سال نود و نه «سال جهش تولید»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

 

اخبار مهم
 • مهندس ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد شد
  طی حکمی از طرف استاندار محترم اردبیل در مراسمی با حضور دکتر ندایی معاون سیاسی استاندار اردبیل و خانم موسوی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری آقای مهندس ابراهیم امامی به عنوان فرماندار جدید شهرستان پارس آباد معارفه و از خدمات بیش از ۸ ماهه مهندس عدالت حاجی پور قدردانی شد.

 • همه باید کمک کنند رویداد مهم و حساس در این ایام کرونایی به نحو احسن اجرا شود
  حاجی پور خاطر نشان کرد: برگزاری کنکور تنها وظیفه دانشگاه یا آموزش و پرورش نیست بلکه تمامی دستکاهها وظیفه دارند در این رویداد مهم ایفای نقش نمایند و از زیر بار مسئولیت شانه خالی نکنند. وی افزود: برگزاری هر چه باشکوهتر کنکور وجهه شهرستان را در سطح استان و کشور بالا برده و مدیریت و ظرفیت بالای این شهرستان را در رویدادهای ملی و منطقه ای به منصه ظهور می گذارد.

 • فرماندار پارس آباد خبر داد : امسال دانشکده پرستاری شهرستان پارس آباد دانشجو می پذیرد
  آیین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان پارس آباد با حضور فرماندار برگزار شد آیین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان پارس آباد امروز یکشنبه با حضور فرماندار و رئیس اداره ارشاد اسلامی و اصحاب رسانه شهرستان پارس آباد در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 • پروتکلهای بهداشتی در برگزاری آزمونهای ورودی دانشگاهها به نحو مطلوب اجرا می شود
  آزمون کارشناسی ارشد در شهرستان پارس آباد برگزار می شود فرماندار پارس آباد در بازدیدی که از روند اجرای آزمون ارشد داشتند با بیان اینکه همزمان با سراسر کشور امروز آزمون ورود به مقطع کارشناسی ارشد دانشگاههای کشور در شهرستان پارس آباد برگزار می شود گفت زیر ساختهای لازم و تدابیر لازم برای برگزاری آزمون در شرایط مطلوب برای داوطلبان فرآهم است و داوطلبان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در آرامش مشغول آزمون هستند .

 • باید تلاش شود تا شرایط فعلی را با تمامی مخاطراتش برای مردم تفهیم نماییم.
  جلسه ستاد مبارزه با کرونا در شهرستان پارس آباد برگزار شد با حضور روسا و مدیران دستگاههای مرتبط جلسه ستاد پیشگیری از بیماری کرونا با حضور فرماندار شهرستان پارس آباد و مدیر شبکه بهداشت و درمان برگزار شد. فرماندار شهرستان پارس آباد در این جلسه گفت: چاپ مجالس ترحیم در چاپخانه ها و تجمع در مجالس ترحیم به طور قطعی ممنوع است.

اخبار > ولی شیرپور به عنوان رئیس دانشگاه پیام نور واحد پارس آباد معرفی شد


  چاپ        ارسال به دوست

توسعه تحصیلات تکمیلی و افزایش رشته ها مطالبه و نیاز مردم شهرستان پارس آباد

ولی شیرپور به عنوان رئیس دانشگاه پیام نور واحد پارس آباد معرفی شد

 

 در این مراسم که با حضور رئیس دانشگاه پیام نور استان اردبیل، فرماندار پارس آباد و روسای فعلی و سابق دانشگاه پیام نور پرس آباد برگزار شد، ولی شیرپور به عنوان رئیس دانشگاه پیام نور واحد پارس آباد معارفه و از زحمات ۲۸ ماهه موسی موذذی قدردانی شد.

فرماندار شهرستان پارس آباد در مراسم تودیع و معارفه رئیس و سرپرست دانشگاه پیام نور واحد پارس آباد گفت: دانشگاه باید کارآفرین باشد و دانشجو بعد از فارغ التحصیلی از یک فرد تئوریک به یک فرد عملگرا تبدیل شود و تجربیات علمی خود را در زندگی پیاده کند و وابسته نباشد.

حاجی پور گفت: پتانسیل هایی که در شهرستان پارس آباد و دانشگاه پیام نور وجود دارد این دانشگاه را به عنوان دومین دانشگاه در سطح استان تبدیل کرده و بدیهی است دانشگاه پیام نور پارس آباد از واحد به مرکز پیام نور تبدیل شود.

وی از توسعه تحصیلات تکمیلی و افزایش رشته‌های تحصیلی در این دانشگاه سخن گفت و خاطرنشان کرد: موازی با توسعه دانشگاه، نیروی انسانی و اعضای هیئت علمی دانشگاه نیز باید سیر صعودی داشته باشد.

حاجی پور افزود: با توجه به آمار جمعیت جوان و دانشجو در منطقه ، دانشگاه پیام نور پارس آباد پتانسیل جذب دانشجوی بیشتر در منطقه را دارد.

فرماندار در پایان تاکید کرد: مهم توسعه منطقه و بالا بردن جایگاه شهرستان است و همه باید به دنبال ارتقاء جایگاه شهرستان پارس آباد باشیم نه فرد و گروه خاص.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ارس رسا ؛


١٤:١٠ - پنج شنبه ٩ مرداد ١٣٩٩    /    شماره : ٣٥٢٢٣    /    تعداد نمایش : ٦٦کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

چهارشنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٩
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:چهارشنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٩