سال نود و نه «سال جهش تولید»
معرفی فرماندار

عدالت حاجی پور

سرپرست فرمانداری شهرستان پارس آباد مغان

بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

 

اخبار مهم
 • پیام قدردانی فرماندار پارس آباد از درک و همراهی مردم برای شکست زنجیره کرونا
  پیام قدردانی فرماندار پارس آباد از درک و همراهی مردم برای شکست زنجیره کرونا حاجی پور فرماندار پارس آباد از رقم خوردن بی سابقه ترین وخلوت ترین روز طبیعت در شهرستان خبر داد و گفت همراهی و دقت نظر و توجه ویژه مردم به سلامت عزیزانشان نشان از محبت و مودت و احساس مسئولیت بالای مردم مهمان نواز منطقه دارد.

 • پیش بینی استحصال بیش از ۷۰۰ هزار تن انواع میوه از ۴۶۰۰ هکتار باغات شهرستان پارس آباد
  پیش بینی استحصال بیش از ۷۰۰ هزار تن انواع میوه از ۴۶۰۰ هکتار باغات شهرستان پارس آباد حاجی پور فرماندار شهرستان پارس آباد در بازدید باغات این شهرستان از پیش بینی تولید بیش از ۷۰۰ هزار تن میوه در سال جاری خبر داد و گفت شهرستان پارس آباد به عنوان یکی از قطبهای کشاورزی و دامپروری کشور با داشتن بیش از ۶۳ هزار هکتار اراضی سالانه بیش از یک میلیون و سیصد هزار تن انواع محصولات تولید و روانه بازار میکند .

 • امشب زمین یک ساعت بیشتر استراحت کرد
  ساعت زمین امشب زمین یک ساعت بیشتر استراحت کرد با حضور فرماندار پارس آباد و مدیر برق مغان مراسم ساعت زمین برگزار گردید در این مراسم فرماندار پارس آباد بر ضروت تامین انرژی پاک و پایدار تاکید کردند و با با اهدای شاخه گل از زحمات مدیر و پرسنل اتفاقات امور برق مغان در ایام تعطیلات نوروزی تشکر و قدرانی کرد . حاجی پور برق و انرژی را نعمت بزرگی دانست و گفت آینده شهرستان پارس آباد با توسعه در پایاب سد خدا آفرین و ناحیه صنعتی و گلخانه ۱۵۰۰ هکتاری و شهرک مشترک صنعتی ایران و آذربایجان بسیار وابسته به انرژی است و باید در مصرف بهینه آن دقت و توجه بیشتری شود

 • از ورود مسافران و خودروهای غیربومی به شهرستان پارس‌آباد ممانعت به‌عمل می‌آید.
  کنترل و محدودسازی ورود و خروج مسیر بیله‌سوار به پارس‌آباد فرماندار پارس‌آباد گفت: ایستگاه کنترل و محدودسازی ورود و خروج مسیر بیله‌سوار به پارس‌آباد ایجاد شده و از ورود مسافران و خودروهای غیربومی به شهرستان پارس‌آباد ممانعت به‌عمل می‌آید.

 • ایران در مقایسه با کشورهای جهان کرونا را بهتر مدیریت کرد
  حاجی پور فرماندار شهرستان پارس آباد در گفتگو با شبکه بین المللی سحر: ویروس کرونا مرز نمی شناسد و پس از ورود به ایران با تدابیر و آموزشهای بهداشتی و درمانی و ایثار و فداکاری پزشکان و پرستاران بر گرفته از باورهای و اعتقادات عمیق دینی و اسلامی و فرهنگ شهادت در راه نجات هم وطنان کنترل آن در کشور با بهره گیری از علم و ایمان به دست گرفته شده و کانون این بیماری هم اکنون در کشور های اروپایی و آمریکا قرار دارد و عملکرد ایران در مقابله و مدیریت این اپیدمی از نظر سازمانهای جهانی بهداشت قابل قدردانی بوده و این رویه در استان اردبیل و بخصوصی در شهرستان مرزی پارس آباد با همکاری مردم شریف در شرایط مطلوبی در حال مدیریت و کنترل است.

اخبار > فرماندار پارس آباد:تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در شهرستان پارس‌آباد به ۶ نفر رسید


  چاپ        ارسال به دوست

تذکر جدی فرماندار پارس آباد بر رعایت تردد های بی مورد

فرماندار پارس آباد:تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در شهرستان پارس‌آباد به ۶ نفر رسید

 

فرماندار پارس آباد:

تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در شهرستان پارس‌آباد به ۶ نفر رسید

تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در شهرستان پارس‌آباد به ۶ نفر رسید

ایسنا/اردبیل تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در شهرستان پارس‌آباد به ۶ نفر رسید فرماندار شهرستان پارس‌آباد مغان از ابتلای ۶نفر به ویروس کرونا در این شهرستان خبرداد.

 

عدالت حاجی پور در گفتگو با ایسنا، اظهار کرد: از ابتدای اسفند ماه سال جاری ۷۶ مورد مشکوک مبتلا به ویروس کرونا در بیمارستان شهدا پذیرش شدهاند  که پس از بررسیهای به عمل آمده بیشتر این عزیزان که به سرما خوردگی مبتلا بودند این در حالی است که تنها ۲۱ نفر مشکوک به کرونا در سطح شهرستان بستری میباشند.

فرماندار شهرستان پارس آباد، تصریح کرد: از ۲۹ آزمایش ارسال شده جواب ۱۸ مورد دریافت شده که از این تعداد ۶ نفر بیمار قطعی کرونا هستند و هم اکنون در بیمارستان شهدا بستری میباشند.

وی افزود : متاسفانه از ۶ مورد مبتلا به ویروس کرونا در شهرستان پارس آباد دو تن جان باخته است.

فرماندار شهرستان پارس آباد مغان از فوت یک نفر بدلیل مصرف الکل صنعتی خبر داد و خاطر نشان کرد: ۳ نفر بیمار مشکوک به مصرف الکل صنعتی به اورژانس بیمارستان امام خمینی پارس آباد مراجعه کرده بودند که با تشخیص آزمایشگاه، مصرف الکل صنعتی در آنان تایید و از این ۳ نفر یک نفر فوت و یک نفر دیگر نابینا و نفر سومی جهت ادامه درمان به مرکز استان اعزام شده است.

وی ادامه داد: این افراد با محتواهای فضای مجازی و به گمان مقابله با کرونا یا درمان آن از روی ناآگاهی، اقدام به مصرف الکل متانول کرده بودند که پس از مسمومیت نابینا و یا جان خود را از دست دادند.

حاجی پور با اشاره به تولید ماسک در شهرستان پارس آباد، گفت:  مردم ما صرفا مصرف کننده نبوده و ضمن تولیدات کشاورزی و دامپروری در شرایط بحرانی توان و تخصص و ظرفیتهای خود را برای کمک به هم وطنان به نمایش گذاشتهاند.

انتهای پیام


١٩:٣٦ - جمعه ٢٣ اسفند ١٣٩٨    /    شماره : ٣٣٣٥٨    /    تعداد نمایش : ٩٢کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

پنج شنبه ٢١ فروردين ١٣٩٩
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:پنج شنبه ٢١ فروردين ١٣٩٩