سال نود و نه «سال جهش تولید»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

 

اخبار مهم
 • وضعیت شهرستان پارس آباد در شیوع کرونا نارنجی است
  ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد درحاشیه این جلسه با بیان اینکه وضعیت شهرستان پارس‌آباد در حالت نارنجی قرار دارد گفت: باید نظارت ها و آموزش و همچنین غربالگری ها به صورت مستمر ادامه داشته باشد و از عادی سازی شرایط عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در مراکز خدمات رسانی و ادارات و مطب و داروخانه ها پرهیز گردد.

 • ساخت و ساز غیر مجاز ممنوع و جرم مشهود است و باید با قاطعیت با آن برخورد شود
  ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد با بیان اینکه ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی جرم مشهود است بر پیشگیری و برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز تاکید کرد و گفت شهرداری ها و دهیاریهای و جهاد کشاورزی اجازه ساخت و سازهای غیر مجاز را برابر قانون ندهند.

 • با تغییرات فصلی احتمال در پیش بودن پیک جدید کرونا می رود
  ابراهیم امامی فرماندار و رئیس ستاد کرونایی شهرستان پارس آباد با بیان اینکه تغییرات فصلی و آمارهای رسید از کشورهای همسایه مبنی بر مشاهده آنفولانزای فوق حاد پرندگان و احتمال بروز آنفولانزا فصلی و بیماریهای ویروسی این ایام شرایط را حساس تر کرده گفت متاسفانه در روز های اخیر تعداد بستری بخش کرونا بیمارستان شهدا سیر صعودی به خود گرفته و این نگران کننده است.

 • اختصاص یک میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل ساختمان پزشکی قانونی
  نشست مدیر کل پزشکی قانونی استان اردبیل با فرماندار شهرستان پارس آباد در این نشست مدیرکل پزشکی قانونی ضمن تشریح عملکرد شش ماهه اول سال از تکمیل و تجهیز سالن تشریح شهرستان خبر داد و گفت قبلا به دلیل نبود این سالن خانواده متوفیان با زحمات زیادی رو به رو بودند که این امر باعث کاهش تبعات اجتماعی نیز گردیده است.

 • کاهش ۶۰ درصدی سرقت منازل و کاهش ۷۰ درصدی سرقت مغازه ها در یک سال گذشته
  ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد به مناسبت هفته ناجا با فرماندهی انتظامی شهرستان دیدار و از تلاش ها و اقدامات پیشگیرانه در جهت امنیت و آرامش شهرستان قدردانی کرد و گفت منشا امنیت امروز بر گرفته از خون پاک هزاران شهیدی است که جان خود را در راه آرامش و امنیت هم وطنان نثار نموده اند.

اخبار > استاندار اردبیل : مسیر رشد صنعت در شمال استان در حال تسهیل است


  چاپ        ارسال به دوست

سفر اعضای ستاد تسهیل و رفع موانع استان به همراه استاندار اردبیل

استاندار اردبیل : مسیر رشد صنعت در شمال استان در حال تسهیل است

سفر اعضای ستاد تسهیل و رفع موانع استان به همراه استاندار اردبیل

 

استاندار اردبیل : مسیر رشد صنعت در شمال استان در حال تسهیل است

 

اکبر بهنام جو استاندار اردبیل به همراه جمعی از مدیران کل عضو ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان به شهرستان پارس آباد سفر کرد و از واحدهای صنعتی فعال در شهرک صنعتی پارس آباد و ناحیه صنعتی بازدید و در جریان مسائل و مشکلات سرمایه گذاران قرار گرفت.

استاندار اردبیل در این سفر از کارخانه لبنیات ورزند واقع در شهرک صنعتی پارس آباد بازدید و و علل تعطیلی و موانع تولید این واحد تولیدی را با حضور سرمایه گذاران و ادارات متولی بررسی کرد.


اکبر بهنام جو همچنین ضمن بازدید از واحدهای صنعتی فعال و راکد موجود در شهرک صنعتی پارس آباد با تعدادی از سرمایه گذاران ملاقات و دستور لازم برای حل درخواست ها و مسائل و مشکلات آنها را برای مدیران کل صادر کرد.


استاندار اردبیل در ادامه سفر خود به شهرستان پارس آباد از کارخانه تولید کاغذ و مقوای بابایی واقع در ناحیه صنعتی پارس آباد بازدید بعمل آورد و در جهت تسهیل تولید و بهره مندی این واحد از تسهیلات قول مساعد داد

 

بازدید از طرح سرمایه گذاری در حال احداث کارخانه تولید کود واقع در ناحیه صنعتی پارس آباد و بازدید از کارخانه تولید رب و پوره میوه و کنساتره میوه و روغن کشی گلدشت از دیگر برنامه های استاندار اردبیل در سفر به شهرستان پارس آباد بود که مشکلات زیر ساختی آنها در حوزه آب صنعتی و برق و آنتن دهی تلفن همراه و درخواست تسهیلات مورد نیاز مورد بررسی واقع شد.

 

در این سفر رئیس سازمان برنامه بودجه و مدیران کل مرتبط با ستاد تسهیل و رفع موانع استان همراه استاندار بوده و مشکلات سرمایه گذاران را بررسی و نسبت به حل آنها قول مساعد دادند.

 


١٨:٤٨ - پنج شنبه ٢٤ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ٣٥٧٤٩    /    تعداد نمایش : ٥٣کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

سه شنبه ٠٦ آبان ١٣٩٩
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:سه شنبه ٠٦ آبان ١٣٩٩