سه شنبه ٢٢ آبان ١٣٩٧
سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
اخبار > فرماندار شهرستان پارس آباد برتخصیص منابع متناسب با ظرفیت‌های هر منطقه تاکید کرد


  چاپ        ارسال به دوست

نشست مدیریت شعب استان اردبیل بانک قرض الحسنه مهر ایران با فرماندار شهرستان پارس آباد

فرماندار شهرستان پارس آباد برتخصیص منابع متناسب با ظرفیت‌های هر منطقه تاکید کرد

فرماندار شهرستان پارس‌آباد مغان  در نشست با مدیریت بانک قرض الحسنه مهر ایران استان اردبیل با بیان اینکه این شهرستان به دلیل پتانسیل های بالا و نقش مرکزیت برای شهرستان های همجوار و حتی شهرهای همجوار استان آذربایجان شرقی با جمعیت هدفت نزدیک به 500 هزار نفری افزودند:گردش مالی بالای شهرستان در مقایسه با سایر شهرستان‌های استان قابل مقایسه نیست و بر تخصیص منابع متناسب با ظرفیت‌های منطقه تاکید کردند.

دکتر اکبر صمدی با اشاره به نوپا بودن بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در کشور بیان کرد: در راستای تحقق برنامه‌های اقتصاد مقاومتی و سیاست‌های کلی اشتغال‌زایی با توجه به نامگذاری سال 96 توسط مقام معظم رهبری به عنوان اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال این بانک می تواند با پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه بسیاری را در قالب طرح‌های اشتغالزایی به مددجویان کمیته امداد، بهزیستی و سازمان بسیج سازندگی تحقق کند.

رئیس شورای اداری شهرستان پارس‌آباد با توضیح این که شهرستان مرزی پارس‌آباد مغان به واسطه برخورداری از نعمت‌های خدادادی از جمله آب فراوان، خاک مرغوب و هوای مساعد، و با تولید سالانه یک میلیون تن از 33 نوع محصول کشاورزی و نیز به دلیل مهاجر پذیر بودن شهرستان و در راستای ارائه خدمات و تسهیلات بیشتر بهتر به اقشار کم‌درآمد جامعه تاسیس شعبه جدید دیگر بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در این شهرستان را ضروری دانستند.

مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران استان اردبیل نیز در ادامه گفت: امسال نزدیک یک هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه توسط بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در اردبیل پرداخت شده است.

مهندس عقیل وکیلی اظهار داشت: امسال بانک قرض‌الحسنه مهر ایران مدیریت شعب استان اردبیل با ارائه تسهیلات قرض‌الحسنه با کارمزد چهار درصد گام‌های موثری در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی به ویژه از نظر اشتغالزایی و رفع مشکلات ضروری مشتریان استان برداشته است.

وی افزود: رویکرود این بانک  به عنوان بازوی حمایتی برنامه‌های دولت در پرداخت تسهیلات اشتغال به اقشار کم‌درآمد و افراد تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی عمل کرده است.

مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران استان اردبیل با بیان این که از یک هزار میلیارد ریال نزدیک به 150 میلیارد ریال به شهرستان اختصاص یافته است بیان کرد: از این  مبلغ 50 میلیارد ریال به زیرپوششان کمیته امداد و بهزیستی و اقشار کم‌درآمد به صورت  وام ازدواج قرض‌الحسنه تسهیلات داده شده است.

مهندس وکیلی با اعلام این که بانک قرض الحسنه مهر ایران با 540 شعبه یازدهمین بانک دارای بیشترین شعبه در سطح کشور می باشد افزود: هم‌اکنون با تعداد 14 شعبه در سطح شهرستان‌های استان اردبیل فعالیت می‌کنیم و  امسال نزدیک به  یک هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه در سطح استان از طریق شعبات  پرداخت شده است.


٠٨:٥٨ - سه شنبه ٩ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ٢٥٤٧٣    /    تعداد نمایش : ٦٩٠آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1237782
 بازدید امروز : 452
 کل بازدید : 3264202
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 0/2031
تمامی حقوق متعلق به این سایت برای استانداری اردبیل محفوظ می باشد.
Copyright © 2010 Ostandari Ardebil. All rights reserved