جمعه ٠٢ فروردين ١٣٩٨
سال نود و هشت «سال رونق تولید»
اخبار > دکتر علایی فرماندار پارس آباد: بر تسهیل در خرید تضمینی و آمادگی کامل برای خرید و حمل گندم کشاورزان زحمت کش تاکید کرد


  چاپ        ارسال به دوست

خرید تضمینی بیش از 120 هزار تن محصول گندم از سطح زیر کشت 23 هزار هکتار اراضی در شهرستان پارس آباد

دکتر علایی فرماندار پارس آباد: بر تسهیل در خرید تضمینی و آمادگی کامل برای خرید و حمل گندم کشاورزان زحمت کش تاکید کرد

دکتر علایی فرماندار پارس آباد : خرید تضمینی بیش از 120 هزار تن محصول گندم از سطح زیر کشت 23 هزار هکتار اراضی در شهرستان پارس آباد از 17 خرداد ماه در 14 مرکز آغاز خواهد شد.

دکتر علایی فرماندار پارس آباد با بیان اینکه در جلسه کارگروه کشاورزی شهرستان با حضور مدیر غله استان و مدیران و نمایندگان ادارات کل پایانه و حمل نقل جاده ای و جهاد و تعاونی روستایی و سایر ادارات ذیربط مسائل و چالشهای موجود در خرید و انبار و حمل محصول گندم مورد بررسی قرار گرفت از آمادگی لازم برای خرید تضمینی بیش از 120 هزار تن محصول گندم ، سطح زیر کشت 23 هزار هکتار اراضی در شهرستان پارس آباد از 17 خرداد ماه در 14 مرکز سطح شهرستان خبر داد.

فرماندار پارس آباد از کشاورزان خواست تا با هماهنگی جهاد کشاورزی در برداشت محصولات خود عجله ننمایند تا رطوبت موجود به انداره استاندارد برسد و دچار ضرر و زیان نگردند.

علی نوبخت مدیر کل غله و شرکت بازرگانی دولتی استان اردبیل در این جلسه ضمن اعلام آمادگی کامل این شرکت برای خرید محصول گندم شهرستان از ایجاد بیش از 40هزار تن ظرفیت انباری برای انبار گندم در شهرستان خبر داد و گفت ظرفیت انبارهای تعاونی روستایی نیز بیش از 15هزار تن بوده و از در صورت نیاز آمادگی صدور کد جدید برای انبارهای فرعی مورد درخواست را داریم تا گستره خرید در شهرستان را افزایش داده و سرعت خدمات رسانی به کشاورزان را افزایش و هزینه های آنها را کاهش دهیم.

مهندس نوبخت در ادامه از کشاورزان گندم کار خواست تا با مراجعه به جهاد و مراکز خدمات کشاورزی از ثبت بودن نام خود در سامانه پهنه خرید تضمینی گندم مطمئن گردند تا در صورت عدم ثبت نام دچار مشکل در صفهای خرید نگردند.

 


٢٠:٢٨ - چهارشنبه ٩ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٢٦٩٥٥    /    تعداد نمایش : ٧١٦آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1299991
 بازدید امروز : 244
 کل بازدید : 3419033
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 0/2031
تمامی حقوق متعلق به این سایت برای استانداری اردبیل محفوظ می باشد.
Copyright © 2010 Ostandari Ardebil. All rights reserved