سال نود و نه «سال جهش تولید»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

 

اخبار مهم
 • مهندس ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد شد
  طی حکمی از طرف استاندار محترم اردبیل در مراسمی با حضور دکتر ندایی معاون سیاسی استاندار اردبیل و خانم موسوی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری آقای مهندس ابراهیم امامی به عنوان فرماندار جدید شهرستان پارس آباد معارفه و از خدمات بیش از ۸ ماهه مهندس عدالت حاجی پور قدردانی شد.

 • همه باید کمک کنند رویداد مهم و حساس در این ایام کرونایی به نحو احسن اجرا شود
  حاجی پور خاطر نشان کرد: برگزاری کنکور تنها وظیفه دانشگاه یا آموزش و پرورش نیست بلکه تمامی دستکاهها وظیفه دارند در این رویداد مهم ایفای نقش نمایند و از زیر بار مسئولیت شانه خالی نکنند. وی افزود: برگزاری هر چه باشکوهتر کنکور وجهه شهرستان را در سطح استان و کشور بالا برده و مدیریت و ظرفیت بالای این شهرستان را در رویدادهای ملی و منطقه ای به منصه ظهور می گذارد.

 • فرماندار پارس آباد خبر داد : امسال دانشکده پرستاری شهرستان پارس آباد دانشجو می پذیرد
  آیین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان پارس آباد با حضور فرماندار برگزار شد آیین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان پارس آباد امروز یکشنبه با حضور فرماندار و رئیس اداره ارشاد اسلامی و اصحاب رسانه شهرستان پارس آباد در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 • پروتکلهای بهداشتی در برگزاری آزمونهای ورودی دانشگاهها به نحو مطلوب اجرا می شود
  آزمون کارشناسی ارشد در شهرستان پارس آباد برگزار می شود فرماندار پارس آباد در بازدیدی که از روند اجرای آزمون ارشد داشتند با بیان اینکه همزمان با سراسر کشور امروز آزمون ورود به مقطع کارشناسی ارشد دانشگاههای کشور در شهرستان پارس آباد برگزار می شود گفت زیر ساختهای لازم و تدابیر لازم برای برگزاری آزمون در شرایط مطلوب برای داوطلبان فرآهم است و داوطلبان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در آرامش مشغول آزمون هستند .

 • باید تلاش شود تا شرایط فعلی را با تمامی مخاطراتش برای مردم تفهیم نماییم.
  جلسه ستاد مبارزه با کرونا در شهرستان پارس آباد برگزار شد با حضور روسا و مدیران دستگاههای مرتبط جلسه ستاد پیشگیری از بیماری کرونا با حضور فرماندار شهرستان پارس آباد و مدیر شبکه بهداشت و درمان برگزار شد. فرماندار شهرستان پارس آباد در این جلسه گفت: چاپ مجالس ترحیم در چاپخانه ها و تجمع در مجالس ترحیم به طور قطعی ممنوع است.

اخبار > امر به معروف و نهی از منکر مظلوم واقع شده و نیازمند احیا دوباره است


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان پارس آباد بر گزار شد

امر به معروف و نهی از منکر مظلوم واقع شده و نیازمند احیا دوباره است

امر به معروف و نهی از منکر مظلوم واقع شده و نیازمند احیا دوباره است

جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان پارس آباد بر گزار و بر احیا این فریضه الهی مهم و موثر در اصلاح جامعه مورد تاکید واقع شد.

امام جمعه پارس آباد در جلسه ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر مظلوم واقع شده گفت امر به معروف فریضه الهی  و فروع دین  است و با دوباره احیا شدن آن بسیاری از آسیب های امروزی جامعه حل خواهد شد.

حجت الاسلام باقری بنابی گفت از نشانه ای صالحین و مومنین این است که امر به معروف و نهی از منکر را ترویج کنند و افزود در حوزه عفاف و حجاب و اقامه نماز و تکریم ارباب رجوع و پوشش نیازمند عزم جدی در امر به معروف و نهی از منکر هستیم.

حاجی پور فرماندار پارس آباد نیز در این جلسه بر برنامه ریزی و آموزش و فرهنگ سازی امر به معروف تاکید کرد و گفت از ناحیه مقاومت سپاه به عنوان دبیر این ستاد می خواهیم تا وظایف و تکالیف دستگاهها را بر حسب اولویتهای آسیب های شهرستان مشخصا اعلام نماید و در جلسه آتی عملکرد ها بررسی گردد.

وی نقش حوزه های علمیه و آموزش و پرورش را مهم دانست و گفت امر به معروف هنر است و باید از روشهای علمی برای اقنا افراد جامعه بهره برد..

سرهنگ نوری فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج پارس آباد و دبیر ستاد نیز برنامه های این ستاد برای ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر ار تشریح نموده و از تدوین برنامه های اقنایی امر به معروف برای هفته عفاف و حجاب خبر داد.

وی همچنین حمایت از آمران امر به معروف را برای تشویق و ترویج این فرهنگ و وظیفه دینی بسیار مهم دانست و گفت حوزه های عملمیه خواهران و بسیج با تشکیل کمیته ای تحت عنوان آمران امر به معروف و نهی از منکر در بخشهای شهر و پارکها مسقر و نسبت به ارشاد و تجلیل و تکریم  بانوان محجبه اقدام خواهند کرد.

رنجبر دادستان دادسرای عمومی و انقلاب پارس آباد از تصویب قانون محکم برای حمایت از آمران امر به معروف و نهی از منکر خبر داد و گفت اگر امر به معروف در چارچوب قانون صورت پزیرد آمر به معروف تحت حمایت قانون قرار گرفته و برای عاملان منکر مشهود مجازات های سنگین بدون تخفیف پیش بینی شده است که در شعبه ای ویژه زیر نظر دادستانی با اولویت بررسی و اعمال خواهد شد.


٠٩:٢٣ - سه شنبه ١٧ تير ١٣٩٩    /    شماره : ٣٥٠٧٥    /    تعداد نمایش : ٢٢٠کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

چهارشنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٩
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:چهارشنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٩