سال نود و نه «سال جهش تولید»
معرفی فرماندار

عدالت حاجی پور

سرپرست فرمانداری شهرستان پارس آباد مغان

بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

 

اخبار مهم
 • ورزش ضامن سلامتی
  با حضور امام جمعه و فرماندار پارس آباد از روسا،نایب رئیسان و دبیران هیاتهای ورزشی ،پیسکسوتان و خیرین ورزشی شهرستان پارس آبادتجلیل شد طی مراسمی با حضور امام جمعه و فرماندار پارس آباد از روسا،نایب رئیسان و دبیران هیاتهای ورزشی ،پیسکسوتان و خیرین ورزشی شهرستان پارس آباد تجلیل به عمل آمد. به گزارش برنا،مراسم تجلیل از روسا،نایب رئیسان و دبیران هیاتهای ورزشی ،پیسکسوتان رشته های مختلف و خیرین ورزشی شهرستان پارس آباد با حضور حاجی پور سرپرست فرمانداری،حجت الاسلام باقری بنابی امام جمعه ،سرهنگ نوری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ،شهردار و محبی رئیس اداره ورزرش و جوانان در سالن اجتماعات فرمانداری پارس آباد برگزار شد. در این مراسم از 96 نفر از روسا ،نایب رئیسان و دبیران هیاتهای ورزشی و پیشکسوتان رشته های مختلف و خیرین ورزشی با اهدا لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

 • دفتر خدمات سلامت پارس آبادمغان افتتاح شد
  عدالت حاجی پور با اشاره به جایگاه ویژه بهداشت فردی و اجتماعی در تمام ابعاد سیاسی ، اقتصادی و زندگی مردم، ضرورت انعقاد قرارداد خوداظهاری و خودکنترلی اصناف و تولید و عرضه کنندگان مواد غذایی را با دفتر خدمات سلامت شهرستان یادآورشد و پشتیبانی از تحقق اهداف و وظایف این دفتر در راستای ارتقائ امنیت غذایی را از وظیفه تمام مسئولین ذیربط اعلام کرد.

 • امر به معروف و نهی از منکر مظلوم واقع شده و نیازمند احیا دوباره است
  امر به معروف و نهی از منکر مظلوم واقع شده و نیازمند احیا دوباره است جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان پارس آباد بر گزار و بر احیا این فریضه الهی مهم و موثر در اصلاح جامعه مورد تاکید واقع شد.

 • تاکسی های پارس آباد هوشمند می شوند
  تاکسی های پارس آباد هوشمند می شوند حاجی پور فرماندار شهرستان پارس آباد در بازدید از طرح هوشمند سازی پرداخت الکترونیک کرایه تاکسی های شهر پارس آباد از اجرای این طرح برای اولین بار در استان خبر داد حاجی پور با بیان اینکه دنیا به سمت حذف پول فیزیکی و جایگزین آن با تکنولوژی الکترونیکی مالی می رود گفت شیوع بیماری کرونا باعث شده که تبادل پول فیزیکی محدودتر گشته و شرایط را برای تسریع در اجرای پرداخت الکترونیک فرآهم نماید.

 • دست دلالان قاچاق آرد باید از منطقه قطع شود
  جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان پارس آباد با حضور محمد زاده معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری و دیگر دستگاههای عضو کارگروه در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان پارس آباد امروز چهارشنبه برگزار شد.

اخبار > افتتاح پنجمین پایگاه سلامت اجتماعی در شهرستان پارس آباد


  چاپ        ارسال به دوست

پیشگیری از آسیبهای اجتماعی نیازمند کار مشاوره و آموزشی

افتتاح پنجمین پایگاه سلامت اجتماعی در شهرستان پارس آباد

افتتاح پنجمین پایگاه سلامت اجتماعی در شهرستان پارس آباد

 با حضور فرماندار شهرستان پارس آباد و مدیرکل بهزیستی استان پنجمین پایگاه سلامت اجتماعی شهرستان و سی و دومین پایگاه استان در محله شهید مطهری پارس آباد  افتتاح شد

عدالت حاجی پور فرماندار شهرستان پارس آباد در این مراسم با بیان اینکه پیشگیری از آسیب های اجتماعی جزو اولویت های شهرستان پارس آباد به عنوان یکی از شهرستان های مهاجر پذیر و با رشد جمعیت مثبت می باشد گفت شهرستان  پارس‌آباد با دارا بودن ۷ محله حاشیه نشین که حدود ۳۰ درصد از جمعیت شهری و نزدیک به ۴۰ هزار نفر را شامل میگردد از شرایط خاصی برخوردار است.

وی به فعالیت فصلی و کشاورزی منطقه اشاره کرد و گفت مردم همین مناطق به عنوان نیروهای انسانی موتور محرک اقتصاد شهرستان هستند و استعدادهای بالایی در این مناطق نهفته که باید شناسایی و در جهت توسعه شهرستان به کار گرفته شود.

ستاری مدیرکل بهزیستی استان اردبیل نیز ضمن تشریح عملکرد این سازمان از افتتاح ۴۰ مرکز مثبت خانواده در هفته بهزیستی خبر داد و گفت هدف از این مراکز شناسایی آسیب ها و حمایت طلبی برای حل آنها می باشد.


٠٩:٥٦ - پنج شنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٩    /    شماره : ٣٤٩٢٠    /    تعداد نمایش : ٨٢کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

دوشنبه ٢٣ تير ١٣٩٩
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:دوشنبه ٢٣ تير ١٣٩٩