سال نود و نه «سال جهش تولید»
معرفی فرماندار

عدالت حاجی پور

سرپرست فرمانداری شهرستان پارس آباد مغان

بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

 

اخبار مهم
 • پیام قدردانی فرماندار پارس آباد از درک و همراهی مردم برای شکست زنجیره کرونا
  پیام قدردانی فرماندار پارس آباد از درک و همراهی مردم برای شکست زنجیره کرونا حاجی پور فرماندار پارس آباد از رقم خوردن بی سابقه ترین وخلوت ترین روز طبیعت در شهرستان خبر داد و گفت همراهی و دقت نظر و توجه ویژه مردم به سلامت عزیزانشان نشان از محبت و مودت و احساس مسئولیت بالای مردم مهمان نواز منطقه دارد.

 • پیش بینی استحصال بیش از ۷۰۰ هزار تن انواع میوه از ۴۶۰۰ هکتار باغات شهرستان پارس آباد
  پیش بینی استحصال بیش از ۷۰۰ هزار تن انواع میوه از ۴۶۰۰ هکتار باغات شهرستان پارس آباد حاجی پور فرماندار شهرستان پارس آباد در بازدید باغات این شهرستان از پیش بینی تولید بیش از ۷۰۰ هزار تن میوه در سال جاری خبر داد و گفت شهرستان پارس آباد به عنوان یکی از قطبهای کشاورزی و دامپروری کشور با داشتن بیش از ۶۳ هزار هکتار اراضی سالانه بیش از یک میلیون و سیصد هزار تن انواع محصولات تولید و روانه بازار میکند .

 • امشب زمین یک ساعت بیشتر استراحت کرد
  ساعت زمین امشب زمین یک ساعت بیشتر استراحت کرد با حضور فرماندار پارس آباد و مدیر برق مغان مراسم ساعت زمین برگزار گردید در این مراسم فرماندار پارس آباد بر ضروت تامین انرژی پاک و پایدار تاکید کردند و با با اهدای شاخه گل از زحمات مدیر و پرسنل اتفاقات امور برق مغان در ایام تعطیلات نوروزی تشکر و قدرانی کرد . حاجی پور برق و انرژی را نعمت بزرگی دانست و گفت آینده شهرستان پارس آباد با توسعه در پایاب سد خدا آفرین و ناحیه صنعتی و گلخانه ۱۵۰۰ هکتاری و شهرک مشترک صنعتی ایران و آذربایجان بسیار وابسته به انرژی است و باید در مصرف بهینه آن دقت و توجه بیشتری شود

 • از ورود مسافران و خودروهای غیربومی به شهرستان پارس‌آباد ممانعت به‌عمل می‌آید.
  کنترل و محدودسازی ورود و خروج مسیر بیله‌سوار به پارس‌آباد فرماندار پارس‌آباد گفت: ایستگاه کنترل و محدودسازی ورود و خروج مسیر بیله‌سوار به پارس‌آباد ایجاد شده و از ورود مسافران و خودروهای غیربومی به شهرستان پارس‌آباد ممانعت به‌عمل می‌آید.

 • ایران در مقایسه با کشورهای جهان کرونا را بهتر مدیریت کرد
  حاجی پور فرماندار شهرستان پارس آباد در گفتگو با شبکه بین المللی سحر: ویروس کرونا مرز نمی شناسد و پس از ورود به ایران با تدابیر و آموزشهای بهداشتی و درمانی و ایثار و فداکاری پزشکان و پرستاران بر گرفته از باورهای و اعتقادات عمیق دینی و اسلامی و فرهنگ شهادت در راه نجات هم وطنان کنترل آن در کشور با بهره گیری از علم و ایمان به دست گرفته شده و کانون این بیماری هم اکنون در کشور های اروپایی و آمریکا قرار دارد و عملکرد ایران در مقابله و مدیریت این اپیدمی از نظر سازمانهای جهانی بهداشت قابل قدردانی بوده و این رویه در استان اردبیل و بخصوصی در شهرستان مرزی پارس آباد با همکاری مردم شریف در شرایط مطلوبی در حال مدیریت و کنترل است.

اخبار > از سفر به شهرستانهای پارس آباد و اصلاندوز پرهیز نمایید


  چاپ        ارسال به دوست

قرنطینه شهرستان پارس آباد فعال شد

از سفر به شهرستانهای پارس آباد و اصلاندوز پرهیز نمایید

از سفر به شهرستانهای پارس آباد و اصلاندوز پرهیز نمایید

 

عدالت حاجی پور فرماندار پارس آباد و عباس مینایی فرماندار اصلاندوز بر عدم مسافرت و در خانه ماندن همه تاکید کرده از فرآهم نبودن شرایط مناسب برای استقبال از مسافران و گردشگران به دلیل شرایط بحرانی شیوع کرونا در کشور خبر دادند.

 

حاجی پور فرماندار پارس آباد با بیان اینکه سلامت مردم اولویت اول ماست گفت از  امروز ظهر با هماهنگی دو فرماندار پارس آباد و اصلاندوز و با همکاری نیرو های انتظامی و پلیس راه و بهداشت و درمان و هلال احمر  ایستگاههای کنترل سلامت و تردد در جاده های ورودی دو شهرستان اصلاندوز و پارس آباد استقرار یافته و نظارت و کنترل ها تشدید خواهد شد.

 

وی محدودیتهای تجمعات و تردها و بسته شدن بازار را بسیار موثر در کنترل این بیماری عنوان کرد و گفت تمامی این اقدامات با هدف شکستن زنجیره انتشار ویروس و سلامت مردم است.

 

مینایی فرماندار اصلاندوز از اعمال محدودیت ها در محور جلفا کلیبر ،اصلاندوز و محور اردبیل اصلاندوز خبر داد و گفت توصیه میکنیم از مسافرت به شهرستان پرهیز نموده  و در خانه ها به عنوان ایمن ترین مکان بمانند.

 

 

گفتنی است در بین این خودروها که به خانه بازگشتند پلاکهای تهران ، البرز،رشت ،تبریز ، قم و کاشان و شهرستانهای اردبیل و مشکین به چشم خوردند که علی رغم مسافتهای زیادی که مقصد اصلاندوز و پارس آباد داشتند پس از تشریح شرایط موجود و خطرات ناشی از شیوع کرونا و توصیه ها بهداشتی با تمایل خود از ادامه مسیر انصراف داده و از توجه ویژه مسئولان و فرمانداران شهرستانهای پارس آباد و اصلاندوز  به سلامت هم وطنان قدردانی کردند.

 

از مردم خواهش می کنیم که با ماندن در خانه و اجتناب از مهمانی رفتن و پذیرش مهمان  به کنترل شرایط بحرانی کمک نمایند

 

 


٠٩:١٧ - جمعه ٢٣ اسفند ١٣٩٨    /    شماره : ٣٣٣٥٥    /    تعداد نمایش : ٥٠کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

پنج شنبه ٢١ فروردين ١٣٩٩
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:پنج شنبه ٢١ فروردين ١٣٩٩