سال نود و نه «سال جهش تولید»
معرفی فرماندار

عدالت حاجی پور

سرپرست فرمانداری شهرستان پارس آباد مغان

بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

 

اخبار مهم
 • ورزش ضامن سلامتی
  با حضور امام جمعه و فرماندار پارس آباد از روسا،نایب رئیسان و دبیران هیاتهای ورزشی ،پیسکسوتان و خیرین ورزشی شهرستان پارس آبادتجلیل شد طی مراسمی با حضور امام جمعه و فرماندار پارس آباد از روسا،نایب رئیسان و دبیران هیاتهای ورزشی ،پیسکسوتان و خیرین ورزشی شهرستان پارس آباد تجلیل به عمل آمد. به گزارش برنا،مراسم تجلیل از روسا،نایب رئیسان و دبیران هیاتهای ورزشی ،پیسکسوتان رشته های مختلف و خیرین ورزشی شهرستان پارس آباد با حضور حاجی پور سرپرست فرمانداری،حجت الاسلام باقری بنابی امام جمعه ،سرهنگ نوری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ،شهردار و محبی رئیس اداره ورزرش و جوانان در سالن اجتماعات فرمانداری پارس آباد برگزار شد. در این مراسم از 96 نفر از روسا ،نایب رئیسان و دبیران هیاتهای ورزشی و پیشکسوتان رشته های مختلف و خیرین ورزشی با اهدا لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

 • دفتر خدمات سلامت پارس آبادمغان افتتاح شد
  عدالت حاجی پور با اشاره به جایگاه ویژه بهداشت فردی و اجتماعی در تمام ابعاد سیاسی ، اقتصادی و زندگی مردم، ضرورت انعقاد قرارداد خوداظهاری و خودکنترلی اصناف و تولید و عرضه کنندگان مواد غذایی را با دفتر خدمات سلامت شهرستان یادآورشد و پشتیبانی از تحقق اهداف و وظایف این دفتر در راستای ارتقائ امنیت غذایی را از وظیفه تمام مسئولین ذیربط اعلام کرد.

 • امر به معروف و نهی از منکر مظلوم واقع شده و نیازمند احیا دوباره است
  امر به معروف و نهی از منکر مظلوم واقع شده و نیازمند احیا دوباره است جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان پارس آباد بر گزار و بر احیا این فریضه الهی مهم و موثر در اصلاح جامعه مورد تاکید واقع شد.

 • تاکسی های پارس آباد هوشمند می شوند
  تاکسی های پارس آباد هوشمند می شوند حاجی پور فرماندار شهرستان پارس آباد در بازدید از طرح هوشمند سازی پرداخت الکترونیک کرایه تاکسی های شهر پارس آباد از اجرای این طرح برای اولین بار در استان خبر داد حاجی پور با بیان اینکه دنیا به سمت حذف پول فیزیکی و جایگزین آن با تکنولوژی الکترونیکی مالی می رود گفت شیوع بیماری کرونا باعث شده که تبادل پول فیزیکی محدودتر گشته و شرایط را برای تسریع در اجرای پرداخت الکترونیک فرآهم نماید.

 • دست دلالان قاچاق آرد باید از منطقه قطع شود
  جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان پارس آباد با حضور محمد زاده معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری و دیگر دستگاههای عضو کارگروه در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان پارس آباد امروز چهارشنبه برگزار شد.

اخبار > فرماندار پارس آباد : بازار قلب تپنده اقتصادی شهرستان پارس آباد


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید فرماندار پارس آباد از اتاق اصناف به مناسبت روز ملی اصناف

فرماندار پارس آباد : بازار قلب تپنده اقتصادی شهرستان پارس آباد

بازار قلب تپنده اقتصادی شهرستان پارس آباد

 

به زودی بر اساس بخشنامه ابلاغی طرح مقابله با احتکار خودرو در شهرستان پارس آباد اجرایی می گردد

 

به مناسبت روز ملی اصناف فرماندار شهرستان پارس آباد با حضور در اتاق اصناف شهرستان ضمن بازدید از دفاتر اتحادیه ها از زحمات این عزیزان در نظارت و تنظیم بازار قدردانی کرده و گفت نقش بازار در پیشگیری از کرونا نقش برجسته ای بود در شهرستان پارس آباد بازاریان داوطلبانه با شبکه بهداشت و درمان و ستاد پیشگیری از کرونا همکاری بسیار خوبی داشته و چهار مرحله بازار پارس آباد تعطیل شد

 

وی با بیان اینکه بازار به عنوان قلب تپنده اقتصادی شهرستان نقش بزرگی در اقتصاد منطقه را ایفا می‌کند گفت بازاریان پشتیبان انقلاب بوده و یار و یاور دولت در تمامی عرصه های اقتصادی و فرهنگی هستند.

حاجی پور فرماندار پارس آبادگفت شهرستان ما به دلیل داشتن شرایط جغرافیایی منحصر به فرد آینده روشنی در پیش دارد و از پیگیری ایجاد پایانه لجستیکی شهرک مشترک صنعتی و بازار مشترک و همچنین گمرک در مرز ایران و آذربایجان خبر داد

حاجی پورافزود  تحولات بزرگی در حوزه صادرات و توسعه کشاورزی و صنعت در منطقه در آینده‌ای نزدیک رخ خواهد داد

فرماندار پارس آباد با بیان اینکه بزرگترین پروژه های ملی در حوزه آب و خاک تحت عنوان پایاب سد خداآفرین و گلخانه ۱۶۰۰ هکتاری به سرعت در این شهرستان در حال پیگیری است در آینده‌ای نزدیک شاهد جهش بزرگی در تولیدات کشاورزی خواهیم بود که نقشه بازار در به وجود آمدن این تحول و جهش بسیار برجسته خواهدبود.


وی بر نظارت بر قیمتها و حفظ موجودی کالاهای اساسی مورد نیاز شهرستان تاکید کرده از اجرای طرح مقابله با احتکار خودرو در شهرستان پارس آباد همزمان با استان خبر داد.

 

 


١٤:٢٧ - دوشنبه ٢ تير ١٣٩٩    /    شماره : ٣٤٩٨٧    /    تعداد نمایش : ٥٠کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

دوشنبه ٢٣ تير ١٣٩٩
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:دوشنبه ٢٣ تير ١٣٩٩