سال نود و نه «سال جهش تولید»
معرفی فرماندار

عدالت حاجی پور

سرپرست فرمانداری شهرستان پارس آباد مغان

بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

 

اخبار مهم
 • پیام قدردانی فرماندار پارس آباد از درک و همراهی مردم برای شکست زنجیره کرونا
  پیام قدردانی فرماندار پارس آباد از درک و همراهی مردم برای شکست زنجیره کرونا حاجی پور فرماندار پارس آباد از رقم خوردن بی سابقه ترین وخلوت ترین روز طبیعت در شهرستان خبر داد و گفت همراهی و دقت نظر و توجه ویژه مردم به سلامت عزیزانشان نشان از محبت و مودت و احساس مسئولیت بالای مردم مهمان نواز منطقه دارد.

 • پیش بینی استحصال بیش از ۷۰۰ هزار تن انواع میوه از ۴۶۰۰ هکتار باغات شهرستان پارس آباد
  پیش بینی استحصال بیش از ۷۰۰ هزار تن انواع میوه از ۴۶۰۰ هکتار باغات شهرستان پارس آباد حاجی پور فرماندار شهرستان پارس آباد در بازدید باغات این شهرستان از پیش بینی تولید بیش از ۷۰۰ هزار تن میوه در سال جاری خبر داد و گفت شهرستان پارس آباد به عنوان یکی از قطبهای کشاورزی و دامپروری کشور با داشتن بیش از ۶۳ هزار هکتار اراضی سالانه بیش از یک میلیون و سیصد هزار تن انواع محصولات تولید و روانه بازار میکند .

 • امشب زمین یک ساعت بیشتر استراحت کرد
  ساعت زمین امشب زمین یک ساعت بیشتر استراحت کرد با حضور فرماندار پارس آباد و مدیر برق مغان مراسم ساعت زمین برگزار گردید در این مراسم فرماندار پارس آباد بر ضروت تامین انرژی پاک و پایدار تاکید کردند و با با اهدای شاخه گل از زحمات مدیر و پرسنل اتفاقات امور برق مغان در ایام تعطیلات نوروزی تشکر و قدرانی کرد . حاجی پور برق و انرژی را نعمت بزرگی دانست و گفت آینده شهرستان پارس آباد با توسعه در پایاب سد خدا آفرین و ناحیه صنعتی و گلخانه ۱۵۰۰ هکتاری و شهرک مشترک صنعتی ایران و آذربایجان بسیار وابسته به انرژی است و باید در مصرف بهینه آن دقت و توجه بیشتری شود

 • از ورود مسافران و خودروهای غیربومی به شهرستان پارس‌آباد ممانعت به‌عمل می‌آید.
  کنترل و محدودسازی ورود و خروج مسیر بیله‌سوار به پارس‌آباد فرماندار پارس‌آباد گفت: ایستگاه کنترل و محدودسازی ورود و خروج مسیر بیله‌سوار به پارس‌آباد ایجاد شده و از ورود مسافران و خودروهای غیربومی به شهرستان پارس‌آباد ممانعت به‌عمل می‌آید.

 • ایران در مقایسه با کشورهای جهان کرونا را بهتر مدیریت کرد
  حاجی پور فرماندار شهرستان پارس آباد در گفتگو با شبکه بین المللی سحر: ویروس کرونا مرز نمی شناسد و پس از ورود به ایران با تدابیر و آموزشهای بهداشتی و درمانی و ایثار و فداکاری پزشکان و پرستاران بر گرفته از باورهای و اعتقادات عمیق دینی و اسلامی و فرهنگ شهادت در راه نجات هم وطنان کنترل آن در کشور با بهره گیری از علم و ایمان به دست گرفته شده و کانون این بیماری هم اکنون در کشور های اروپایی و آمریکا قرار دارد و عملکرد ایران در مقابله و مدیریت این اپیدمی از نظر سازمانهای جهانی بهداشت قابل قدردانی بوده و این رویه در استان اردبیل و بخصوصی در شهرستان مرزی پارس آباد با همکاری مردم شریف در شرایط مطلوبی در حال مدیریت و کنترل است.

اخبار > نماینده یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه شهرستانهای پارس آباد بیله سوار و اصلاندوز مشخص شد


  چاپ        ارسال به دوست

نتایج انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی منتشر شد

نماینده یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه شهرستانهای پارس آباد بیله سوار و اصلاندوز مشخص شد

نماینده یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه شهرستانهای پارس آباد بیله سوار و اصلاندوز مشخص شد

 

فرماندار شهرستان پارس‌آباد گفت:کار شمارش آرای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به پایان رسیده و آقای عباس جهانگیرزاده با کسب ارای اکثریت نسبی 24 هزارو 772  از مجموع آرای ماخوذه 110 هزار و399  به عنوان نماینده شهرستانهای پارس آباد ، بیله سوار و اصلاندوز در دور اول انتخاب شد.

 

حاجی پوردر گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: میزان آرای کسب شده نامزدهای انتخاباتی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستانهای پارس‌آباد،بیله سوار و اصلاندوز به شرح ذیل به استناد ماده 24 قانون مشخص شد

 

از مجموع 108 هزار و 406 آرای ماخوذه صحیح  حوزه انتخابیه شهرستانهای پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز  عباس جهانگیر زاده 24772 رای امید علی رعنایی 16655 رای حیدر حق زاده 16153 رای میکاییل حاجی زاده 13628 رای شکور پورحسین 9406 رای ابراهیم فهیمی 6657 رای محمد نوتاش 5958 رای و موسی ترابی 4001 رای و رحیم آفتابی 3231 رای و یوسف فیروز مند 2089 رای و ایوب کریمی 1226 رای و پرویز مهرداد 1132 رای شکرالله اکبری 945 رای و شاهرخ عبدالله زاده  780 رای و احمد هدایت 729 رای و یاسر ملکی 623 رای و پارسا جوهری 421 رای  را کسب کردند.

 

فرماندار شهرستان پارس‌آباد از مشارکت بیش از 64 درصدی مردم در این دوره از انتخابات خبر داد و افزود: در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی 173 هزار نفر در حوزه شهرستانهای پارس‌آباد بیله سوار و اصلاندوز واجد شرایط رای دادن بودند که از این تعداد 110 هزار و 399 نفر آرای خود را به 254 شعبه اخذ رای صندوق‌ها ریختند.

 

وی در پایان از خلق حماسه بزرگ و با شکوه 2 اسفند ماه توسط مردم هوشمند و ولایت مدار شهرستان پارس آباد قدردانی کرده و گفت حقیقتا این مشارکت و حضور، برگ زرینی بر تاریخ سیاسی شهرستان بوده و پاسخی دندان شکن به همه بد خواهان نظام جمهوری اسلامی خواهد بود.


٠٨:٢٣ - شنبه ٣ اسفند ١٣٩٨    /    شماره : ٣٣٢٥٢    /    تعداد نمایش : ١٨١کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

پنج شنبه ٢١ فروردين ١٣٩٩
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:پنج شنبه ٢١ فروردين ١٣٩٩