سال نود و نه «سال جهش تولید»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

 

اخبار مهم
 • مهندس ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد شد
  طی حکمی از طرف استاندار محترم اردبیل در مراسمی با حضور دکتر ندایی معاون سیاسی استاندار اردبیل و خانم موسوی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری آقای مهندس ابراهیم امامی به عنوان فرماندار جدید شهرستان پارس آباد معارفه و از خدمات بیش از ۸ ماهه مهندس عدالت حاجی پور قدردانی شد.

 • همه باید کمک کنند رویداد مهم و حساس در این ایام کرونایی به نحو احسن اجرا شود
  حاجی پور خاطر نشان کرد: برگزاری کنکور تنها وظیفه دانشگاه یا آموزش و پرورش نیست بلکه تمامی دستکاهها وظیفه دارند در این رویداد مهم ایفای نقش نمایند و از زیر بار مسئولیت شانه خالی نکنند. وی افزود: برگزاری هر چه باشکوهتر کنکور وجهه شهرستان را در سطح استان و کشور بالا برده و مدیریت و ظرفیت بالای این شهرستان را در رویدادهای ملی و منطقه ای به منصه ظهور می گذارد.

 • فرماندار پارس آباد خبر داد : امسال دانشکده پرستاری شهرستان پارس آباد دانشجو می پذیرد
  آیین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان پارس آباد با حضور فرماندار برگزار شد آیین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان پارس آباد امروز یکشنبه با حضور فرماندار و رئیس اداره ارشاد اسلامی و اصحاب رسانه شهرستان پارس آباد در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 • پروتکلهای بهداشتی در برگزاری آزمونهای ورودی دانشگاهها به نحو مطلوب اجرا می شود
  آزمون کارشناسی ارشد در شهرستان پارس آباد برگزار می شود فرماندار پارس آباد در بازدیدی که از روند اجرای آزمون ارشد داشتند با بیان اینکه همزمان با سراسر کشور امروز آزمون ورود به مقطع کارشناسی ارشد دانشگاههای کشور در شهرستان پارس آباد برگزار می شود گفت زیر ساختهای لازم و تدابیر لازم برای برگزاری آزمون در شرایط مطلوب برای داوطلبان فرآهم است و داوطلبان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در آرامش مشغول آزمون هستند .

 • باید تلاش شود تا شرایط فعلی را با تمامی مخاطراتش برای مردم تفهیم نماییم.
  جلسه ستاد مبارزه با کرونا در شهرستان پارس آباد برگزار شد با حضور روسا و مدیران دستگاههای مرتبط جلسه ستاد پیشگیری از بیماری کرونا با حضور فرماندار شهرستان پارس آباد و مدیر شبکه بهداشت و درمان برگزار شد. فرماندار شهرستان پارس آباد در این جلسه گفت: چاپ مجالس ترحیم در چاپخانه ها و تجمع در مجالس ترحیم به طور قطعی ممنوع است.

اخبار > رقابت ۳۰۸ داوطلب آزمون دکتری در حوزه شهرستان پارس آباد


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری آزمون سراسری دکتری برای دومین بار متوالی در شهرستان پارس آباد

رقابت ۳۰۸ داوطلب آزمون دکتری در حوزه شهرستان پارس آباد

رقابت ۳۰۸ داوطلب آزمون دکتری در حوزه شهرستان پارس آباد


فرماندار پارس آباد از برگزاری آزمون سراسری دکتری برای دومین بار متوالی در این شهرستان خبر داد و گفت در سطح استان اردبیل تنها شهرستان بعد از مرکز استان هستیم که میزبانی آزمون دکتری را بر عهده داریم و سال گذشته سطح مطلوب برگزاری آزمون موجب رضایت عمومی گردیده بود و این سطح کیفیت برگزاری امسال نیز با آمادگی و تمهیدات پیش بینی شده بهتر از سالهای گذشته انجام خواهد شد

عدالت حاجی پور فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه پشتیبانی اجرای آزمون‌های سراسری با بیان اینکه سال گذشته آزمونهای سراسری در تمامی مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد و کاردانی به کارشناسی و کنکور سراسری در شهرستان برگزار شد گفت فقط ۳۰۰۰ نفر در کنکور سراسری در شهرستان به رقابت پرداختند که در سالهای گذشته مجبور به طی مسافتهای زیاد و قبول زحمات و مسافرت به مرکز استان بودند.

وی برگزاری مطلوب آزمون سراسری در شهرستان را بسیار موثر در نتایج کنکور دانش آموزان منطقه عنوان کرد و گفت دانش آموزان با استعداد منطقه سال گذشته رتبه های بسیار خوبی کسب نمودند و از برگزاری آزمون و فضای اجرایی حاکم  اعلام رضایت نمودند

حاجی پور با بیان اینکه در تلاشیم محیطی آرام و شرایط مطلوب فرآهم نماییم تا داوطلبان عزیز بدون دغدغه آزمون دهند، از رقابت ۳۰۸ داوطلب دکتری و ۱۳۶۴ داوطلب مقطع کارشناسی ارشد و ۲۱۶۱ داوطلب کنکور سراسری درشهرستان پارس آباد خبر داد

وی افزود طبق برنامه اعلامی آزمون دکتری در ۲۶ تیر ماه در محل دانشگاه آزاد و آزمونهای کارشناسی ارشد در ۳ نوبت در تاریخ ۲ و ۳ مرداد ماه و آزمون کنکور سراسری نیز در تاریخ ۳۰ و ۳۱ مرداد ماه برگزار خواهد شد


١٥:١٦ - چهارشنبه ٢٥ تير ١٣٩٩    /    شماره : ٣٥١٢٥    /    تعداد نمایش : ١٤٩کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

چهارشنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٩
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:چهارشنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٩