شنبه ٠٥ اسفند ١٣٩٦
سال نود و شش «سال اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال»
اخبار > رئیس و اعضای شورای اسلامی شهرستان پارس اباد مشخص شدند


  چاپ        ارسال به دوست

انتخابات اعضای شورای شهرستان پارس آباد

رئیس و اعضای شورای اسلامی شهرستان پارس اباد مشخص شدند

فرماندار  و رئیس کمیته انطباق شهرستان پارس اباد در جلسه انتخاب هئیت رییسه شورای اسلامی شهرستان پارس اباد با بیان اینکه تشکیلات شورا برخواسته از اراده مردم می باشد افزود منتخبان مردم باید زبان گویای آنها بوده و مطالبات آنها را در چهارچوب وظایف محوله قانونی پیگیری نمایند و با تصمیم گیری ها و برنامه ریزی ها و اولویت سنجی امور، مشکلات شهر ها و روستا ها را هموار کنند.  

در ادامه جلسه انتخاب هئیت رییسه شورای اسلامی شهرستان پارس اباد با حضور فرماندار، و اعضای منتخب شوراهای اسلامی شهرها و بخشهای شهرستان پارس آباد  با رای گریری برگزار شد و آقایان پرویز ازمون به عنوان رئیس شورای اسلامی شهرستان و غفار نادری نائب رئیس این شورا انتخاب شدند.

در این انتخابات پویا مجرد به عنوان نماینده شورای اسلامی شهرستان پارس اباد در شورای عالی  استان اردبیل اکثریت اراء را به خود اختصاص داد.

همچنین اروجعلی صدری منشی شورای اسلامی شهرستان پارس اباد و بهزاد عالیشانی و شاهرخ محمدزاده و هادی عبداله وند و بایرام انصاری عضو شورای شهرستان پارس اباد شناخته شدند.

 انتخابات شورای اسلامی شهرستان ها بر اساس ماده 17 قانون تشکیلات، وظایف و اختیارات و انتخاب شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران برای طرح و پیگیری امور مربوط به مسائل شهر، بخش و روستاهای تابعه در سطح استان و کشور صورت می پذیرد.و اعضای ان از بین شوراهای اسلامی شهر و روستاهای تابعه انتخاب و معرفی می شوند.


١٥:٣٢ - چهارشنبه ١٧ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ٢٥٥٤٦    /    تعداد نمایش : ٥٩٤آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1096769
 بازدید امروز : 263
 کل بازدید : 2863465
 بازدیدکنندگان آنلاين : 6
 زمان بازدید : 0/3125
تمامی حقوق متعلق به این سایت برای استانداری اردبیل محفوظ می باشد.
Copyright © 2010 Ostandari Ardebil. All rights reserved