سال نود و نه «سال جهش تولید»
معرفی فرماندار

عدالت حاجی پور

سرپرست فرمانداری شهرستان پارس آباد مغان

بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

 

اخبار مهم
 • ورزش ضامن سلامتی
  با حضور امام جمعه و فرماندار پارس آباد از روسا،نایب رئیسان و دبیران هیاتهای ورزشی ،پیسکسوتان و خیرین ورزشی شهرستان پارس آبادتجلیل شد طی مراسمی با حضور امام جمعه و فرماندار پارس آباد از روسا،نایب رئیسان و دبیران هیاتهای ورزشی ،پیسکسوتان و خیرین ورزشی شهرستان پارس آباد تجلیل به عمل آمد. به گزارش برنا،مراسم تجلیل از روسا،نایب رئیسان و دبیران هیاتهای ورزشی ،پیسکسوتان رشته های مختلف و خیرین ورزشی شهرستان پارس آباد با حضور حاجی پور سرپرست فرمانداری،حجت الاسلام باقری بنابی امام جمعه ،سرهنگ نوری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ،شهردار و محبی رئیس اداره ورزرش و جوانان در سالن اجتماعات فرمانداری پارس آباد برگزار شد. در این مراسم از 96 نفر از روسا ،نایب رئیسان و دبیران هیاتهای ورزشی و پیشکسوتان رشته های مختلف و خیرین ورزشی با اهدا لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

 • دفتر خدمات سلامت پارس آبادمغان افتتاح شد
  عدالت حاجی پور با اشاره به جایگاه ویژه بهداشت فردی و اجتماعی در تمام ابعاد سیاسی ، اقتصادی و زندگی مردم، ضرورت انعقاد قرارداد خوداظهاری و خودکنترلی اصناف و تولید و عرضه کنندگان مواد غذایی را با دفتر خدمات سلامت شهرستان یادآورشد و پشتیبانی از تحقق اهداف و وظایف این دفتر در راستای ارتقائ امنیت غذایی را از وظیفه تمام مسئولین ذیربط اعلام کرد.

 • امر به معروف و نهی از منکر مظلوم واقع شده و نیازمند احیا دوباره است
  امر به معروف و نهی از منکر مظلوم واقع شده و نیازمند احیا دوباره است جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان پارس آباد بر گزار و بر احیا این فریضه الهی مهم و موثر در اصلاح جامعه مورد تاکید واقع شد.

 • تاکسی های پارس آباد هوشمند می شوند
  تاکسی های پارس آباد هوشمند می شوند حاجی پور فرماندار شهرستان پارس آباد در بازدید از طرح هوشمند سازی پرداخت الکترونیک کرایه تاکسی های شهر پارس آباد از اجرای این طرح برای اولین بار در استان خبر داد حاجی پور با بیان اینکه دنیا به سمت حذف پول فیزیکی و جایگزین آن با تکنولوژی الکترونیکی مالی می رود گفت شیوع بیماری کرونا باعث شده که تبادل پول فیزیکی محدودتر گشته و شرایط را برای تسریع در اجرای پرداخت الکترونیک فرآهم نماید.

 • دست دلالان قاچاق آرد باید از منطقه قطع شود
  جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان پارس آباد با حضور محمد زاده معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری و دیگر دستگاههای عضو کارگروه در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان پارس آباد امروز چهارشنبه برگزار شد.

اخبار > وحدت و انسجام و هماهنگی عامل توسعه و آرامش


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار اعضای شورای تامین با دادستان و رئیس دادگستری به مناسبت هفته قوه قضاییه

وحدت و انسجام و هماهنگی عامل توسعه و آرامش

وحدت و انسجام و هماهنگی عامل توسعه و آرامش

همزمان با هفته قوه قضاییه و سالروز بزرگداشت شهید آیت الله بهشتی و ۷۲ تن از یاران با وفایش فرماندار شهرستان پارس آباد به همراه اعضای شورای تامین با دادستان و ریاست دادگستری این شهرستان دیدار و این هفته را گرامی داشتند

حاجی پور فرماندار شهرستان پارس آباد ضمن گرامیداشت هفته قوه قضاییه ،وحدت و انسجام و هماهنگی بین اعضای شورای تامین را عامل آرامش و پیشبرد اهداف شهرستان دانست و گفت فرمانداری دادگستری و نماینده مردم به عنوان نمایندگان سران سه قوا در شهرستان در مسیر توسعه و اهداف و اولویتهای شهرستان یک صدا بوده و پشتیبان هم هستند.

دادستان پارس آباد از همکاری فرمانداری و دستگاههای اجرایی در کاهش پرونده های قضایی قدردانی کرده و گفت سال گذشته ماهانه میانگین ۱۲۰۰ پرونده ورودی ثبت میکردید که با اقدامات پیشگیرانه این رقم امسال ۲۰۰ پرونده کاهش داشته.

وی افزود سعی ما پیشگیری از وقوع جرم و حتی پیش بینی احتمالات جرم خیزی و برنامه ریزی برای کاهش آن است

ریاست دادگستری نیز با اشاره به وظایف دادگستری، پیگیری ایجاد عدالت و حمایت از آزادی های مشروع و پیشگیری از جرایم و تامین امنیت را مهمترین وظایف قوه قضایه دانست و گفت 94 درصد ابلاغ ها با ثنا انجام می شود
وی همچنین اطاله دادرسی را دغدغه قوه قضایه دانست و از کسب رتبه اول رسیدگی به پرونده ای معوق توسط استان اردبیل در کشور خبر داد


١٩:٢٢ - دوشنبه ٢ تير ١٣٩٩    /    شماره : ٣٤٩٨٨    /    تعداد نمایش : ٤٢کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

دوشنبه ٢٣ تير ١٣٩٩
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:دوشنبه ٢٣ تير ١٣٩٩