سال نود و نه «سال جهش تولید»
معرفی فرماندار

عدالت حاجی پور

سرپرست فرمانداری شهرستان پارس آباد مغان

بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

 

اخبار مهم
 • پیام قدردانی فرماندار پارس آباد از درک و همراهی مردم برای شکست زنجیره کرونا
  پیام قدردانی فرماندار پارس آباد از درک و همراهی مردم برای شکست زنجیره کرونا حاجی پور فرماندار پارس آباد از رقم خوردن بی سابقه ترین وخلوت ترین روز طبیعت در شهرستان خبر داد و گفت همراهی و دقت نظر و توجه ویژه مردم به سلامت عزیزانشان نشان از محبت و مودت و احساس مسئولیت بالای مردم مهمان نواز منطقه دارد.

 • پیش بینی استحصال بیش از ۷۰۰ هزار تن انواع میوه از ۴۶۰۰ هکتار باغات شهرستان پارس آباد
  پیش بینی استحصال بیش از ۷۰۰ هزار تن انواع میوه از ۴۶۰۰ هکتار باغات شهرستان پارس آباد حاجی پور فرماندار شهرستان پارس آباد در بازدید باغات این شهرستان از پیش بینی تولید بیش از ۷۰۰ هزار تن میوه در سال جاری خبر داد و گفت شهرستان پارس آباد به عنوان یکی از قطبهای کشاورزی و دامپروری کشور با داشتن بیش از ۶۳ هزار هکتار اراضی سالانه بیش از یک میلیون و سیصد هزار تن انواع محصولات تولید و روانه بازار میکند .

 • امشب زمین یک ساعت بیشتر استراحت کرد
  ساعت زمین امشب زمین یک ساعت بیشتر استراحت کرد با حضور فرماندار پارس آباد و مدیر برق مغان مراسم ساعت زمین برگزار گردید در این مراسم فرماندار پارس آباد بر ضروت تامین انرژی پاک و پایدار تاکید کردند و با با اهدای شاخه گل از زحمات مدیر و پرسنل اتفاقات امور برق مغان در ایام تعطیلات نوروزی تشکر و قدرانی کرد . حاجی پور برق و انرژی را نعمت بزرگی دانست و گفت آینده شهرستان پارس آباد با توسعه در پایاب سد خدا آفرین و ناحیه صنعتی و گلخانه ۱۵۰۰ هکتاری و شهرک مشترک صنعتی ایران و آذربایجان بسیار وابسته به انرژی است و باید در مصرف بهینه آن دقت و توجه بیشتری شود

 • از ورود مسافران و خودروهای غیربومی به شهرستان پارس‌آباد ممانعت به‌عمل می‌آید.
  کنترل و محدودسازی ورود و خروج مسیر بیله‌سوار به پارس‌آباد فرماندار پارس‌آباد گفت: ایستگاه کنترل و محدودسازی ورود و خروج مسیر بیله‌سوار به پارس‌آباد ایجاد شده و از ورود مسافران و خودروهای غیربومی به شهرستان پارس‌آباد ممانعت به‌عمل می‌آید.

 • ایران در مقایسه با کشورهای جهان کرونا را بهتر مدیریت کرد
  حاجی پور فرماندار شهرستان پارس آباد در گفتگو با شبکه بین المللی سحر: ویروس کرونا مرز نمی شناسد و پس از ورود به ایران با تدابیر و آموزشهای بهداشتی و درمانی و ایثار و فداکاری پزشکان و پرستاران بر گرفته از باورهای و اعتقادات عمیق دینی و اسلامی و فرهنگ شهادت در راه نجات هم وطنان کنترل آن در کشور با بهره گیری از علم و ایمان به دست گرفته شده و کانون این بیماری هم اکنون در کشور های اروپایی و آمریکا قرار دارد و عملکرد ایران در مقابله و مدیریت این اپیدمی از نظر سازمانهای جهانی بهداشت قابل قدردانی بوده و این رویه در استان اردبیل و بخصوصی در شهرستان مرزی پارس آباد با همکاری مردم شریف در شرایط مطلوبی در حال مدیریت و کنترل است.

اخبار > توصیه های جدی پزشکان متخصص پارس آباد به مردم در خصوص کرونا


  چاپ        ارسال به دوست

نظام سلامت کشور با تمام توان و ظرفیتهای سخت افزاری و نرم افزاری خود، آماده خدمت است . لطفا شما هم رعایت کنید

توصیه های جدی پزشکان متخصص پارس آباد به مردم در خصوص کرونا

توصیه های جدی پزشکان متخصص پارس آباد به مردم در خصوص کرونا

نظام سلامت کشور با تمام توان و ظرفیتهای سخت افزاری و نرم افزاری خود، آماده خدمت است . لطفا شما هم رعایت کنید

"بسم الله الرحمن الرحیم"

💢هموطنان عزیز و مردم شریف و فهیم شمال استان اردبیل

"سلام علیکم"

🔹پدران، مادران، خواهران و برادران بزرگوار شهرستان های اصلاندوز، بیله سوار، پارسآباد و مغان، بر اساس سوگندنامه حرفه ای و عهدی که با خدای خود و شما هموطنان گرامی برای خدمت عالمانه و حرفه ای بسته ایم و نه از موضع رتبه و مقام، لازم دیدیم تا با توجه شیوع بیماری کروناویروس جدید در منطقه و چالش ها و مشکلاتی که برای همه اجزاء و ارکان کشور و مردم بوجود آورده است، چند نکته ای را به استحضار شما سروران گرامی عرض نمائیم.

۱. نظام سلامت کشور با تمام توان و ظرفیتهای سخت افزاری و نرم افزاری خود، در حال ارائه خدمت است لیکن نظر به گستردگی شیوع بیماری و ناشناخته بودن ویروس عامل بیماری، پیشگیری از ابتلاء، بهتر و مفیدتر از درمان است.

۲. توجه به اصول خودمراقبتی فعال، محدودسازی اختیاری، رعایت مستمر بهداشت فردی، توجه به توصیه های کارشناسان بهداشت و درمان و همدلی و همراهی با خدمتگزاران خود در نظام سلامت، نقش مهمی در کنترل بیماری و مدیریت بحران کروناویروس جدید دارد.

۳. هم وطنان گرامی؛ نظام سلامت کشور و صد البته استان و منطقه ما توانمندی مدیریت این چالش بهداشتی - درمانی را دارد لیکن مهمترین اقدام در جهت ریشه کنی بیماری، قطع زنجیره انتقال ویروس و چرخه بیماری است، شستشوی منظم دستها با آب و صابون و پرهیز از تماس دستها با دهان، بینی، گوش ها و چشم ها می تواند در این مسیر کمک کننده باشد.

۴. پویش ملی - مردمی #در_خانه_بمانیم، #هر_فعال_اجتماعی_یک_پیک_سلامت و #هر_خانه_یک_پایگاه_سلامت می تواند در قطع زنجیره انتقال ویروس و چرخه بیماری کمک کننده و موثر باشد.

۵. با هدف حذف ترددهای غیرضروری در سطح شهر و تشویق مردم به ماندن در خانه، مجموعه نظام سلامت و پزشکان و متخصصان منطقه، آمادگی خود را جهت مشاوره های مجازی و پاسخ به سوالات از طریق سامانه های الکترونیکی اعلام می دارند.

و من الله التوفیق
۱.دکتر ضیاء دادگر متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی
۲. دکتر میرزاعلی شاهوردیزاده متخصص اطفال
۳. دکتر علی اسماعیلی متخصص اطفال
۴. دکتر محمد پیل پایه متخصص عفونی
۵. دکتر مجید فاتحی متخصص جراحی مغز و اعصاب
۶. دکتر بابک سبزی وند متخصص بیهوشی
۷. دکتر زرین مهنیا متخصص بیهوشی
۸. دکتر جواد سرباززاده متخصص جراحی عمومی
۹. دکتر عفت مولایی متخصص جراحی و بیمارهای زنان
۱۰. دکتر سوره شیخم متخصص جراحی و بیماریهای زنان
۱۱. دکتر سوسن مهامی متخصص جراحی و بیماریهای زنان
۱۲. دکتر احمد مولایی متخصص داخلی
۱۳. دکتر خدیجه ساریخانی متخصص داخلی
۱۴. دکتر المیرا متین متخصص قلب و عروق
۱۵. دکتر افشار ابراهیمی متخصص رادیولوژی و سونوگرافی
۱۶. دکتر یوسف شعبانی جراح و متخصص بیماریهای چشم
۱۷. دکتر سونیا صادق جراح و متخصص بیماریهای گوش، حلق و بینی
۱۸. دکتر ظهیر میردامادی متخصص ارتوپدی
۱۹. دکتر فاطمه الهام متخصص علوم آزمایشگاهی و پاتولوژی
۲۰. دکتر بهزاد مولایی متخصص دندانپزشکی و بیماریهای دهان و دندان
۲۱. دکتر افشار عبدالکریمی متخصص دندانپزشکی و بیماریهای دهان و دندان
۲۲. دکتر حمیده سمندری متخصص دندانپزشکی و بیماریهای دهان و دندان
۲۳. دکتر احمد نصیراوغلی متخصص داروسازی
۲۴. دکتر پویا نادر متخصص داروسازی
۲۵. دکتر علی اکبر مرتضی زاده پزشک عمومی و رزیدنت اطفال


١١:٢٨ - شنبه ٢٤ اسفند ١٣٩٨    /    شماره : ٣٣٣٥٧    /    تعداد نمایش : ١٠٩کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

پنج شنبه ٢١ فروردين ١٣٩٩
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:پنج شنبه ٢١ فروردين ١٣٩٩