جمعه ٠٢ فروردين ١٣٩٨
سال نود و هشت «سال رونق تولید»
اخبار > دکتر علایی فرماندار پارس آباد از نصب و رونمایی تندیس جدید در شان استاد شهریار در بزرگترین میدان ورودی شهر همزمان با روز شعر و ادب فارسی خبر داد .


  چاپ        ارسال به دوست

تندیس استاد شهریار در بزرگترین میدان ورودی شهر پارس آباد نصب و رونمایی می شود.

دکتر علایی فرماندار پارس آباد از نصب و رونمایی تندیس جدید در شان استاد شهریار در بزرگترین میدان ورودی شهر همزمان با روز شعر و ادب فارسی خبر داد .

تندیس استاد شهریار در بزرگترین میدان ورودی شهر پارس آباد نصب و رونمایی می شود.

دکتر علایی فرماندار پارس آباد از نصب و رونمایی تندیس جدید در شان استاد شهریار در بزرگترین میدان ورودی شهر همزمان با روز شعر و ادب فارسی خبر داد .

با اکثریت آرای در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان پارس آباد که با حضور امام جمعه و فرماندار و اعضای شورا تشکیل گردیدبود مصوب شد نام میدان ورودی شهر از سمت اجیرلو به نام استاد شهریار نام گذاری و تندیس جدید در شان استاد شهریار همزمان با سالروز بزرگداشت استاد محمد حسین شهریار و روز شعر و ادب فارسی در 27 شهریور ماه سال 97 در این میدان نصب و رونمایی شود.

فرماندار پارس آباد در جلسه شورای فرهنگ عمومی پارس آباد با اشاره به اینکه نمادها و شعائر فرهنگی هر جامعه نشانه هویت آن جامعه می باشد بر صیانت از فرهنگ بومی و محلی و ملی و مذهبی تاکید کرد و گفت فرهنگ ناب و اصیل عشایری و از طرفی تدین، باورهای و اعتقادات مذهبی مردم این خطه مرزی دژ محکمی در برابر هجمه های فرهنگی بیگانگان است که باید بر تقویت و ترویج این فرهنگ غنی اهتمام ویژه انجام شود و افزود اغلب آسیب های اجتماعی و مشکلات و معضلات موجود در جامعه ریشه در فرهنگ و مسائل فرهنگی دارد.

حجت الاسلام و المسلمین سید سعید رشادی امام جمعه پارس آباد نیز ضمن استقبال از پیشنهاد فرماندار پارس آباد در خصوص تندیس استاد شهریار و نام گذاری میدان ورودی شهر به نام این استاد بزگوار بر تسریع در اجراو نصب تندیسی در شان و مقام ایشان تاکید کرد و گفت فرهنگ یک بحث ساختاری و ریشه ای است و فرهنگ سازی یک امر زمان بر می باشد و بایستی ضمن تدوین برنامه های بلند مدت برای فرهنگ جامعه تصمیمات عاجل در خصوص آسیب های اجتماعی مبتلا به جامعه نیز گرفته شود


١٩:٢١ - چهارشنبه ٩ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٢٦٩٥٤    /    تعداد نمایش : ٧٢٣آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1299972
 بازدید امروز : 207
 کل بازدید : 3418996
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/2031
تمامی حقوق متعلق به این سایت برای استانداری اردبیل محفوظ می باشد.
Copyright © 2010 Ostandari Ardebil. All rights reserved