد، تا سبز شدن وضعیت سیستم، مجموع آراء مشخص نمی شود.

و تا شمارش آخرین برگه های رای کسی از نتایج آرا مطلع نخواهد شد.

 

او با بیان اینکه رعایت قانون و اصل بی‌طرفی برای ما مهم ترین ملاک است، اظهار داشت: امنیت انتخابات جزو وظایف اصلی ماست و اجازه نخواهیم داد معاندین و فرصت طلبان از این خلاء سوء استفاده نمایند.

 

فرماندار شهرستان پارس آباد در بخش دیگری از سخنان خود گفت: ۲۴ ساعت مانده به زمان رای گیری تمامی کاندیداها باید برنامه تبلیغاتی خود را متوقف نموده و تا شعاع ۱۰۰ متری کلیه شعبات، تصاویر تمامی کاندیداها باید امحا یا جمع‌آوری شوند.

 

وی گفت: بر اساس قانون تا زمانی که نتایج شمارش آراء از طریق مراجع ذی صلاح اعلام نشده باشد، هیچ کاندیدایی اعلام نتایج رای گیری یا اظهارنظر در خصوص نتایج زودهنگام را ندارد.


١٧:٥٥ - جمعه ٢ اسفند ١٣٩٨    /    شماره : ٣٣٢٤٩    /    تعداد نمایش : ٦٠کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

پنج شنبه ٢١ فروردين ١٣٩٩
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:پنج شنبه ٢١ فروردين ١٣٩٩