سال نود و نه «سال جهش تولید»
معرفی فرماندار

عدالت حاجی پور

سرپرست فرمانداری شهرستان پارس آباد مغان

بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

 

اخبار مهم
 • ورزش ضامن سلامتی
  با حضور امام جمعه و فرماندار پارس آباد از روسا،نایب رئیسان و دبیران هیاتهای ورزشی ،پیسکسوتان و خیرین ورزشی شهرستان پارس آبادتجلیل شد طی مراسمی با حضور امام جمعه و فرماندار پارس آباد از روسا،نایب رئیسان و دبیران هیاتهای ورزشی ،پیسکسوتان و خیرین ورزشی شهرستان پارس آباد تجلیل به عمل آمد. به گزارش برنا،مراسم تجلیل از روسا،نایب رئیسان و دبیران هیاتهای ورزشی ،پیسکسوتان رشته های مختلف و خیرین ورزشی شهرستان پارس آباد با حضور حاجی پور سرپرست فرمانداری،حجت الاسلام باقری بنابی امام جمعه ،سرهنگ نوری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ،شهردار و محبی رئیس اداره ورزرش و جوانان در سالن اجتماعات فرمانداری پارس آباد برگزار شد. در این مراسم از 96 نفر از روسا ،نایب رئیسان و دبیران هیاتهای ورزشی و پیشکسوتان رشته های مختلف و خیرین ورزشی با اهدا لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

 • دفتر خدمات سلامت پارس آبادمغان افتتاح شد
  عدالت حاجی پور با اشاره به جایگاه ویژه بهداشت فردی و اجتماعی در تمام ابعاد سیاسی ، اقتصادی و زندگی مردم، ضرورت انعقاد قرارداد خوداظهاری و خودکنترلی اصناف و تولید و عرضه کنندگان مواد غذایی را با دفتر خدمات سلامت شهرستان یادآورشد و پشتیبانی از تحقق اهداف و وظایف این دفتر در راستای ارتقائ امنیت غذایی را از وظیفه تمام مسئولین ذیربط اعلام کرد.

 • امر به معروف و نهی از منکر مظلوم واقع شده و نیازمند احیا دوباره است
  امر به معروف و نهی از منکر مظلوم واقع شده و نیازمند احیا دوباره است جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان پارس آباد بر گزار و بر احیا این فریضه الهی مهم و موثر در اصلاح جامعه مورد تاکید واقع شد.

 • تاکسی های پارس آباد هوشمند می شوند
  تاکسی های پارس آباد هوشمند می شوند حاجی پور فرماندار شهرستان پارس آباد در بازدید از طرح هوشمند سازی پرداخت الکترونیک کرایه تاکسی های شهر پارس آباد از اجرای این طرح برای اولین بار در استان خبر داد حاجی پور با بیان اینکه دنیا به سمت حذف پول فیزیکی و جایگزین آن با تکنولوژی الکترونیکی مالی می رود گفت شیوع بیماری کرونا باعث شده که تبادل پول فیزیکی محدودتر گشته و شرایط را برای تسریع در اجرای پرداخت الکترونیک فرآهم نماید.

 • دست دلالان قاچاق آرد باید از منطقه قطع شود
  جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان پارس آباد با حضور محمد زاده معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری و دیگر دستگاههای عضو کارگروه در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان پارس آباد امروز چهارشنبه برگزار شد.

اخبار > مدیرکل آبفای استان اردبیل در خصوص مشکل آب شرب بخش اسلام آباد و تازه کند گفت: خطوط انتقال آب شرب اسلام آباد و تازه کند از هر دو طرف مبدا و مقصد اجرا شده و به زودی مورد بهره برداری قرار می گیرد.


  چاپ        ارسال به دوست

۴۳ میلیارد تومان قرارداد تصفیه خانه فاضلاب پارس آباد منعقد شده

مدیرکل آبفای استان اردبیل در خصوص مشکل آب شرب بخش اسلام آباد و تازه کند گفت: خطوط انتقال آب شرب اسلام آباد و تازه کند از هر دو طرف مبدا و مقصد اجرا شده و به زودی مورد بهره برداری قرار می گیرد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ارس رسا ؛ با سفر مدیر کل آبفای استان اردبیل به شهرستان پارس آباد جلسه برسی مسائل و مشکلات پروژه ها و زیرساخت های آب و فاضلاب شهرها و بخش های این شهرستان با حضور فرماندار،روسای آبفای شهری و روستایی ،بخشدار تازه کند و دیگر اعضای عضو این جلسه مورد نقد و بررسی واقع شد.

مدیرکل آبفای استان اردبیل در خصوص تصفیه خانه تازه کند گفت: بخشی از مشکلات این پروژه به دلیل اختلاف بین معارضین پروژه بود که با رایزنی های صورت گرفته حل و فصل شد.

بهنژاد یادآور شد: تامین منابع مالی پروژه تصفیه خانه فاضلاب تازه کند از محل تسهیلات صندوق توسعه اسلامی بوده و به واسطه کشور چین تخصیص یافته است.

وی تصریح کرد: متاسفانه کشور ایران از لحاظ زیرساخت های فاضلاب روستایی جزو کشورهای پایین جدول و کمتر توسعه یافته می باشد.

مدیرکل آبفای استان اردبیل در خصوص مشکل آب شرب بخش اسلام آباد و تازه کند گفت: خطوط انتقال آب شرب اسلام آباد و تازه کند از هر دو طرف مبدا و مقصد اجرا شده و به زودی مورد بهره برداری قرار می گیرد.

بهنژاد اظهار داشت: ۴۳ میلیارد تومان قرارداد تصفیه خانه فاضلاب پارس آباد است و بر حسب تخصیص اعتبار، مشکل زیرساخت فاضلاب دو کوچه باقی‌مانده از خیابان‌مطهری نیز نهایی می‌شود.

عدالت حاجی پور فرماندار شهرستان پارس‌آباد نیز در این جلسه گفت: اختلافات میان طرفین و معارضین نباید مانع پیشرفت پروژه باشد باید با رایزنی و تعامل میان طرفین دعوا به تسریع پروژه کمک کنیم.

فرماندار شهرستان پارس‌آباد افزود: خوشبختانه با دعوت از طرفین دعوا و معارضین، تعامل خوبی پس از توجیه طرفین در راستای مزایای پروژه حاصل شد،که نهایتا منجر به اعطای بخشی از زمین توسط یکی از طرفین، کمک شایانی به پیشرفت پروژه انجام شد.

پس از پایان این جلسه فرماندار و مدیر کل به همراه روسای آبفای شهری و روستایی و بخشدار تازه کند از محل پروژه تصفیه خانه فاضلاب و رینگ غرب پارس آباد و خطوط انتقال آب شرب دو بخش تازه کند و اسلام آباد بازدید میدانی بعمل آمد.

 

خبرنگار: رضا امیرپور


١١:٢٥ - دوشنبه ٢٦ خرداد ١٣٩٩    /    شماره : ٣٤٩٢٥    /    تعداد نمایش : ١٦٣کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

دوشنبه ٢٣ تير ١٣٩٩
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:دوشنبه ٢٣ تير ١٣٩٩