سال نود و نه «سال جهش تولید»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

 

اخبار مهم
 • وضعیت شهرستان پارس آباد در شیوع کرونا نارنجی است
  ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد درحاشیه این جلسه با بیان اینکه وضعیت شهرستان پارس‌آباد در حالت نارنجی قرار دارد گفت: باید نظارت ها و آموزش و همچنین غربالگری ها به صورت مستمر ادامه داشته باشد و از عادی سازی شرایط عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در مراکز خدمات رسانی و ادارات و مطب و داروخانه ها پرهیز گردد.

 • ساخت و ساز غیر مجاز ممنوع و جرم مشهود است و باید با قاطعیت با آن برخورد شود
  ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد با بیان اینکه ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی جرم مشهود است بر پیشگیری و برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز تاکید کرد و گفت شهرداری ها و دهیاریهای و جهاد کشاورزی اجازه ساخت و سازهای غیر مجاز را برابر قانون ندهند.

 • با تغییرات فصلی احتمال در پیش بودن پیک جدید کرونا می رود
  ابراهیم امامی فرماندار و رئیس ستاد کرونایی شهرستان پارس آباد با بیان اینکه تغییرات فصلی و آمارهای رسید از کشورهای همسایه مبنی بر مشاهده آنفولانزای فوق حاد پرندگان و احتمال بروز آنفولانزا فصلی و بیماریهای ویروسی این ایام شرایط را حساس تر کرده گفت متاسفانه در روز های اخیر تعداد بستری بخش کرونا بیمارستان شهدا سیر صعودی به خود گرفته و این نگران کننده است.

 • اختصاص یک میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل ساختمان پزشکی قانونی
  نشست مدیر کل پزشکی قانونی استان اردبیل با فرماندار شهرستان پارس آباد در این نشست مدیرکل پزشکی قانونی ضمن تشریح عملکرد شش ماهه اول سال از تکمیل و تجهیز سالن تشریح شهرستان خبر داد و گفت قبلا به دلیل نبود این سالن خانواده متوفیان با زحمات زیادی رو به رو بودند که این امر باعث کاهش تبعات اجتماعی نیز گردیده است.

 • کاهش ۶۰ درصدی سرقت منازل و کاهش ۷۰ درصدی سرقت مغازه ها در یک سال گذشته
  ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد به مناسبت هفته ناجا با فرماندهی انتظامی شهرستان دیدار و از تلاش ها و اقدامات پیشگیرانه در جهت امنیت و آرامش شهرستان قدردانی کرد و گفت منشا امنیت امروز بر گرفته از خون پاک هزاران شهیدی است که جان خود را در راه آرامش و امنیت هم وطنان نثار نموده اند.

اخبار > معلولیت فرصتی است برای درک بهتر نعمت های الهی و شکر نعمات فراوان


  چاپ        ارسال به دوست

۲۴ مهر روز عصای سفید گرامی باد

معلولیت فرصتی است برای درک بهتر نعمت های الهی و شکر نعمات فراوان

۲۴ مهر روز عصای سفید گرامی باد

ظهر امروز  فرماندار شهرستان پارس آباد  به مناسب  ۲۴ مهر  روز عصای سفید به همراه رئیس بهزیستی ضمن بازدید از ادارات جهاد کشاورزی و شهرداری پارس آباد با روشندلان شاغل در این ادارات و کارکنان در حال خدمت دیدار نموده و در جریان خدمات رسانی به ارباب رجوع و نحوه رعایت پروتوکل های بهداشتی در محیط اداری قرار گرفت.

وی در دیدار با روشندلان، معلولیت را نشانه محدودیت ندانسته و بلکه معلولیت را فرصتی برای درک بهتر نعمت های الهی عنوان کرد و گفت این درک عمیق از نعمات باعث توجه ویژه به استعدادها و توانمندیهای موجود گردیده موفقیتهای بزرگی را رقم میزند که کمتر افراد غیر معلول به آن دست می یابند.

فرماندار پارس آباد ۲۴ مهر ماه را روزی مهم در تقویم دانست و گفت این روز فرصتی است تا زحمات روشندلان عزیز را در توسعه و پیشبرد اهداف شهرستان قدر بدانیم و از زحمات آنها قدردانی نماییم.٠٨:٤٣ - پنج شنبه ٢٤ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ٣٥٧٤٨    /    تعداد نمایش : ٥٦کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

سه شنبه ٠٦ آبان ١٣٩٩
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:سه شنبه ٠٦ آبان ١٣٩٩