سال نود و نه «سال جهش تولید»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

 

اخبار مهم
 • وضعیت شهرستان پارس آباد در شیوع کرونا نارنجی است
  ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد درحاشیه این جلسه با بیان اینکه وضعیت شهرستان پارس‌آباد در حالت نارنجی قرار دارد گفت: باید نظارت ها و آموزش و همچنین غربالگری ها به صورت مستمر ادامه داشته باشد و از عادی سازی شرایط عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در مراکز خدمات رسانی و ادارات و مطب و داروخانه ها پرهیز گردد.

 • ساخت و ساز غیر مجاز ممنوع و جرم مشهود است و باید با قاطعیت با آن برخورد شود
  ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد با بیان اینکه ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی جرم مشهود است بر پیشگیری و برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز تاکید کرد و گفت شهرداری ها و دهیاریهای و جهاد کشاورزی اجازه ساخت و سازهای غیر مجاز را برابر قانون ندهند.

 • با تغییرات فصلی احتمال در پیش بودن پیک جدید کرونا می رود
  ابراهیم امامی فرماندار و رئیس ستاد کرونایی شهرستان پارس آباد با بیان اینکه تغییرات فصلی و آمارهای رسید از کشورهای همسایه مبنی بر مشاهده آنفولانزای فوق حاد پرندگان و احتمال بروز آنفولانزا فصلی و بیماریهای ویروسی این ایام شرایط را حساس تر کرده گفت متاسفانه در روز های اخیر تعداد بستری بخش کرونا بیمارستان شهدا سیر صعودی به خود گرفته و این نگران کننده است.

 • اختصاص یک میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل ساختمان پزشکی قانونی
  نشست مدیر کل پزشکی قانونی استان اردبیل با فرماندار شهرستان پارس آباد در این نشست مدیرکل پزشکی قانونی ضمن تشریح عملکرد شش ماهه اول سال از تکمیل و تجهیز سالن تشریح شهرستان خبر داد و گفت قبلا به دلیل نبود این سالن خانواده متوفیان با زحمات زیادی رو به رو بودند که این امر باعث کاهش تبعات اجتماعی نیز گردیده است.

 • کاهش ۶۰ درصدی سرقت منازل و کاهش ۷۰ درصدی سرقت مغازه ها در یک سال گذشته
  ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد به مناسبت هفته ناجا با فرماندهی انتظامی شهرستان دیدار و از تلاش ها و اقدامات پیشگیرانه در جهت امنیت و آرامش شهرستان قدردانی کرد و گفت منشا امنیت امروز بر گرفته از خون پاک هزاران شهیدی است که جان خود را در راه آرامش و امنیت هم وطنان نثار نموده اند.

اخبار > فعالیت فرودگاه پارس آباد را عامل تقویت کننده قدرت استراتژیک و اعمال حاکمیت برای امنیت پایدار کشور


  چاپ        ارسال به دوست

نشست با مدیرکل فرودگاه های استان اردبیل با فرماندار پارس آباد

فعالیت فرودگاه پارس آباد را عامل تقویت کننده قدرت استراتژیک و اعمال حاکمیت برای امنیت پایدار کشور

فعالیت فرودگاه پارس آباد را عامل تقویت کننده قدرت استراتژیک و اعمال حاکمیت برای امنیت پایدار کشور

 

فرماندار پارس آباد قبل از ظهر امروز در نشست با مدیرکل فرودگاه های استان  اردبیل وجود ظرفیت های جدید و تولد محورهای جدید اقتصادی و جاذبه سرمایه گذاری و تغییر الگوی کشت و جاذبه اقتصادی ویژه موجود در شهرستان را یکی از دلایل استقبال از پروازهای فرودگاه پارس آباد عنوان کرد و گفت: پرواز های موجود پاسخگویی  افزایش سطح تقاضا برای پروازهای پارس آباد نبوده و نیازمند افزایش تعداد پروازها در این فرودگاه می باشیم

وی فرودگاه پارس آباد را محور توسعه جهشی استان اشاره کرد و توضیح داد: شهرستان پارس آبادمغان  در حال تبدیل شدن به عنوان مرکز ثقل اقتصادی استان اردبیل و کشور می باشد و نقش فرودگاه در شهرستان برای پشتیبانی از این جهش بزرگ اقتصادی بسیار کارآمد خواهد بود.

نماینده عالی دولت در شهرستان پارس آباد   با اشاره به جهش تولید محصولات صادرات محور در گلخانه ۱۶۰۰ هکتاری و اراضی پایاب سد خداآفرین در افقی نزدیک وی تصریح کرد توسعه حمل و نقل ترکیبی با محوریت حمل و نقل هوایی عامل تقویت کننده این جهش تولیدی در شمال کشور خواهد بود.

مدیر کل فرودگاههای استان اردبیل از افزایش چشمگیر استقبال از پروازهای فرودگاه پارس آباد خبر داد و گفت هر چند تعداد پروازها از ۴۲ به ۹۲ پرواز در شش ماهه اول افزایش داشته اما آمار مسافران با رسیدن به ۲۱۸۳ نفر در شش ماهه اول رکود های جدیدی را به ثبت رسانده .

فخرالدین هاشمی از گرفتن قول افزایش یک پرواز دیگر در هفته خبر داد و افزود: کشش تقاضا برای پروازهای فرودگاه پارس آباد عاملی برای بررسی  افزایش پروازها در طول هفته است واظهارداشت: در صورت ادامه دار تقاضا مسافران برای پروازها، برقراری پروازها در تمامی ایام هفته نیز توجیه خواهد داشت.

 مدیرکل فرودگاه های استان اردبیل از اجرای طرح جامع فرودگاه پارس آباد خبر داد و افزود:  سال آینده دو ساختمان مطالعه و احداث خواهد شد.

هاشمی همچنین از تکمیل ترمینال و محوطه فرودگاه تا ماههای آتی خبر داد و گفت برای تکمیل این بخش از پروژه بهسازی ترمینال بیش از ۲۰ میلیارد ریال هزینه شده و در راه فجر با حضور مقامات کشوری افتتاح خواهد شد.

مدیرکل فرودگاههای استان اردبیل از محول شدن احداث جایگاه سوخت به شرکت فرودگاههای کشور با مذاکرات استاندار اردبیل در دیدار با مدیر عامل این شرکت خبر داد و گفت: احداث جایگاه در برنامه اداره کل فرودگاههای استان اردبیل قرار گرفته است.


١٤:١٥ - سه شنبه ٢٢ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ٣٥٧٣٧    /    تعداد نمایش : ٩٦کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

سه شنبه ٠٦ آبان ١٣٩٩
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:سه شنبه ٠٦ آبان ١٣٩٩