سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧
سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
اخبار > از ابتدای سال جاری بیش از 31 کیلوگرم انواع مخدر در شهرستان کشف شده است


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان پارس آباد

از ابتدای سال جاری بیش از 31 کیلوگرم انواع مخدر در شهرستان کشف شده است

اکبر صمدی فرماندار شهرستان پارس آباد اهمیت پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر که قسمت عمده ای از مشکلات جامعه است را تشریح وگفت : از ابتدای سالجاری بیش از 31 کیلوگرم انواع مواد مخدر در این شهرستان کشف شده که نسبت به سال گذشته افزایش دارد.

فرماندار پارس آباد به پرداختن به موضوعات فرهنگی و اعلام مضرات آن توسط دستگاههای فرهنگی و اجرایی در بین آحاد مختلف مردم تأکید و از راه اندازی مرکز درمانی tn در آینده نزدیک در این شهرستان خبر داد.

آقای بهشتی دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل هم در این جلسه ضمن قدردانی از فرماندار و اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر پارس آباد با بیان اینکه در اجرای مبارزه با مواد مخدر مسئولان دستگاههای اجرایی تفاهم نامه فیمابین که بر اساس نقشه راه ترسیم شده است با هماهنگی فرمانداری اقدام کنند گفت : خانواده های بد سرپرست از حیث مواد مخدر تحت پوشش کمیته امداد قرار میگیرند.

در ادامه این جلسه از آقای دکتر اکبر صمدی فرماندار شهرستان پارس آباد که از سوی گروه بازرسی نهاد ریاست جمهوری بعنوان مدیر نمونه استانی در اجرای برنامه های مبارزه و کاهش آسیبهای اعتیاد انتخاب شده بود تجلیل شد.


١٩:١٠ - شنبه ١١ دی ١٣٩٥    /    شماره : ٢٢٣٨٧    /    تعداد نمایش : ٩٢٧آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1152435
 بازدید امروز : 400
 کل بازدید : 2998815
 بازدیدکنندگان آنلاين : 11
 زمان بازدید : 0/1875
تمامی حقوق متعلق به این سایت برای استانداری اردبیل محفوظ می باشد.
Copyright © 2010 Ostandari Ardebil. All rights reserved