سال نود و نه «سال جهش تولید»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

 

اخبار مهم
 • برگزاری انتخابات سالم امن و قانونمند با مشاکت بالای مردمی هدف وزارت کشور است
  برگزاری انتخابات سالم امن و قانونمند با مشاکت بالای مردمی هدف وزارت کشور است پروتکل های برگزاری انتخابات تدوین و پس از تصویب در ستاد مدیریت کرونا و قرارگاه آن برای اجرا در برگزاری انتخابات تا پایان اسفند ماه ابلاغ خواهد شد نشست وزیر کشور با فرمانداران و بخشداران استان اردبیل امروز عصر دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور به همراه معاونین وزارت کشور به صورت ویدئو کنفرانس با استاندار اردبیل و فرمانداران پارس آباد ،اردبیل ،خلخال،گرمی گفتگو کرد

 • شهروندان و بازاریان کمک کنند وضعیت کرونایی شهرستان نارنجی نشود
  شهروندان و بازاریان کمک کنند وضعیت کرونایی شهرستان نارنجی نشود دقت و حساسیت در رعایت پروتکل های بهداشتی در ۱۰ روز آتی تعیین کننده وضعیت بازار خواهد بود ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد با بیان اینکه رعایت پروتکل های بهداشتی در ده پانزده روزه آتی بسیار تعیین کننده در وضعیت کرونایی شهرستان در روزهای پایانی سال خواهد بود گفت همه شهروندان و بازاریان دست به دست هم بدهیم و اجازه ندهیم شرایط به وضعیت نارنجی و قرمز تغییر یابد.

 • مشکلی در تامین کالاهای مورد نیاز نداریم
  فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه تنظیم بازار پارس آباد تاکید کرد: مشکلی در تامین کالاهای مورد نیاز نداریم کالاهای انبارهایی که در سامانه انبارها ثبت نشود احتکار و قاچاق محسوب شده و برخورد خواهد شد ۱۰۰ تن پرتقال و ۹۰ تن سیب تنظیم بازار برای شب عید فرآهم شده و در صورت نیاز این میزان را افزایش خواهیم داد. ۳۵۰ تن روغن در دو ماه گذشته به بازار شهرستان پارس آباد تزریق شده که چند برابر مدت مشابه سال گذشته است و صف های که بعضا تشکیل می شود از ناحیه مشکل در توزیع است و باید به صورت ویژه نسبت به حل آن اقدام شود.

 • سرپرست معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری پارس آباد معرفی شد
  سرپرست معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری پارس آباد معرفی شد امروز صبح طی مراسمی با حضور فرماندار و معاونین و بخشداران و کارشناسان ارشد فرمانداری پارس آباد، آقای یاور وطن خواه به عنوان سرپرست جدید معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری پارس آباد معرفی و از زحمات آقای عدالت حاجی پور معاونت سابق فرماندار قدردانی شد.

 • اعلام زمان ثبت نام داوطلبان ۴ انتخابات ۱۴۰۰
  ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره پنج خود، زمان ثبت نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی شهر و روستا و دو انتخابات میان‌دوره‌ای که در بهار ۱۴۰۰ برگزار می شود را اعلام کرد.

اخبار > سرپرست معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری پارس آباد معرفی شد


  چاپ        ارسال به دوست

آقای یاور وطنخواه به عنوان سرپرست معاونت سیاسی فرمانداری پارس آباد منصوب شد

سرپرست معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری پارس آباد معرفی شد

سرپرست معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری پارس آباد معرفی شد

امروز صبح طی مراسمی با حضور فرماندار و معاونین و بخشداران و کارشناسان ارشد فرمانداری پارس آباد، آقای یاور وطن خواه  به عنوان سرپرست جدید معاونت سیاسی،  امنیتی و اجتماعی فرمانداری پارس آباد معرفی و از زحمات آقای عدالت حاجی پور معاونت سابق فرماندار قدردانی شد.


آقای یاور وطن خواه از کارشناسان ارشد حوزه سیاسی ،امنیتی و انتظامی استانداری اردبیل و دارای سوابق و تجربیات در حوزه کارشناسی سیاسی و امنیتی و انتظامی و همچنین دوران اجرای مصوبه اسکان عشایر در فرمانداری پارس آباد در ادوار گذشته می باشد.

 

آقای عدالت حاجی پور معاونت سابق سیاسی فرمانداری پارس آباد نیز پس از سرپرستی در فرمانداری شهرستان پارس آباد هم اکنون فرماندار شهرستان کلیبر از توابع استان آذربایجان شرقی را عهده دار می باشد.

 

فرماندار شهرستان پارس آباددر این جلسه ضمن آرزوی توفیق برای آقای وطنخواه گفت دو موضوع مهم اسان عشایر و پایانه لجستیکی ماموریتهای مهم پیگیری محوله توسط استاندار اردبیل است که همه باید کمک کنند تا این دو ماموریت محوله با ضرافت های قانونی حاکم بر آنها هر چه سریعتر به سر انجام برسد.

 

وی با اشاره به پیش رو بودن دو رویداد مهم  ایام عید با توجه به شرایط کرونایی و برگزاری انتخابات تصریح کرد حرکت در محور قانون و وحدت و همدلی در نظارت و اجرایی این دو رویداد مهم امری است که باید از هم اکنون برنامه ریزی و عملیاتی گردد.


٠٩:٥٥ - يکشنبه ٢٦ بهمن ١٣٩٩    /    شماره : ٣٦٧٩٩    /    تعداد نمایش : ٩٤کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

شنبه ٠٩ اسفند ١٣٩٩
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:شنبه ٠٩ اسفند ١٣٩٩