شنبه ٢٨ مهر ١٣٩٧
سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
اخبار > مهندس ندایی معاونت عمرانی استانداری اردبیل:حدود یک هزار و 200 میلیارد تومان برای اجرای پروژه هزینه می شود


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید مهندس بهروز ندایی معاونت عمرانی استانداری اردبیل از پروژه پایاب سد خداآفرین در حوزه شهرستان پارس آباد

مهندس ندایی معاونت عمرانی استانداری اردبیل:حدود یک هزار و 200 میلیارد تومان برای اجرای پروژه هزینه می شود

مهندس بهروز ندایی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل با اشاره به بازدید معاون آب و خاک وزیر جهاد کشاورزی از پروژه پایاب سد خداآفرین در شهرستان پارس آباد گفت:پروژه پایاب سد خداآفرین جزو پروژه های آبهای مرزی است که امروز معاون آب و خاک وزیر جهاد کشاورزی و هیات همراه از حوزه بخش سازمان جهاد کشاورزی پایاب بازدید کردند.

وی با بیان اینکه حدود یک هزار و 200 میلیارد تومان برای اجرای پروژه هزینه می شود افزود:پروژه 40درصد پیشرفت فیزیکی دارد که با اتمام و بهره برداری آن حدود 37 هزار هکتار اراضی پایاب زیر کشت خواهد رفت.

معاون عمرانی استاندار اردبیل با اشاره به قول مساعد معاون وزیر برای اتمام پروژه تا آخر شهریور ماه سال 97 گفت:معاون وزیر جهاد کشاورزی از نزدیک در جریان اجرای پروژه قرار گرفت و دستورات لازم را جهت تسریع در پروژه را داد.

مهندس ندایی گفت:هم اکنون حدود 700 هکتار از  پروژه خلیلو و دشت فتحعلی در حال انجام است که 300 هکتار آن توسط کشاورزان و بهره برداران کاشته شده و 400 هکتار آن نیز در حال شخم زنی است.

وی از اکبری معاون وزیر آب و خاک جهاد کشاورزی به جهت حضور در استان اردبیل،فرماندار شهرستان پارس آباد،مدیر کل جهاد کشاورزی استان،مسئولان،دست اندرکاران اجرای پروژه و اهالی روستاها تقدیر و تشکر کرد.

فرماندار شهرستان پارس آباد نیز با اشاره به دومین شهر بزرگ بودن شهرستان پارس آباد پس از مرکز استان و پتاسلهای بالای گردشگری و کشاورزی  ، شهرستان پارس آباد را تنها شهر دارای رشد مثبت و مهاجر پذیر طبق سرشماری سال 95 دانست که نشان از جاذبه های موجود این منطقه برای حضور جمعیت و امید به زندگی بیشتر در این شهرستان را دارد وی در ادامه  افزود با اجرای پروژه پایاب سد خداآفرین و بهره برداری از اراضی آبی تولیدات منطقه بیش از یک میلیون تن افزوده شده و صنایع تبدیلی و تکمیلی نیز باید برای این محصولات پیش بینی شود که از تمام سرمایه گذاران این زمینه سود آور دعوت بعمل می آید تا ضمن افزایش تولید ناخالص ملی باعث ایجاد اشتغال مولد و پایدار در منطقه گردد.


١١:٠٢ - يکشنبه ٣ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٢٥٨٦٤    /    تعداد نمایش : ١٢٧٢آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1226198
 بازدید امروز : 146
 کل بازدید : 3228881
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0/2031
تمامی حقوق متعلق به این سایت برای استانداری اردبیل محفوظ می باشد.
Copyright © 2010 Ostandari Ardebil. All rights reserved