سال نود و نه «سال جهش تولید»
معرفی فرماندار

عدالت حاجی پور

سرپرست فرمانداری شهرستان پارس آباد مغان

بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

 

اخبار مهم
 • پیام قدردانی فرماندار پارس آباد از درک و همراهی مردم برای شکست زنجیره کرونا
  پیام قدردانی فرماندار پارس آباد از درک و همراهی مردم برای شکست زنجیره کرونا حاجی پور فرماندار پارس آباد از رقم خوردن بی سابقه ترین وخلوت ترین روز طبیعت در شهرستان خبر داد و گفت همراهی و دقت نظر و توجه ویژه مردم به سلامت عزیزانشان نشان از محبت و مودت و احساس مسئولیت بالای مردم مهمان نواز منطقه دارد.

 • پیش بینی استحصال بیش از ۷۰۰ هزار تن انواع میوه از ۴۶۰۰ هکتار باغات شهرستان پارس آباد
  پیش بینی استحصال بیش از ۷۰۰ هزار تن انواع میوه از ۴۶۰۰ هکتار باغات شهرستان پارس آباد حاجی پور فرماندار شهرستان پارس آباد در بازدید باغات این شهرستان از پیش بینی تولید بیش از ۷۰۰ هزار تن میوه در سال جاری خبر داد و گفت شهرستان پارس آباد به عنوان یکی از قطبهای کشاورزی و دامپروری کشور با داشتن بیش از ۶۳ هزار هکتار اراضی سالانه بیش از یک میلیون و سیصد هزار تن انواع محصولات تولید و روانه بازار میکند .

 • امشب زمین یک ساعت بیشتر استراحت کرد
  ساعت زمین امشب زمین یک ساعت بیشتر استراحت کرد با حضور فرماندار پارس آباد و مدیر برق مغان مراسم ساعت زمین برگزار گردید در این مراسم فرماندار پارس آباد بر ضروت تامین انرژی پاک و پایدار تاکید کردند و با با اهدای شاخه گل از زحمات مدیر و پرسنل اتفاقات امور برق مغان در ایام تعطیلات نوروزی تشکر و قدرانی کرد . حاجی پور برق و انرژی را نعمت بزرگی دانست و گفت آینده شهرستان پارس آباد با توسعه در پایاب سد خدا آفرین و ناحیه صنعتی و گلخانه ۱۵۰۰ هکتاری و شهرک مشترک صنعتی ایران و آذربایجان بسیار وابسته به انرژی است و باید در مصرف بهینه آن دقت و توجه بیشتری شود

 • از ورود مسافران و خودروهای غیربومی به شهرستان پارس‌آباد ممانعت به‌عمل می‌آید.
  کنترل و محدودسازی ورود و خروج مسیر بیله‌سوار به پارس‌آباد فرماندار پارس‌آباد گفت: ایستگاه کنترل و محدودسازی ورود و خروج مسیر بیله‌سوار به پارس‌آباد ایجاد شده و از ورود مسافران و خودروهای غیربومی به شهرستان پارس‌آباد ممانعت به‌عمل می‌آید.

 • ایران در مقایسه با کشورهای جهان کرونا را بهتر مدیریت کرد
  حاجی پور فرماندار شهرستان پارس آباد در گفتگو با شبکه بین المللی سحر: ویروس کرونا مرز نمی شناسد و پس از ورود به ایران با تدابیر و آموزشهای بهداشتی و درمانی و ایثار و فداکاری پزشکان و پرستاران بر گرفته از باورهای و اعتقادات عمیق دینی و اسلامی و فرهنگ شهادت در راه نجات هم وطنان کنترل آن در کشور با بهره گیری از علم و ایمان به دست گرفته شده و کانون این بیماری هم اکنون در کشور های اروپایی و آمریکا قرار دارد و عملکرد ایران در مقابله و مدیریت این اپیدمی از نظر سازمانهای جهانی بهداشت قابل قدردانی بوده و این رویه در استان اردبیل و بخصوصی در شهرستان مرزی پارس آباد با همکاری مردم شریف در شرایط مطلوبی در حال مدیریت و کنترل است.

اخبار > آزمایش مثبت کورونا در اردبیل گزارش نشده است


  چاپ        ارسال به دوست

معاون سیاسی استاندار اردبیل:

آزمایش مثبت کورونا در اردبیل گزارش نشده است

معاون سیاسی استاندار اردبیل:

 

آزمایش مثبت کورونا در اردبیل گزارش نشده است

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل گفت: تا کنون هیچگونه آزمایش مثبت ویروس کورونا در استان اردبیل گزارش نشده است و جواب آزمایش ۴ نفر منفی است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، بهروز ندایی در نشست کمیته دانشگاهی با روابط عمومی ها و اصحاب رسانه در رابطه با کورونا ویروس جدید در محل سالن رجایی استانداری اظهار کرد:طبق آمار دانشگاه علوم پزشکی ۲۵نفر در استان اردبیل مشکوک به کرونا طبق نظریه پزشکان بستری شدند و جواب آزمایش ۴نفر از این بیماران منفی است و نتیجه نمونه بقیه تا به حال اعلام نشده است.

وی با بیان اینکه مرجع اصلی اطلاع رسانی این ویروس دانشگاه علوم پزشکی است:هرگونه آموزش و اطلاع رسانی و اعلام اخرین وضعیت این ویروس جدید در استان اردبیل از طریق دانشگاه علوم پزشکی به اطلاع شهروندان می رسد.

معاون سیاسی استاندار اردبیل تصریح کرد: در صورت امکان از برگزاری جلسات غیر ضروری و تجمعات در ادارات و امکان عمومی خوداری شود.

 

وی ادامه داد: مدیریت این موضوع فراگیر سخت است باید تمام دستگاه ها و مردم به منظور پیشگیری همکاری لازم را با همدیگر داشته باشند.

 

ندایی افزود: این ویروس نادشناخته است و تا کنون دارویی در رابطه با مقابله این ویروس کشف نشده و مهار آن در صورت شیوع سخت است و باید با پیشگیری این بحران را پشت سر بگذاریم.

 

وی ادامه داد:شهروندان و کارکنانی که در تعطیلی و مرخصی به سر می برند باید از مسافرت تفریحی و غیر ضروری خوداری کنند و اینکه استان اردبیل استان سبز و عاری از ویروس شتاخته می شود باید همکاری لازم برای کنترل و پیشگیری اعمال شود.

 

معاون سیاسی و امنیتی استانداری اردبیل گفت: مرز بیله سوار که محل ورود مسافران کشور جمهوری آذربایجان است بخوبی کنترل شده و تا کنون هیچ گزارشی مبنی بر افراد ناقل در این محل اعلام نشده است.

 

در این جلسه رییس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل نیز ضمن اعلام آمادگی برای پیشگیری و ارایه آموزش به شهروندان گفت:تاریخچه این ویروس از سال۲۰۰۲ به نام سارس شروع شده و در سال۱۰۱۲به نام مرس که منشا آن عربستان بوده انتشار یافت و بخوبی کنترل شد.

 

قدرت اخوان اکبری افزود: ویروس جدید کورونا نیز که منشا اصلی آن چین است و تنها راه پیشگیری عمل به اقدامات پیشگیرانه و اطلاعیه های بهداشت و درمانی می باشد.

 

وی با بیان این در صورت مثبت بودن آزمایش ها در استان نحوه پیشگیری تغییر می یابد گفت: تا بحال هیچ نمونه ای مثبت اعلام نشده و در صورت مثبت بودن نتایج باید همگان روی این موضوع حساس باشند.

 

اخوان اکبری استعمال قلیان در اماکن عمومی را ممنوع اعلام کرد و افزود: شهروندان و جوانان از استعمال قلیان خوداری کنند و نسبت به آموزش های بهداشتی نهایت همکاری را داشته باشند.


٠٨:٤٤ - چهارشنبه ٧ اسفند ١٣٩٨    /    شماره : ٣٣٢٧٢    /    تعداد نمایش : ٨٢کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

پنج شنبه ٢١ فروردين ١٣٩٩
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:پنج شنبه ٢١ فروردين ١٣٩٩