سال نود و نه «سال جهش تولید»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

 

اخبار مهم
 • وضعیت شهرستان پارس آباد در شیوع کرونا نارنجی است
  ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد درحاشیه این جلسه با بیان اینکه وضعیت شهرستان پارس‌آباد در حالت نارنجی قرار دارد گفت: باید نظارت ها و آموزش و همچنین غربالگری ها به صورت مستمر ادامه داشته باشد و از عادی سازی شرایط عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در مراکز خدمات رسانی و ادارات و مطب و داروخانه ها پرهیز گردد.

 • ساخت و ساز غیر مجاز ممنوع و جرم مشهود است و باید با قاطعیت با آن برخورد شود
  ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد با بیان اینکه ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی جرم مشهود است بر پیشگیری و برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز تاکید کرد و گفت شهرداری ها و دهیاریهای و جهاد کشاورزی اجازه ساخت و سازهای غیر مجاز را برابر قانون ندهند.

 • با تغییرات فصلی احتمال در پیش بودن پیک جدید کرونا می رود
  ابراهیم امامی فرماندار و رئیس ستاد کرونایی شهرستان پارس آباد با بیان اینکه تغییرات فصلی و آمارهای رسید از کشورهای همسایه مبنی بر مشاهده آنفولانزای فوق حاد پرندگان و احتمال بروز آنفولانزا فصلی و بیماریهای ویروسی این ایام شرایط را حساس تر کرده گفت متاسفانه در روز های اخیر تعداد بستری بخش کرونا بیمارستان شهدا سیر صعودی به خود گرفته و این نگران کننده است.

 • اختصاص یک میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل ساختمان پزشکی قانونی
  نشست مدیر کل پزشکی قانونی استان اردبیل با فرماندار شهرستان پارس آباد در این نشست مدیرکل پزشکی قانونی ضمن تشریح عملکرد شش ماهه اول سال از تکمیل و تجهیز سالن تشریح شهرستان خبر داد و گفت قبلا به دلیل نبود این سالن خانواده متوفیان با زحمات زیادی رو به رو بودند که این امر باعث کاهش تبعات اجتماعی نیز گردیده است.

 • کاهش ۶۰ درصدی سرقت منازل و کاهش ۷۰ درصدی سرقت مغازه ها در یک سال گذشته
  ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد به مناسبت هفته ناجا با فرماندهی انتظامی شهرستان دیدار و از تلاش ها و اقدامات پیشگیرانه در جهت امنیت و آرامش شهرستان قدردانی کرد و گفت منشا امنیت امروز بر گرفته از خون پاک هزاران شهیدی است که جان خود را در راه آرامش و امنیت هم وطنان نثار نموده اند.

اخبار > استاندار اردبیل: عشایر کشت بهاره را در زمین تحت مالکیت خود انجام می دهند


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار تعدادی از روسای طوایف و ریش سفیدان و نمایندگان عشایر مغان با استاندار اردبیل

استاندار اردبیل: عشایر کشت بهاره را در زمین تحت مالکیت خود انجام می دهند

استاندار اردبیل:
عشایر کشت بهاره را در زمین تحت مالکیت خود انجام می دهند


استاندار اردبیل گفت: صدور سند واگذاری اراضی به عشایر غیور مغان بعد از مصوب هییت دولت پیگیری می شود و عشایر کشت بهاره را در اراضی تحت مالکیت خود انجام می دهند.


به گزارش پایگاه اطلاعی رسانی استانداری اردبیل، اکبر بهنام جو در دیدار روسای طوایف و ریش سفیدان عشایر مغان که در بخشداری اسلام آباد برگزار شد اظهار کرد:دغدغه اصلی عشایر رسیدن به حقوق عرفی خود بیش از ۴۰سال انتظار بود که خوشبختانه با پیگیری های شبانه روزی و با تصویب هیئت دولت محقق شد.


وی با بیان اینکه این قول به دلیل شیوع کرونا چند ماه به تعویق افتاد افزود: اراضی واگذاری به عشایر محدوده کشت و صنعت باید از زمین های کشت و صنعت تفکیک شود و در اختیار این طیف غیور قرار گیرد.


استاندار اردبیل با اشاره به اینکه نقشه تفکیک اراضی طی جلسات متعدد مشخص شده است گفت: این اراضی حق بلاشک عشایر بوده که سالیان سال مورد گلاله قرار گرفته بود که خوشبختانه در دولت تدبیر و امید با پیگیری های انجام شده محقق می شود و قبل از پایان دولت دوازدهم برای همه واجدین شرایط مستقر در منطقه سند مالکیت صادر می شود.


وی ضمن تقدیر از راهنمایی های نماینده ولی فقیه در استان و همکاری نمایندگان تصریح کرد: همه باید دست به دست هم دهیم آرامش، امید و آسایش را برای خانواده های عشایر ایجاد کنیم و هیچ مشکلی برای تفکیک اراضی عشایر وجود ندارد.


اکبر بهنام جو ادامه داد: باطل شدن واگذاری کشت و صنعت هیچ تاثیری در تفیک زمین های عشایر و حق آنها ندارد چرا که مصوبه دولت برای حق عرفی آنها این است که از زمین های کشت و صنعت کسر و به اسکان، اراضی کشت و دامپروری عشایر اضافه شود.


این مسوول نحوه واگذاری را بسیار ساده بر شمرد و گفت: خوشبختانه زمین تخصیص داده شده به عشایر بین سازمان جهاد کشاورزی و بنیاد مسکن تقسیم شده و این دستگاه ها با شناسایی افراد واجد شرایط زمین های مشخص شده را طبق نقشه در اختیار عشایر قرار می دهند.


استاندار اردبیل با تاکید بر اینکه رضایت خداوند و رضایت مسوولان، رضایت عشایر است افزود: همه ما در راستای ایجاد آرامش و رضایت عشایر زحمت کش تلاش می کنیم و بطور قطع این تقسیم بندی اراضی بین عشایر به نفع این طیف از اهالی خواهد بود.


در این دیدار چهار تن از روسای طوایف و معتمدان روستاهای محدوده کشت و صنعت مغان پیشنهاد و مشکلات خود را مطرح کردند و از پیگیری های دلسوزانه استاندار محترم و مسئولان استانی و شهرستانی برای احقاق حقوق عشایر قدردانی کردند

 

 


٢٠:٣١ - پنج شنبه ٢٤ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ٣٥٧٥١    /    تعداد نمایش : ٩٣کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

سه شنبه ٠٦ آبان ١٣٩٩
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:سه شنبه ٠٦ آبان ١٣٩٩