شنبه ٢٨ مهر ١٣٩٧
سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
اخبار > کشف کالای قاچاق به ارزش 100میلیون تومان و تشکیل 31 پرونده قضایی در ماههای اخیر


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه کمیسیون برنامه ریزی و هماهنگی مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان پارس آباد

کشف کالای قاچاق به ارزش 100میلیون تومان و تشکیل 31 پرونده قضایی در ماههای اخیر

فرماندار و رئیس کمیسیون برنامه ریزی و هماهنگی مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان پارس آباد از کشف کالای قاچاق به ارزش 100میلیون تومان در ماههای اخیر در شهرستان پارس آباد خبر داد.

 دکتر صمدی فرماندار شهرستان پارس آباد، در جلسه کمیسیون برنامه ریزی و هماهنگی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ضمن تاکید بر مبارزه با دانه درشتهای قاچاق کالا و اقدام و برنامه ریزی منسجم و تیمی و پرهیز از اقدامات جزیره ای و مبارزه با کالای قاچاق در مبادی ورودی کشور و شهرستان بحث پیشگیری از قاچاق را مهمتر از مبارزه در سطح خرد عنوان کرد و از زحمات عوامل اطلاعاتی و امنیتی و انتظامی و بازرسی در تلاش  برای جلوگیری از قاچاق کالا و تحقق اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال قدردانی نمود .

فرماندار و رئیس کمسیون برنامه ریزی و هماهنگی مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان پارس آباد همچنین در ادامه  از کشف بیش از 3000نخ سیگار و مقادیر زیادی لوازم آرایشی و بهداشتی به ارزش 100میلیون تومان در 2ماه اخیر خبر داده و گفت: در این خصوص برای 31 نفر پرونده قضایی تشکیل یافته است.

 فرماندار پارس آباد ضمن اشاره به شهرت برند مغان و محصولات کشاورزی و بذرهای تولیدی پارس آباد مغان در کشور بر نظارت به فروش بذر و کود و سموم غیر استاندارد  و قاچاق که موجب تحمیل هزینه های بالا و خسارت به محصولات کشاورزان زحمت کش می شود تاکید کرد و افزود تدابیر و اقدامات لازمه باید در هنگام خرید تضمینی محصولات کشاورزی صورت پذیرد تا زمینه تخلف های احتمالی ناشی از اختلاف قیمت های یارانه ای  کاهش یابد .

در پایان این جلسه فرماندار و مسئولین شهرستان پارس آباد با هدف فرهنگ سازی استفاده از تولیدات داخلی و تحقق اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال ،در کمپین #کالای-استاندارد-ایرانی-میخرم شرکت کردند.


٠٨:١١ - سه شنبه ٢١ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ٢٥٧٦١    /    تعداد نمایش : ٦٩٠آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1226241
 بازدید امروز : 245
 کل بازدید : 3228980
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0/1875
تمامی حقوق متعلق به این سایت برای استانداری اردبیل محفوظ می باشد.
Copyright © 2010 Ostandari Ardebil. All rights reserved