سال نود و نه «سال جهش تولید»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

 

اخبار مهم
 • وضعیت شهرستان پارس آباد در شیوع کرونا نارنجی است
  ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد درحاشیه این جلسه با بیان اینکه وضعیت شهرستان پارس‌آباد در حالت نارنجی قرار دارد گفت: باید نظارت ها و آموزش و همچنین غربالگری ها به صورت مستمر ادامه داشته باشد و از عادی سازی شرایط عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در مراکز خدمات رسانی و ادارات و مطب و داروخانه ها پرهیز گردد.

 • ساخت و ساز غیر مجاز ممنوع و جرم مشهود است و باید با قاطعیت با آن برخورد شود
  ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد با بیان اینکه ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی جرم مشهود است بر پیشگیری و برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز تاکید کرد و گفت شهرداری ها و دهیاریهای و جهاد کشاورزی اجازه ساخت و سازهای غیر مجاز را برابر قانون ندهند.

 • با تغییرات فصلی احتمال در پیش بودن پیک جدید کرونا می رود
  ابراهیم امامی فرماندار و رئیس ستاد کرونایی شهرستان پارس آباد با بیان اینکه تغییرات فصلی و آمارهای رسید از کشورهای همسایه مبنی بر مشاهده آنفولانزای فوق حاد پرندگان و احتمال بروز آنفولانزا فصلی و بیماریهای ویروسی این ایام شرایط را حساس تر کرده گفت متاسفانه در روز های اخیر تعداد بستری بخش کرونا بیمارستان شهدا سیر صعودی به خود گرفته و این نگران کننده است.

 • اختصاص یک میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل ساختمان پزشکی قانونی
  نشست مدیر کل پزشکی قانونی استان اردبیل با فرماندار شهرستان پارس آباد در این نشست مدیرکل پزشکی قانونی ضمن تشریح عملکرد شش ماهه اول سال از تکمیل و تجهیز سالن تشریح شهرستان خبر داد و گفت قبلا به دلیل نبود این سالن خانواده متوفیان با زحمات زیادی رو به رو بودند که این امر باعث کاهش تبعات اجتماعی نیز گردیده است.

 • کاهش ۶۰ درصدی سرقت منازل و کاهش ۷۰ درصدی سرقت مغازه ها در یک سال گذشته
  ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد به مناسبت هفته ناجا با فرماندهی انتظامی شهرستان دیدار و از تلاش ها و اقدامات پیشگیرانه در جهت امنیت و آرامش شهرستان قدردانی کرد و گفت منشا امنیت امروز بر گرفته از خون پاک هزاران شهیدی است که جان خود را در راه آرامش و امنیت هم وطنان نثار نموده اند.

اخبار > پیشگیری از شیوع بیماری های دامی در اولویت دامپزشکی استان


  چاپ        ارسال به دوست

نشست مدیرکل دامپزشکی استان اردبیل با فرماندار شهرستان پارس آباد

پیشگیری از شیوع بیماری های دامی در اولویت دامپزشکی استان

نشست مدیرکل دامپزشکی استان اردبیل با فرماندار شهرستان پارس آباد


پیشگیری از شیوع بیماری های دامی در اولویت دامپزشکی استان

مهندس ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس‌آباد در نشست با مدیرکل دامپزشکی استان با اشاره به شرایط جوی و آب و هوای معتدل شهرستان پارس آباد و مهاجرت پرندگان از مناطق سردسیر به تالاب ها و دریاچه ها و مناطق رودخانه مرزی در این شهرستان بر پیگیری و رصد هرگونه بیماری  در این پرندگان با همکاری محیط زیست تاکید کرد .

وی آموزش و آگاهی بخشی به دامداران را بسیار موثر در امر پیشگیری عنوان کرد و گفت باید از ظرفیتهای سایر دستگاهها نیز همچون ترویج جهاد کشاورزی نیز بهره برده و بازرسی ها و نظارت بر قصابی ها را در شرایط خاص بیشتر نمود.

تکلوی مدیرکل دامپزشکی استان اردبیل نیز از آمادگی همه ساله تیم های رصد در استان خبر داد و گفت امسال ۱۲ سال است که با پیشگیری و آموزش و واکسیناسیون به موقع دام و طیور شاهد هیچ گونه اپیدمی بیماری دامی در شهرستان نبوده ایم.

وی همچنین گفت پارس آباد به دلیل تراکم و جمعیت بالای دام از شرایط خاص برخوردار است که نیازمند توجه ویژه در حوزه واکسیناسیون می باشد که موضوع تامین نیروی انسانی و اختصاص خودرو و اعتبارات خرید واکسن برای این منطقه طی ماههای اخیر پیگیری گردیده است.

دکتر تکلوی همچنین از استقرار ۸ داروخانه دامپزشکی و ۳ مرکز درمانگاهی تمام وقت و ۲ مرکز پارس وقت برای مداوای دام و طیور و راهنمایی دامداران در شهرستان پارس آباد خبر داد و گفت اتقا خدمات دامپزشکی برای شمال استان در برنامه استان قرار دارد

مدیر کل دامپزشکی با اشاره به آمار کشتار غیر مجاز  گفت در سال های گذشته ۲۲۰ پرونده قضایی تشکیل شده که ۱۷۰ مورد مربط به پارس آباد بوده است.


٢١:٠٤ - دوشنبه ٢١ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ٣٥٧٥٢    /    تعداد نمایش : ٤١کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

سه شنبه ٠٦ آبان ١٣٩٩
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:سه شنبه ٠٦ آبان ١٣٩٩