سال نود و نه «سال جهش تولید»
معرفی فرماندار

عدالت حاجی پور

سرپرست فرمانداری شهرستان پارس آباد مغان

بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

 

اخبار مهم
 • ورزش ضامن سلامتی
  با حضور امام جمعه و فرماندار پارس آباد از روسا،نایب رئیسان و دبیران هیاتهای ورزشی ،پیسکسوتان و خیرین ورزشی شهرستان پارس آبادتجلیل شد طی مراسمی با حضور امام جمعه و فرماندار پارس آباد از روسا،نایب رئیسان و دبیران هیاتهای ورزشی ،پیسکسوتان و خیرین ورزشی شهرستان پارس آباد تجلیل به عمل آمد. به گزارش برنا،مراسم تجلیل از روسا،نایب رئیسان و دبیران هیاتهای ورزشی ،پیسکسوتان رشته های مختلف و خیرین ورزشی شهرستان پارس آباد با حضور حاجی پور سرپرست فرمانداری،حجت الاسلام باقری بنابی امام جمعه ،سرهنگ نوری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ،شهردار و محبی رئیس اداره ورزرش و جوانان در سالن اجتماعات فرمانداری پارس آباد برگزار شد. در این مراسم از 96 نفر از روسا ،نایب رئیسان و دبیران هیاتهای ورزشی و پیشکسوتان رشته های مختلف و خیرین ورزشی با اهدا لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

 • دفتر خدمات سلامت پارس آبادمغان افتتاح شد
  عدالت حاجی پور با اشاره به جایگاه ویژه بهداشت فردی و اجتماعی در تمام ابعاد سیاسی ، اقتصادی و زندگی مردم، ضرورت انعقاد قرارداد خوداظهاری و خودکنترلی اصناف و تولید و عرضه کنندگان مواد غذایی را با دفتر خدمات سلامت شهرستان یادآورشد و پشتیبانی از تحقق اهداف و وظایف این دفتر در راستای ارتقائ امنیت غذایی را از وظیفه تمام مسئولین ذیربط اعلام کرد.

 • امر به معروف و نهی از منکر مظلوم واقع شده و نیازمند احیا دوباره است
  امر به معروف و نهی از منکر مظلوم واقع شده و نیازمند احیا دوباره است جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان پارس آباد بر گزار و بر احیا این فریضه الهی مهم و موثر در اصلاح جامعه مورد تاکید واقع شد.

 • تاکسی های پارس آباد هوشمند می شوند
  تاکسی های پارس آباد هوشمند می شوند حاجی پور فرماندار شهرستان پارس آباد در بازدید از طرح هوشمند سازی پرداخت الکترونیک کرایه تاکسی های شهر پارس آباد از اجرای این طرح برای اولین بار در استان خبر داد حاجی پور با بیان اینکه دنیا به سمت حذف پول فیزیکی و جایگزین آن با تکنولوژی الکترونیکی مالی می رود گفت شیوع بیماری کرونا باعث شده که تبادل پول فیزیکی محدودتر گشته و شرایط را برای تسریع در اجرای پرداخت الکترونیک فرآهم نماید.

 • دست دلالان قاچاق آرد باید از منطقه قطع شود
  جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان پارس آباد با حضور محمد زاده معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری و دیگر دستگاههای عضو کارگروه در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان پارس آباد امروز چهارشنبه برگزار شد.

اخبار > اختصاص ۱۰ میلیارد تومان وام اشتغالزایی برای محرومین تحت پوشش کمیته امداد


  چاپ        ارسال به دوست

اختصاص ۱۰ میلیارد تومان وام اشتغالزایی برای محرومین تحت پوشش کمیته امداد
نشست فرماندار پارس آباد و مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان

اختصاص ۱۰ میلیارد تومان وام اشتغالزایی برای محرومین تحت پوشش کمیته امداد

اختصاص ۱۰ میلیارد تومان وام اشتغالزایی برای محرومین تحت پوشش کمیته امداد

 عدالت حاجی پور فرماندار شهرستان پارس آباد در نشست با مدیرکل کمیته امداد استان  با بیان اینکه شهرستان پارس آباد با دارا بودن ۷ محله حاشیه نشین و سکونتگاه های غیررسمی و مرکزیت قرار گرفتن به لحاظ مهاجرت برای شهرستانهای شمال استان بیش از ۳۰ درصد جمعیت آن در مناطق کمتر توسعه یافته و حاشیه نشین در وضعیت مسکن نامطلوب ساکن هستند گفت برای جلوگیری از آسیب های اجتماعی  محرومین شهرستان پارس آباد نیازمند توجه ویژه هستند.

 وی همچنین مشکل مسکن محرومین را یکی از مشکلات مهم عنوان کرد و گفت لازم است با مشارکت خیرین مسکن ساز و کمیته امداد در حل مشکل اقشار نیازمند و محروم جامعه کمک شود.

دشتی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی ره استان اردبیل از اختصاص بیش از ۱۰ میلیارد تومان تسهیلات کم بهره برای اشتغالزایی جامعه هدف خبر داد و گفت حمایت شرکت های بزرگ منطقه میتواند یاری رسان ما در کمک به فقرزدایی باشد.


١٢:٣٢ - پنج شنبه ١ خرداد ١٣٩٩    /    شماره : ٣٣٧٧٦    /    تعداد نمایش : ٦٩کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

دوشنبه ٢٣ تير ١٣٩٩
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:دوشنبه ٢٣ تير ١٣٩٩