سال نود و نه «سال جهش تولید»
معرفی فرماندار

عدالت حاجی پور

سرپرست فرمانداری شهرستان پارس آباد مغان

بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

 

اخبار مهم
 • ورزش ضامن سلامتی
  با حضور امام جمعه و فرماندار پارس آباد از روسا،نایب رئیسان و دبیران هیاتهای ورزشی ،پیسکسوتان و خیرین ورزشی شهرستان پارس آبادتجلیل شد طی مراسمی با حضور امام جمعه و فرماندار پارس آباد از روسا،نایب رئیسان و دبیران هیاتهای ورزشی ،پیسکسوتان و خیرین ورزشی شهرستان پارس آباد تجلیل به عمل آمد. به گزارش برنا،مراسم تجلیل از روسا،نایب رئیسان و دبیران هیاتهای ورزشی ،پیسکسوتان رشته های مختلف و خیرین ورزشی شهرستان پارس آباد با حضور حاجی پور سرپرست فرمانداری،حجت الاسلام باقری بنابی امام جمعه ،سرهنگ نوری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ،شهردار و محبی رئیس اداره ورزرش و جوانان در سالن اجتماعات فرمانداری پارس آباد برگزار شد. در این مراسم از 96 نفر از روسا ،نایب رئیسان و دبیران هیاتهای ورزشی و پیشکسوتان رشته های مختلف و خیرین ورزشی با اهدا لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

 • دفتر خدمات سلامت پارس آبادمغان افتتاح شد
  عدالت حاجی پور با اشاره به جایگاه ویژه بهداشت فردی و اجتماعی در تمام ابعاد سیاسی ، اقتصادی و زندگی مردم، ضرورت انعقاد قرارداد خوداظهاری و خودکنترلی اصناف و تولید و عرضه کنندگان مواد غذایی را با دفتر خدمات سلامت شهرستان یادآورشد و پشتیبانی از تحقق اهداف و وظایف این دفتر در راستای ارتقائ امنیت غذایی را از وظیفه تمام مسئولین ذیربط اعلام کرد.

 • امر به معروف و نهی از منکر مظلوم واقع شده و نیازمند احیا دوباره است
  امر به معروف و نهی از منکر مظلوم واقع شده و نیازمند احیا دوباره است جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان پارس آباد بر گزار و بر احیا این فریضه الهی مهم و موثر در اصلاح جامعه مورد تاکید واقع شد.

 • تاکسی های پارس آباد هوشمند می شوند
  تاکسی های پارس آباد هوشمند می شوند حاجی پور فرماندار شهرستان پارس آباد در بازدید از طرح هوشمند سازی پرداخت الکترونیک کرایه تاکسی های شهر پارس آباد از اجرای این طرح برای اولین بار در استان خبر داد حاجی پور با بیان اینکه دنیا به سمت حذف پول فیزیکی و جایگزین آن با تکنولوژی الکترونیکی مالی می رود گفت شیوع بیماری کرونا باعث شده که تبادل پول فیزیکی محدودتر گشته و شرایط را برای تسریع در اجرای پرداخت الکترونیک فرآهم نماید.

 • دست دلالان قاچاق آرد باید از منطقه قطع شود
  جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان پارس آباد با حضور محمد زاده معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری و دیگر دستگاههای عضو کارگروه در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان پارس آباد امروز چهارشنبه برگزار شد.

اخبار > عقب ماندگی های ناشی از رشد سریع جمعیت قابل جبران است


  چاپ        ارسال به دوست

قدردانی امام جمعه پارس آباد از توجه ویژه فرماندار به مشکلات مردمی

عقب ماندگی های ناشی از رشد سریع جمعیت قابل جبران است

ساختن آخرت مردم را بدون توجه به نیاز های دنیوی آنها امکان پذیر نیست

قدردانی امام جمعه پارس آباد از توجه ویژه فرماندار به مشکلات مردمی

عقب ماندگی های ناشی از رشد سریع جمعیت قابل جبران است

جسه بررسی حل مشکل آسفالت و عمران شهری با حضور امام جمعه و فرماندار و شهردار پارس آباد و شرکت نفت پاسارگاد

امام جمعه پارس آباد از مطالبه مردم در خصوص وضعیت کوچه ها و معابر و عمران شهری و پیگیری های مشترک آنها خبر داد و گفت انتظار داریم فصل کاری از دست نرود و از ظرفیت شرکتها و دستگاههای اداری استفاده شود و رضایت مردم تامین شود.

حجت الاسلام و المسلمین باقری بنابی  از زحمات و همراهی و توجه فرماندار پارس آباد به خواسته ها و مطالبات مردم قدردانی کرد و گفت مدیریت بومی آقای حاجی پور به عنوان فرماندار جوان مثال زدند بوده و در برهه های حساس چند ماه گذشته در مدیریت کرونا  موفق عمل شد و سالم ترین انتخابات تاریخ منطقه را برگزار کردند  هر مشکل مردم را که مطرح کردیم استقبال نموده و سریعا میگیرند و این از احساس مسئولیت و شایستگی های این مسوول در جایگاه مدیریت شهرستان حکایت دارد.

وی ساختن آخرت مردم را بدون توجه به نیاز های دنیوی آنها امکان پذیر ندانسته گفت آخرت و دنیا به هم گره خورده اند و ما همه در مقابل هم دیگر و دنیا و معاد هم مسوول هستیم.

حاجی پور فرماندار شهرستان پارس آباد با بیان اینکه شهر پارس آباد بیش از 100 هزار نفر جمعیت داشته و از بزرگترین شهرسهای استان اردبیل می باشد کفت جذابیت های شغل کارگری و کشاورزی باعث شده مهاجرت ها با سرعت بالایی به این شهرستان اتفاق افتد و 7 محله حاشیه نشین با جمعیت بیش از 40 هزار نفری حاصل این مهاجرتها بوده و شهر به تناسب رشد جمعیت نتوانسته آنگونه که باید توسعه بیابد

وی شهر پارس آباد را شهری جدید دانست که زیرساختهای آن قدیمی نمی باشد اما افزود به لحاظ روبنایی عقب ماندگی هایی به دلیل سرعت رشد جمعیت و ساخت و سازها رخ داده که با کمک همه می توان مشکل آسفالت و سیما و منظر شهری را جبران نمود.

 

مهندس علیرضا اسدنژاد  مدیر شرکت نفت پاسارگاد با تشریح تولیدات قیر این شرکت گفت شرکت نفت پاسارگاد جز نادر شرکتهای داخل پالایشگاهی تولید قیر ایران بوده و وابسته شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی و از شرکتهای دولتی تحت نظارت و فعال در بورس ایران میباشد .

اسدنژاد نفت پاسارگاد را بزنید جهانی و شناخته شده در کیفیت عنوان کرد و گفت اکثر تولیدات این شرکت به دلیل کیفیت بالای آن صادر  میگردد .

وی با بیان اینکه هر چند قیر ۵ در صد آسفالت را تشکیل میدهد افزود ۹۵ درصد کیفیت آسفالت مستقیما با قیر در ارتباط است و تامین محصولی استاندار از شرکتی معتبر منافع بیت المال و دوام آسفالت و عمران شهری را در بلند مدت تضمین خواهد کرد.

مهندس رضا محمودی از کارشناسان شرکت نفت پاسارگاد که به همراه تیم تخصصی از این شرکت در جلسه حاضر بودند از تدوین اولین هند بوک تخصصی  قیر و آسفالت توسط شرکت نفت پاسارگاد خبر داد و گفت خوشحالیم که این مجموعه در دانشگاهها و شرکتها و شهرداری ها راهنمای عمران و آبادانی گشته است.


٠٨:١٤ - شنبه ٢٤ خرداد ١٣٩٩    /    شماره : ٣٤٩١٦    /    تعداد نمایش : ٨٣کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

دوشنبه ٢٣ تير ١٣٩٩
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:دوشنبه ٢٣ تير ١٣٩٩